Skocz do zawartości

Roman Warszawski - szykuje się dobry stream (Roman Warszawski, Musisz Wiedzieć, Myślozbir, Druga Strona Medalu) (10.11.2022 czwartek 21:00)


Maciej45

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10 listopada 2022 roku (czwartek) odbędzie się transmisja na żywo na Youtubie na kanale Roman Warszawski Niebinarnie. Gośćmi Pana Romana będzie redpillowiec z kanału Musisz Wiedzieć (redpill), Myślozbir (gej wchłaniający redpill) oraz przedstawiciel kanału Druga Strona Medalu (redpill). Szykuje się spoko stream, może jak to będą dobrze trzymać to powstanie w przyszłości jakiś fajny, redpillowy podcast. 

Link do kanału Pana Romana : https://www.youtube.com/channel/UCkJTXpuLG1pcO1Jo2tgID7Q

Edytowane przez Maciej45
  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Zbychu napisał:

Wszyscy panowie jak dla mnie zbyt zafiksowani na punkcie redpilla, niczym kobiety na punkcie feminizmu.

Zwykłe szarlatany tak jak ,,eksperci od wojny" którzy po 24.02.2022 zaczęli rosnąć jak grzyby po deszczu.

 

Mielą do porzygu znany temat od nowa i od nowa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem w kołchozie, niestety nie będę obecny.

Godzinę temu, Zbychu napisał:

Wszyscy panowie jak dla mnie zbyt zafiksowani na punkcie redpilla, niczym kobiety na punkcie feminizmu.

Myślę, że każdy, kto działa, dla wspólnego dobra mężczyzn i uświadamiania mężczyzn, jest warty uwagi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarkoBe napisał:

Akurat jestem w kołchozie, niestety nie będę obecny.

Myślę, że każdy, kto działa, dla wspólnego dobra mężczyzn i uświadamiania mężczyzn, jest warty uwagi.

Zgadzam się, tylko wiesz, blackpillowców razi, że ktoś promuje redpill. 

 

35 minut temu, BlacKnight napisał:

Zwykłe szarlatany tak jak ,,eksperci od wojny" którzy po 24.02.2022 zaczęli rosnąć jak grzyby po deszczu.

 

Mielą do porzygu znany temat od nowa i od nowa.

Powiem ci, że obejrzałem prawie wszystkie odcinki Musisz Wiedzieć, 3/4 rozmów na żywo u Warszawskiego i szczerze prawie nic nowego nie poznaje oprócz jakiś nowych badań, nawiązań do nowych artykułów. Jestem na etapie czytania Kobietopedii, mam nadzieję, że tam coś nowego się dowiem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.