Skocz do zawartości

Polki boją się Ukrainek - sondaż


Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, wrotycz said:

 

Jakby nic nie było przed to by nic nie było po. Z niczego nie ma nic.

I co ma piernik do wiatraka?

 

 

Bo jesteśmy zwierzętami. Może nie takimi dzikimi, bo się udomowiluśmy, ale wciąż zwierzętami.

 

 

Człowiek ma więcej instytutów niż jakimkolwiek inny gatunek, i dzięki temu jest człowiekiem a nie wspomnieniem. Bez instytutów by nie przetrwał. Rozmnażanie też jest instynktem, i parzenie się z chętymi też.

Jeśli więc znajdę Ukrainę chętną do pary to skorzystam, bo oboje mamy w tym interes. I to biblijny: "Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię" - mówi co to coś?

 

I nie będę ich (Ukrainek) demonizował, bo Polska to dla nich zachód, tak jak dla nas Niemcy. Skoro Witaminki potrafią się dostosować do swoich, zachodnich mężczyzn, to Ukrainki też potrafią się dostosować do swoich, zachodnich mężczyzn.

 

To, jak już tłumaczyłem, działa na naszą korzyść. Naszą, czyli mężczyzn. Kobiety (polskie) niech się zderzą z rzeczywistością, która stworzyły, i niech przyjmą jej konsekwencje.

To jest pierwsza konsekwencja. Będę i następne.

 

nie zrozumiales. wczytaj sie uwaznie w to co napisalem i pytanie ktore zadalem. nie zrozumiales mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2022 o 22:55, lukasz11 napisał:

I teraz mam dla Was panowie pytanie. 😀 jaka rasa ludzi w Europie byla przed wiekami ciagle wyganiana ze wszystkich krajow bo mieli ciagle ze wszystkimi konflikty? 😀 jak kto zgadnie to palec na buzke 😀😉 to sa ci sami goscie !

Możemy naigrywać się z Żydów vel Chazarów, ale sami jesteśmy bardzo konfliktową nacją, która świetnie i chętnie przelewa swoją krew wychodząc na męczenników.

Najlepsi żołnierze, ale też brutalni rewolucjoniści i ideolodzy często mają polskie korzenie.

Poza tym jesteśmy równie, a może bardziej uzdolnieni od Żydów, tylko znacznie gorzej skonsolidowani, przez co inni przypisują sobie nasze zasługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Strzała w tarczy napisał:

Możemy naigrywać się z Żydów vel Chazarów, ale sami jesteśmy bardzo konfliktową nacją, która świetnie i chętnie przelewa swoją krew wychodząc na męczenników.

Najlepsi żołnierze, ale też brutalni rewolucjoniści i ideolodzy często mają polskie korzenie.

Poza tym jesteśmy równie, a może bardziej uzdolnieni od Żydów, tylko znacznie gorzej skonsolidowani, przez co inni przypisują sobie nasze zasługi.

 

Żołnierze ofiarni tak, ale czy najlepsi... hmmm 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, Strzała w tarczy said:

Możemy naigrywać się z Żydów vel Chazarów, ale sami jesteśmy bardzo konfliktową nacją, która świetnie i chętnie przelewa swoją krew wychodząc na męczenników.

Najlepsi żołnierze, ale też brutalni rewolucjoniści i ideolodzy często mają polskie korzenie.

Poza tym jesteśmy równie, a może bardziej uzdolnieni od Żydów, tylko znacznie gorzej skonsolidowani, przez co inni przypisują sobie nasze zasługi.

ja sie z nikogo nie naigrywam. ciesze sie tylko ze nie jestem jednym z nich i nie mam ich cech rasowych. a to o czym napisalem to fakty sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Piter_1982 napisał:

Żołnierze ofiarni tak, ale czy najlepsi... hmmm 

Śmiem twierdzić, że jak najbardziej, problem w tym, że nie zawsze odpowiednio wykorzystywaliśmy nasz potencjał, albo przez braki w szkoleniu, albo brak kompetencji dowódców i zaniedbania oraz korupcję.

Najlepszym dowódcą ZSRR był Polak, chociaż wielu wypowiada się o nim negatywnie, warto jednak podkreślić, że ten człowiek był Polakiem, chociaż popierał niewłaściwą ideologię - z drugiej strony ta sama ideologia po 2WŚ pozwoliła chłopom na rozpoczęcie kształcenia na dużą skalę, a przede wszystkim całkiem przyzwoitej jakości kształcenia praktycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, lukasz11 said:

nie zrozumiales. wczytaj sie uwaznie w to co napisalem i pytanie ktore zadalem. nie zrozumiales mnie

 

Doskonale zrozumiałem. I o ile odpowiedziałem to ty nie zamierzasz.

 

To może chociaż się odniesiesz do tematu - "Polki boją się Ukrainek - sondaż".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie nakręcajcie się na te Ukrainki szczególnie, ani na Rosjanki ani na żadne inne ze wschodu. Mieszkałem w Kijowie około trzy lata i poziom kukoldztwa jest tam dużo większy niż w Polsce. Dla Ukrainki niewyobrażalne jest niekupienie jej Iphone`a, ciuchu czy innego gadżetu. Wszelka kasa powinna być wspólna. Oczekiwanie miliona gestów w stylu, wychodzisz z autobusu i masz ją trzymać za rekę. Na Ukrainie bardzo ważny jest lans - możesz mieć grzyb na ścianie w domu, ale ważne żeby mieć Iphone, stąd wschodnim Internecie bardzo popularne są memy w stylu "nie jadł, nie pił, ale Iphone kupił". Ukraińcy są totalnymi kukoldami, fundują księżniczkom te wszystkie rzeczy, za co oczywiście są jechani. Mieszkałem na normalnym osiedlu w Kijowie, miałem tam normalnych znajomych i widziałem, jak to wyglądało, tak że nie spodziewajcie się niczego szczególnego. 

Суть понтов в картинках | Пикабу

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Spassverderber napisał:

Mieszkałem w Kijowie około trzy lata i poziom kukoldztwa jest tam dużo większy niż w Polsce

Jakiś wirus kukoldztwa na świecie. Araby piszą do kobiet z Polski na fb i je spamują. Na stronach typu language exchange np. Interpals.net widziałem w opisach iż nie przyjmują wiadomości od gości z krajów z przykładowo Arabii.

W filmiku poniżej jakiś gościu piszę do jednej kobiety codziennie "Dobranoc królowo" :D

 

  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, nowy00 said:

Jakiś wirus kukoldztwa na świecie. Araby piszą do kobiet z Polski na fb i je spamują. Na stronach typu language exchange np. Interpals.net widziałem w opisach iż nie przyjmują wiadomości od gości z krajów z przykładowo Arabii.

W filmiku poniżej jakiś gościu piszę do jednej kobiety codziennie "Dobranoc królowo" :D

 


Beka jak typ zrobił pętle i wysyła wiadomości automatycznie do wielu takiech "kurewien" z myślą, że coś ugra.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zasadnicze pytanie.: Czy napływ Pań za wschodniej granicy

wpłynie na żeńskie kadry pracujące w agencjach towarzyszących i oraz

tudzież salonach masażu ?.

Przepraszam, ze zdałem niestosowane  pytanie i uprzejmie oczekuje na ew. odpowiedź

😀

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, nowy00 napisał:

Jakiś wirus kukoldztwa na świecie. Araby piszą do kobiet z Polski na fb i je spamują.

 

Coś w tym jest, co niestety jest w jakiś sposób atrakcyjne dla kobiet.

 

Taki zabawny przykład - moja dobra znajoma poznała obcokrajowca (śniadego), z którym potem ostatecznie się pobrała. Abstrahując od sprzeciwów jej rodziny czy w miarę konstruktywnych "za i przeciw" z mojej strony (radziła się mnie), wyszła na bardzo zadowoloną kobietę. Anyway. Rzecz w tym, że opowiadała mi jak on to był bardzo, wręcz rycersko zaborczy, co jej totalnie schlebiało. Może i pod to da się podłączyć memowy podwójny standard:

 

Jak jest orientalny, to jest to pożądanie; gdy lokalny (i nieciekawy) - stalking.

 

Simpów rozjeżdżać walcem, bo tylko psują świat i nie dostają nic w zamian.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukrainki są dużo bardziej zorientowane na hajs niż się szanownym wydaje, tyle że dużo lepiej się maskują. 

 

A jak się pogada chwilę, to można się dowiedzieć, że zasadniczo "zamożny" to powinien być bez dyskusji. 

 

Ukrainka nie przyjeżdża tu żeby klepać biedę z Tomkiem z magazynu, tylko żeby sobie polepszyć standard i status życia. 

 

A że są dużo sprytniejsze niż leniwe Polki, to osobna bajka. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, slavex napisał:

Jak ja bym chciał by tak w jednym momencie na miesiąc czasu wszyscy faceci przestali pisać do dziewczyn, zagadywać itp. 

 

Proponuje zacząć od siebie. Ja tak zrobiłem i zauważam że dziewczyny dużo bardziej cenią atencję od takich osób niż od piesków którzy za nimi biegają. Zwłaszcza w pracy uważam że lepiej krótko i konkretnie pogadać niż słuchać opowieści o paznokciach czy zakupach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2022 o 19:33, Maciejos napisał:

 

Simpów rozjeżdżać walcem, bo tylko psują świat i nie dostają nic w zamian.

Złudzenie, że kiedyś zamoczą :D

18 godzin temu, maroon napisał:

Ukrainki są dużo bardziej zorientowane na hajs niż się szanownym wydaje, tyle że dużo lepiej się maskują. 

Dwie mnie pytały jak z nimi pisałem gdzie pracuje i ile zarabiam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nowy00 napisał:

Złudzenie, że kiedyś zamoczą :D

Dwie mnie pytały jak z nimi pisałem gdzie pracuje i ile zarabiam. 

 

No mnie też taka nowo poznana Ukrainka fajna, gdzie mieszkam to ze dwa razy mnie pytała, dzień po dniu i czym przyjechałem, więc się nie czają. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, maroon napisał:

Ukrainki są dużo bardziej zorientowane na hajs niż się szanownym wydaje, tyle że dużo lepiej się maskują. 

 

A jak się pogada chwilę, to można się dowiedzieć, że zasadniczo "zamożny" to powinien być bez dyskusji. 

 

Ukrainka nie przyjeżdża tu żeby klepać biedę z Tomkiem z magazynu, tylko żeby sobie polepszyć standard i status życia. 

 

A że są dużo sprytniejsze niż leniwe Polki, to osobna bajka. 

Ależ koledzy szanowni.

 

To jest właśnie kobiecy system operacyjny - znaleźć silnego samca, który zapewni byt. O co się tu obrażać? Ja tę prawdę znałem mając 14-15 lat, a intuicyjnie wyczuwałem znacznie wcześniej (a może po prostu miałem prawidłowe wzorce w domu).

Tak wyglądają relacje d-m, dlatego też młodzi chłopcy starają się zaimponować dziewczętom siła, sprytem i zaradnością, a dziewczęta starają się być ponętne i pełne słodyczy. Tak to przynajmniej wyglądało za moich szczenięcych lat.

Ja wiem, że kobieta (choćby podświadomie) stara się złapać dobrze sytuowanego chłopa, najlepiej jeszcze o dobrych warunkach fizycznych i silnej ramie - odpowiedzialnego, ale i takiego, który potrafi zapewnić fajne emocje).

Jeżeli przy tym wszystkim kobieta oferuje coś w zamian, to nie widzę w tym nic złego.

Mogę sobie przygarnąć Ukrainkę, która jest ładna, miła, i jeszcze dobrze gotuje. Oczywiście pozostaje wiele istotnych szczegółów, ale sama natura transakcji wydaje się niezmienna od tysięcy lat.

Po co więc obrażać się na rzeczywistość? Albo potrafisz grać, albo nie grasz w ogóle, aby nie dostać po dupie.

 

Jedyne, co jest w tym żenujące, to nie Ukrainki, ale polskie simpy, które myślą, że z ciepłą, miłą Ukrainką moga sobie nadal być miśkami-simpami. I że będąc takimi miśkami dostaną od Ukrainek mnóstwo miłości i ruchania ("bo one są inne od p0lek!").

 

Ale takich frajerów nawet mi nie żal. Mieli wystarczająco dużo czasu, aby lepiej ogarnąć mental.

Jak to mówią - "śmierć frajerom".

Edytowane przez zychu
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Anonim84 napisał:

 

No mnie też taka nowo poznana Ukrainka fajna, gdzie mieszkam to ze dwa razy mnie pytała, dzień po dniu i czym przyjechałem, więc się nie czają. :) 

Więcej się zapyta o samochód czy mieszkanie, chociaż nie wszystkie z tych co poznałem Ukrainek. 

23 minuty temu, zychu napisał:

Jedyne, co jest w tym żenujące, to nie Ukrainki, ale polskie simpy, które myślą, że z ciepłą, miłą Ukrainką moga sobie nadal być miśkami-simpami. I że będąc takimi miśkami dostaną od Ukrainek mnóstwo miłości i ruchania ("bo one są inne od p0lek!").

 

Prawdopodobnie tak będzie bo wygląda, że każda kobieta bez względu na nacje ma te same oprogramowanie. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.