Skocz do zawartości

Kształt penisa, a doznania


Verdi

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładanie tematu w rezerwacie i pytanie o rady kobiet, które prawdy Ci nie powiedzą to strata czasu. 

Chwalisz się czy żalisz? 

Gdybyś nie miał kompleksów i poczucie własnej wartości miałbyś gdzieś czy kobieta odczuwa satysfakcję podczas seksu czy nie, czy benek jest duży czy nie, czy jest krzywy czy prosty bo to tobie ma być dobrze. Temat również pokazuje, że to ty chcesz sprawiać przyjemność kobiecie co czyni cię kukoldem. 

To ty masz się kobietą zaspokajac i odczuwać satysfakcję. 

Myślisz, że w drugą stronę kobieta się przejmuje, że słabo zrobiła loda czy leżała jak kłoda? Nie. 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Iceman84PL napisał:

ty chcesz sprawiać przyjemność kobiecie co czyni cię kukoldem. 

CO XDDDDD 

 

Czekaj czekaj, sugerujesz, że chcąc dawać partnerce przyjemność mężczyzna jest słaby? Czy w takim razie kobieta starająca się o orgazm swojego partnera jest kukoldziną? 
 

Eh zawsze myślałam, że w seksie chodzi o wzajemne zaspokajanie swoich potrzeb, zgodę i szacunek, ale najwyraźniej zacofana jestem.
 

Chwała egoizmowi!
 

Chwała chwała! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Myślisz, że w drugą stronę kobieta się przejmuje, że słabo zrobiła loda czy leżała jak kłoda? Nie. 

TAK.

 

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Temat również pokazuje, że to ty chcesz sprawiać przyjemność kobiecie co czyni cię kukoldem. 

To ty masz się kobietą zaspokajac i odczuwać satysfakcję. 

 

Jaka szanująca się kobieta zdecyduje się na kontynuacje seksu lub relacji jeśli nie zobaczy zaangażowania w tych kwestiach? Chyba tylko do bólu zdesperowana i niemająca poczucia własnej wartości xD

 

58 minut temu, Hatmehit napisał:

Czekaj czekaj, sugerujesz, że chcąc dawać partnerce przyjemność mężczyzna jest słaby? Czy w takim razie kobieta starająca się o orgazm swojego partnera jest kukoldziną? 

 

Eh zawsze myślałam, że w seksie chodzi o wzajemne zaspokajanie swoich potrzeb, zgodę i szacunek, ale najwyraźniej zacofana jestem.

Kurczę, w relacjach chodzi w znacznej mierze właśnie o szacunek, wzajemne staranie się i wdzięczność.

 

No cóż, to ja jestem kukoldziną i pragnę kukolda, a kolega to się trochę nam tu odkleił xD

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Zakładanie tematu w rezerwacie i pytanie o rady kobiet, które prawdy Ci nie powiedzą to strata czasu. 

Co innego brat @Iceman84PL mający spore doświadczenie zapewne

11 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Chwalisz się czy żalisz? 

Gdybyś nie miał kompleksów i poczucie własnej wartości miałbyś gdzieś czy kobieta odczuwa satysfakcję podczas seksu czy nie, czy benek jest duży czy nie, czy jest krzywy czy prosty bo to tobie ma być dobrze. Temat również pokazuje, że to ty chcesz sprawiać przyjemność kobiecie co czyni cię kukoldem. 

Temat pokazuje ze on chce czegoś więcej niż divy która będzie czy nadmuchiwanej lalki

11 godzin temu, Iceman84PL napisał:

To ty masz się kobietą zaspokajac i odczuwać satysfakcję. 

A wiesz że masa, olbrzymia masa facetów największą satysfakcje odczuwa z jej emocji i tego jak reaguje na odczuwane bodźce?.

Ah racja, prawdziwy facet jest na nofapie i tryska w około minutę

11 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Myślisz, że w drugą stronę kobieta się przejmuje, że słabo zrobiła loda czy leżała jak kłoda? Nie. 

Nadmuchiwana na pewno nie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.