Skocz do zawartości

Kolejny wrocławski krytyk, Pan A.S. (Włosimierz) prawomocnie skazany


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Marek Kotoński napisał(a):

Szczerze? Nieładnie go potraktowali. Wykorzystali go. Wcale mi go nie żal, ale... jakoś przykro się na to patrzy. To jaką on karierę może mieć po tym wszystkim? Ze mną na pewno nie zakończył spraw. Sławek miał wspaniałe widowisko kosztem Włosimierza, a za wszystko zapłaci Włosimierz, czyli jego mama pewnie.


"48 praw władzy", prawo 44-te. Nie ma co się nad takim elementem litować - niech inni zobaczą, że nie tędy droga.

 

Poprawka, chodziło o prawo 15. Może niech panowie hejterzy zakładają zrzutki, żeby spłacić mamę, skoro w tamtym obozie tak działa finansowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Marek Kotoński napisał(a):

przeprosiny 

Pozwolę sobie zamieścić wykonany przez niego screen, żeby wszyscy widzieli co według niego kryje się pod tym pojęciem. 

 

 

fh6TzHE.png

 

19 godzin temu, Marek Kotoński napisał(a):

Dawniej coś nagrywał, miał "normalny" kanał na YouTube.

Trafiłem na ten kanał niedługo po tym jak, uwalili twój pierwszy, a on jeszcze ciebie nie hejtował. No i o ile dobrze pamiętam, to on chyba nawet tak ogólnie bluzgał na to że tak się stało. A nawet sam kiedyś na kanistrowie przyznał że ciebie słuchał. 

 

19 godzin temu, Marek Kotoński napisał(a):

Czujesz? Jest impreza, on myśli że wreszcie ma kolegów i jest w silnej grupie, stara się i robi co może by się przypodobać, a oni za jego plecami wszystko robią co ważne, bo nikt mu nie ufa i co tu dużo gadać, mieli go za coś niższego od siebie. I ten mistrz strategii tego nie wyczuł, nie rozumiał, podobnie jak robił jakieś fikołki przy Sionku (ten kurier rowerowy, z rajstopą na twarzy gdy robił lajwy na mój temat, i ten co mówił że pójdę do więzienia i we wszystkim się mylił) a ten z kolegami się śmiał z niego. On tego nie rozumiał, nie rozróżnia JEST ŚMIESZNIE od JEST ŚMIESZNY. 

Coś jak w jego ulubionym teledysku. 

 

19 godzin temu, Marek Kotoński napisał(a):

Ciekawe czy on zdaje sobie sprawę, jak go "koledzy" upokorzyli?

Myślę że tak, I bardzo go to boli, co okazuje na swoim blogu i kanistrowie. 

 

19 godzin temu, Marek Kotoński napisał(a):

W kilkanaście osób walili chorego gościa, rozwalili mu wszystko co się dało, a on nadal żyje, wygrał sprawy sądowe i ma jeszcze nowy portal, który dla nich - nie chwalę się, to fakty - jest czymś nieosiągalnym.

Myśleli że trafili na kogoś kto nie potrafi oddać.

 

19 godzin temu, Marek Kotoński napisał(a):

Innej drogi niż pójście w patologiczny kontent nie widzę (ale też nie jestem specem z marketingu, to tylko moja opinia).

Pewnie będzie robił streamy kiedy będzie sam, żeby nikt się nie dowiedział. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.