Skocz do zawartości

Przyklad rycerza feministy


Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Optimus Prime napisał:

Pewnie znacie DSM. Niemniej jednak daje linka jak przykładowy wyprany z testosteronu gość odpowiada i argumentów, jakich używa.

 

Link

 

 

Możesz streścić o co chodzi ? Po pierwszym "wybuchu śmiechu" tego soyboya tak mnie zirytował swoją ciotowatością, że wyłączyłem. Kiedyś oglądałem DSM i mówił ciekawe rzeczy.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Chcni napisał:

Możesz streścić o co chodzi ? Po pierwszym "wybuchu śmiechu" tego soyboya tak mnie zirytował swoją ciotowatością, że wyłączyłem.

 

Tego materiału nie oglądałem, ale pobieżnie kojarzę jego działalność na yt.

Mówił o sobie w innych materiałach, że jest markistą i anarchokomunistą, więcej nie muszę wiedzieć.

 

W rozmowie z romanem warszawskim stwierdził, że kapitalizm to system wyzysku i skojarzył go ze zrzucaniem ludzi z helikoptera, a ilość zbrodni komunistycznych deprecjonował.

Mówił, że w ZSRR nie było komunizmu/socjalizmu, tylko kapitalizm państwowy. Zresztą wszędzie, gdzie socjalizm/komunizm się nie udał, to zdaniem fanów tego ustroju

tak naprawdę go tam nie było. Kiedyś też był na kanale szymon mówi i zaczął się przedstawiać słowami: "jestem komunistą, ale stalin był zbrodniarzem" i się od niego odcinał. 

 

Do tego notorycznie w wypowiedziach różnych osób dopatrywał się seksizmu/mizoginii/transfobii itd.

I jego zdaniem każdy kto powie, że mężczyźni są bardziej dyskryminowani niż kobiety, z automatu jest antyfeministą.

😊

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Tego materiału nie oglądałem, ale pobieżnie kojarzę jego działalność na yt.

Mówił o sobie w innych materiałach, że jest markistą i anarchokomunistą, więcej nie muszę wiedzieć.

Sponsor tygodnia wpłacił mu 21.37zł. 

 

W takim razie to zwykły beta cuck, ogarnięty szaleństwem ideologii która mu łeb wyprała.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opasły, obleśny milenials z pokolenia płatków śniegu neguje to co ma do powiedzenia dietetyk😆 To są właśnie te lewackie twory, do których nic nie dociera i jeszcze ten tatuaż na ręce, że niby kozak z niego czy co🤣

Współczesne namiastki "mezczyzn" bez testosteronu, do których nic nie dociera za to swoją obiawiona gówno prawdę próbują na siłę narzucić. Tylko komu bo takiego spaslaka nikt nie będzie traktował poważnie czy słuchał jego urojonych wywodów. 

Zwykły flep bez przyszłości, który skończy z ręką w nocniku jak będzie musiał ogarnąć swoje życie bo skończy się życie na garnuszku rodziców. Dziwadeł nie brakuje w necie jak i w realnym życiu😂

  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Nie)stety nie trawię tego feministy.

 

Mojej dziewczynie powtarzam czasem (jak zaczyna robić humorki), że zaraz ją wyruch*am - to jej przejdzie i będzie spokojna, złapie "postseksowy" mood etc. Tak się dzieje zawsze i na pewno jako pierwszy tego nie odkryłem.

Z tym panem (feministą ? XD) należałoby może postąpić tak samo? Tylko ja się na to nie piszę...

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Syfik napisał:

Swoją drogą komunista z CocaColą zawsze bawi. 

 

Mnie jeszcze rozbawiło jego pomstowanie na landlordów wynajmujących mieszkania i patodeweloperkę, na zdzieranie z ludzi wynajmujących, oprócz tego jako marksista chce znieść własność prywatną.

A później nagrał materiał, że lokatorzy narobili mu gnoju w jego mieszkaniu, które komuś wynajmował, żeby mieć $ na mieszkanie w innym mieście.

Tłumacząc, że on jest człowiekiem, nie systemem i musi sobie jakoś radzić, żeby przeżyć.

 

Dodatkowy plot twist - kiedyś nagrał materiał o Kasi Babis, antykapitalistycznej aktywistce, która wskazywała nieetyczność sieciówek odzieżowych, po czym zareklamowała Zalando, przez co

spotkała się z dużą krytyką w swoim środowisku, no ale było minęło. Ralindel wtedy nagrał materiał z fikołkami w jej obronie, z miniaturką, że ona była lepsza dla lewicy niż lewica dla niej.

Tymczasem ona tak skomentowała jego decyzję o tym, by po przygodach z nieuczciwymi najemcami nie wynajmować mieszkania komuś innemu:

 

comment_1666786542uaRfTsRiHVxSKYXCZSGCXQ

 

Ładnie go opluła. Zresztą kiedyś na twitterze feministki kazały mu się zamknąć jak śmiał napisać, że "chyba feminizm jest również dla mężczyzn".

Później przestałem śledzić jego aktywność, ale widząc ten wątek przypomniałem sobie te parę kwestii.

@DOHC  @Iceman84PL

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.