Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda jedyny znany mi Sing Sing to dosyć ciężki pierdel niedaleko Nowego Jorku ;) ale zajebiście lubię czytać posty tak napompowane pozytywną adrenaliną i nastawieniem do życia, jakie ma i przekazuje @RENGERS. No morda się sama cieszy :)

 

Miła odmiana od Czadów, szczęk, oczów łowcy czy tam innych wzrostaków.

 

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Tymczasem jutro u mnie za 50euro.....

 

11186157-A1.JPG?h=1668866917

 

Biegajcie se dalej za p0lkami 🤣🤣🤣

 

 

Ulala, ulala ona fajne cycki ma! 

 

Ale bym coś wyruchał, stoi mi niemiłosiernie, muszę być silny!

Edytowane przez RENGERS
  • Like 1
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS

Urzekła mnie Twoja historia wariaciku .

🤣🤣🤣

Kiedy Cię wypuścili z oddziału?

 

Gościu wstawia zdjęcia z oficjalnej strony klubu, a tu podniecenie jak u sołtysowej na dożynki.

 

Hiper megalomania nadal biję po oczach Reńdźi.

Niczym wielkość liter w Twym poście.

 

Zalecam dalszą kuracje, mój Ty jebako spod Wrocławia.

🤟🤏

 

 

Edytowane przez RabarbaR
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pocztowy napisał:

@Król Jarosław I jakim cudem burdel w Niemczech jest taki tani? Zarzucisz jakiś link z ofertami?

A nie brzydzisz się jebać po murzynie?

 

9 godzin temu, Pocztowy napisał:

Nie brzydzisz się pukać po murzynie?

Tak samo jak p0lkę latającą po baletach albo taką co była na erasmusie.

 

ps. murzyn jest z reguły za biedny na takie miejsca łatwiej mu o naszą krajankę ;)

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Tymczasem jutro u mnie za 50euro.....

 

a10684f3db014cad97293cc3f0914faf48993d6d

 

2 godziny temu, RabarbaR napisał:

Urzekła mnie Twoja historia wariaciku .

🤣🤣🤣

Kiedy Cię wypuścili z oddziału?

Zazdrościsz? To pomoże:

MASC-NA-BOL-DUPY-Cudowny-lek-na-problemy

 

 

 

Ja po klubach łaziłem już przed uzyskaniem pełnoletności, podrobiona legitka i wszedł. Nie Bangkok co prawda ale fajnie ten czas wspominam. Zawsze wybierałem się ze stałą porządną ekipą, chodziliśmy tydzień w tydzień - był w moim mieście naprawdę fajny i duży klub, teraz to zostały tylko mordownie bądź małe popelinki, nie ten sam klimat i darowałem sobie dalsze wojaże. Ważne dla mnie jest to by było dużo ludzi i duża powierzchnia, a nie pięciu ciapatych na parkiecie i trzy dupy na krzyż do tego 2/3 niezdatne do użytku. 

 

Pewien czas temu koledze mnie wyciągnęli do klubu po długich namowach, co do czego przyszło oni na lożę a ja na parkiet, jednego wyciągnąłem z tej loży to spalił mi akcję u dwóch dupeczek. Idź pan w uj z takimi baletami :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RabarbaR napisał:

 

Hiper megalomania nadal biję po oczach Reńdźi.

Niczym wielkość liter w Twym poście.

Hiper Megalomania?

 

Moje życie pełne jest niezwykłych przygód, ponieważ często wychodzę  z couchowskiej strefy komfortu i nie boje się przełamywać!

 

Człowieku ja mam na przyszły rok kupionych biletów za 20 k pln do różnych miejsc na świecie z wyprzedzeniem by sobie pozwiedzać, który 27 latek żyje w podobny sposób?

 

Większość bawi brzydką, nieatrakcyjna laskę z nudnej nowej pracy i spłaca kredyt na kawalerkę.

 

Jeżeli będziesz w okolicach Wrocławia 15 grudnia to zapraszam, powiesz mi te słowa na uszko.

 

Ja próbuję w chłopakach zapłodnić ziarenko pasji do życia, bo wszyscy mają nastroje jakby się chcieli jutro odjebać.

 

Tu o mnie nie chodzi ani trochę.

 

Ja lubię żyć.

 

Gdzieś, daleko ktoś żyje w sposób, który widzicie tylko w filmach akcji, a najlepsze, że w łatwy sposób możecie wieść podobne!

 

 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 14
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2022 o 20:31, niemlodyjoda napisał:

Jak zobaczysz gościa z dwiema Murzynkami to będę ja ;) 

Witam po przerwie Mistrzu

 

tak z ciekawości i dla rozluźnienia obyczajów jakbys zapłodnił czarną to wasze dziecko będzie mokembe czy czadem po tacie czy hybrydą jak to interpretować?

 

yoda-renger-jaro w jednym wątku i wieczór staje się piękniejeszy ❤️

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RENGERS napisał:

Hiper Megalomania?

 

Moje życie pełne jest niezwykłych przygód, ponieważ często wychodzę  z couchowskiej strefy komfortu i nie boje się przełamywać!

 

Człowieku ja mam na przyszły rok kupionych biletów za 20 k pln do różnych miejsc na świecie z wyprzedzeniem by sobie pozwiedzać, który 27 latek żyje w podobny sposób?

 

Większość bawi brzydką, nieatrakcyjna laskę z nudnej nowej pracy i spłaca kredyt na kawalerkę.

 

Jeżeli będziesz w okolicach Wrocławia 15 grudnia to zapraszam, powiesz mi te słowa na uszko.

 

Ja próbuję w chłopakach zapłodnić ziarenko pasji do życia, bo wszyscy mają nastroje jakby się chcieli jutro odjebać.

 

Tu o mnie nie chodzi ani trochę.

 

Ja lubię żyć.

 

Gdzieś, daleko ktoś żyje w sposób, który widzicie tylko w filmach akcji, a najlepsze, że w łatwy sposób możecie wieść 

 

Chuja prawda .

 

 

Brawo Polacy!!!

 

🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MG-42 napisał:

twarzy to wygląda jak nasto

Lekki czołg polowy.

100 na sto kilometrów.

 

Curwa przecie tu zaalatuje tenisofiliom.

 Jakieś to lalkowe i maooo włochate.

Taka okroIoNa wersja barby z kwasem na Ry Ju po cubańskiej pomarańczy. 

 

Widać kasety VHS Teresy Orlowski już się z utylizowały....

Brak skóry.

Brak fury.

Brak komury.

Chulajnoga....piłka made by china....i pisior sie w banana do dołu wygina....

 

Wołam Ciebie ja brzoza, gdzie te dziołchy co drut sterczał jak od hanomaga tłumik?

 

Chłopczyk i walą chłopczyki.

Temu w dzietności są słabe wyniki.

2 godziny temu, Ramaja Awantura napisał:

my tacy dobrzy i fajni

NO CHYBA TY!

:)

AVE Ceesar.

Nie dokładaj już nie mogę.

4 godziny temu, RabarbaR napisał:

Chuja prawda .

A to nie odkryty wymiar NOVEJ prawdy?

Tyż prawda, gówno prawda, pół prawda, prawda.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2022 o 10:45, RENGERS napisał:

Ja próbuję w chłopakach zapłodnić ziarenko pasji do życia, bo wszyscy mają nastroje jakby się chcieli jutro odjebać.

 

Amen.

 

Precz z martyrologią i narodowym marazmem. Kto chce ruchać roszczeniowe baby, to niech to robi, ale dajcie żyć innym i cieszyć się życiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
58 minut temu, Druid napisał:

A z drugiej strony ile tam panien.

 

To co pokazane na filmiku to nic. Za puste dzielnice. Jak byłem ostatnio na Nana to się nie mogłem przecisnąć przez tłumy turystów i lasek. 

Ile było panienek co stały na chodniku czy siedziały na krawężniku, bo nie było gdzie się umiejscowić i szukać klienta. Takie zaangażowanie. 

A dziewczyny niczego sobie. Powiedziałbym, że SMV 7-9. Ładnie ubrane, zadbane, zgrabne. Dużo takich i do tego chętnych. @RENGERS potwierdzi.

Jak jesteś przystojny to pójdą za friko, jak nieco mniej urodziwy, ale dobra gadka to jest zniżka.

Byłem w Nana z @EmpireState to raz, że dostaliśmy propozycję masażu za 1000 Baht (panie co to jest 1000 Baht - z 120 złotych) z sek.sem, albo też drugi masaż, gdzie chyba to kosztowało po 2-3k Baht. Ale to było po północy już, więc wiadomo zamykają biznes gdzieś około 23, a jak jesteś chętny to płać więcej. 

Trochę czasu spędziliśmy w klubach Go Go. Chyba z 3 odwiedziliśmy.

Pierwszy był zacny, bo laski wysokie i fajnie tańczyły na podium. My sobie piwko sączyliśmy, a dziewczynki wykręcały tyłeczkami w naszą stronę - co chwila puszczały do nas oczko w wiadomym celu. Od czasu do czasu kręcił się dookoła jakiś suchoklates z bardzo dziwnym ubiorem i fryzurą. Podejrzewam alfons, menadżer, cholera wie: tak czy owak nadzorował tamtejszy wieczór. Ale największą bekę miałem na całego jak wbiła się tam para obcokrajowców. Jakieś stare małżeństwo i żonka pozwoliła mężowi bawić się z tymi laskami, dawać im napiwki. Koleś w siódmym niebie, uradowany na całego. Kto wie, może żonka chciała mu podziękować za double BBC :D 

 

Ostatni klub był epicki, bo dziewczynki nie miały więcej niż 30 lat, a bawiły się nago w mini basenach z pianą. Cudowny widok, gdy się pochylały i można było zobaczyć cały ich dolny krajobraz hehe :D Pozostałe tańczyły na rurach. Zaczepiała nas jeszcze jakaś kelnerka, chociaż bardziej nazwałbym "burdel mama", bo nie dość, że o piwko pytała to jeszcze czy podoba nam się jakaś dziewczyna. Wiadomo, kasę chcieli.

Także ahhh to była fajna noc w Nana. @EmpireState wbijaj do mnie jeszcze raz hehe

 

Ja na kluby za bardzo nie chodzę, byłem kilka razy, ale nie mój klimat. 

Mam stopę w gipise, ale to nie przeszkodziło mi skołować sobie na chatę fajnej laski. Było elegancko, blisko, mokro hehe :D 

Podwiozła mnie ze szpitala do domu, za jedzenie zapłaciła, dobrze na koniec zrobiła i pojechała do siebie. Tak się żyje :D 

 

Także panowie wbijać do Bangkoku na szybciutko.

Edytowane przez Tajski Wojownik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.