Skocz do zawartości

Polki boją się Ukrainek - sondaż


Rekomendowane odpowiedzi

Mamy kolejne potwierdzenie że Polki czują się zagrożone konkurencją ze wschodu. I słusznie ;)

Te same kobiety nie miały wcześniej problemu z przyjmowaniem imigrantów z bardziej obcych kulturowo krajów muzułmańskich i/lub afrykańskich.

 

 

Edytowane przez Wolny elektron
  • Like 3
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, kto pisał ten artykuł? 

 

W dużych miastach rynek matrymonialny jest na niekorzyść kobiet? Chyba chodzi o dostęp do bogatych i czadów, bo przecież jak przeciętny polski mężczyzna przyjedzie do dużego miasta szukać dziewczyny, to się odbije od rynku jak piłka kauczukowa od ściany.

 

Ciekawe, że jak w 2015 roku była fala migracji ciemnych mężczyzn, to nigdzie nie można było znaleźć dyskusji na temat niekorzystnego wpływu tego zjawiska na sytuacje miejscowych mężczyzn, a przy tak dramatycznie uprzywilejowanej pozycji kobiet na RM mimo wszystko wybijają takie artykuły w zauważalnej ilości.

  • Like 9
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznałem na dniach młodą Ukrainkę - charakterystycznie jesteśmy bardzo zbliżeni do siebie, więc piszemy codziennie. 

Jeśli chodzi o mental przeciętnej polki i ukrainki to widzę przepaść... nie wiem, dużo tu anty ukraińskiej narracji często, a ja jestem pod jakimś wrażeniem tych ludzi. Mamy z nimi wiele wspólnego i nie są tak skażeni zachodni syfem. 

 

A niech się te polki zatrują własnym jadem. Niech czytają dalej wysokie obcasy i inne szajsy - ściana jest bezlitosna, a faceci coraz bardziej świadomi. 

  • Like 25
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, polskie kobiety czują oddech konkurencji.

 

Ale dla przeciętnego polskiego simpa to nic nie zmienia. Korzyści odniosą tylko ci, którzy już wcześniej mieli powodzenie.

2 minuty temu, Peter Quinn napisał:

Jeśli chodzi o mental przeciętnej polki i ukrainki to widzę przepaść.

To zależy, bo i wśród Ukrainek jest sporo insta-haj-lajf-i-szejdy-na-pół-twarzy. Ale owszem, kobiety z Ukrainy czy z Białorusi są bardziej kobiece, ciepłe i "domowe". 

34 minuty temu, Pocztowy napisał:

Ciekawe, że jak w 2015 roku była fala migracji ciemnych mężczyzn, to nigdzie nie można było znaleźć dyskusji na temat niekorzystnego wpływu tego zjawiska na sytuacje miejscowych mężczyzn

No bo rasizm i złe atawizmy - jak to tak, bronić dostępu do samic...

Edytowane przez zychu
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, zychu said:

To zależy, bo i wśród Ukrainek jest sporo insta-haj-lajf-i-szejdy-na-pół-twarzy. Ale owszem, kobiety z Ukrainy czy z Białorusi są bardziej kobiece, ciepłe i "domowe". 


Zgadza się, też to widzę. Wschodnie Karynki też się zdarzają. 

Moja dzisiejsza obserwacja - trochę przekopałem instagrama dziewczyny, z którą pisze + jej rodziny. Odniosłem wrażenie jakbym przeglądał jakiś ogromny album rodzinny - dużo zdjęć z wycieczek, naturalnych uśmiechów, zwykłych niemarkowych ubrań. Jakoś tak... nie wiem, swojsko? 

I teraz weź sobie dla kontrastu content naszej rodzimej, oświeconej polki - albo wszystkie zdjęcia takie same, albo wyzywające, albo lans przy aucie, albo paznokcie i inne pozerskie pierdololo. 

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 1
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boją się, że stracą orbiterów i beciaków, którzy w razie czego je zawsze przyjmą z otwartymi ramionami. Którzy i tak są dla nich ostatecznością, gdy nikogo lepszego nie uda się znaleźć.

 

Nic tak na kobietę nie działa jak konkurencja i zazdrość. Wtedy następuje szybkie sprowadzenie na ziemię i kończą się fochy, gwiazdorzenie.

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Peter Quinn napisał:

a faceci coraz bardziej świadomi. 

U mnie w pracy to nawet rasowe Janusze zauważają że, np jeśli pisze się o przestepstwach w stosunku do dzieci, to zwykle robią kobiety, a mężczyźni jakby mniej.

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zychu napisał:

Ale owszem, kobiety z Ukrainy czy z Białorusi są bardziej kobiece, ciepłe i "domowe".

Moje obserwacje niestety są odmienne, atrakcyjne Ukrainki to odpychające cwaniary a w rodzinne i ciepłe klimaty idą te mniej urodziwe, podobnie jak u naszych.

 

To uogólnienie rzecz jasna.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napływ konkurencji czy nie, mało kto rozgarnięty chce p0lkę, więc ta fala w mojej ocenie nie zmienia wiele w kontekście postrzegania 'naszych' kobiet.

 

12 godzin temu, Peter Quinn napisał:

, dużo tu anty ukraińskiej narracji często, 

 Której kompletnie nie rozumiem znam kilka gości co się związali z Ukrainką i narracja jest u każdego taka sama " nigdy więcej p0lki".

 

Ciekawe,że p0lciom nie przeszkadza napływ brudu....

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, zychu napisał:

Korzyści odniosą tylko ci, którzy już wcześniej mieli powodzenie.

Tylko jak ktoś jest z tej topki i przebiera w naszych rodzimych paniach jak w ulęgałkach, to na cholerę mu te ukrainki? żeby kręciło się koło niego nie 30 a 50 kobiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie filmik nakręcony przez doktora Szarpanki w czerwcu tego roku?

Gdzie p0lki kipiały wręcz agresją do Ukrainek tylko dlatego, że będzie większa konkurencja 

i trudniejszy dostęp do mężczyzn z topki.

Bo właśnie o to chodzi, myślicie, że p0lki przejmują sie masą wolnych normików czy flepiarzy?

Nie! leją na nich ciepłym moczem.

 

Kolejna sprawa imigrantki mają mniejsze wymagania co do mężczyzn gdzie taki samiec będzie kalkulował

co mu bardziej sie opłaca i wszystko wskazuje na to, że woli grać z Ukrainką z poziomu normal niż z p0lką

gdzie gra zaczyna się z poziomu Hard lub Very hard.

 

Pamiętam jak przyszedł latem do mnie facet, który co roku chodzi po mieszkaniach i sprawdza czy gaz sie nie ulatnia

i opowiadał mi jak to p0lki narzekają na Ukrainki, że ich mężów i chłopów uwiodą i zabiorą😆

Widzicie wystarczy rozbić monopol p0lek, które często nie nadają się na żony i partnerki a kończy się feminizm,

przyjaźń do obcych i zaczyna nienawiść bo zagrożone są dobra, które inne kobiety moga przejąć.

 

Solidarność kobiet kończy sie wtedy gdy pojawia się atrakcyjny mężczyzna, wtedy są wstanie wydrapać sobie oczy 

by tylko druga go nie dostała w swoje łapy.

Tutaj jeszcze chodzi o profity, które Ukrainki będą dostawać z polskich podatków głównie od mężczyzn

jak socjale, mieszkania, pracę a na końcu samych chłopów.

 

 

 

  • Like 14
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Iceman84PL napisał:

 

i opowiadał mi jak to p0lki narzekają na Ukrainki, że ich mężów i chłopów uwiodą i zabiorą😆

 

To jest najgorszy sort kobiet jaki mogę sobie wyobrazić, skoro czują konkurencję znaczy się wiedzą że są chujowymi żonami/dziewczynami ale i tak siedzą z tymi biednymi normikami i się nad nimi pastwią. Psy ogrodnika czyli sama jestem nieciekawa ale jak to sama nie będę. HAHAAHA

 

Boże jak ja się cieszę że trafiłem na tą moją, ona jest taka "ludzka" wgl jak nie kobiety które są obecnie.

 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Matti napisał:

Tylko jak ktoś jest z tej topki i przebiera w naszych rodzimych paniach jak w ulęgałkach, to na cholerę mu te ukrainki? żeby kręciło się koło niego nie 30 a 50 kobiet?

Zapytaj bogatego, po co mu jeszcze więcej kasy. :D 

Godzinę temu, Wolny elektron napisał:

Najbardziej krzepkie są kobiety radzieckie co to nawet na budowach u nas pracują. 

I powożą ciągnikami typu Komintern. :D 

lwp75a.jpg

Edytowane przez zychu
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.... Tylko że większość Ukrainek nawet tych młodych przybyło tu już  z potomstwem. Tak że ten tego. Dodatkowo sporo jest np. żonatych. Tak że nie jeden stepowy Bohun dostanie wiadomość typu Dear John letter.

Dymy dopiero się zaczną jak konflikt się skończy i w.kurwieni Ukraińcy przyjadą szukać swoich witaminek.

Edytowane przez Baca1980
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zychu napisał:

Zapytaj bogatego, po co mu jeszcze więcej kasy. :D 

Rozumiem Twój punkt widzenia, ale się z nim nie do końca zgadzam. Ktoś kto wyrywał i ruchał co chciał do tej pory (czyli top) ma miłe i uczynne (dla niego!) kobiety na wyciągniecie ręki cały czas. To ze jakaś część z nich zacznie zaciągać po wschodniemu nic nie zmieni. Inaczej: czy dla chłopa z topki (zdecydowanie nie ja) jest różnica czy ma chętnych na ruchanie 50 czy 100kobiet? przecież żeby wszystkie oblecieć musiałby viagre żreć jak tictaki...

Tutaj problemem jest raczej to, że przeciętny normik upatruje w tych ukrainkach okazji na zwiazek, która wcale tak oczywista nie jest jakby mu się wydawało...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Pocztowy napisał:

W dużych miastach rynek matrymonialny jest na niekorzyść kobiet?

Da się taką tezę poprzeć statystyką - w Warszawie na 100 mężczyzn przypada 117 kobiet

https://um.warszawa.pl/-/statystyka-warszawy-2022

Przy czym tu należy pamiętać, że te statystyki obejmują również ludzi w wieku poprodukcyjnym, a w tamtym przedziale jest zdecydowana większość kobiet (kobiety po prostu żyją dłużej).

20 godzin temu, Pocztowy napisał:

Chyba chodzi o dostęp do bogatych i czadów

No właśnie, to jest kluczowy czynnik. Dla wielu kobiet przeciętny facet jest niewidzialny. Przyjmując, że interesujące dla kobiet jest top 20 mężczyzn, mamy 117 kobiet na 20 facetów. Taka sytuacja jest dla kobiet matrymonialnie bardzo niekorzystna. Nie tylko nie dla każdej starczy, ale jeszcze tacy faceci mają wiele w zasięgu ręki, więc dlaczego mieliby decydować się na jakąś jedną? Matrymonialne piekło kobiet.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Matti napisał:

Tutaj problemem jest raczej to, że przeciętny normik upatruje w tych ukrainkach okazji na zwiazek, która wcale tak oczywista nie jest jakby mu się wydawało...

No ale o to mi chodzi. Normiki się napalają jak szczerbaty na suchary, a te Ukrainki i tak szukają tych lepszych, nie normików - chyba że na chwilę. 

 

Zapoznajcie się z wątkiem o typie z kanału Ucieczka do raju. Stary chłop, a taki głupi i nawiny, że aż wstyd. A wielu jego rodaków ma tak samo, albo nawet bardziej najebane we łbach. 

 

Miesiąc temu ruchałem u siebie bardzo fajną panią - Ukrainkę, którą dwa tygodnie później wziął pod swój dach pewien polski simpuś. Pani ładna, sympatyczna, taka matka-żona.

Ot, cyrk.

Edytowane przez zychu
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojdzie jeszcze do tego, że te młode, wyzwolone (najczęściej z rozumu) oraz silne Julki zaczną masowo głosować na podłe, męskie, szowinistyczne świnie z Konfederacji, a JKM, który zresztą słusznie wielokrotnie dowodził dlaczego kobiety nie powinny mięć praw wyborczych, stanie się dla nich nową ikoną na miarę szefowej marszu kobiet, niejakiej Marty L. Od piekła kobiet przejdą płynnie do: stop ukrainizacji Polski. Normalnie świat klaunów:D

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.