Skocz do zawartości

Z chadem nie wygrasz


xander99

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Carl93m napisał:

No nie wygrasz z genami, trzeba to kurde przełknąć, ale to nie znaczy poddawania się.

Black pill ma trochę racji, ale ja bym się nie godził z porażką.

 

Wielkości penisa za pieniądze nie kupisz tak samo, więc i tak kobieta będzie się wić w spazmach na innym, dużym drągu, a ty krótkochujku zawsze będziesz spożywał okruszyny ze stołu Pana.

 

Ciężko przełknąć to, że nawet jak beciak zdobędzie kobietę "na zasoby", to i tak będzie miał całe życie przeświadzenie, że jakiś gość wcześniej ją przeruchał tak, że o istnieniu świata zapomniała, a Ty nie przykryjesz tych wspomnień choćby nawet najdroższymi, luksusowymi podróżami etc. Ona będzie zawsze tęskniła do tej pięknej, sterczącej knagi, grubej tak, że rozciągała idealnie całą pochwę, wspaniale penetrując.

Co może dać ci ten wielki chuj?Przecież z gołym drągiem nie będziesz chodził na randki/po ulicy .A na takim datazone jest jeszcze mało wyzwolonych witaminek .Jaki użytek z tego mozesz zrobić?Oświeć mnie bo nie mam pomysłu....

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sankti Magistri napisał:

@manygguh Na pewno zainwestować w looksmaxing. Czyli ubrać się dobrze, poprawić twarz : chirurgia, wolumetria, fryzura, dobry skincare. Do tego siłownia, hajs, fejm i samochód.

 

Zadałeś na pierwszy rzut oka łatwe pytanie ale jak tak sobie myślę co jeszcze to trudno mi będzie odpowiedzieć nie przez swój pryzmat.

To co laski lubią u mnie to gabaryty (198/124), głos, włosy (teraz zachodzę w głowę dlaczego całe życie goliłem się na 3 i ile mi to odbierało), siłę (podnoszę babę prawidłowej wagi do góry jedną ręką jak kota), oczy (mam heterochromię centralną) - trudno to będzie nadrobić - geny i całe życie sport.

Z innych rzeczy to patrzę na kobiety jak na kumpli, jestem miły i mam afroamerykańskie poczucie humoru. Nie napinam się i nie udaję jakiegoś "alfy", nie "trzymam ramy". Po prostu staram się dobrze spędzić czas z kobietą. Bardziej słucham niż mówię. Tylko tyle, laski to lubią.

 

Aż parsknąłem ale jakby się zastanowić to ostatnio gram sporo na gitarze i śpiewam, laski wręcz błagają abym im śpiewał i może faktycznie to są groupies a ja sobie wymyśliłem że lecą na mnie bo jestem ładny i czarujący xD

 

 

To teraz pomyśl, że masz 175 zamiast 198. Dziękuję koniec pieśni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Montella26 napisał:

trudno żeby niski, brzydki z okrągłym ryjem. Nadgarstki obwód 14 cm. Rama i postura 13 letniego dziecka. Pokonał chada tylko tym, ze jest krzykliwy, głośny i chuj wie co jeszcze. 

 

Czy to jakiś nowy program w TV?

Pokonaj czada?

 

Przecież my to nie stado zwierząt, żeby samce musiały bezpośrednio rywalizować. Takich jak @Sankti Magistri jest b. mało i wątpię czy choć raz będziesz miał okazję takiego osobnika poznać w realu. 

 

Zobacz, że oprócz wyglądu:

 

17 minut temu, Sankti Magistri napisał:

siłę (podnoszę babę prawidłowej wagi do góry jedną ręką jak kota), oczy,

Z innych rzeczy to patrzę na kobiety jak na kumpli, jestem miły i mam poczucie humoru. Nie napinam się i nie udaję jakiegoś "alfy", nie "trzymam ramy". Po prostu staram się dobrze spędzić czas z kobietą. Bardziej słucham niż mówię. Tylko tyle,

 

ostatnio gram sporo na gitarze i śpiewam, laski wręcz błagają abym im śpiewał

 

 

A już szczególnie wbrew forumowym teoretykom:

20 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Nie napinam się i nie udaję jakiegoś "alfy", nie "trzymam ramy"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Montella26 napisał:

 

To teraz pomyśl, że masz 175 zamiast 198. Dziękuję koniec pieśni. 

No ostatnio po pijanemu jedna mnie "zwyzywała" od "małych pi*d". I coś tam, że mam 150 cm xD

 

A jak obczaiłem jej gościa na fb, to jeszcze większy kurdupel ode mnie.

 

Nazajutrz zachowywałą się w porządku wobec mnie. Była zła na mnie bo lekko nawywijałem.

 

Można wysnuć dwa wnioski:

1. alkohol jest do d..py, 

2. Starsze niż internet: jedno mówią, drugie robią.

 

Aha. Ona sama niższa ode mnie.

Edytowane przez bernevek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, smerf napisał:

Bo gdy zdobędziesz duże zasoby, kobiety się znajdą


To trochę, jakbym miał divę w domu, po karuzeli. Z szacunku do siebie, to wolę być sam. Najwyżej będę "dziwakiem" dla kobiet, chociaż będę tematem rozmów ich może z tego powodu.

 

7 godzin temu, DOHC napisał:

nasz polskojęzyczny naukowiec z Berlina

 
Czasem mi brakuje jego postów, tematów - szczególnie zapamiętałem temat, jak wstawił zdjęcia Polek (?) z Turkami, czy tam Arabami. Popłakałem się ze śmiechu wtedy. Podejrzewam, że nadal przegląda forum bez konta.

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Montella26 napisał:

To teraz pomyśl, że masz 175 zamiast 198. Dziękuję koniec pieśni. 

Still slayin. Buzię też mam śliczną. Te sławione przez przegrywowo-blackpillowe community hunter eyes i hollow cheeks też mam ;) I co łyso ? xD

 

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

Takich jak @Sankti Magistri jest b. mało i wątpię czy choć raz będziesz miał okazję takiego osobnika poznać w realu.

Jak jestem w wawce to można mnie czasem spotkać wieczorami np w Ćmie. Jak zobaczycie tam dużego gościa z długimi włosami to pewnie ja  :)

 

8 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Czekaj czekaj... ty masz 198 WZROSTU?

Tak.

 

2 godziny temu, manygguh napisał:

Czy mógłbyś rozwinąć ten temat? 

Wolumetria to lepiej sobie poczytaj sam, na necie jest dużo informacji. Generalnie baby robią to teraz na potęgę, lekarz wstrzykuje kwas hialuronowy pod skórę wypełniając niedostatki wynikające ze struktury kostnej. Ja jakbym miał np okrągłą twarz to nawet bym się nie wahał - jebać to co sobie pomyślą jakieś pseudo męskie pipki. Za kilka tysi można znacznie poprawić swoją atrakcyjność.

Chirurgia no to warto robić to co zdecydowanie odstaje lub zaburza normalne funkcjonowanie np ja zrobiłem sobie całościową korektę nosa bo miałem duży, niedrożny i krzywy i przełożyło na atencję od kobiet bo po prostu mam normalny, prosty nos i cała twarz wygląda lepiej. Na pewno nie warto operować nic na siłę, kierując się pieprzeniem blackpillowych zjebów z internetu.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przekonanie graniczące z pewnością, że tego typu programy  raczyska powstają aby wzbudzać (oprócz beki) określone negatywne emocje, czego przykład mamy powyżej.

 

 

5 godzin temu, Ceranthir napisał:

Jak dla mnie to jest taki normik, może high tier czyli 6/10, niestety nie ma kwadratowej szczęki i szczególnie wysoki nie jest, ale w miarę wygadany, "dynamiczny" i

Skoro on jest wg Was 6/10, to ja chyba dzieki wzrostowi i brodzie mam  max.2,5/10 smv...🤔

14 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Za kilka tysi można znacznie poprawić swoją atrakcyjność.

Chirurgia no to warto robić to co zdecydowanie odstaje lub zaburza normalne funkcjonowanie np ja zrobiłem sobie całościową korektę nosa bo miałem duży, niedrożny i krzywy i przełożyło na atencję od kobiet bo po prostu mam normalny, prosty nos i cała twarz wygląda lepiej.

Rownież o tym myślałem, żeby będąc dłuższą chwilę w Pl ogarnąć sobie chirurga plastycznego, itp. Do tego skaryfikacja - mam bliznę i chciałbym "dorobić" jakąś , żeby to symetrycznie wyglądało (easy - nie jestem psychofanem Popka z firmy ;) ). Oprócz sknerstwa i braku przekonania o pozytywnym efekcie końcowym powstrzymuje mnie przed tym świadomość, że 95% lekarzy  konowałów w Cebulandii to właśnie rzeźnicy - " Gwarancja do bramy i się nie znamy"...🤨 

 

 

 

 

Odnośnie reżyserki - w mojej okolicy jeden koleś startował kilka/naście sezonów temu i opisałbym co nie co jak to u niego wyglądało. Także papier i ekran wszystko przyjmą a ciemny lud kupi. ;) 

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ceranthir napisał:

Nie no, o jakim chadzie Ty mówisz, wiem, że na wykopie tak o nim piszą, ale do chada mu trochę brakuje. Jak dla mnie to jest taki normik, może high tier czyli 6/10, niestety nie ma kwadratowej szczęki i szczególnie wysoki nie jest, ale w miarę wygadany, "dynamiczny" i ma chyba sporo kasy bo gospodarstwo całkiem spoko:p A to jego zdjęcie, każdy sobie sam oceni. W ramach edukacji obejrzałem sobie ten sezon tego programu i stąd wiem co i jak. 

 

https://zapodaj.net/b2f9bfebc4a91.png.html

Ten typek na zdjęciu to 6/10?? Skoro tak to ja lekko pyk jestem 7/10:D 

A człowiek całe życie myślał, że jest maks 5. Jednak to co ma się w głowie dużo robi;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sankti Magistri Z tym niskim body fat to chyba racja bo jak byłem ulańcem to żadna się się na mnie nie patrzyła, a jak od pracy w lidu stałem się szczypiorem, jeszcze się opaliłem to dostawałem jakieś dłuższe spojrzenia... raz pamiętam jak taka jedna mi się podobała starsza dupa z taką bardzo charakterystyczną fryzurą, jakąś grzywą. I zagadała raz do mnie, coś tam powiedziałem, jakieś gówno, ona się strasznie tym rozbawiła a jej mąż który był okob zaraz kurwa przyleciał jak jakiś piesek mały i od razu "co tam kochanie, co tam, coś szukasz? " 

Zażenowało mnie to wtedy mocno i sobie pomyślałem "tak qrwa cieciu, wyrucham ją tutaj na palecie z mrożonkami qrwa zaraz" XD XD

 

Ja ma 178 więc drobny jestem ale w wieku 31 lat już nic nie poradzę :)

 

Znalazłem twoje zdjęcie, wystalkowałem cię ha!

95b8288e13bf4938507ad6dc9cd8f323.jpg

 

XD

 

A co do tego ćwiczenia miewing czy jak to było, faktycznie można sobie wyrobić nawyk trzymania języka na podniebieniu a czubka na zębach - teraz to robię nieświadomie, i puls że mega dużo śliny się produkuje wtedy :)

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam brodę i wystające kości policzkowe. Nawet robi robotę. 

I gęste włosy, mimo 30 za rok.

 

Dobra Panowie, nie licytujmy się jak niedojrzali nastolatkowie, bo jak panie to czytają to się tylko śmieją z takiej dziecinady. 

Edytowane przez bernevek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tematy wynikają z jednej rzeczy - kompleksów.

 

Przekrzykiwanie się, kto jest przystojniejszy, tłumacząc wszystkie powodzenia lub niepowodzenie dostatecznym, bądź niedostatecznym wyglądem.

 

A życie czarno białe nie jest.

 

Mam kolegów czadów, mam kolegów średniaków, mam kolegów mało atrakcyjnych i nie widzę specjalnej zasady w ich relacjach damsko męskich, ponieważ są to goście z charakterystycznymi cechami osobowości - nie mają kompleksów, ( bo tylko z takimi się zadaję),  tak jak większość mężczyzn i stąd nie mają problemów by ogarnąć sobie kobietę, zwłaszcza, że wiedzą co działa i jak to zrobić - poznawanie kobiet w codziennych sytuacjach.

 

Kobiet jest wiele, różnych, oczywiście większość to nudne dupodajki, ale nie wszystkie, a zwłaszcza w odpowiednich miejscach na ziemi, gdzie program pt. feminizm, nie został wgrany,  niektóre nie lecą na wygląd, niektóre nie lecą na kasę, niektóre nie lecą na status, niektóre są zakompleksione i przystojny, inteligentny facet jest dla nich wręcz straszny i trzymają się od takiego z daleko co nieraz widziałem :) 

 

W mojej rzeczywistości gościu 5 na 10 po 50 roku życia wychodzi do klubu i wraca do domu z atrakcyjną 20 latką - tak wygląda moja rzeczywistość, to niesamowite jak bardzo różni się ona, od teorii wypisywanych przez was.

 

Podejrzewam życie w internecie, swojej głowie,  a nie w realnym świecie, jak większość dzisiejszej młodzieży.

 

Kopiuj, wklej, kopiuj, wklej, zero inteligencji i pomyślunku, swobody i luzu, jesteście sztywni tam gdzie sztywni być nie powinniście.

 

Jest też szansa, że kłamię i jestem świrem, trzeba sobie zadać również takie pytanie, ale świrem nie jestem, bo są metody by to sprawdzić.

 

Tym  sabotujecie własne życie, tkwiąc nieustannie w pułapce beznadziei, z której możecie się wyrwać, dzięki potędze pozytywności i właściwego myślenia na swój temat.

 

 

Zataczacie koło od kilku lat, nie wolicie w końcu zrobić progresu?!

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RENGERS napisał:

Takie tematy wynikają z jednej rzeczy - kompleksów.

 

Przekrzykiwanie się, kto jest przystojniejszy, tłumacząc wszystkie powodzenia lub niepowodzenie dostatecznym, bądź niedostatecznym wyglądem.

 

A życie czarno białe nie jest.

 

Mam kolegów czadów, mam kolegów średniaków, mam kolegów mało atrakcyjnych i nie widzę specjalnej zasady w ich relacjach damsko męskich, ponieważ są to goście z charakterystycznymi cechami osobowości - nie mają kompleksów, ( bo tylko z takimi się zadaję),  tak jak większość mężczyzn i stąd nie mają problemów by ogarnąć sobie kobietę, zwłaszcza, że wiedzą co działa i jak to zrobić - poznawanie kobiet w codziennych sytuacjach.

 

Kobiet jest wiele, różnych, oczywiście większość to nudne dupodajki, ale nie wszystkie, a zwłaszcza w odpowiednich miejscach na ziemi, gdzie program pt. feminizm, nie został wgrany,  niektóre nie lecą na wygląd, niektóre nie lecą na kasę, niektóre nie lecą na status, niektóre są zakompleksione i przystojny, inteligentny facet jest dla nich wręcz straszny i trzymają się od takiego z daleko co nieraz widziałem :) 

 

W mojej rzeczywistości gościu 5 na 10 po 50 roku życia wychodzi do klubu i wraca do domu z atrakcyjną 20 latką - tak wygląda moja rzeczywistość, to niesamowite jak bardzo różni się ona, od teorii wypisywanych przez was.

 

Podejrzewam życie w internecie, swojej głowie,  a nie w realnym świecie, jak większość dzisiejszej młodzieży.

 

Kopiuj, wklej, kopiuj, wklej, zero inteligencji i pomyślunku, swobody i luzu, jesteście sztywni tam gdzie sztywni być nie powinniście.

 

Jest też szansa, że kłamię i jestem świrem, trzeba sobie zadać również takie pytanie, ale świrem nie jestem, bo są metody by to sprawdzić.

 

Tym  sabotujecie własne życie, tkwiąc nieustannie w pułapce beznadziei, z której możecie się wyrwać, dzięki potędze pozytywności i właściwego myślenia na swój temat.

 

 

Zataczacie koło od kilku lat, nie wolicie w końcu zrobić progresu?!

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolego to jak taki mądry jesteś gdzie nabrać tego luzu. Wychodzisz z piwnicy i na każdym etapie edukacji twoją mordą wyciera się podłogę. Każdy  sie z ciebie naśmiewa najbliższy niby kolega powie ci że masz wypierdalać jak czegoś nie zrobisz. Myślę że tu forumowych jest to bardzo częste. Jak chcesz i wejdź w mój profil jak dostalem anonim o mojej osobie. I chcesz wyjść z przegrywu ale inni nie pozwalają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sankti Magistri

 

Nie, nie łyso. Ja mam 175. Ale i tak morda>wzrost i tyle w temacie. A ze na ryj nie narzekam wiec xd

@RENGERS

Taaa. Znam typa. Co ma 165. Wielce wyszczekany. Rama 13 letniego dziecka. Boze większy i szerszy byłem w 1 gimnazjum. I wiesz co. Jakoś nie widzę tych dup żeby ruchał. A typek jest głośny, robi pajacyki przed kazda dupa i spermi niemiłosiernie. I co xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, xander99 napisał:

Kolego to jak taki mądry jesteś gdzie nabrać tego luzu. Wychodzisz z piwnicy i na każdym etapie edukacji twoją mordą wyciera się podłogę. Każdy  sie z ciebie naśmiewa najbliższy niby kolega powie ci że masz wypierdalać jak czegoś nie zrobisz. Myślę że tu forumowych jest to bardzo częste. Jak chcesz i wejdź w mój profil jak dostalem anonim o mojej osobie. I chcesz wyjść z przegrywu ale inni nie pozwalają. 

To co ludzie mówią o Tobie więcej mówi o nich.

Ludzie sami mają kompleksy i podświadomie szukają najłatwiejszej drogi wyżycia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, RENGERS napisał:

 :) 

 

W mojej rzeczywistości gościu 5 na 10 po 50 roku życia wychodzi do klubu i wraca do domu z atrakcyjną 20 latką - tak wygląda moja rzeczywistość, to niesamowite jak bardzo różni się ona, od teorii wypisywanych przez was.

To żyjesz w jakiejś alternatywnej 😆 chyba że typiara galerianka a gościu śpi na kasie.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, jak tak zachwalacie czy tam demonizujecie swój wygląd to załączcie swoją fotkę do odpowiedzi, bo tak po samych słowach to czyste pierdolenie jest. I z racjonalnego punktu widzenia oceniać się powinno po czynach a nie słowach.

Także największe jaja pokazuje @RENGERS a drugi w kolejce jest @Sankti Magistri. Więc w moim mniemaniu naturalnym skutkiem swojej działalności na forum byłoby poparcie wygłaszanych tez swoją buźką.

Dla mnie brzmi to jak sensowna opcja, chyba że oboje wymiękacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Taboo obserwuje od dawna związki wokół siebie i nie mogę znaleźć sytuacji, żeby przeciętny mężczyzna miał dziewczynę o wyraźnie większym smv od swojego. Jedyne wyjątki, to jeśli posiada dużą ilość pieniędzy.

 

Z drugiej strony regułą jest, że w tych związkach facet jest ładniejszy od swojej dziewczyny. 

 

Widzisz, żeby chłopaki 5/10 bujali się z dziewczynami 7/10? Może ja mieszkam w jakiejś innej rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.