Skocz do zawartości

Azjatka zamieniona w julkę - atencja zmieni wszystkie


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Czyli 99% społeczeństwu możesz pierdolić do dupy bo głowa ich boli.

Myślę, że dużo osób to rozumie, ale i tak zgadzają się dobrowolnie na upodlenie. To po prostu wybór. Każda decyzja i tak posiada skazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Dam sobie głowę uciąć że jakby lokalizacją nie było miejsce  gdzie masa ludzi nie ma bieżącej wody czy toalet tylko taka Ishikawa w prefekturze Chiba to by matchy nie było. nie byłoby wielkiego tinderowego I lav yu a panna by sobie typa z zachodu przepuszczała przez sito albo na starcie zlała

 

No i siostra @Libertyn by bez głowy teraz chodziła po tym świecie. 

2 godziny temu, Tajski Wojownik napisał:

Jak byłem w Polsce to nie miałem żadnego brania i ogólnie rzecz biorąc było cienko. Gdybym wciąż siedział w Polsce to mój wątek nie brzmiałby "Ja i moja Tajka", a "Ja i moja BPD Polka + dziecko". 

 

No właśnie staram się tutaj co niektórym to wyjaśnić, ale jest lęk przed taką wiedzą, bo łatwiej siedzieć na d***ie i narzekać że "się nie da", niż coś zrobić ze swoim życiem.

Jeśli możesz @Tajski Wojownik napisz jeszcze -dla pełnego obrazu jak oceniasz swoje możliwości w Tajlandii. Tj gdybyś doszedł do wniosku że masz ochotę na niezobowiązujące spotkania (radzisz sobie żeby ogarnąć to pod kątem emocjonalnym), to jak sądzisz:

- jak długo zeszłoby Ci ze znalezieniem jakiejś naprawdę ładnej laski zainteresowanej randką i "sniadaniem" u Ciebie (powiedzmy takiej 8/10 w górę).

- jak często mógłbyś poznawać nowe laski (tj ile musiałbyś się "napracować" żeby poznać kolejną i potem jeszcze nastepną.

 

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

W Tajlandii tego nie było widać bo duzo można było zasłonić bariera językową. Dodatkowo w Tajlandii byłeś jako białas na starcie uprzywilejowany.
Zakręciła się wokół Ciebie wpierw jedna psycholka a potem druga. 

 

Czyli jak Polka leci na Mokabe to jest OK, bo leci na wygląd -bo przecież taka sama bariera językowa, takie same problemy. Jak jakaś laska leci na Polaka, to źle i dramat bo za łatwo ma - powinien wrócić do szeregu i dalej bić pokłony Polką może go któraś łaskawie zauważy.

 

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

Ale to wszędzie tak jest.

 

Tylko zobacz jak bardzo różni się ten poziom "otwarcia" przy którym laską nagle zaczyna zależeć. Porównaj sobie np. szansę w Polsce że zainteresuje się Tobą jakaś 20-tka taka 8/10 a szansę w jakimś innym bardziej egzotycznym kraju. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

W taki sposób myślę od wielu lat i wiesz, co mi wyszło? Że żaden kontakt z kobietami się nie opłaca 😆 Miałem w przeszłości duże doświadczenia randkowe. Wychodziłem z masą kobiet i dzisiaj nie przypominam sobie, żebym się dobrze bawił. Miałem może 2 fajne randki. Reszta to gówno. Już wolałbym w tym czasie pograć w coś. Ładna dziewczyna, no spoko. Do wyglądu się przyzwyczaisz dosłownie po tygodniu. Jak zaczyna wkurwiać i walić fochami to nie masz żadnej przyjemności z interakcji. 

 

Jak kolesie myśleliby, jak kobiety to by nie było żadnych związków. Ja w taki sposób myślę i nie wiem, co mogłoby mnie przekonać do randki na dzień dzisiejszy. Na samą myśl czuję głęboką zmułę. I mało tego. Jeszcze musisz skakać, planować wyjście, coś kurwa działać w imię nie wiadomo czego xD Ja to krzyżyk postawiłem, bo dla mnie to nie do przyjęcia. Tracisz energię, kasę, żeby wychodzić z jebanymi zmułami w 99% przypadków i w 50% przygłupami albo i więcej. Powiedz, czy nie mam racji xD

 

A jak totalnie się wszystko uda i dojdzie do seksu to i tak się okazuje, że słabo się rucha, loda nie lubi robić albo coś tam innego xD W każdym przedziale spotkania z kobietą od zapoznania po seks i wspólne funkcjonowanie występują skazy, które może odciążyć jedynie skrajne zakochanie mężczyzny i różowe okulary. Utrzymanie świadomego umysłu w sytuacji interakcji z kobietą oznacza szybkie zakończenie znajomości. Jakby na to nie spojrzeć wynik może być tylko jeden, jeżeli przestajesz myśleć kutasem - samotność i skrajne mgtow. Jak mówię to mój przykład. Tutaj nie ma nawet miejsca na kompromisy. A akurat mam, jak na dzisiejsze standardy duże doświadczenia z przeszłości.

 

Nawet przyjaźń z kobietą mnie trochę męczy, chociaż widzę ten szacunek od niej. Ale kiedy zaczyna obciążać mnie swoimi pierdoletami emocjonalnymi to dziwnie mi się robi. Nie chce mi się po prostu tego słuchać. Kolesie nakładają różowe okulary i tylko dzięki temu są w stanie przetrwać w tych gówno relacjach

To co tobie się udało, jest w stanie osiągnąć tylko promil mężczyzn. Widok zgrabnego tyłka oraz cycków przysłania wady i kobiece spierdolenie nawet najlepszym zawodnikom. Otrzeźwienie następuje często dopiero w przypadku jakiegoś wstrząsu, czyli dopiero gdy pańcia odwali jakieś świństwo typu zdrada.

 

Dlatego też laski tak chętnie izolują swojego partnera od kumpli. Oni nie mają oczu zarośniętych jej pipą i widzą ją w innym świetle (nie dotyczy kukoldów).

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zdzichu_Wawa napisał:

 

No i siostra @Libertyn by bez głowy teraz chodziła po tym świecie. 

1 Jakbym był kobietą to bym był divą (najbardziej opłacalne, 0% PIT, W cholerę wolnego czasu, dwie godziny i masz czyjąś tygodniową wypłatę)
2. Jeśli wiesz że jestem kobietą i mam tu konto to musisz to wiedzieć od współlokatorki która w tym wypadku też jest divą (przy ewentualnym kliencie postów bym nie pisał)
3. Kto w Twojej rodzinie daje dupy za kasę i mógłby o tym Ci powiedzieć?

5 godzin temu, Zdzichu_Wawa napisał:

 

No właśnie staram się tutaj co niektórym to wyjaśnić, ale jest lęk przed taką wiedzą, bo łatwiej siedzieć na d***ie i narzekać że "się nie da", niż coś zrobić ze swoim życiem.

Chyba jednak walczysz z chochołem

 

5 godzin temu, Zdzichu_Wawa napisał:

 

Czyli jak Polka leci na Mokabe to jest OK, bo leci na wygląd -bo przecież taka sama bariera językowa, takie same problemy.

XD. Leci na Mokebe to leci na Mokebe. Jak ma zryty beret to nieważne czy poleci na Mokebe  Hansa czy Sebixa to ostatecznie i tak dostanie po dupie bo ma zryty beret i nie widzi pewnych sygnałów przez co wchodzi w łapy toksykom.
 

5 godzin temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Jak jakaś laska leci na Polaka, to źle i dramat bo za łatwo ma - powinien wrócić do szeregu i dalej bić pokłony Polką może go któraś łaskawie zauważy.

Jest dramat. Zwłaszcza jak Polak ma kiełbie we łbie i sobie za dużo wyobraża, idealizuje sobie tą Tajkę czy Filipinkę i myśli że jest inna niz wszystkie i ma z niej swojego zwierzaczka a nie osobę która może mieć własne poglądy czy aspiracje czy być przebiegła. 
No to co @Tajski Wojownik przeżył to by się spokojnie na dramat nadawało, o ile i nie tragedie.


 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/18/2022 at 12:15 PM, Niktzprzeszloscia said:

 

Żadną i bardzo dobrze. Bo laska co się spotyka z typem w wieku jej ojca ma coś nie tak z garnkiem. ;)

Znam parę takich relacji. Może trochę mniejsza różnica wieku. I wiesz co taki gość daje, poza często lepszym seksem i statusem? 

 

Ano daje większe życiowe ogarnięcie niż szczaw kręcący w nocy bączki na rondzie. Bo w czasie jak ten szczaw kręci bączki, to ona się z tym gościem rucha, po całym dniu na paralotni, jachcie, motocyklu czy zwiedzaniu Tate Gallery. Prosit! Idź dalej kręcić bączki. 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańmy już z Tajkami, Ukrainkami czy Haitankami. Baby wszędzie są takie same. Do tego dochodzi bieda, więc jak przyjeżdżają do bogatszego kraju to dostają małpiego rozumu. Zresztą uważam, że polscy faceci powinni się wyzbyć kompleksów. Mogą wyrywać również dziewczyny we Francji, Holandii czy Niemczech. Trzeba tylko się ogarnąć i nauczyć obcego języka.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On chciał poruchać młódkę, a ona chciała wyrwać się z biedy. On w międzyczasie naiwnie się zakochał, a ona stwierdziła, że stać ją na więcej.

W sumie to ona jest bardziej ogarnięta.

 

@Kleofas, ludzie wszędzie są różni, i wszędzie są podobni.

 

Edytowane przez zychu
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo już powiedziano na ten temat, a moje spostrzeżenia są takie:

  • W Polsce Damian w obecnym wieku (48 lat?) i statusie materialnym (dość niskim), miałby mniejsze szanse na tak młodą partnerkę. Filipiny, Tajlandia, Indonezja dają taką możliwość. Podobnie jak część krajów Ameryki Południowej i Afryki.
  • Gdyby trzymał ją z daleka od swoich social mediów, nie promował w necie, nie przekazał swojej wiedzy, trzymał ramę w związku i wymagał. Ta dziewczyna na 99% nadal by z nim była jako żona zaślubiona przez szamana. Szczęśliwa, że wyciągnął ją ze slamsów i może z nim mieszkać. Białym mężczyzną o większym statusie od niej (hipergamia). 
  • Mimo wszystko wybrał kiepsko, najbardziej roznegliżowaną i wymalowaną lalę, z wychylających się z chatek na jego widok. Widać było, że z nie jednego pieca chleb jadła...
  • Pomimo tego, że obracał masę Azjatek, tutaj popłynął jak zakochany kundel. Włączył się bluepill i wyłączył myślenie.
  • Nie wymagał w związku, promował, wyciągając z niej "Julkę" i najgorsze cechy kobiecego charakteru. 
W dniu 18.11.2022 o 12:10, Zdzichu_Wawa napisał:

Do tych co tak się podniecają, że gościa rzuciła 19-tka. Proponuję chwilę się zastanowić jakie szanse w Polsce miałby gość 45-cio letni na bycie z 19-tką choćby przez rok dwa.

Trzeba znać realizm i proporcje bo inaczej to z daleka widać, że działa tu mechanizm "kwaśnych winogron" (na zasadzie ta 19-tka wcale taka fajna nie była, wiec ja nie mam na co narzekać mając swoją 35 letnią Halinę u boku). Od razu dodam że nie chodzi o to czy to Azja czy Afryka czy może Ameryka Południowa. Bo jeśli kogoś nie kręcą Azjatki (co osobiście rozumiem bo blisko mi tutaj do zdania @Brat Jan), to nic nie stoi na przeszkodzie żeby popatrzył na inne kraje.

Oczywiście łatwiej usiąść na tyłku, simpować do Polek i twierdzić że przecież inaczej się nie da. 

Dokładnie, wielu ma ból tyłka simpując na co dzień do starych Grażyn w pl. 

  • Like 8
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Morfeusz napisał:
  • Gdyby trzymał ją z daleka od swoich social mediów, nie promował w necie, nie przekazał swojej wiedzy, trzymał ramę w związku i wymagał. Ta dziewczyna na 99% nadal by z nim była jako żona zaślubiona przez szamana. Szczęśliwa, że wyciągnął ją ze slamsów i może z nim mieszkać. Białym mężczyzną o większym statusie od niej (hipergamia). 
  • Mimo wszystko wybrał kiepsko, najbardziej roznegliżowaną i wymalowaną lalę,

 

No nie wiem. Wiek też gra dużą rolę. Ona 19 lat, koleś po 40-tce. Przecież za 20 lat to ona będzie mieć te odchyły co kobiety mają po 40-tce , a on już będzie dziadkiem. Zaczęłoby się "nie ograniczaj mnie" itp. Wybrał kiepsko, naprawdę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komedia w wykonaniu Damiana. Prawie 50 letni typ płaszczący się do 19 latki i biorący winę na siebie. Niedojrzały emocjonalnie facet, który w przedziwny sposób uczył życia swojej wybranki serca. Za bardzo ją idealizował, przez co teraz cierpi.

 

Wciąż mnie zastanawia, czy relację z tak dużą różnicą wieku mają prawo bytu. Ile to tam było między nimi? 26 lat różnicy? Czaicie to? Przecież to taki odstęp czasu, że typ mógłby ruchać jej matkę i za te 20 kilka lat jej córkę :D Co za chora akcja.

 

Z drugiej strony - inna parka z polskiego YT jakoś daję radę: 

 

 

Nie wiem jaka jest między nimi różnica wieku, ale też znaczna. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, manygguh napisał:

Schedę po profesorze z Berlina na forum przejął, zdaję się kolega @DOHC. Więc tu już trzeba pytać expertów.

Dziękuję za rekomendacje, wysiłki w chadologii nie poszły na marne ✌️

15 godzin temu, BumTrarara napisał:

Wskaż największego Chada z nich wszystkich. ;)

Moim subiektywnym zdaniem pani 4, 10/11 - te dwie są bardzo podobne do siebie. 

Oczywiście warto zerknąć na wskazówki tu wklejone w moim temacie z angel/witch skull:

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.