Skocz do zawartości

Zamach (y) w Brukseli


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kootas napisał:

Pewna idiotka powiedziała:

Jak wśród imigrantów będą terroryści, to dopiero wtedy będziemy się martwić.

A,

Normalny człowiek, profilaktycznie, postawiłby płot i czołgi na granicy.

 

 

Pytanie tylko co ci da płot i czołgi. Od tego typu ataków terrorystycznych nie uchroni cię ani jedno ani drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alaryk Zabójca napisał:

Pytanie tylko co ci da płot i czołgi. Od tego typu ataków terrorystycznych nie uchroni cię ani jedno ani drugie.

 

Lewaryk Pianobijca, a wyjaśnij mi proszę jak to jest że w krajach, w których nie ma masowego przyjmowania nachodźców, a ilość wyznawców religii pokoju liczy się w promilach częstość tego zjawiska zwanego zamachami bombowymi jest kilkaset razy mniejsza (i to nawet przy wliczeniu do statystyk działalności, czysto kryminalnej typu porachunki grup przestępczych).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29387.jpg

Zwalaryk Koniobójca, nie wiem co ćpasz, ale daj namiary na dilera.
 

red, on Ci nie odpowie, bo nie umie. Gadasz z biorobotem tzw przedstawicielem homo indoctiniensis.

 

W zasadzie wypadałoby odpowiedzieć tylko po to, żeby jako samcy zaznaczyć nasz kawałek piaskownicy i że nie będzie tu żaden pomiot korporacyjny się szarogęsił i pluł nam w twarz.

Dlatego gwoli czystego wyjaśnienia dla innych czytających:

 

Płot i czołgi to tylko początek za tym powinny iść odpowiednio przeszkolone służby mundurowe (straż graniczna, policja) które zajmują się weryfikacją i łapaniem tych co przedarli się przez kordon - oraz ich natychmiastową ekstradycją do najbliższej granicy - najlepiej tej zza której przybyli.
Dodatkowo powinna być uruchomiona instytucja patroli obywatelskich.

A najlepiej do tego znieść obostrzenia administracyjne podczas załatwiania kwitów na broń palną, przy jednoczesnym zachowaniu rygoru badań psychologicznych, aby nikt nie wpadł na genialny pomysł wykorzystania bardziej ludzkich warunków posiadania brani palnej do wzniecenia zamieszek wewnątrzpaństwowych - vide nasi opłacani przez Sorosa 'ulubieńcy' z KODu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, red napisał:

 

Lewaryk Pianobijca, a wyjaśnij mi proszę jak to jest że w krajach, w których nie ma masowego przyjmowania nachodźców, a ilość wyznawców religii pokoju liczy się w promilach częstość tego zjawiska zwanego zamachami bombowymi jest kilkaset razy mniejsza (i to nawet przy wliczeniu do statystyk działalności, czysto kryminalnej typu porachunki grup przestępczych).

 

 

 

Nie wiem kim jest Lewaryk Pianobijca, ale chętnie odpowiem w jego imieniu.

A tak to, że takie kraje nie są atrakcyjnym celem z punktu widzenia efektu, jaki chcą osiągnąć islamscy terroryści. A co chcą osiągnąć? Rozgłos i niszczenie globalnych symboli zachodniego gnuśnienia i rozpusty. To dają tylko ataki na cele symboliczne - WTC, serca dużych metropolii, stolice i siedziby znanych globalnych instytucji europejskich. To raz. Dwa - póki co jesteśmy europejską trzecią ligą. Jak masz wokół siebie grupę zbirów i chcesz zrobić wrażenie, to któremu przypierdolisz? Szefowi czy ich najsłabszemu ziomkowi w okularach, który chowa się za nogawką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Alaryk Zabójca napisał:

Nie wiem kim jest Lewaryk Pianobijca, ale chętnie odpowiem w jego imieniu.

A tak to, że takie kraje nie są atrakcyjnym celem z punktu widzenia efektu, jaki chcą osiągnąć islamscy terroryści. A co chcą osiągnąć? Rozgłos i niszczenie globalnych symboli zachodniego gnuśnienia i rozpusty. To dają tylko ataki na cele symboliczne - WTC, serca dużych metropolii, stolice i siedziby znanych globalnych instytucji europejskich. To raz. Dwa - póki co jesteśmy europejską trzecią ligą. Jak masz wokół siebie grupę zbirów i chcesz zrobić wrażenie, to któremu przypierdolisz? Szefowi czy ich najsłabszemu ziomkowi w okularach, który chowa się za nogawką?

 

Nie miałem na myśli Polski więc mi tego nie imputuj. Przecież są kraje na bardzo wysokim poziomie rozwoju i bardzo bogate gdzie te zjawiska nie występują, ale jak pisałem nie ma tam przyjmowania nachodźców i  religia pokoju występuje w ilościach śladowych i tam pika pika boom nie ma. Więc argument o 3 lidze bla bla bla, można o kant dupy rozbić. 

 

Wysnuję taką roboczą teorię, w danym kraju nie ma nachodźców i religii pokoju = nie ma wypierdalania ludzi w powietrze? Co ty na to ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, red napisał:

 

Nie miałem na myśli Polski więc mi tego nie imputuje. Przecież są kraje na bardzo wysokim poziomie rozwoju i bardzo bogate gdzie te zjawiska nie występują, ale jak pisałem nie ma tam przyjmowania nachodźców i  religia pokoju występuje w ilościach śladowych i tam pika pika boom nie ma. Więc argument o 3 lidze bla bla bla, można o kant dupy rozbić. 

 

Wysnuję taką roboczą teorię, w danym kraju nie ma nachodźców i religii pokoju = nie ma wypierdalania ludzi w powietrze? Co ty na to ?  

 

A ja na to, że za bardzo sobie uprościłeś temat.

To, że kraj jest na wysokim poziomie rozwoju to jedno. Tylko odnieś się do najważniejszej kwestii, którą poruszyłem - czy ten kraj ma istotny wpływ na politykę wobec bliskiego wschodu? Czy jego rząd otwarcie deklaruje wojnę z terroryzmem i stoi w pierwszym rzędzie w próbach jego zwalczania? I czy na jego terenie są ośrodki władzy, która o posunięciach wobec ISIS decyduje. To raz. Dwa - to, że na terenie takiego kraju nie było do tej pory zamachu nie oznacza, że ten stan utrzyma się na wieki wieków. W Belgii do tej pory też był spokój i co?

A co do twojej teorii - myślisz, że dla islamskich terrorystów byłoby wielkim problemem zorganizowanie zamachu w Polsce lub innym równie homogenicznym kraju? Myślisz, że dla kozojebów byłoby wielkim problemem zwerbować jakiegoś białego człowieka zafascynowanego islamem, który potem wsiadłby do Pendolino z torbą dynamitu? Betka. I żadne płoty i czołgi by go nie zatrzymały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alaryk Zabójca napisał:

Czy jego rząd otwarcie deklaruje wojnę z terroryzmem i stoi w pierwszym rzędzie w próbach jego zwalczania?

 

A czy Belgia bierze udział w 1 rzędzie w walce z terrorem? :lol:

Czy Belgia deklaruje zwalczanie terroryzmu?

W Brukseli znajduje się najwięcej kochających nachodźców polityków, więc czemu się tam wysadzili?

 

Jak wyjaśnisz fakt, że miłośnicy religii pokoju wypierdalali ludzi w powietrze jeszcze długo przed arabską wiosną, czy powstaniem ISIS i to w krajach, które nigdy nie ingerowały na bliskim wschodzie?

 

 

 

10 minut temu, Alaryk Zabójca napisał:

A co do twojej teorii - myślisz, że dla islamskich terrorystów byłoby wielkim problemem zorganizowanie zamachu w Polsce lub innym równie homogenicznym kraju? Myślisz, że dla kozojebów byłoby wielkim problemem zwerbować jakiegoś białego człowieka zafascynowanego islamem, który potem wsiadłby do Pendolino z torbą dynamitu? Betka. I żadne płoty i czołgi by go nie zatrzymały.

 

Oczywiście, że tak myślę, od czego są służby? Łatwiej jest prześwietlić wąską grupę ludzi wyjeżdżających/ powracających z krajów większego ryzyka, łatwiej jest prześwietlić wyznawców danego kultu jak są w kraju w minimalnej ilości?

 

W skrócie łatwiej jest kontrolować grupę liczącą setki maks tysiące czy grupę liczącą setki tysięcy - miliony? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Alaryk Zabójca napisał:

 

Pytanie tylko co ci da płot i czołgi. Od tego typu ataków terrorystycznych nie uchroni cię ani jedno ani drugie.

Znając Twoje zdanie z innych postów.

Myślę, że jakich nie użyłbym argumentów, nigdy Cię nie przekonam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby po co ktoś miałby robić zamachy w Polsce. Że niby islamiści mieliby to robić, a oni w ogóle wiedzą gdzie jest Polska.  Jaką by to niby mieć siłę propagandową. 

A poza tym to skąd wiecie, że to byli islamscy terroryści, równie dobrze mogą za tym stać służby specjalne któregoś z krajów. Dziwnym trafem nigdy nie robią zamachów na polityków, co miałoby większy wydźwięk propagandowy. Zawsze atakowani są zwykli obywatele, w tv ekstremalna nagonka na strach i sianie paniki.

 

A to, że za zamachami stoją uchodźcy, to już nieźle odlecieliście. Oni tu przychodzą żyć z zasiłków, a nie podcinać gałąź na której siedzą.

Edytowane przez averrry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, averrry napisał:

Dziwnym trafem nigdy nie robią zamachów na polityków, co miałoby większy wydźwięk propagandowy. Zawsze atakowani są zwykli obywatele, w tv ekstremalna nagonka na strach i sianie paniki.

 

"Celem terroryzmu jest szerzenie terroru".

 

7 minut temu, averrry napisał:

A poza tym to skąd wiecie, że to byli islamscy terroryści, równie dobrze mogą za tym stać służby specjalne któregoś z krajów

 

Nie no spoko to pewnie służby różnych krajów przeprowadzają blisko 13 000 zamachów terrorystycznych rocznie...... nie mają nic innego do roboty.

 

 

7 minut temu, averrry napisał:

A niby po co ktoś miałby robić zamachy w Polsce. Że niby islamiści mieliby to robić, a oni w ogóle wiedzą gdzie jest Polska.

 

A niby dla tego, że razem z wujkiem Samem napierdalaliśmy ich w różnych dziwnych miejscach na świecie.

 

Tak wiedzą doskonale gdzie jest Polska, bywałem w kilku krajach arabskich i całkiem sporo wiedzą o naszym kraju.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, red napisał:

 

A czy Belgia bierze udział w 1 rzędzie w walce z terrorem? :lol:

Czy Belgia deklaruje zwalczanie terroryzmu?

W Brukseli znajduje się najwięcej kochających nachodźców polityków, więc czemu się tam wysadzili?

Jak wyjaśnisz fakt, że miłośnicy religii pokoju wypierdalali ludzi w powietrze jeszcze długo przed arabską wiosną, czy powstaniem ISIS i to w krajach, które nigdy nie ingerowały na bliskim wschodzie?

Oczywiście, że tak myślę, od czego są służby? Łatwiej jest prześwietlić wąską grupę ludzi wyjeżdżających/ powracających z krajów większego ryzyka, łatwiej jest prześwietlić wyznawców danego kultu jak są w kraju w minimalnej ilości?

 

W skrócie łatwiej jest kontrolować grupę liczącą setki maks tysiące czy grupę liczącą setki tysięcy - miliony? 

 

 

 

Czytaj uważnie, bo wyraźnie pisałem, że ataki mają miejsce również w miastach, które są symbolem zachodniego stylu życia i zachodniej polityki. Ile najważniejszych instytucji europejskich ma swoją siedzibę w Brukseli chyba nie muszę wymieniać. Sprawdź w jakiej są odległości od stacji metra, na której doszło do eksplozji. Nazwa tego miasta pojawia się zapewne wielokrotnie codziennie w wiadomościach na całym świecie i trudno o ciekawszy cel z punktu widzenia propagandy.

 

Co do zamachów sprzed arabskiej wiosny - podaj jakieś przykłady i podyskutujemy czy dany zamach miał jakieś podłoże polityczne/ideologiczne/propagandowe czy też doszło do niego tylko dlatego, że w danym krają są kozojebscy uchodźcy jak twierdzisz.

 

Co do służb - proszę nie rozśmieszaj mnie. Myślisz, że każdy wyznawca islamu chodzi w szarawarach i modli się co rano w kierunku mekki publicznie? O tym, że niektórzy z zamachowców islamskich byli fundamentalistami nie wiedzieli nawet członkowie ich najbliższej rodziny, a ty tkwisz w utopijnym świecie, gdzie miałyby o tym wiedzieć jakieś służby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa zamachy w tym roku w Europie ledwo, gdzie tam do 13000. Może służby specjalne mają co innego do roboty, ale takimi rzeczami też się zajmują.

#red tv całkiem głowę Ci wyprała, trochę samodzielnego myślenia a nie tylko myślenie a'la tvn.

Przeceniacie chyba rolę Polski w świecie, tutaj to nawet araby nie chcą przyjeżdżać bo i po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alaryk Zabójca napisał:

Ile najważniejszych instytucji europejskich ma swoją siedzibę w Brukseli chyba nie muszę wymieniać.

 

Ale instytucje europejskie robią nagminnie przysłowiową laskę nachodźcom.

 

Zapewniają im standard życia nieporównywalnie wyższy niż w ich rodzimych krajach, traktują pobłażliwie za popełnione przestępstwa, więc czemu chcą te instytucje wysadzać? :lol:

 

Lewaryk zwykła statystyka cię jebie, jak masz na danym terenie 1000 potencjalnych zamachowców a 1 000 000 potencjalnych zamachowców, gdzie będzie więcej zamachów?

 

 

 

1 minutę temu, averrry napisał:

Dwa zamachy w tym roku w Europie ledwo, gdzie tam do 13000. Może służby specjalne mają co innego do roboty, ale takimi rzeczami też się zajmują.

#red tv całkiem głowę Ci wyprała, trochę samodzielnego myślenia a nie tylko myślenie a'la tvn.

Przeceniacie chyba rolę Polski w świecie, tutaj to nawet araby nie chcą przyjeżdżać bo i po co.

 

W 2015 roku było na świecie ponad 13 000 zamachów terrorystycznych. Nigdzie nie pisałem, że były w Europie.

 

No kurwa, ja libertarianin, przedsiębiorca, lekko prawicowy i mi tvn mózg wyprał :lol: Rozjebałeś mnie. Czytam prasę w 3 językach obcych, zwiedziłem około 40 krajów, więc hmmmm mam wyrobione własne poglądy na wiele kwestii. 

 

Ale Czeczeni chętnie przyjeżdżają, mam niedaleko takie miasto gdzie jest ośrodek dla nachodźców. Na 200 dorosłych chłopa (którzy siedzą tu od lat) pracę podjęło 2, o kobietach nie wspomnę ...   

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, averrry napisał:

A poza tym to skąd wiecie, że to byli islamscy terroryści, równie dobrze mogą za tym stać służby specjalne któregoś z krajów.

Tu się z Tobą zgodzę. I to nawet jest podparte faktami, bo do zamachów przyznało się Państwo Islamskie, więc możesz wystrzałowych chłopaków potraktować jako przedstawicieli 'tajnych inaczej' służb ISIS. A że obywatele ISIS przbywają do Europy w tłumie pobratymców to najlepiej przekonasz się na własnej dupie.

Tak poza tym, to czy mi się wydaje czy na awatarze masz założone rajstopy? Wiele by to wyjaśniało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@red w których to krajach niby tyle zamachów terrorystycznych?

A kto sponsoruje ISIL, skąd mają miliony $$$ na broń, kto im jej dostarcza, skąd wiesz, że nie stoją za nimi służby specjalne. 

Przy dzisiejszym poziomie inwigilacji, nagrywanie rozmów, śledzenie internetu, podsłuchy komórkowe, nagrywanie obrazów z telefonów komórkowych, uchodźcy kupują materiały wybuchowe i służby o tym nie wiedzą. Trochę taka bajka dla naiwnych. Spróbuj kupić materiały wybuchowe, ciekawe jak szybko po Cb przyjadą.

Oni tu przybywają ruchać wasze kobiety, tak samo jak je ruchają gdy je wysyłacie na wczasy do egipskich kurortów oraz żyć na wasz koszt. Jakoś nie wydaje mi się, żeby chcieli się wysadzać. Równie dobrze za zamachem mogą stać służby specjalne jak i ISIS, Al Kaida a nawet Kadaffi.

 

@red jeśli jesteś taki zajebisty i obyty to co robisz na forum dla facetów, których kobiety się rżną właśnie z takimi ja Ty.

Jakoś coś nie słychać, żeby Czeczeni robili jakieś zamachy w Polsce, w Niemczech araby też nie robią zamachów, chociaż jest ich tam pewnie najwięcej.

Edytowane przez averrry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, averrry napisał:

a nawet Kadaffi.

 

O kurwa zmartwychwstał? :huh:

 

7 minut temu, averrry napisał:

@red w których to krajach niby tyle zamachów terrorystycznych?

 

Chłopie zadaj sobie minimum trudu, są to dane publikowane w kilku różnych raportach. Użyj klawiatury i zajdź szczegółowe raporty.

 

Ogólne zestawienie największych zajdziesz nawet w wikipedii segregowane latami i miesiącami.

 

A zresztą masz np. 2014 rok http://www.state.gov/j/ct/rls/crt/2014/ jak się postarasz inne instytucje też publikują :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, red napisał:

 

A tu nie zajrzałeś? Spokojnie niedługo za 2015 opublikują, ale już wiadomo że było więcej niż w 2014 :P

 

dBD6QjR.jpg?1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, red napisał:
3 minuty temu, red napisał:

 

Ale instytucje europejskie robią nagminnie przysłowiową laskę nachodźcom.

 

Zapewniają im standard życia nieporównywalnie wyższy niż w ich rodzimych krajach, traktują pobłażliwie za popełnione przestępstwa, więc czemu chcą te instytucje wysadzać? :lol:

 

Lewaryk zwykła statystyka cię jebie, jak masz na danym terenie 1000 potencjalnych zamachowców a 1 000 000 potencjalnych zamachowców, gdzie będzie więcej zamachów?

 

 

 

 

Standard życia? O jakim standardzie życia mówisz? O tym w arabskiej dzielnicy Molenbeek, gdzie kozojeby są izolowane, gdzie bezrobocie sięga ponad 30% i gdzie jedynym ich sposobem na życie jest zasiłek bądź przestępczość? No faktycznie - pozazdrościć. To raz. Dwa - z Brukseli pochodzili zamachowcy z Paryża i zamach w tym miejscu stanowił dodatkowy punkt do całej ich pierdolonej propagandy i ideologii.

 

Upraszczasz sobie świat jak Kargul i Pawlak. Pokaż mi statystyki z liczbą "potencjalnych zamachowców" w poszczególnych krajach, skoreluj z liczbą zamachów i potem porozmawiamy, bo póki co nie masz nawet jasnej definicji potencjalnego zamachowcy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Alaryk Zabójca napisał:

Standard życia? O jakim standardzie życia mówisz? O tym w arabskiej dzielnicy Molenbeek, gdzie kozojeby są izolowane, gdzie bezrobocie sięga ponad 30% i gdzie jedynym ich sposobem na życie jest zasiłek bądź przestępczość? No faktycznie - pozazdrościć.

 

Większość  nachodźców przybyło z krajów gdzie standard życia był poniżej progu ubóstwa czyli dochód poniżej 2 $ dziennie, tutaj socjalu dostają znacznie więcej :P

 

13 minut temu, Alaryk Zabójca napisał:

gdzie bezrobocie sięga ponad 30% i gdzie jedynym ich sposobem na życie jest zasiłek bądź przestępczość?

 

Dostają więcej socjalu niż przeciętny Polak ma wynagrodzenia.

 

Przestępczość - objaśnij mi jak przestępstwa typu masowe gwałty na białych kobietach lub pobicia (na tle religijnym, nie rabunkowym) wpływają  na wysokość ich przychodu ?

 

13 minut temu, Alaryk Zabójca napisał:

Upraszczasz sobie świat jak Kargul i Pawlak. Pokaż mi statystyki z liczbą "potencjalnych zamachowców" w poszczególnych krajach, skoreluj z liczbą zamachów i potem porozmawiamy, bo póki co nie masz nawet jasnej definicji potencjalnego zamachowcy.

 

Nie chłopczyku nie upraszczam, to ty stosujesz relatywizm moralny rodem z GW.  Ja kieruję się twardymi danymi statystycznymi, to ty próbujesz sprowadzić dyskusję do przypadków jednostkowych jak każdy lewak, a statystyka to metoda naukowa, a nie wypociny według ojca Michnika.

 

Definicje zamachu terrorystycznego jak i terrorysty są podręcznikowe, ponadto nigdzie nie rozmawialiśmy o definicji zamachu czy definicji terrorysty ? A teraz zarzucasz mi iż nie mam wiedzy w materii, o której nie rozmawialiśmy? To takie typowe dla nurtu ściekowego agory :P 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.