Skocz do zawartości

Azjatka zamieniona w julkę - atencja zmieni wszystkie


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gość wypromował biedną laską z slamsów w necie, nauczył robić vlogi a ona jak posmakowała kasy od kuków z neta uznała że jest gwiazdą i go zostawiła...

 

 

 

 

 

 

Tutaj płacze, masakra

 

 

Edytowane przez spacemarine
  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Haha 8
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • spacemarine zmienił(a) tytuł na Azjatka zamieniona w julkę - atencja zmieni wszystkie

Azjatka nie została w niczego nie zmieniona bo Azjatka to zwykła kobieta tylko oprogramowanie ma bardziej "user friendly" w szczególności do białego.

Tylko tyle i aż tyle, no i na starcie po prostu inicjuje oraz goni za białym.

 

Nie oglądałem analizy bo to dla mnie prywatnie nie ma znaczenia oraz nie mam czasu, natomiast jak ktoś myśli sobie, że kupi sobie żonę za nie wiem 10.000zł czy jak to tam było w tej jego historii to niech lepiej obejrzy filmik właśnie tego samego gościa jak płacze po żonie i gdy wspomina ślub, który był bagatela kiedy rok temu? Aż jestem ciekaw co tam pisałem pod tym tematem ale nie chce mi się szukać. Zdaje się, że byłem atakowany (żadna nowość)

 

Na koniec powiem tylko tyle, nie śmiać się tylko współczuć oraz wyciągnąć lekcje, że Azjatka niczego wielce nie zmieni. Powiem więcej, taka Azjatka może jeszcze bardziej dobić niż Polka/Europejka, ponieważ wizja romantyczna, że o to znalazło się kogoś kto rzekomo ma być o wiele lepszy może jeszcze bardziej zaboleć, ponieważ ta kobieta była z kraju nazywanym "rajem" a raj zamienił się w piekło.

 

Zanim się pojedzie na drugi koniec świata, lepiej wpierw jak widać poukładać sprawy ze sobą i dopiero potem myśleć o wyjeździe i wszelakich "rajach" lub ewentualnie na miejscu ogarniać siebie w między czasie i nie wchodzić w skomplikowane umowy prawne.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanK
  • Like 11
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, slusa napisał:

I z tego co kojarzę jakiś smród się za nim ciągnie

 

 

Damian ma chyba  2 dzieci z  2 kobietami, (Polka i chyba Filipinka).

Na duży plus to to, że wyszedł z bardzo dużego uzależnienia od narkotyków.

 

Co do tej akcji - nie mam pojęcia dlaczego tak skamle z tą małą.

Takie mamy czasy.

A czasy nie są przychylne związkom.

 

Instagram to Tinder dla zajętych lasek tak jak Facebook.

Każdej się już w głowie pie*doli jak codziennie kilku spermiarzy jej pisze jaka nie jest piękna i wspaniała.

 

Jak ktoś nie chce mieć dzieci to obecnie ma raj - nic tylko pukać do usranej śmierci.

Ale jak chcesz mieć rodzinę - jesteś w czarnej doopie.

 

Mnie już nie rusza że kobiety odchodzą, zdradzają - niech idą w pizdu.

Tylko, że jak się pojawia dziecko to już nie jest takie proste.

 

 

58 minut temu, manygguh napisał:

Niektórzy pewnie napiszą, że pua-srua, ale Adept

 

Przez samo to, że był członkiem Warsaw Lair te kilkanaście lat temu należy mu się jakiś szacun choć moim zdaniem głupio robi, że zdolności jakich nabył wtedy wykorzystuje do sprzedawania kursów zamiast robienia realnych pieniędzy z ich wykorzystaniem - ale - każdy idzie swoją drogą.

 

16 minut temu, SzatanK napisał:

Zanim się pojedzie na drugi koniec świata, lepiej wpierw jak widać poukładać sprawy ze sobą i dopiero potem myśleć o wyjeździe i "rajach".

 

Amen.

Nie da się nigdy uciec przed samym sobą.

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba oni w tv filipińskich nawet byli Damian z tą żoną, widziałem na wykop jakiś filmik, podejrzewam że wtedy sodówka uderzyła do głowy. Źle zrobił że wciągnął w ten świat i jest skutek no i szkoda że płacze na yt. Najgorsze co można zrobić to pokazać że jest się słaby w necie, zjedzą go niestety ludzie. Takich rzeczy się nie robi.

 

A może to ustawka i się zejdą? Nie takie numery yt robił, tym bardziej że gada po eng

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, slusa napisał:

Ale trochę mu współczuję, też byłem kiedyś dosyć głupi

Niech rzuci kamieniem ten który nie był, więc nie jedźmy po chłopie za mocno...fakt, mega słabo to wygląda a skutek jak wszyscy tutaj wiemy będzie odwrotny do zamierzonego. Niech może ktoś mu podrzuci namiary na nasze forum, 2 tygodnie czytania i coś kora nowa może zacznie czaić...:P

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa! Nawet jeśli jest to jakaś socialmedialna ustawka jakich wiele, to płacz gościa w średnim wieku za dupą, jest tak cholernie uwłaczający, tragikomiczny wręcz, że oglądając to czuję zarzenowanie sam przed sobą. 

21 minut temu, Foster napisał:

2 tygodnie czytania i coś kora nowa może zacznie czaić..

Nic nie zacznie... W naturze to jest stadium, kiedy po trzecim przeczytanym po łebkach temacie, typ uznaje forum za bandę ześwirowanych mizoginów, wypiera wszystko i idzie płakusiać dalej w poduszkę, pisząc co chwilę esemeski "Kasiu, wróć! :( "

Edytowane przez Vlad_Lokietnichuk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine Thx.

 

Nasuwa mi się takie pytanie. Czy znając mechanizmy/schematy, które towarzyszą rozstaniu. Związek trwa długo, wszystko sie układa. Jesteście już mocno przywiązani. Psychicznie/fizycznie/emocjonalnie. Że kobiety tak naprawdę długo się do tego przygotowują bo praktycznie każda taka sytuacja jest przemyślaną, przygotowaną decyzją. Da się wyjść z tego emocjonalnego bagienka z twarzą?

 

Z tego co zauważyłem, nawet takie świry, które podziurawiłyby komuś dach samochodu śrubokrętem (nie pytajcie) zawsze ale to absolutnie zawsze potrafią się wyłożyć na jednej rzeczy. Na kobietach.

 

Jak to jest Waszym zdaniem? ;)

Edytowane przez Niktzprzeszloscia
Literówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niktzprzeszloscia napisał:

Da się wyjść z tego emocjonalnego banienka z twarzą?

To zależy ile razy ktoś będzie popełniać ten sam błąd, zanim nauczy się jak działa hipergamia/gadzi mózg/podświadomość.

1594824340_ahiq0s_600.jpg

 

Ta umiejętność jest zarezerwowana tylko dla najlepszych...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Egregor Zeta said:

Ta umiejętność jest zarezerwowana tylko dla najlepszych...

 

Popraw linka bo nie działa.

 

Wracając do tematu mam wrażenie jak już pisałem, że nawet posiadająć dużą świadomość, doświadczenie życiowe (wiek) i obycie z kobietami, ten schemat jest jednak bardzo często spotykany. I praktycznie zawsze kończy się tak samo. Może z małymi wyjątkami, jak zwykle.

 

Co do tego gościa, jak jest blisko 40, łączy się z Bogiem i publikuje to w przestrzeni publicznej. To znaczy, że źle się dzieje w państwie duńskim. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.