Skocz do zawartości

Polki boją się Ukrainek - sondaż


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Adams napisał:

Da się taką tezę poprzeć statystyką - w Warszawie na 100 mężczyzn przypada 117 kobiet

https://um.warszawa.pl/-/statystyka-warszawy-2022

Przy czym tu należy pamiętać, że te statystyki obejmują również ludzi w wieku poprodukcyjnym, a w tamtym przedziale jest zdecydowana większość kobiet (kobiety po prostu żyją dłużej).

No właśnie, to jest kluczowy czynnik. Dla wielu kobiet przeciętny facet jest niewidzialny. Przyjmując, że interesujące dla kobiet jest top 20 mężczyzn, mamy 117 kobiet na 20 facetów. Taka sytuacja jest dla kobiet matrymonialnie bardzo niekorzystna. Nie tylko nie dla każdej starczy, ale jeszcze tacy faceci mają wiele w zasięgu ręki, więc dlaczego mieliby decydować się na jakąś jedną? Matrymonialne piekło kobiet.

 

No właśnie przeciętny na uczelni zadna do mnie nie zagadała nie okazała chęci mnie poznania chociaz ja nudziarz bo ja o piłce nożnej potrafię rozmawiać i rolnictwie. Niby fajnie jak są te Ukrainki ale ten akcent by mnie denerwował jednak na dłuższą metę.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baca1980 napisał:

kurwieni Ukraińcy przyjadą

Co gorsza z doświadczeniem bojowym. 😎

50 minut temu, Patton napisał:

Widać to nawet na portalach.

Brytyjski Tinder, też pęka w szwach od imion pisanych cyrylicą. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Adams napisał:

Przy czym tu należy pamiętać, że te statystyki obejmują również ludzi w wieku poprodukcyjnym, a w tamtym przedziale jest zdecydowana większość kobiet (kobiety po prostu żyją dłużej).

 

 Bo statystykę nadrabiają panie 50+. W wieku 18-40 stosunek jest prawie jeden do jednego.

12 minut temu, zuckerfrei napisał:

Co gorsza z doświadczeniem bojowym. 😎

 

Będzie ciekawie. Jak wejdzie program łączenia rodzin :).

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często wśród paszymek można spotkać naprawdę ładne sztuki. Raptem dziś w sklepie na kasie obsługiwała mnie mega fajna Ukrainka, taka uśmiechnięta, otwarta i mimo średniego języka polskiego starająca się mówić po naszemu.

 

Oczywiście nie wiem co miala w głowie, ale na pierwszy kontakt, jako kobietę, spokojnie wrzucilbym ją w kategorię "do podrywu", nie uważam jej za lepszą czy gorszą - ot, atrakcyjna, uśmiechnięta, sexy dziewczyna.

 

Wiec tak, te  naszych rodzaczek, które nie dbają o siebie lub mają wiecznego focha mniemanie księżniczki, mają się czego bać Te fajne i nomalne, mogą spać spokojnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baca1980 napisał:

Uściślijmy. Do ruchania:).

Oh a jakiż byłby inny cel podrywu ;)

Była ładna, więc kwalifikuje się do łóżka.

Była wesoła, uśmiechnięta - taka iskra w tym szarym świecie - mój typ lubie takie, ktore wchodzą do pokoju i wnoszą taką energię.

Polaczenie tych cech, wróży tylko fajniejsze wspólne możliwości, nie tylko w sypialni.

 

Skończy sie na tym wpisie, bi nie zagadałem, to było 120km od mojego domu i nie wrócę fo tego sklepu prwnie długo.

 

Ale wracając do tematu, ktoś tam lokalnie ją wyrwie, wiec jakąś polka ma konkurencję. Konkurencja jest ok, zmusza do rywalizacji i dania więcej od siebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bzgqdn napisał:

Skończy sie na tym wpisie, bi nie zagadałem, to było 120km od mojego domu i nie wrócę fo tego sklepu prwnie długo

 

Oho wyczuwam feromony i motylki  brzuchu:). Odległość ? Jak miałem naście lat to człowiek potrafił jechać 300 km pociągiem z przesiadkami aby spotkać się ze swoją ukochaną:).

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Mi od tego akcentu staje ❤️ 

 

Skrzywienie kurwiarza 😜 

Aby nie przy:

12 godzin temu, zuckerfrei napisał:
13 godzin temu, Baca1980 napisał:

Ukraińcy przyjadą

Co gorsza z doświadczeniem bojowym

gdy wejdzie:

12 godzin temu, Baca1980 napisał:

program łączenia rodzin :).

:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Baca1980 napisał:

Będzie ciekawie. Jak wejdzie program łączenia rodzin :).

To już wiemy skąd się weźmie kadra na 6 dywizji.

PIS to jednak jest cwany. Zamiast sojowych Oskarków/Julek z przywróconego poboru 18 latków, załatwia sobie kilkadziesiąt tysięcy weteranów. 😎

2056032-1.webp

Tylko orła trzeba będzie poprawić.  :rolleyes:

 

12 godzin temu, Baca1980 napisał:

obserwacji wynika że na Ukrainki narzekają głównie Polki 30+

Bo to już się zbliża wiek "okołorozwodowy", a to przecież ona ma rzucać dla CHAD'a, nie on dla młodszej. 🤣

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu zdarzają się ładne Ukrainki, ale są w mniejszości. Większość ma prostą, taką chłopsko-pańszczyźnianą urodę i częściej zdarzają się cechy mongoloidalne, czy turecko-podobne, za którymi akurat ja nie przepadam. I od tego ich dialektu nie mdli, kiedy go słyszę. Wyjątkowo paskudny język...

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł napisany przez słynny Klub Jagielloński.

 

Jedyne co w nim jest prawdziwe to wyniki samego badania. Resztą, wszelkie interpretacje i opinie to postępowa propaganda.

 

Cieszy mnie, że jakieś "badanie" zostało przeprowadzone. Wnioski jednakże, wyciągnę sam.

 

A są interesujące. Panie psioczą na Ukrainki bo to jest dla nich konkurencja, w dodatku lepsza konkurencja. Nie zapasiona, nie wypchana feministycznymi frazesami, chętna, kobieca... lista jest długa. Można uzupełniać.

 

Jest jeszcze jeden aspekt, na który zwrócił mi uwagę, zapewne niechcący. @Strusprawa1:

Quote

Ormianach, Azerach i Gruzinach...

 

On 11/19/2022 at 12:30 PM, spacemarine said:

Będzie śmiesznie jak wyborcami konfy staną się młode kobity

Nigdy tak się nie stanie. Młode kobiety nienawidzą konfy i nie rozumieją większości co mówią (z tego co mówią słusznie).

 

Młode kobiety nie dopłaca do Konfederacji nie dlatego, że "nie rozumieją" a dlatego, że postępacka polityka sprowadzenia milionów imigrantów jest im na rękę z punktu widzenia ekonomii ewolucyjnej. Już jest więcej mężczyzn niż kobiety, co znaczy, że popyt przewyższają podaż a to oznacza wzrost cen, a do tego lewica, sprowadza jeszcze więcej mężczyzn, którzy stanowią konkurencję dla lokalnych, jeszcze bardziej zwiększają podaż mężczyzn a tym samym jeszcze bardziej zwiększają popyt na kobiety, których cena rośnie jeszcze bardziej.

Nawet jeśli ci faceci nie są dla nich atrakcyjni, a w 95% nie są, to lokalnni  tego nie wiedzą, do  tego dostarczają uwagi, poprzez co ich ego i postrzegana wartość jeszcze  bardziej rośnie. Prawo popytu i podaży działa dalej, niezależnie jak bardzo lewica będzie je zaklinać. Słońce też nie przestanie świecić tylko dlatego, że lewica tego chce.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, xander99 napisał:

No właśnie przeciętny na uczelni zadna do mnie nie zagadała nie okazała chęci mnie poznania chociaz ja nudziarz bo ja o piłce nożnej potrafię rozmawiać i rolnictwie. Niby fajnie jak są te Ukrainki ale ten akcent by mnie denerwował jednak na dłuższą metę.

Nie no pewnie, siedzi księciuniu i czeka aż kobiety będą go zagadywać hahahaha jak nie masz mordy DiCaprio albo jak nie jesteś nikim znanym to na to nie licz. Od zawsze to rolą faceta było zdobyć kobietę a nie odwrotnie. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Krugerrand napisał:

młode, wyzwolone (najczęściej z rozumu) oraz silne Julki zaczną masowo głosować na podłe, męskie, szowinistyczne świnie z Konfederacji, a JKM, który zresztą słusznie wielokrotnie dowodził dlaczego kobiety nie powinny mięć praw wyborczych

Istnieją takie dowody.

18 godzin temu, Adams napisał:

Da się taką tezę poprzeć statystyką - w Warszawie na 100 mężczyzn przypada 117 kobiet

https://um.warszawa.pl/-/statystyka-warszawy-2022

Przy czym tu należy pamiętać, że te statystyki obejmują również ludzi w wieku poprodukcyjnym, a w tamtym przedziale jest zdecydowana większość kobiet (kobiety po prostu żyją dłużej).

Dokładnie tak. A teraz wyobraź sobie, że 95 procent powierzchni kraju to NIE jest Warszawa. Szczególnie w małych miastach i wsiach jest zupełnie odwrotnie - to raz.

Dwa, co z tego że jest więcej kobiet? 

Średnio zarabiasz 6 000zł, średnio ja i pies mamy po trzy nogi. Tak, jest średnio więcej bo żyją dłużej.

 

Skupmy się na tych w wieku produkcyjnym: bodajże Brat @Iceman84PL założył kiedyś temat o tym, że brakuje w Polsce kilkuset tysięcy kobiet.

 

Małżeństwa mieszane? W Polsce ok 70 procent polki z obcokrajowcami, więc na 100 takich małżeństw ubywa więcej kobiet niż przybywa imigrantek.

 

Cóż, większość obszaru terenów okupowanych rządzi się innymi prawami niż Wawa, nie wszędzie dojedziesz tramwajem i pójdziesz na kawę zaserwowaną w jakimś podłym papierowym kubku zamiast w prawdziwej porcelanie, jak w tych strakbuksach czy jak to się tam nazywa.

 

Pamiętacie film 300? Leonidas sprowadził 300 żołnierzy, a jego jakiś sojusznik 1500-2000 ludzi. I Leonidas pyta po kolei: kim jesteś? Rolnikiem, kowalem, piekarzem. Mieli kilka tysięcy ludzi i ani jednego żołnierza, a Leonidas sprowadził 300, z czego każdy był żołnierzem.

 

Do brzegu - nieważne ile jest kobiet - brakuje kobiet w wieku produkcyjnym.

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, zuckerfrei napisał:

@Edelgeist potwierdzam, nie widziałem ładnych Ukrainek, nie mówię, że nie ma, ja osobiście nie widziałem.  

 

 Ja bym powiedział, że z 20-30% fajnych, 70-80% byle jakich. Ale to moje czysto subiektywne odczucie...

Edytowane przez Edelgeist
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze jak tylko troche u nas okrzepna i pewnie sie poczuja to bedzie babska wojna domowa. Rzad jak zawsze napuszcza na siebie rozne grupy spoleczne i nie inaczej bedzie teraz. Tylko te polskie beda teraz w defensywie bo ruskojezycznym sie bardziej nalezy. A te z Ukrainy sa bardziej prymitywne i chamskie bo to z ukrainskiej wsi wszystko jest. Tam bida jak skurwysyn byla i demoralizacja umyslowa od dziesiatek lat. ciekawe czy beda ustawki po lasach jak u kiboli 😀

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.