Skocz do zawartości

Wyzwiska szydzenie wyśmiewanie partnerów przez P0lki opisane w artykule


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Krugerrand napisał:

Kiedyś opisałem to jako ofiara syndromu sztokholmskiego

 

Życie na pejsie vs rzeczywistość to dwie różne rzeczy. Zdarza mi się pić wódeczkę z żonatymi tak -+ 5 lat stażu lub więcej i to jest k.urwa skandal. Że zdrowy chłop nie może się doprosić od zdrowej kobiety seksu. Rekordzista dwa lata celibatu i walenia gruchy w ubikacji. Noż kurła nóż się w kieszeni otwiera a serce się łamie.

 

A i na Divy nie pójdą bo raz wspólne konto a dwa nawet jak ma lewą kasę to wstyd :).

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2022 o 10:08, nowy00 napisał:

Często jest tak, że goście niemający kobiety nie umią docenić spokoju psychicznego z faktu nieposiadania partnerki. Gość nieszczęśliwy nie będąc w związku wchodzi do niego z nastawieniem iż pańcia da szczęście, a tak do końca nie jest.

Takie są zachowania kobiet, czyli ta przemoc pasywno-bierna. Aresnał zagrań bywa różny poprzez poniżanie różnego typu, wpędzanie poczucia winy czy niszczenie reputacji. Kobiety często są jak łobuz szkolny z tą różnicą, że taki huligan ze szkoły atakuje głównie fizycznie a płeć piękna wykańcza psychicznie.

To postaw na wadze spokoj fizyczny a pełne spodnie testorenu. Rozum jedno ale natura swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Krugerrand napisał:

Obejrzyj uważnie, jeszcze wygrażał temu co to ujawnił:

 

 

Kiedyś opisałem to jako ofiara syndromu sztokholmskiego.

 

Arturkoszut (arturkoszut) — profil | Pinterest

 

To jest tak przykre, że w swoim domu człowiek musi się ukrywać masakra, dlatego tylko na kocią łapę bo takie są skutki, nie ma argumentu ja się z Tobą rozwiodę, chcesz iść to idź, facet staje się niewolnikiem a rodzina więzieniem, nie ma się nic do powiedzenia, k..a i ten palec jak do dziecka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.