Skocz do zawartości

Coraz większe zlewaczenie kraju?


Garrett

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, maroon napisał:

Nie, nie obłęd.

 

Tzn. obłędem nazwałem tylko myślenie, że jak jesteś mężczyzną, to możesz naodpierdalać publicznie i ludzie automatycznie wybaczą, za sam fakt bycia facetem. 😊

Raczej mężczyźni nie mają taryfy ulgowej w społeczeństwie, jak mocniej podwinie im się noga. Ale przyzwyczaiłem się, że w takich przypadkach jak osobnik z w/w tweeta i screena,

to co widzą jest często w opozycji do rzeczywistości.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 25.11.2022 o 18:59, Obliteraror napisał:
W dniu 25.11.2022 o 17:41, sargon napisał:

Na wiele spraw poglądów jakoś za bardzo nie zmieniłem, poza takimi głównie co do wad i zalet wolnego rynku vs. sterowania.

Dziś dla przeciętnej Juleczki czy Oskarka ze Spierdoxa byłbym jakimś totalnym prawakiem.

Nie chcę zabrzmieć jak stary dziadyga ;) , ale spierdolenie postępuje. W niektórych branżach przyznanie się do innych poglądów, ba, nawet do odrobiny jakiegoś krytycyzmu, centryzmu,zdrowego rozsądku powoduje imbę. Kręcą ją nie tylko różnego rodzaju pojebusy i soyboye max do 30-tki. To bywa niezależne od wieku. Ot, wczoraj jeden wzmożony komisarz z giereczkowego środowiska próbował rozpętać nagonkę na faceta bardzo zasłużonego dla branży, Ryszarda Chojnowskiego (tłumacza z wieloletnim stażem i dorobkiem w branży gamingowej).

 

Co widać na poniższym, zjebanym przykładzie ;)

 

https://twitter.com/BartoSitek/status/1595416081321140225?s=20&t=8JUCI9XxIWfZXnqxX-yrLA

 

Ta nagonka mu nie wyszła, ale nie poddaje się w swoich próbach cancelowania nieprawomyślnie myślących.

Ostatnio razem z gargamelem cisnęli po rocku, że ten śmiał śmieć nie zbojkotować nowej gry osadzonej w universum harrego pottera, a jak wiadomo[ultralewicowcom] JK Rowling, to transfobka.

 

W związku z tym wszystkie jej dzieła i niezależne projekty osadzone w stworzonym przez nią universum powinny zostać zamilczane i zaorane.

Oddzielanie autora od dzieła? A komu to potrzebne?

 

IMO Każdy powinien decydować za siebie, gdzie przebiega dla niego granica dobrego smaku i akceptacja/nieakceptacja

dla danego twórcy i czy jego postawa rzutuje na odbiór twórczości, czy tam dla innych wydarzeń. 

Żenuje mnie takie usilne robienie za czyjeś sumienie i odgórne, arbitralne decydowanie co jest ok a co nie i umoralnianie na siłę.

 

Ja np nie oglądałem mistrzostw w Katarze i nie obstawiałem meczy z tego mundialu, bo sposób w jaki budowano stadiony korzystając z quasi-niewolników, którzy nierzadko umierali jakoś

obrzydziło to wydarzenie. Ale nie wyobrażam sobie, że miałbym kogoś wbijać w poczucie winy czy wstydu albo prostować na siłę, bo postanowił to śledzić.

 

Tutaj shot z tego streama:

 

 

Patrząc na stosunek łapek i wyplusowane komentarze, można odnieść wrażenie, że poza swoją banieczką informacyjną nie mają jednak dobrego feedbacku.

Co ogólnie myślisz o tym?

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Ta nagonka mu nie wyszła, ale nie poddaje się w swoich próbach cancelowania nieprawomyślnie myślących.

Ostatnio razem z gargamelem cisnęli po rocku, że ten śmiał śmieć nie zbojkotować nowej gry osadzonej w universum harrego pottera, a jak wiadomo[ultralewicowcom] JK Rowling, to transfobka.

I dobrze, że nie wyszła. Ten gówniak może Rysławowi buty czyścić co najwyżej. Co za dzbany....

I jeszcze do Rocka sie dojebuje. No szkoda gadać!

 

4 godziny temu, Druid napisał:

Iść swoją drogą, z prądem płyną śmieci, to też jest wina braku repolonizacji mediów.

A myslisz że spolonizowane by były dużo lepsze? Szczerze wątpie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.