Skocz do zawartości

Czy większośc związków jest taka sama


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.11.2022 o 01:08, RENGERS napisał:

Ostatnio bujam się dużo po klubach, żegnając się powoli z Norwegią, no i każdego dnia mam różne, śmieszne incydenty z pseudo mężczyznami, którymi niewątpliwie są skandynawowie- od wzbudzania poczucia winy, bo jestem "zbyt dominujący" w towarzystwie, do ataków fizycznych po pijaku na moją szanowną osobę, przez wytyki, że podchodzę do kobiet w klubie, kończąc na nasyłaniu na mnie ochroniarzy, których w większości znam, bo się kumplujemy

Jak to mówił klasyk - ale pojebana akcja ! XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2022 o 20:25, yrl napisał:

 

Nie uwierzyłbym że nawet przeciętna babka ma takie akcje gdyby mi koleżanka nie pokazała. I jakieś nagrania głosowe z wyznawaniem uczucia itd. Różne wiadomości typu "co tam piękna" albo "chciałem ci powiedzieć tylko dzień dobry". A koleżanka wyśmiewa te osoby. Szkoda mi tych chłopaków. 

Jeden gościu z tych piszących został ostatnio ojcem. Żona taka 3/10. Pewnie ma szlaban na tyłek to skamle o spotkanie. 

Ja z 3-4 miesiące temu jechałem autobusem miejskim, stoję w tym autobusie, patrzę przed siebie, jakaś dziewczyna taka 5-6/10 siedzi na instagramie, patrzę w prawy górny róg, tam gdzie jest ilość nieprzeczytanych wiadomości, a tam 8 nieprzeczytanych wiadomości xDD Wiadomo, że będę miał mniej wiadomości w inboxie na IG jak taka dziewczyna, ale dla mnie to było dziwne, że można mieć wiadomości i ich nie przeczytać, pewnie dziewczyna przyzwyczajona, że spermiarze piszą.

W dniu 19.11.2022 o 14:33, SilentAssassin napisał:

Jak masz atrakcyjna partnerke, trudno oczekiwać ze nie beda probowali sie kręcic kolo niej inni goscie. Gdzie Ty u facetow w tym kontekscie spodziewasz sie lojalnosci, honoru. Zapomnij. Nawet wsrod swoich znajomych pewnie nie jeden "bedzie probowal" swoich sił w jej stronę

Kiedyś fajne słowa przeczytałem, coś w stylu: "Nie martw się, że inni goście piszą do twojej dziewczyny, zacznij się martwić jeśli ona im odpisze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niegłupie, choć trochę bym je zmodyfikował.

Zacznij się martwić o to kogo będziesz bzykał ZANIM ona im odpisze a jeszcze lepiej zanim ktokolwiek do niej napisze.

Jest tyle zagrożeń:

Może ją rozboleć głowa.

Może przyjechać mama.

Może mieć ciężki dzień w pracy.

Może mieć ogólny dołek, kobiety tak mają.

[... Dodać co kto jeszcze chce i wie na ten temat ...]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Maciej45 napisał:

Kiedyś fajne słowa przeczytałem, coś w stylu: "Nie martw się, że inni goście piszą do twojej dziewczyny, zacznij się martwić jeśli ona im odpisze"

 

Inaczej.

Nie ważne z kim pisze, ważne z kim się rucha, a jeśli to jesteś ty, to wygrałeś :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, nihilus napisał:

ważne z kim się rucha, a jeśli to jesteś ty, to wygrałeś :D

Oczywiście :D

Mojej znajomej co ma męża i dzieci pokazywała, że jej spamują jakieś Araby. Mając w znajomych na fb samotną matkę wstawiła, aby nie wysyłali jej zaproszeń goście co jej nawet nie znają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2022 o 13:19, elogejter napisał:

Żona zrobi Ci gałe jak zasłuzysz, typu pomalujesz płot, sciagasz spodnie opierdala ci pento i malujesz ten płot

Cholera nie mam płotu. Chyba że chodzi o jakikolwiek płot ?

A tak na serio. U mnie nie jest tak jak w opisanych przez Ciebie historiach. Byłem bardzo długo kawalerem i żona wiedziała o moich zainteresowaniach, przyzwyczajeniach, okresowej potrzebie spędzenia czasu w samotności. Po ślubie jest tak samo. Może czasami to ja się przypierdzielam, że cos mi nie pasuje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystycznie duża część związków musi tak wyglądać zważywszy na hipergamie kobiet, skoro kobiety chcą tylko 20 procent najlepszych facetów, to nawet jeśli połowa tych słabszych nie ma żony, to 20/50 wskazuje na to że tylko 40 procent facetów ma w miarę normalne relacje w związku, a 60 procent ma gnój, przy założeniu najlepszych możliwych warunków. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mmario napisał:

a 60 procent ma gnój, przy założeniu najlepszych możliwych warunków. 

Według mnie takich gości żyjących w podobnej sytuacji:

 

będzie więcej. Widać w sklepach jak niektóre kobiety odnoszą się do swoich partnerów.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich kolegów to jeden był szczęśliwy w związku, jeden neutralny a reszta raczej niezadowolona więc statystyki nie są zbyt korzystne. Moje relacje też nie były super udane ale to częściowo moja wina.

 

Co widać po relacjach innych to właśnie to, że kobiety mają w dupie potrzeby emocjonalne i fizyczne facetów i to jest główny problem.

Edytowane przez NoHope
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NoHope napisał:

Co widać po relacjach innych to właśnie to, że kobiety mają w dupie potrzeby emocjonalne i fizyczne facetów i to jest główny problem.

Kobiety, czy są w związku lub nie dbają o swój interes, a co do gości czasem z tym różnie jest. 

Panie prowadzą nawet jakieś zajęcia o stawianiu siebie na pierwszym miejscu:

IMG-20221211-142737.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.