Jump to content

Polki boją się Ukrainek - sondaż

Recommended Posts

3 minutes ago, wrotycz said:

Jakby nic nie było przed to by nic nie było po. Z niczego nie ma nic.

I co ma piernik do wiatraka?

Bo jesteśmy zwierzętami. Może nie takimi dzikimi, bo się udomowiluśmy, ale wciąż zwierzętami.

Człowiek ma więcej instytutów niż jakimkolwiek inny gatunek, i dzięki temu jest człowiekiem a nie wspomnieniem. Bez instytutów by nie przetrwał. Rozmnażanie też jest instynktem, i parzenie się z chętymi też.

Jeśli więc znajdę Ukrainę chętną do pary to skorzystam, bo oboje mamy w tym interes. I to biblijny: "Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię" - mówi co to coś?

I nie będę ich (Ukrainek) demonizował, bo Polska to dla nich zachód, tak jak dla nas Niemcy. Skoro Witaminki potrafią się dostosować do swoich, zachodnich mężczyzn, to Ukrainki też potrafią się dostosować do swoich, zachodnich mężczyzn.

To, jak już tłumaczyłem, działa na naszą korzyść. Naszą, czyli mężczyzn. Kobiety (polskie) niech się zderzą z rzeczywistością, która stworzyły, i niech przyjmą jej konsekwencje.

To jest pierwsza konsekwencja. Będę i następne.

nie zrozumiales. wczytaj sie uwaznie w to co napisalem i pytanie ktore zadalem. nie zrozumiales mnie

• Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poznałem na dniach młodą Ukrainkę - charakterystycznie jesteśmy bardzo zbliżeni do siebie, więc piszemy codziennie.  Jeśli chodzi o mental przeciętnej polki i ukrainki to widzę przepaść... nie wiem

Wnioski są proste: polskie kobiety są nietolerancyjne, ksenofobiczne i nie przyjmują biednych matek z dziećmi uciekającymi przed wojną. Kierują nimi pobudki egoistyczne, ja w żaden sposób się z nimi n

Pamiętacie filmik nakręcony przez doktora Szarpanki w czerwcu tego roku? Gdzie p0lki kipiały wręcz agresją do Ukrainek tylko dlatego, że będzie większa konkurencja  i trudniejszy dostęp do m

W dniu 21.11.2022 o 22:55, lukasz11 napisał:

I teraz mam dla Was panowie pytanie. 😀 jaka rasa ludzi w Europie byla przed wiekami ciagle wyganiana ze wszystkich krajow bo mieli ciagle ze wszystkimi konflikty? 😀 jak kto zgadnie to palec na buzke 😀😉 to sa ci sami goscie !

Możemy naigrywać się z Żydów vel Chazarów, ale sami jesteśmy bardzo konfliktową nacją, która świetnie i chętnie przelewa swoją krew wychodząc na męczenników.

Najlepsi żołnierze, ale też brutalni rewolucjoniści i ideolodzy często mają polskie korzenie.

Poza tym jesteśmy równie, a może bardziej uzdolnieni od Żydów, tylko znacznie gorzej skonsolidowani, przez co inni przypisują sobie nasze zasługi.

19 minut temu, Strzała w tarczy napisał:

Możemy naigrywać się z Żydów vel Chazarów, ale sami jesteśmy bardzo konfliktową nacją, która świetnie i chętnie przelewa swoją krew wychodząc na męczenników.

Najlepsi żołnierze, ale też brutalni rewolucjoniści i ideolodzy często mają polskie korzenie.

Poza tym jesteśmy równie, a może bardziej uzdolnieni od Żydów, tylko znacznie gorzej skonsolidowani, przez co inni przypisują sobie nasze zasługi.

Żołnierze ofiarni tak, ale czy najlepsi... hmmm 

• Like 1
57 minutes ago, Strzała w tarczy said:

ja sie z nikogo nie naigrywam. ciesze sie tylko ze nie jestem jednym z nich i nie mam ich cech rasowych. a to o czym napisalem to fakty sa

14 godzin temu, Piter_1982 napisał:

Żołnierze ofiarni tak, ale czy najlepsi... hmmm 

Śmiem twierdzić, że jak najbardziej, problem w tym, że nie zawsze odpowiednio wykorzystywaliśmy nasz potencjał, albo przez braki w szkoleniu, albo brak kompetencji dowódców i zaniedbania oraz korupcję.

Najlepszym dowódcą ZSRR był Polak, chociaż wielu wypowiada się o nim negatywnie, warto jednak podkreślić, że ten człowiek był Polakiem, chociaż popierał niewłaściwą ideologię - z drugiej strony ta sama ideologia po 2WŚ pozwoliła chłopom na rozpoczęcie kształcenia na dużą skalę, a przede wszystkim całkiem przyzwoitej jakości kształcenia praktycznego.

19 hours ago, lukasz11 said:

nie zrozumiales. wczytaj sie uwaznie w to co napisalem i pytanie ktore zadalem. nie zrozumiales mnie

Doskonale zrozumiałem. I o ile odpowiedziałem to ty nie zamierzasz.

To może chociaż się odniesiesz do tematu - "Polki boją się Ukrainek - sondaż".

4 hours ago, wrotycz said:

Doskonale zrozumiałem. I o ile odpowiedziałem to ty nie zamierzasz.

To może chociaż się odniesiesz do tematu - "Polki boją się Ukrainek - sondaż".

chetnie. ani to nie te polki nie sa polkami ani te ukrainki nie sa ukrainkami. to moje odniesienie😁

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.