Skocz do zawartości

Polki boją się Ukrainek - sondaż


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Generał Szrama napisał:

Nie no pewnie, siedzi księciuniu i czeka aż kobiety będą go zagadywać hahahaha jak nie masz mordy DiCaprio albo jak nie jesteś nikim znanym to na to nie licz. Od zawsze to rolą faceta było zdobyć kobietę a nie odwrotnie. 

Skoro nie umiem rozmawiać o niczym to pozostaje mi się pogodzić z losem chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polki boją się ukrainek tak samo jak homofobowie boją się homoseksualistów. Tu nie chodzi o strach tylko o wkurw, że więcej mord do tego samego koryta. Takie jest moje zdanie.

 

Nic to nie ma prawa zmienić na rynku bo nie zmienia dynamiki damsko-męskiej. Nawet gdyby było 10 razy mniej facetów niż kobiet to nie byłoby konkurencji o mężczyzn, co najwyżej o ich zasoby, a i to jest niepewne bo po co się wysilać skoro można wybrać taką władzę, która dokona transferu, bez proszenia i kombinowania. Co do reszty to zamiast 100 kobiet na 1 czada by było 1000 kobiet i tyle. Pojedźcie sobie np. do Japonii czy Korei gdzie relacje damsko-męskie umierają. Koleżaneczki chodzą stadami na randki same ze sobą, bujają się po restauracjach i kawiarniach, itp., jeden/dwóch kolesi je wszystkie dupczy a reszta gra w gry i czyta mangę a potem rypie po 12-14h na matki z dziećmi i emerytów.

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wrotycz napisał:

A są interesujące. Panie psioczą na Ukrainki bo to jest dla nich konkurencja, w dodatku lepsza konkurencja. Nie zapasiona, nie wypchana feministycznymi frazesami, chętna, kobieca... lista jest długa. Można uzupełniać

XD LOL ROTFL 

 

Widzę stereotypy mają się bardzo dobrze. 

 

One się zbytnio nie różnią od Polek, Rosjanek, Czeszek czy Rumunek. 

 

Tak samo miewają okres, Hashimoto, boli je głowa, tak samo miewają ujowe wzorce, zaburzenia i choroby psychiczne. Tak samo bywają hiperseksualne lub aseksualne. Tak samo bywają mściwe czy manipulują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W interesie kobiet byłoby, jakby był większy wybór śniadych. Dodatkowo, zwiększona byłaby atencja od tych gości. Teraz, siłą rzeczy zainteresowanie jakie otrzymałyby p00lki, pójdzie trochę od Ukrainek. 

Miałem kilka spotkań z Ukrainkami i te spotkanie zdecydowanie się różniły jak z witaminkami z Polski. Ukrainka ma więcej energii życiowej, randka nie jest nudna a po spotkaniu nie jest się aż tak zmęczonym psychicznie. 

Edytowane przez nowy00
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nowy00 napisał:

W interesie kobiet byłoby, jakby był większy wybór śniadych. Dodatkowo, zwiększona byłaby atencja od tych gości.

Co za dużo to nie zdrowo. Zobaczysz że będzie jeszcze gorzej w tych sprawach.

 

A wracając do tematu ilości kobiet vs mężczyzn.

Zapomniałem wspomnieć o ilości samotnych mężczyzn na portalach randkowych, sam założyłem kiedyś damskie konto z dziesięć lat temu, bo nie wiedziałem o co chodzi, czemu dziewczyny nie odpisują i wiecie co? Przewaga mężczyzn jest podobna jak przewaga Niemców nad Polakami w bitwie pod Wizną - jakieś 40 do 1. Taka przewaga nie wzięła się znikąd, giga hipergamia także dołożyła swój wkład. 

 

A najlepsze jest to, że hipergamia jest dobra i jest naturalna - samica chce dobrego samca. 5 chce 6, 7 i jest ok.

 

Ale w ostatnich latach gruba baba z bachorami chce mieć wysokiego Chada i niestety - 4 chce 8-9. Albo ma stado kuków do wyboru, i jak ma wybrać skoro taka flepiara w mojej ocenie 4/10 z jakiegoś programu tv, gdy nie powiodła się jej randka to i tak w przeciągu miesiąca dostała uwaga ponad 800 listów od chętnych samców? 

 

Ze swojej strony radzę poszerzyć horyzonty, a ćwiczyć na p0lkach gadki i pewność siebie ale TYLKO na żywo. 

W internecie szansa powodzenia to może 1 procent obecnie. Na żywo to jak kiedyś oszacował Brat Absolutarianin jakieś 10 procent, czyli 5 gadek dziennie i w dwa dni coś wyrwiesz. Ale to dosyć obszerny temat, po prostu bądźcie najlepszą wersją siebie i pamiętajcie że żyjecie w ciekawych czasach, nie zaniżajcie własnej wartości i samooceny przez niepowodzenia z p0lskimi kobietami.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DOHC napisał:

Zobaczysz że będzie jeszcze gorzej w tych sprawach.

Gorzej a o co chodzi? 

10 minut temu, DOHC napisał:

Przewaga mężczyzn jest podobna jak przewaga Niemców nad Polakami w bitwie pod Wizną - jakieś 40 do 1.

Tak bym obstawiał, że jedna kobieta ma dwa lub jeden autobus zainteresowanych facetów. 

11 minut temu, DOHC napisał:

Ale w ostatnich latach gruba baba z bachorami chce mieć wysokiego Chada i niestety - 4 chce 8-9.

Bo nawet taka ma się za jakaś miss :D

12 minut temu, DOHC napisał:

W internecie szansa powodzenia to może 1 procent obecnie.

Taki totolotek :D

13 minut temu, DOHC napisał:

Na żywo to jak kiedyś oszacował Brat Absolutarianin jakieś 10 procent, czyli 5 gadek dziennie i w dwa dni coś wyrwiesz.

Na żywo większa adrenalina i ćwiczy się odwagę bardziej jak się zagada do nieznajomej. 

Ja raz zagadałem laskę po angielsku kiedyś z pytaniem o drogę :) Nawet chwila rozmowy była i nie uciekła kobieta a czasem jak mówiłem samo "cześć" laski uciekały :D

16 minut temu, DOHC napisał:

Ale to dosyć obszerny temat, po prostu bądźcie najlepszą wersją siebie i pamiętajcie że żyjecie w ciekawych czasach, nie zaniżajcie własnej wartości i samooceny przez niepowodzenia z p0lskimi kobietami.

Wwo "Od narzekania nie wyzdrowiał jeszcze nikt
Załamałeś się to wykopałeś sobie grób
Chcesz odpoczywać to nie czekaj
Tylko coś w tym celu rób bo powiększysz grób"

Kobiety z Polski często mają też mało do zaoferowania skoro brak im hobby a główne zajęcia dotyczą spania, deserów, kawy. Oczywiście jakieś wyjątki są. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nowy00 napisał:

Gorzej a o co chodzi? 

Spójrz na obecne pokolenie "mężczyzn", wyżelowanych kuków albo "kobiety" - tik tokowe idiotki które mają wszystko podstawione na talerzu. 

Do tego moda na feminizm, na plucie na mężczyzn itd.

 

Co do reszty to się zgadzam, trafne wnioski.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DOHC napisał:

Spójrz na obecne pokolenie "mężczyzn", wyżelowanych kuków albo "kobiety" - tik tokowe idiotki które mają wszystko podstawione na talerzu. 

Do tego moda na feminizm, na plucie na mężczyzn itd.

Już wiem chodzi o gości co np. kupują nagie fotki jakiś lasek, a mają wszystko za free na internetach. 

Co do pań jest często iż wystarczy, że kobiet jest i już ma łatwiej. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że cała fascynacja Ukrainkami bierze się z niejakiej egzotyki. Ile to osób z forum kiedykolwiek umawiało się z cudzoziemką? Zawsze będzie inna energia, a także nasze odczucia. Pamiętam swoją pierwszą randkę ze studentką z dalekiej Azji. Ale byłem nakręcony - nie tylko na jej orientalną urodę, ale też na fakt, że to nie była Polka. Ekscytacja taka jak przy pierwszej wycieczce za granice. Niby mamy Ciechocinki i Warszawy, ale inny kraj, to więcej do odkrycia.

 

Niech się boją. W sumie w ogóle gra D-M w PL wydaje mi się mocno zryta. Apki randkowe do niczego nie prowadzą, bo sporo wyemancypowanych i pretensjonalnych, które warunki już ustalają w bio. Na żywo już lepiej się powodzi. Te co bardziej ogarnięte to szukają obcokrajowców - obczajcie Bumble - mało popularna apka, a na tyle zmatchowanych Polek (mieszkam za granicą, ale mam w bio, że znam polski; do tego imię nieco zangielszczone) każda myślała, że jestem obcokrajowcem i już zacierały ręce. Jakie zdziwko (i ghosting) był, gdy odpowiedziałem po Polsku.

 

Polacy to mocno uprzedzony naród i to niestety ma przekład nawet w D-M.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/19/2022 at 9:44 PM, Matti said:

Inaczej: czy dla chłopa z topki (zdecydowanie nie ja) jest różnica czy ma chętnych na ruchanie 50 czy 100kobiet?

Taka, że może wybrać najlepszą ze stu, a nie z 50-ciu. Po co się ograniczać?

 

Inaczej - przeciętnie "normalny człowiek" ma wybór z Polek o SMV 2-4, po dodaniu Ukrainek - może pojawić się piątka.

"Klasa średnia" ma wybór z Polek 2-6, po dodaniu Ukrainek pojawiają się siódemki.

Top ma wybór z Polek 2-8, po dodaniu Ukrainek pojawiają się dziewiątki.

Więc kto wygra?

 

Patrząc na listy najbogatszych i żonatych, jest nadreprezentacja Ukrainek od bardzo, bardzo dawna. Tylko poza nazwiskami, często zmieniają imię.

 

54 minutes ago, Maciejos said:

Myślę, że cała fascynacja Ukrainkami bierze się z niejakiej egzotyki.

Coś mamy w sobie, że zawsze chcemy "więcej". Trawa u sąsiada zieleńsza, a sąsiadka milsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, Generał Szrama said:

Nie no pewnie, siedzi księciuniu i czeka aż kobiety będą go zagadywać hahahaha jak nie masz mordy DiCaprio albo jak nie jesteś nikim znanym to na to nie licz. Od zawsze to rolą faceta było zdobyć kobietę a nie odwrotnie. 

 

No niby tak ale jak się pojawi mokebe albo inny książę orientu to same podchodzą? czyżby nie chodzi tu tylko o to, że się podobasz (albo nie) kobiecie fizycznie?

 

20 hours ago, Shark said:

polki boją się ukrainek tak samo jak homofobowie boją się homoseksualistów. Tu nie chodzi o strach tylko o wkurw, że więcej mord do tego samego koryta. Takie jest moje zdanie.

 

Nic to nie ma prawa zmienić na rynku bo nie zmienia dynamiki damsko-męskiej. Nawet gdyby było 10 razy mniej facetów niż kobiet to nie byłoby konkurencji o mężczyzn, co najwyżej o ich zasoby, a i to jest niepewne bo po co się wysilać skoro można wybrać taką władzę, która dokona transferu, bez proszenia i kombinowania. Co do reszty to zamiast 100 kobiet na 1 czada by było 1000 kobiet i tyle. Pojedźcie sobie np. do Japonii czy Korei gdzie relacje damsko-męskie umierają. Koleżaneczki chodzą stadami na randki same ze sobą, bujają się po restauracjach i kawiarniach, itp., jeden/dwóch kolesi je wszystkie dupczy a reszta gra w gry i czyta mangę a potem rypie po 12-14h na matki z dziećmi i emerytów.


Myślę, że u nas będzie podobnie za +/- 10 lat. Chady będą rypać a reszta będzie płacić składki na samotne matki z dziećmi. Patologia.

Dlatego mi się podoba system jak w USA, że każdy pracuje na swoją emeryturę i wykupuje sobie ubezpieczenie. J###ć socjalizm.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, spacemarine said:

No właśnie czemu się boją? Nasz Panie pracują, ugotują, posprzątają, pensje oddadzą i na rękach facetów noszą, więc co one się martwią

 

Fh-IFC-aMAAEoN_?format=jpg&name=900x900

dobrze ze butow nie miala to latwiej jej rownowage utrzymac😀

17 hours ago, Libertyn said:

XD LOL ROTFL 

 

Widzę stereotypy mają się bardzo dobrze. 

 

One się zbytnio nie różnią od Polek, Rosjanek, Czeszek czy Rumunek. 

 

Tak samo miewają okres, Hashimoto, boli je głowa, tak samo miewają ujowe wzorce, zaburzenia i choroby psychiczne. Tak samo bywają hiperseksualne lub aseksualne. Tak samo bywają mściwe czy manipulują. 

Zgadzam sie w stu procentach. Przypuszczam ,ze ukrainki beda jeszcze gorsze niz te polskie mamusie. Gorsze bo na dorobku wiec wyglodniale. Ukraina to jest dzicz mosci panowie. Te baby sa tak zajebiscie prymitywne ze szok. To tak jakby cala ukrainska bidote ze wsi przeniosl do Polski. Oni tam celowo byli latami utrzymywani w bidzie bo z bidy najczesciej rodzi sie patologia i zlo. Chociaz z nadmiaru bogactwa tez moze ale innego rodzaju. Wiecie, ze na Wolyniu matki i dzieci tez mordowaly lechitow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, lukasz11 napisał:

Te baby sa tak zajebiscie prymitywne ze szok.

Nie ma tych bab, są jednostki.  

32 minuty temu, lukasz11 napisał:

To tak jakby cala ukrainska bidote ze wsi przeniosl do Polski.

To mozna powiedzieć o Polakach na zachodzie. 

32 minuty temu, lukasz11 napisał:

Oni tam celowo byli latami utrzymywani w bidzie bo z bidy najczesciej rodzi sie patologia i zlo.

Nie wiem jaka celowość w tym i czyja. Raczej popyt i podaż.

32 minuty temu, lukasz11 napisał:

Chociaz z nadmiaru bogactwa tez moze ale innego rodzaju.

Owszem

32 minuty temu, lukasz11 napisał:

 

Wiecie, ze na Wolyniu matki i dzieci tez mordowaly lechitow... 

Każdy wie. Wiesz że we Francji matki i dzieci mordowały protestantów?

Najłatwiej mordować "onych" 

Złe Lachy
Złych Żydów.
Złych Chińczyków'
Złych Protestantów,
Złych Papistów
Złych Murzynów


Wystarczy plotka i już niektórzy chwytają za noże.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Libertyn said:

Nie ma tych bab, są jednostki.  

To mozna powiedzieć o Polakach na zachodzie. 

Nie wiem jaka celowość w tym i czyja. Raczej popyt i podaż.

Owszem

Każdy wie. Wiesz że we Francji matki i dzieci mordowały protestantów?

Najłatwiej mordować "onych" 

Złe Lachy
Złych Żydów.
Złych Chińczyków'
Złych Protestantów,
Złych Papistów
Złych Murzynów


Wystarczy plotka i już niektórzy chwytają za noże.

 

jednostki to sa w wojsku albo na linijce a te baby ukrainskie to jest dziki tlum tylko zachowuja na razie pozory. to wyjdzie z czasem.

 

chyba raczej nie kazdy to wie.

 

A protestantow to palil na stosach sam Luter w polowaniach na czarownice czego oczywiscie nie pochwalam bo powinien za prostytucje i aborcje ktorych sie notorycznie dopuszczaly przeciez wynagradzac a wiec 500 plus na bachorki i jeszcze od kazdego chlopa z ktorym kopulowaly😀fajnie co? nic tylko rozkladac nogi albo w ogole zostac w takiej pozycji na zawsze. po co w ogole trzymac uda przy sobie?😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/20/2022 at 4:06 PM, Edelgeist said:

W moim odczuciu zdarzają się ładne Ukrainki, ale są w mniejszości. Większość ma prostą, taką chłopsko-pańszczyźnianą urodę i częściej zdarzają się cechy mongoloidalne, czy turecko-podobne, za którymi akurat ja nie przepadam. I od tego ich dialektu nie mdli, kiedy go słyszę. Wyjątkowo paskudny język...

Bardzo trafne uwagi kolego. Cechy mongolskie? no wreszcie ktos zauwazyl cos co ja juz wiem rowniez od jakiegos czasu. To nie sa zadne ukrainki tylko zenskie przedstawicielki tureckich mongolow z Azji Mniejszej. Przed wiekami pewna rasa tureckich mongolow zwana chazarami zostala wygoniona z Azji przez Dzingis chana bo mieli niesamowite konflikty ze wszystkimi sasiadami. Przemieszczali sie na zachod wiekami. To koczownicy byli i osiedli na stepach kaukazu. Z tamtad tez ich wypedzili. Ukraina to od wiekow jest ich siedziba. To jest rasa bardzo agresywnych, dzikich ludzi. I stad te mongolskie twarze. Tempe, bezduszne oczy. To oni sa. I teraz mam dla Was panowie pytanie. 😀 jaka rasa ludzi w Europie byla przed wiekami ciagle wyganiana ze wszystkich krajow bo mieli ciagle ze wszystkimi konflikty? 😀 jak kto zgadnie to palec na buzke 😀😉 to sa ci sami goscie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/21/2022 at 1:15 PM, lukasz11 said:

Przypuszczam ,ze ukrainki beda jeszcze gorsze niz te polskie mamusie. Gorsze bo na dorobku wiec wyglodniale.

 

Takie pitolenie. Tak jadł witaminki, na zachód od Odry są miłe i uczynne dla tamtejszych facetów tak ukrainki są miłe dla facetów na zachód od Buga. I tak jak witaminki pozostają miłe dla facetów za (zacodnią) granicą tak ukrainki pozostaną miłe dla facetów za ich zachodnią granicą.

One nas, Polaków, postrzegają jako lepszych, w sensie o wyższym statusie, i dzięki temu możemy z nimi coś ugrać, dlatego powinniśmy korzystać.

Nic w Tim złego, nikogo nie krzywdzi a obie strony dostają to czego chcą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, wrotycz said:

 

Takie pitolenie. Tak jadł witaminki, na zachód od Odry są miłe i uczynne dla tamtejszych facetów tak ukrainki są miłe dla facetów na zachód od Buga. I tak jak witaminki pozostają miłe dla facetów za (zacodnią) granicą tak ukrainki pozostaną miłe dla facetów za ich zachodnią granicą.

One nas, Polaków, postrzegają jako lepszych, w sensie o wyższym statusie, i dzięki temu możemy z nimi coś ugrać, dlatego powinniśmy korzystać.

Nic w Tim złego, nikogo nie krzywdzi a obie strony dostają to czego chcą.

 

cos ugrac z nimi? a no jesli traktowac zwiazek jak bazar na ktorym sie handluje, targuje i oszukuje to oczywiscie masz racje. te z Ukrainy sa jeszcze bardziej roszczeniowe i prymitywne wiec powodzenia w tym ugrywaniu. ja tam bym nawet do domu tego nie wpuscil juz teraz. zwiazek powinien polegac na wzajemnym poszanowaniu i dbaniu o siebie na wzajem a jak kazde ciagnie ten wozek w swoja strone tylko dla siebie to ten wozek wreszcie pierdyknie i zlociszki sie wysypia. jesli pojmujesz zwiazek jak handel wymienny to twoja sprawa ale nigdy szczesliwy w zwiazku nie bedziesz. trzeba kochac czlowieka jako czlowieka a nie jego zasoby albo co ja moge od niego dostac. to jest uzywanie drugiego czlowieka a nie zaden zwiazek czy milosc. zwykle uzywanie jak otwieracza do konserw...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, lukasz11 said:

cos ugrac z nimi? a no jesli traktowac zwiazek jak bazar na ktorym sie handluje, targuje

 

Bo tak jest.

 

3 hours ago, lukasz11 said:

i oszukuje

 

To już Ty powiedziałeś.

 

 

3 hours ago, lukasz11 said:

zwiazek powinien polegac na wzajemnym poszanowaniu i dbaniu o siebie na wzajem

 

Za dużo się naczytałeś Goethego i Mickiewicza.

 

Związek to jest wspólny interes. Interes każdej ze stron ale wspólny.

Jeśli wierzysz w te romantyzmy, które opowiadasz, to mogę Ci tylko zwrócić na to uwagę.

 

4 hours ago, lukasz11 said:

jesli pojmujesz zwiazek jak handel wymienny to twoja sprawa

 

Nie moja, tylko biologów ewolucyjnych. Ja niewierzący jestem i nie wierzę w żadne dogmaty. A to, o czym mówię, to nie mój wymysł tylko obserwacje wielu ludzi.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, wrotycz said:

 

Bo tak jest.

 

 

To już Ty powiedziałeś.

 

 

 

Za dużo się naczytałeś Goethego i Mickiewicza.

 

Związek to jest wspólny interes. Interes każdej ze stron ale wspólny.

Jeśli wierzysz w te romantyzmy, które opowiadasz, to mogę Ci tylko zwrócić na to uwagę.

 

 

Nie moja, tylko biologów ewolucyjnych. Ja niewierzący jestem i nie wierzę w żadne dogmaty. A to, o czym mówię, to nie mój wymysł tylko obserwacje wielu ludzi.

 

a ja wierzacy jestem i wierze w dogmaty. Jeden z nich to swiat stworzony przez stworce i zyjacy dla niego. Jak taki jestes biolog ewolucyjny to wyjasnij skad sie wziela jakakolwiek materia na ziemi jak nic nie bylo. latwo droga ewolucji wyjasniac przyczyny powstawania nowych bytow. ale wyjasnij mi skad sie wzial pierwszy byt. skad? tez droga ewolucji? 😀 co tchnelo do zycia pierwszy byt? i czy mial przyczyne powstania. obserwowac jest bardzo latwo. mozna np. zaobserwowac dwoch kochajacych sie panow na ulicach Warszawy, ktorzy mowia ze maja zwiazek i sie kochaja. ale czy to naprawde jest zwiazek . czy do takiego wzoru powinnismy wszyscy zmierzac? jak myslisz? 😀to jak jest to kazdy widzi ale chyba zbyt dobrych skutkow to nie przynosi wiec gdzies tkwi blad rozumowania...

Just now, lukasz11 said:

a ja wierzacy jestem i wierze w dogmaty. Jeden z nich to swiat stworzony przez stworce i zyjacy dla niego. Jak taki jestes biolog ewolucyjny to wyjasnij skad sie wziela jakakolwiek materia na ziemi jak nic nie bylo. latwo droga ewolucji wyjasniac przyczyny powstawania nowych bytow. ale wyjasnij mi skad sie wzial pierwszy byt. skad? tez droga ewolucji? 😀 co tchnelo do zycia pierwszy byt? i czy mial przyczyne powstania. obserwowac jest bardzo latwo. mozna np. zaobserwowac dwoch kochajacych sie panow na ulicach Warszawy, ktorzy mowia ze maja zwiazek i sie kochaja. ale czy to naprawde jest zwiazek . czy do takiego wzoru powinnismy wszyscy zmierzac? jak myslisz? 😀to jak jest to kazdy widzi ale chyba zbyt dobrych skutkow to nie przynosi wiec gdzies tkwi blad rozumowania...

a i jeszcze jedno... z biologii to ja jakos zawsze troje mialem... biologia ewolucji sprowadza ludzi na poziom dzikich zwierzat kierujacych sie instynktami ktorych nie wolno tlumic bo sie choroby psychicznej mozna nabawic. tak oni mowia. i dlatego wlasnie sie wszyscy ze wszystkimi zdradzaja dookola i robia sobie podlosci. bo przeciez nie wolno tlumic instynktow zadnych. efektem tego zyjemy w spoleczenstwie ludzi dzikich ktorzy trzymani sa w ryzach tylko strachem przed kara wiezienia i sadem. nic innego nie panuje nad ich postepowaniem. skutkiem tego powstalo spoleczenstwo calkowicie zdemoralizowane i zdeprawowane. wiec skoro cos nie przynioslo dobrych skutkow to to cos dobre nie jest. logiczne? ja nie zyje tak jak spoleczenstwo oczekuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, lukasz11 said:

Jak taki jestes biolog ewolucyjny to wyjasnij skad sie wziela jakakolwiek materia na ziemi jak nic nie bylo.

 

Jakby nic nie było przed to by nic nie było po. Z niczego nie ma nic.

I co ma piernik do wiatraka?

 

1 hour ago, lukasz11 said:

z biologii to ja jakos zawsze troje mialem... biologia ewolucji sprowadza ludzi na poziom dzikich zwierzat

 

Bo jesteśmy zwierzętami. Może nie takimi dzikimi, bo się udomowiluśmy, ale wciąż zwierzętami.

 

1 hour ago, lukasz11 said:

kierujacych sie instynktami

 

Człowiek ma więcej instytutów niż jakimkolwiek inny gatunek, i dzięki temu jest człowiekiem a nie wspomnieniem. Bez instytutów by nie przetrwał. Rozmnażanie też jest instynktem, i parzenie się z chętymi też.

Jeśli więc znajdę Ukrainę chętną do pary to skorzystam, bo oboje mamy w tym interes. I to biblijny: "Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię" - mówi co to coś?

 

I nie będę ich (Ukrainek) demonizował, bo Polska to dla nich zachód, tak jak dla nas Niemcy. Skoro Witaminki potrafią się dostosować do swoich, zachodnich mężczyzn, to Ukrainki też potrafią się dostosować do swoich, zachodnich mężczyzn.

 

To, jak już tłumaczyłem, działa na naszą korzyść. Naszą, czyli mężczyzn. Kobiety (polskie) niech się zderzą z rzeczywistością, która stworzyły, i niech przyjmą jej konsekwencje.

To jest pierwsza konsekwencja. Będę i następne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.