Skocz do zawartości

Podwójna tranzycja na kobietę w wózku


RealLife

Rekomendowane odpowiedzi

Niby nie powinien być zaskoczony a jednak nie wpadłbym na to. 

 

Podwójna tranzycja! Najpierw zdrowy fizycznie facet stwierdził że czuje się kobietą a następnie poczuł się kobietą na wózku! 

 

Jest zdrowy fizycznie i może chodzić.  Norwegowie sie zachwycają jego postawa i odwagą :)

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Templariusz said:

Spryciarz :) Dorzuciłbym jeszcze że jest lesbijką a jego skóra powinna mieć wyraźnie ciemniejszy odcień i mamy bingo. 

 

Co do lesbijki to chyba stał się nią bo dalej ma żonę. Czyli nawet potrójna zamiana:

- w kobietę,

- w niepełnosprawną osobę,

- w lesbijkę niejako z automatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda sam deklaruje, że nie wykorzystuje faktu określenia się jako niepełnosprawna kobieta (np. nie korzysta z miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych) ale tylko czekać aż ktoś pójdzie w jego ślady i też poczuje się osobą niepełnosprawną żądając renty inwalidzkiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, tmr said:

Mam! Mam ! Poczułem się kobietą i od jutra, po odpowiednim zgłoszeniu, będę korzystał z szatni/przebieralni dla kobiet.

 

Tak zrobił ten pływak z USA co poczuł się kobietą i zaczął startować w zawodach jako kobieta. 

 

Inne zawodniczki zaczęły się skarżyć że oprócz tego że nie mają z nim szans w pływaniu to jeszcze chodzi po szatni i kutasem wymachuje co nie każdej pasuje :)

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/9/2022 at 11:39 AM, tmr said:

Mam! Mam ! Poczułem się kobietą i od jutra, po odpowiednim zgłoszeniu, będę korzystał z szatni/przebieralni dla kobiet.

Użyj mózgu faceta póki nie stałeś się kobietą i wykorzystaj tranzycję - (k-wa, co to jest?) - trochę lepiej.

Idź na emeryturę w wieku lat 60-ciu.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2022 o 11:09, Templariusz napisał:

Spryciarz :) Dorzuciłbym jeszcze że jest lesbijką a jego skóra powinna mieć wyraźnie ciemniejszy odcień i mamy bingo. 

 

Brakuję jeszcze "wyznania handlowego" :).

 

W dniu 9.11.2022 o 11:24, tmr napisał:

Co oni biorą, że im tak odpdala?

 

Mysia utopia czyli w dupach się poprzewracało od dobrobytu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez mamy socjal. Prędzej znajdę pana Zenka, który lubi sobie rano kupić coś mocniejszego i tak spędzić dzień. 
A i nawet raz chciał dorobić parę groszy to jak firma budowlana była to robił za "przynieś podaj pozamiataj". Fakt, lekko niewczorajszy był, ale wywiązywał się ze swojego zakresu obowiązków. Także ja już wole naszych panów Zenków, Mietków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ta oj tam

 

 

'I've gone back to being a child': Husband and father-of-seven, 52, leaves his wife and kids to live as a transgender SIX-YEAR-OLD girl named Stefonknee

2F47E99A00000578-3356084-image-a-6_14498

 

https://www.dailymail.co.uk/femail/article-3356084/I-ve-gone-child-Husband-father-seven-52-leaves-wife-kids-live-transgender-SIX-YEAR-OLD-girl-named-Stefonknee.html

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, spacemarine napisał:

Oj ta oj tam

 

 

'I've gone back to being a child': Husband and father-of-seven, 52, leaves his wife and kids to live as a transgender SIX-YEAR-OLD girl named Stefonknee

2F47E99A00000578-3356084-image-a-6_14498

 

https://www.dailymail.co.uk/femail/article-3356084/I-ve-gone-child-Husband-father-seven-52-leaves-wife-kids-live-transgender-SIX-YEAR-OLD-girl-named-Stefonknee.html

 

 

 

Siostra/brat Gracjana ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.