Skocz do zawartości

Kanał Pająki - literatura, filozofia i rozmowa z incelem


Strusprawa1

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu wpadłem na kanał "Pająki", gdzie recenzował twórczość Teda Kaczynskiego. Byłem akurat świeżo po przesłuchaniu audiobooka i stwierdziłęm, że poszukam coś o tym i wpadłem na jego kanał. 
Po roku, czyli wczoraj, przypomniałem sobie, że w lutym wyszedł film o Tedzie i pomyślałem, że wrócę na kanał i zobaczę czy coś o tym dodał. I dodał. Obejrzałem także inne filmy, w tym tą dyskusję, która pokazuje kilka kwestii. Jest to typowa rozmowa z "incelem". Zapewne uznałbym to za ustawkę gdyby nie fakt, że serio poznałem, tj. poznaliśmy takich ludzi i na forum i w życiu. Ta dyskusja pokazuje jak ktoś sfrustrowany, lekko* obyty w temacie jest w stanie psuć obraz środowisku opowiadającemu o red pillu, problemach mężczyzn w Polsce i sposobach rozwiązania tego tematu. Dlatego zresztą dobrze, że za temat biorą się ludzie jak Roman Warszawski, który potrafi rozmawiać, a nie losowe osoby z internetu. No nic, ciężko się to ogląda, ale warto mieć świadomość skąd idzie to wyśmiewanie się z inceli:

 

Najlepszy jego film na kanale (według mnie):



Inne warte uwagi:

 

 

 

 

 

 

No i to jest jeszcze niezłe :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.