Skocz do zawartości

Spokojny chłopak okiem kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, SzatanK napisał:

Kobiety bardzo mocno podlegają wpływom mężczyzn, z którymi się zadają (panowie również ale tam jest inny kontekst) 

 

Ogólnie to tak i to raczej powinno iść w tym kierunku że kobieta "uczy się" od mężczyzny, jeśli chodzi nam o zachowanie biologicznego pociągu. To jest mocno związane z tym że kobieta co do zasady chce mieć mężczyznę który jej imponuje. Kobieta jako "mentorka", to raczej w jakichś przygodach typu "Spóźnieni kochankowie", gdzie chłopak jest dużo młodszy i oboje coś sobie tym kompensują.

 

To wyżej dotyczy tylko relacji związkowych. Zawodowe czy kumpelskie absolutnie nie ma reguł, wręcz może robić się dwuznacznie jeśli kobieta jawnie podziwia jakiegoś gościa i bardzo ulega jego wpływom, to są czasem delikatne granice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xander99 Mam pytanie czy uprawiasz sporty? Jak u Ciebie z kondyncją? Waga/wzrost? Z jakich rejonów Polski jesteś?

Napisałeś, że interesuje Cię piłka nożna - czy byłeś na jakichś meczach w pubie?

Tutaj koledzy proponowali Ci sport, wspólne rozpoczęcie z tym czegoś?

Można być introwertykiem ale mieć swoje zajawki.

Mój narzeczony jest introwerytkiem ale mamy wspólną pasję, dzięki której się poznaliśmy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, xander99 napisał:

Tylko czemu ja zawsze jestem poszkodowany

Bo siedzisz w roli ofiary. Sam nie umiesz już siebie postrzegać inaczej. I wszystko, co się dzieje wokół, każde najmniejsze niepowodzenie bierzesz do siebie. Jako kolejny dowód tego, że ludzie Cię gnębią. Masz spaczone postrzeganie siebie i dopóki nie zmienisz podejścia do samego siebie to nic Ci nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xander99W tym chorym świecie liczy się siła dlatego ludzie wchodzący w konflikt z innymi mają szacunek i respekt nawet jak te osoby ich nie lubią. Dlaczego? Bo nie dają sobie w kasze dmuchać i w każdej chwili są zdolni do grubych akcji co ich oponentom nie jest na rękę.

Zauważ, że każdy lubi sobie robić bekę ze słabszych a silnych się boją. 

Taka jest ludzka natura zaprogramowana na przestrzeni milionów lat. Ciesz się, że jest cywilizacja, prawo bo nie jeden by się przekonał jak brutalne zasady panują na tej planecie. 

Uwierz w siebie chłopie jesteś wartościowym facetem, przestań dawać się popychać imiec syndrom ofiary co jeszcze bardziej podjudza 

agresorów. Popracuj nad samoocena, pewnością siebie, asertywnościa by już więcej ludzie cie nie wykorzystywali. 

Wszystko zależy od ciebie czy chcesz być łowca w tym świecie czy zwierzyna? 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu... Ocenił prezentację, a Ty to wziąłeś do siebie. Naprawdę nie widzisz tu jakiegoś wzorca w tym? Jakby ktoś Ci powiedział, że masz brzydkie buty, to zrozumiesz, że Ty jesteś brzydki? Człowieku, jak Ty tak sobie będziesz dopierdzielał na każdym kroku, to nie wróżę Ci niczego dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, xander99 napisał:

@Summer  @Iceman84PL wykładowca powiedział że dosyć nudna prezentacja. Chyba to wszystko odzwierciedla moją osobę.

W szkole bądź na studiach również zdarzyło mi się doświadczyć tekstów prowadzących czy nauczycieli względem mojej osoby, dokładnie teraz nie pamiętam co mówili a coś takiego też miało miejsce.

Kiedyś brałem słowa ludzi bardzo osobiście, chciałem zmienić ten stan rzeczy. Po odsłuchaniu tych dwóch filmików trochę mi się poprawił dystans do siebie:

 

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że wbrew pozorom i stereotypom, że każda baba jest taka sama (co wiele kobiet mówi też o facetach), jednak się one różnią, więc i gustują w różnych facetach.

Jedna w typie pewnego siebie macho, który jeździ na motorze i nie ma problemów z wyrywaniem dziewczyn, druga w typie tajemniczego gościa jak z firmu "Zmierzch" (swoją drogą, mimo że tajemniczy faceci często są w moim guście, to nieznoszę tego filmu), a trzecia w typie pośrednim. 

Jeśli jesteś instrowertykiem z natury, to nie znaczy też, że nie możesz być pewny siebie. Tylko w inny sposób niż typowy samiec alfa z remizy. Można być pewnym siebie w samej rozmowie, mieć wiele do powiedzenia na różne tematy, jakieś ciekawe pasje.

Wiele kobiet wiąże się ze spokojnym facetami i co więcej uważają ich za lepszy materiał na stały związek. 

Ale żeby na taką trafić, ważne jest przede wszystkim - jaki typ kobiety wybierasz jako swój "cel", czy jest to laska, która ma tonę makijażu na sobie i jej hobby to imprezy i hybrydy, a taka będzie wolała raczej przebojowego macho, czy zwyczajna dziewczynę, która ma widać, że ma trochę więcej w głowie. 

Mnóstwo spokojnych dziewczyn, również jest atrakcyjnych, tyle że nie noszą metrowych hybryd i 5 cm szpachli na twarzy. I jest duża szansa, że takie będą szukać kogoś podobnego do nich. Wiele moich koleżanek, ma właśnie spokojnych facetów, czy mężów i celowo w takim typie kogoś szukały. 

Inna sprawa, to miejsce gdzie szukasz dziewczyny. I to się bardzo wiąże właśnie z typem kobiet na jakie trafisz. Z reguły inne poznasz w klubie (choć ok i tam zdarzają się normalne, ale jest wielka szansa trafienia na typowa Karynę), a inną w bibliotece, czy w jakimś klubie zainteresowań np. artystycznym.

Kiedyś sama byłam w klubie poetyckim i poznałam tak kilka świetnych osób, a z niektórymi mam kontakt do dziś .

Zresztą nie musi być to klub akurat artystyczny, ale np. sportowy, czy związany z jakąkolwiek pasją, nauką języka obcego itd. W takim klubie łatwiej też zagadać, poznać się, zanim zaprosisz kogoś na kawę. 

Trzecia sprawa, to w jakim wieku jesteś. Tak jak faceci, kobiety też w wieku lat nastu czy 20-kikku gustują w samcach alfa, a później raczej szukają kogoś kto byłby materiałem na męża. Choć i tu odradzam celowania w Karyny, bo one owszem mogą szukać kogoś spokojnego i ustatkowanego, ale raczej po to, żeby ich utrzymywał, a nie z wielkiej miłości. 

Tak więc po pierwsze ważne jakiego typu szukasz, a po drugie gdzie szukasz, co wiąże się z punktem pierwszym, a po trzecie z wiekiem priorytety się zmieniają, jak i to jakiego partnera, czy partnerkę się poszukuje. Więc dziewczyna powyżej powiedzmy 26 roku życia, może celowa w trochę inny typ, niż 20- latka. 

Edytowane przez Angel_Sue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.