Skocz do zawartości

Azjatka zamieniona w julkę - atencja zmieni wszystkie


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Gość z syndromem bohatera myślał, że Azjatka ze slumsów dostrzeże w nim wybawcę i przez to będzie go bezgranicznie kochać. Wyszło jak zwykle - dostrzegła w nim, a raczej jego zasięgach, potencjał, który sprytnie wykorzystała. Nihil novi.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe studium przypadku, umknął mi jakoś ten wątek. 

 

Ale mam takie poboczne spostrzeżenie, że ewolucja wyposażyła kobiety (a mężczyzn osłabiła za pomocą głębszej wrażliwości i mechanizmów silnego przywiązania/zaangażowania) w naturalną zdolność do generowania Syndromu Sztokholmskiego. Rzecz jasna nie przystawiając mu teraz lufy kałacha do skroni i dziś darując mu łaskawie życie, żeby jutro znów przystawić, ponownie zresztą okazując łaskę. To się przecież rozgrywa tak naprawdę na poziomie wysublimowanych szantaży emocjonalnych, które eskalują w miarę ich regularnego trenowania, prowadząc do głównego celu - wyniesienia się kobiety wyżej niż jest aktualnie i postępującej utraty szacunku do partnera. Im mniej go będzie szanowała, luzując własne przywiązanie dzięki temu, to jest duża szansa że silnie przywiązany samiec, będzie się coraz bardziej płaszczył i starał = większy zysk dla niej (emocjonalny, materialny, taktyczny whatever). 

 

Mało tego, one są same ofiarami własnych mechanizmów "kat-ofiara" rozgrywanych we własnych głowach, dlatego tak bardzo racjonalizują, bronią samej siebie, usprawiedliwiają czy wybielają. Są zakładniczkami samych siebie. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2023 o 15:53, manygguh napisał:

Oto efekt:

 

 

3vYnvQm.jpg

 

I to jest problem że polskie kuki mentalnie tworzą takie kobiety, to jest dowód, że to z facetami jest problem że noszą wszystkie na rękach, no niestety jak podniósł jej wartość to uznała że sama jest więcej warta bo dostała pełno atencji z neta. 

 

Zobaczcie ten fb ilu tam spermiarzy pisze że wspaniała, serduszka itd

https://www.facebook.com/photo/?fbid=637534834873910&set=ecnf.100058521961631

 

Podstawowy błąd że ją wypromował, druga sprawa nie wierzę że po drodze nie było jakiś czerwonych flag

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietom się nie pomaga wprost. Może korzystać z naszych zasobów, ale w zakresie na jakim facet pozwala.
Przeżyłem podobną historię krótko po liceum. Pochodzę z dobrej rodziny, gdzie jako tako się żyję, bez patologii, po katolicku. Duża rodzina, każdy większe lub mniejsze biznesy, wszyscy się wspieramy. I poznałem dziewczynę w liceum. Dziewczyna z patologii. Ojciec alkoholik, ona DDA. Jej siostra na emigracji zrobiła sobie dziecko z typowym angielskim prolem.  Pod względem mentalnym i materialnym nasze rodziny dzieliła przepaść. 

Dziewczyna korzystała z zasobów, wyrobiła się i jak skończyła 1 stopień studiów stwierdziła że pierdoli nasz związek i wyjeżdża świat zdobywać. Poznałem ją jako szarą myszkę z dwiema kieckami a jak coś zaczeło się w jej życiu układać to dała nogę. Miesiąc po zerwaniu poznała zagraniczniaka.  Nihil novi.

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciejos napisał:

Wyszło jak zwykle - dostrzegła w nim, a raczej jego zasięgach, potencjał, który sprytnie wykorzystała.

Traktowanie jak zasób, celnie. 

1 godzinę temu, spacemarine napisał:

Podstawowy błąd że ją wypromował, druga sprawa nie wierzę że po drodze nie było jakiś czerwonych flag

Dla mnie te czerwone flagi były, a gość sobie usprawiedliwiał np. gorszym dniem kobiety czy tym iż panie zmiennie są. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz. Tutaj jest dokładny moment, w którym oni się widzą poraz pierwszy. Spójrzcie na nią. Z jednej strony jest nim zafascynowana, tak myślę. Ale mi chodzi o jej wygląd. Zwrócie uwagę na jej zęby. Są proste i białe. Jakim cudem dziewczyna ze slumsów może mieć taką klawiaturę?! Dodatkowo ubranie. Zobaczcie jakie ciuchy ma ona, a jakie jej koleżanki/siostry. No ma o wiele lepsze. Skąd dziewczyna ze slumsów takie ma? To już jest trochę dziwne.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reelag napisał:

Pochodzę z dobrej rodziny, gdzie jako tako się żyję, bez patologii, po katolicku. Duża rodzina, każdy większe lub mniejsze biznesy, wszyscy się wspieramy. I poznałem dziewczynę w liceum. Dziewczyna z patologii. Ojciec alkoholik, ona DDA.

Pytanie dlaczego wybrałeś właśnie taką dziewczynę? Czyżby jednak w Twojej rodzinie nie było tak kolorowo, że ciągnęło Cię do patologii? Jestem ciekaw, bo lata temu popełniłem podobny błąd. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, Patryk said:

Pytanie dlaczego wybrałeś właśnie taką dziewczynę? Czyżby jednak w Twojej rodzinie nie było tak kolorowo, że ciągnęło Cię do patologii? Jestem ciekaw, bo lata temu popełniłem podobny błąd. 


Ogólnie to było tak, że tam nie było jakieś mega bidy, czy wódka lała się strumieniami. Ojciec jeździł na Tirach i jak wracał to tankował browary cały czas jak był w domu. Ogólnie sympatyczny człowiek, oczytany i do pogadania, ale alkoholik.

Co mnie do niej skłoniło. Jedna z ładniejszych dziewczyn w szkole. Sprawiała wrażenie skromnej i cichej dziewczyny. Taka Megan Fox z pierwszej części Transformersów. Laska mega ładna, mega spoko, ale w domu nie teges. Okazało się, że życie nie jest jak w filmach i dziewczyna była toksyczna, a ten emocjonalny rollercoaster z czasem mnie uzależnił. 

Już drugi raz nie popełnie tego błędu i zawsze zwracam uwagę na otoczenie i relacje z najbliższymi. Jak w domu jest patola, rozwody, separacje to z miejsca out.

Edytowane przez Reelag
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2022 o 21:40, thyr napisał:

Jestem pewien ze w tej samej wiosce z ktorej wyrwal zone znalazl by z 10 lepszych i mlodszych . Teraz juz chyba wie ze trzeba je trzymac na tym samym poziomie bo jak poczuje sie lepsza to mu spiertholi .😂

Kurde. Spotykałem się kiedyś chwilę z taką jedną pania pedagog co sama miała problemy psychiczne. I jak taka osoba mogła starać się naprowadzić dzieciaki na właściwe tory xd. 

Mniejsza. 

Opowiadała ze była w związku z typem. Ale czuła się lepsza od niego i go zostawiła. Czuła się lepsza w tym związku bo kurwa co? Bo miała mgr przed nazwiskiem a on jebał gdzieś w magazynie czy coś. 

Można powiedzieć, że miała dobrego chłopa do rany przyłóż. 

To zachciało jej się synalka rodziców z firmą od 30 lat. To jej typek pokazał. Ze roku pisał, że jeździ do Częstochowy modlić się o ich miłość, żeby przetrwała. A tymczasem nowa laska ogarniał. 

Karma wraca. Zachciało się chuj wie czego. To dostała z nawiązką. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Montella26 said:

Kurde. Spotykałem się kiedyś chwilę z taką jedną pania pedagog co sama miała problemy psychiczne. I jak taka osoba mogła starać się naprowadzić dzieciaki na właściwe tory xd. 

Mniejsza. 

Opowiadała ze była w związku z typem. Ale czuła się lepsza od niego i go zostawiła. Czuła się lepsza w tym związku bo kurwa co? Bo miała mgr przed nazwiskiem a on jebał gdzieś w magazynie czy coś. 

Można powiedzieć, że miała dobrego chłopa do rany przyłóż. 

To zachciało jej się synalka rodziców z firmą od 30 lat. To jej typek pokazał. Ze roku pisał, że jeździ do Częstochowy modlić się o ich miłość, żeby przetrwała. A tymczasem nowa laska ogarniał. 

Karma wraca. Zachciało się chuj wie czego. To dostała z nawiązką. 

 
W odwrotną stronę też to działa. Jak jesteś inżynierem informatyki i weźmiesz sobie za kobietę dziewczynę co sprzedaje w Żabce to też to nie pyknie. Generalizuje oczywiście, nie każdy kto pracuje w prostym zawodzie nie ma ambicji czy jest prostakiem. Ta dziewczyna z Żabki może dorabiać na studia, aby mieć jakiś dodatkowy hajs. Mówie tutaj o przypadku dziewczyn które robią takie rzeczy ale nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, manygguh napisał:

Ja chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz. Tutaj jest dokładny moment, w którym oni się widzą poraz pierwszy. Spójrzcie na nią. Z jednej strony jest nim zafascynowana, tak myślę. Ale mi chodzi o jej wygląd. Zwrócie uwagę na jej zęby. Są proste i białe. Jakim cudem dziewczyna ze slumsów może mieć taką klawiaturę?! Dodatkowo ubranie. Zobaczcie jakie ciuchy ma ona, a jakie jej koleżanki/siostry. No ma o wiele lepsze. Skąd dziewczyna ze slumsów takie ma? To już jest trochę dziwne.

 

Może miała już wcześniej sponsora z Norwegii lub US. Jak sobie poczytasz o tym co robią panny z Filipin lub Tajlandii to się dowiesz, że często szukają związków na odległość i ciągną kase "Honi I nid jur sapport for maj famili" od grosza do grosza po kawałku i sobie radzą dziewczyny. Załóż sobie Badoo z fake lokalizacją na Filipinach oprócz tego, że będziesz miał +100 lajków to jest duże prawdopodobieństwo, że po paru dniach się zwróci do Ciebie per Sir i będzie sępić kase. 

EDIT: CO NIE WYKLUCZA OPCJI ŻE DALEJ MA SPONSORÓW XD

Edytowane przez x6eine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, manygguh napisał:

Zwrócie uwagę na jej zęby. Są proste i białe. Jakim cudem dziewczyna ze slumsów może mieć taką klawiaturę?! Dodatkowo ubranie.

 

Mało widziałeś. Przejedź się po Ameryce Południowej.

Pan Bóg podzielił równo, jedni uroda inni intelekt.

Czasem się myli i wychodzi entelekt.

Nic niezwykłego jeśli chodzi o garnitur uzębienia.

Takowy też się psuje z czasem a naprawa nie jest tania.

 

Ubranie - w PL jest Pepco, też tanio ubierzesz. 

W Azji noname mogą być za grosze.

 

Także, tego, no .. przecież wiesz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, manygguh napisał:

Ja chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz. Tutaj jest dokładny moment, w którym oni się widzą poraz pierwszy. Spójrzcie na nią. Z jednej strony jest nim zafascynowana, tak myślę. Ale mi chodzi o jej wygląd. Zwrócie uwagę na jej zęby. Są proste i białe. Jakim cudem dziewczyna ze slumsów może mieć taką klawiaturę?! Dodatkowo ubranie. Zobaczcie jakie ciuchy ma ona, a jakie jej koleżanki/siostry. No ma o wiele lepsze. Skąd dziewczyna ze slumsów takie ma? To już jest trochę dziwne.

 

 

 

Ona nic jej nie ujmując ma takie męskawe rysy twarzy, ciało ma ok bo szczupła, ale z twarzy no nie wiem, nie mój typ, wygląda na jakaś cwaniarę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle, to uzębienie zastanawia. 

 

Jak na moje to ona zwyczajnie była prostytutką. Stąd ten wygląd. Nim zarabiała. 

 

Ja jestem ciekaw ilu z braci sobie instaluje appki i ustawia miejsce pobytu w Azji, jest bombardowanych atencją od pań z 3 cyfrowym przebiegiem, które szukają misia co będzie spoko opcją na dziwkarską emeryture. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

W ogóle, to uzębienie zastanawia. 

Niby dlaczego?

Ładne uzębienie jest typowe dla młodych ludzi z krajów nisko rozwiniętych. Brak przetworzonego żarcia i żucie = prosty zgryz i mało próchnicy. 

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Ja jestem ciekaw ilu z braci sobie instaluje appki i ustawia miejsce pobytu w Azji, jest bombardowanych atencją od pań z 3 cyfrowym przebiegiem, które szukają misia co będzie spoko opcją na dziwkarską emeryture. 

 

Pewnie wielu. One sie z tym nawet nie kryją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BumTrarara napisał:

Ładne uzębienie jest typowe dla młodych ludzi z krajów nisko rozwiniętych. Brak przetworzonego żarcia i żucie = prosty zgryz i mało próchnicy

Nie do końca. Zgryz nie jest zależny od diety. A i laska jest z metropolii, nie z Amazońskiej dziczy

No i nie ma dowodów że nie ma przetworzonego jedzenia. Tam mają nawet własny narodowy fastfood. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kilka filmów na jego temat i przyznam szczerze, że jego przypadek podobny był do mojego. Też mi się chciało ratować księżniczkę, żenić i wyszło jak wyszło. Tyle dobrego, że nie zrobił sobie z nią dziecka, bo inaczej, by już na Filipinach nie pomieszkał. W Azji jest kultura rodziny, więc jak taka traci twarz przez typa, a już jak będzie to biały to będą go gonić do usranej śmierci.

Trochę cringe, bo facet grubo po 40-tce wrzucał jakieś filmiki na YouTube, płacząc, tłumacząc się, tym samym grubo się upokarzając, a ona pewnie sobie cisła z niego bekę. Różnica wieku w tym przypadku nie gra roli, dopóki facet trzyma nad związkiem pieczę i jest rama. Jak ona zaczęła mu uciekać z domu, a potem wracać to już było pozamiatane, bo on nie wyciągał żadnych konsekwencji. Też ten sam błąd popełniałem.


Moja pierwsza eks była taka sama jak ta cała Aico. Wyciągnąłem ze slumsów, ubrałem, załatwiłem robotę, a po 2 latach, kiedy została menadżerką w sklepie odzieżowym to nagle też chciała zdobywać świat. Dlatego w takim wypadku trzeba iść za radą @RENGERS:

 

5 godzin temu, RENGERS napisał:

Baby trzeba traktować jak swoją własność, swój przedmiot, wtedy chodzą jak w zegarku.

 

 

Mam laskę co przychodzi do mnie co 2-3 dni i traktuję ją dosłownie jako seksualny umilacz. Zarzekała się, że ona nie FWB czy ONS, a potem ssała aż po same bile, prosząc się o więcej nektaru :D Nie pierdolę się z nią, wie po co przychodzi, a jak nie pasuje to nara. 

Odkąd wgrywam takie traktowanie kobiet to jakimś cudem życie jest po prostu lepsze.

 

2 godziny temu, BumTrarara napisał:

Ładne uzębienie jest typowe dla młodych ludzi z krajów nisko rozwiniętych. Brak przetworzonego żarcia i żucie = prosty zgryz i mało próchnicy. 

 

Tak jest! Albo po prostu miala farta i szoruje te zęby codziennie, albo po prostu daje na boku i ma pieniądze.

Sporo tutaj takich przypadków widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Rnext said:

Mało tego, one są same ofiarami własnych mechanizmów "kat-ofiara" rozgrywanych we własnych głowach, dlatego tak bardzo racjonalizują, bronią samej siebie, usprawiedliwiają czy wybielają.


Dzisiaj widziałem gdzieś artykuł, że żona totalnie zaciukała faceta nożem. Komentarze bab pod spodem - "może to jest sposób?" albo "Pewnie był jakiś powód ku temu, nie znamy całej prawdy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Tajski Wojownik said:

Trochę cringe, bo facet grubo po 40-tce wrzucał jakieś filmiki na YouTube, płacząc, tłumacząc się, tym samym grubo się upokarzając, a ona pewnie sobie cisła z niego bekę.

Langsam, langsam - cringe bo kobiety to odbiorą jako słabość? Cringe bo nie ma społecznego przyzwolenia na męską emocjonalność? Cringe bo mężczyźni podświadomie zawierają milczący i może nieuświadomiony sojusz z kobiecym postrzeganiem, wzajemnie tępiąc w sobie takie zachowanie, żeby pań przypadkiem zakłopotać? Bo emocje to słabość (ale tylko u mężczyzny)? Przynajmniej we własnym gronie nie musimy piętnować męskiej wrażliwości. To że strategicznie wykonał ruch dodatkowo upokarzający go w oczach tamtej pani jest zupełnie inną bajką. Przecież to wcale nie oznacza, że np. broniąc domu i rodziny przed włamywaczami, usiadłby na progu i się rozbeczał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext cringe, ponieważ wrzucanie na YouTube prywatnych historii w związku i płakanie nad laską, co nie ma nawet 20 lat jest po prostu nieodpowiednie jak dla takiego faceta. Rozumiem czuć smutek, wypłakać się przyjacielowi, rodzinie (prywatnie). Nie ma przy tym "piętnowania męskiej wrażliwości". Jednakże robiąc to na YouTube, gdzie wielu ludzi go ogląda, zna jest trochę nie tak. Stąd właśnie tyle filmów na YT analizujących jego działania.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.