Skocz do zawartości

Dlaczego rodzi się tak mało dzieci?


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle takie tematy były już wałkowane na Naszym Forum w tam i z powrotem.

Tutaj masz Mój stary wpis na pokrewny temat.

 

Bardzo dobry temat na Naszym Forum, Myślę, że jeden z poważniejszych, jeśli chodzi o sprawy ogólne.

Dzieci powinni mieć tylko i wyłącznie Ludzie spełnieni życiowo pod względem zawodowym i społecznym.

Po to aby, nie przerzucać swoich frustracji i żali na Potomków. 

Pary powinny być dopasowane do siebie pod względem psychicznym, na zasadzie: podobieństwa cech

osobowości i stylu życia, systemu wartości, po to aby unikać mezaliansu.

Ludzie bogaci i bogatsza klasa średnia jest najlepszym rezerwuarem przyszłych Dzieci dla rozwoju narodu.

Przedstawiciele patologii społecznej: debile, głupki, alkoholicy, narkomanii. biedacy, nieroby, a także niepełnosprawni i chorowici itd. nie powinni mieć Dzieci.

Sam jestem Synem alkoholika i mój start w dorosłość jest prostu dużo trudniejszy niż zamożnych rówieśników.

Moje Koleżanki z roku często strzelają sobie Dzieciaka po 30 r. życia, a nawet przed 40, r, życia, bo dopiero

w takim wieku kasa się zgadza i jest mieszkanie. 

Jeżeli ktoś mnie pyta: kiedy Dziecko odpowiadam: coś niemiłego i wulgarnego. 😁. Tak jestem zły i niekulturalny. 😊.

Dzieci generalnie będzie się rodzić mniej, ale będą lepszej jakości, bo z bogatszych kulturowo i finansowo Rodzin.

Takie  Lepsze Dzieci odziedziczą nie tylko zasoby ale także kapitał kulturowy i ew. system wartości Rodziców.

 

Tutaj masz początek starego tematu.

Zapoznaj się proszę bo było wszystko wyjaśnione

i to zarówno merytorycznie jak i rzeczowo.

Miłej lektury.

 

Edytowane przez Legionista
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Legionista napisał:

Przedstawiciele patologii społecznej: debile, głupki, alkoholicy, narkomanii. biedacy, nieroby, a także niepełnosprawni i chorowici itd. nie powinni mieć Dzieci.

Niby tak, ale jak widać elektorat pis i rodzi się całkiem sporo w tej części społeczeństwa. 

 

5 godzin temu, Legionista napisał:

Dzieci generalnie będzie się rodzić mniej, ale będą lepszej jakości, bo z bogatszych kulturowo i finansowo Rodzin.

Takie  Lepsze Dzieci odziedziczą nie tylko zasoby ale także kapitał kulturowy i ew. system wartości Rodziców.

Teoretycznie tak... ale w praktyce to nie do końca tak będzie.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.