Skocz do zawartości

Kształt penisa, a doznania


Verdi

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanie do was kobietki jak to jest z kształtem penisa, a doznaniami. Sam mam zakrzywionego do góry jakieś 14 cm obwodu i podobna długość, dziewczyna mówi że klasycznie i na jeźdźca fajnie smyram jej czuły punkcik, na pieska już jest gorzej. Jak to jest u was, zakrzywiony lepiej wypełnia wydaje się większy? 

Edytowane przez Verdi
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Verdi napisał:

Hej mam pytanie do was kobietki jak to jest z kształtem penisa, a doznaniami. Sam mam zakrzywionego do góry jakieś 14 cm obwodu i podobna długość, dziewczyna mówi że klasycznie i na jeźdźca fajnie smyram jej czuły punkcik, na pieska już jest gorzej. Jak to jest u was, zakrzywiony lepiej wypełnia wydaje się większy? 

 

Najlepszy jest taki:

 

De-Bichon-frise-e1628779877527.jpg

 

:P  :D 

PS Cykl tematów "dla smakoszy: na forum widzę trwa :D 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Baca1980 napisał:

heheszki #gif #japierdole - ZlyCzarodziejRumburak - Wykop.pl

 

Zabolało XD 

 

Godzinę temu, Scorsky napisał:

Jeśli kobieta ma orgazmy to bez znaczenia, kobieta dochodzi przy facecie którego pożąda, a jak jest dobrze bolcowana to zapomina o całym świecie i może być kilka orgazmów pod rząd. 

 

Najlepsze są aktorki udające orgazmy żeby misiowi nie było smutno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Scorsky napisał:

Warto też mówić że chcesz wejść bez gumy na początku, zalać nie zalejesz a satysfakcja lepsza i laska zdominowana. 

 

Osobiście uważam że w dzisiejszych czasach przypadkowe zalanie panny to najmniejszy problem. Najpierw pełny pakiet na weneryki. O takich trywialnościach jak np. WZW C nawet nie wspominam.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baca1980 napisał:

 

Osobiście uważam że w dzisiejszych czasach przypadkowe zalanie panny to najmniejszy problem. Najpierw pełny pakiet na weneryki. O takich trywialnościach jak np. WZW C nawet nie wspominam.

 

Ostatnio w niektórych miastach wzrosła ilość chorób wenerycznych więc tego i żadnych podtekstów wy onuce wy!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baca1980 napisał:

 

Osobiście uważam że w dzisiejszych czasach przypadkowe zalanie panny to najmniejszy problem. Najpierw pełny pakiet na weneryki. O takich trywialnościach jak np. WZW C nawet nie wspominam.

 

Chodziło mi o pewną pannę jak FWB czy ONS guma obowiązkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ew. LTR też należy testować :).

 

6 minut temu, spacemarine napisał:

Ostatnio w niektórych miastach wzrosła ilość chorób wenerycznych więc tego i żadnych podtekstów wy onuce wy!

 

Podobnież HIV powrócił. Cóż tak jest jak się rucha paszynki bez ważnej książeczki zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.