Skocz do zawartości

Suplementy diety na cerę


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
W dniu 26.11.2022 o 20:24, Maurycy napisał:

Oczywiście byłem na zabiegu odświeżającym u kosmetologa

 

Na jakim zabiegu byłeś?

 

Na jakie zabiegi warto chodzić?

 

Nigdy nie byłem na czymś takim i poszedł bym se.

 

Od dwóch lat pojawiły mi się pierwsze zmarszczki na czole i leciutkie w kącikach oczu.

 

Starzeje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RENGERS napisał:

 

Na jakim zabiegu byłeś?

 

Na jakie zabiegi warto chodzić?

 

Nigdy nie byłem na czymś takim i poszedł bym se.

 

Od dwóch lat pojawiły mi się pierwsze zmarszczki na czole i leciutkie w kącikach oczu.

 

Starzeje się.

 

To była seria zabiegów u kosmetologa :) Musisz iść do sprawdzonej kosmetyczki, która doradzi jakie zabiegi są odpowiednie dla Twojej cery. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Odgrzebię trochę temat, bo wydaje mi się, że całkiem przyzwoicie ogarnąłem cerę, a komuś może się to przydać na przyszłość :)

 

Z suplementów diety stosowałem przez ponad rok:

-wiesiołek, 

-kolagen, 

-cynk,

-niverosin (na naczynka)

 

Dodatkowo z kosmetyków: 

-dobry krem nawilżający,

-krem niverosin, 

-serum z witaminą C, 

-kwas azelainowy.

 

Zabiegi:

-seria zabiegów laserowych na naczynka oraz rumień (~1200 zł), 

-dwa zabiegi peelinigu kwasowego (~800 zł). 

 

No i po ponad roku cera jest w bardzo dobrej kondycji. Trwało to trochę, bo musiałem odbudować tą całą barierę hydrolipidową, kosztowało sporo, ale efekt jest. Z zabiegów, które mógłbym polecić każdemu, to peeling chemiczny. Jest to koszt rzędu 300-400 zł (zależy od miasta), a efekty są świetne i się utrzymują. Na pewno będę to powtarzał raz w roku, w sezonie jesienno-zimowym. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keto 

jedzenie 16/8

posty 24 lub 48h 2x mieś (wtedy tak zapierdala autofagia że wszystkie odpady z twojego ciała są usuwane łącznie z każdą martwą komórką)

wywary kolagenowe

wyjebanie z diety olejów roślinnych szczególnie rzepakowy i słonecznikowy (glifosat, mikroplastik, utlenione kwasy omega 6) to można lać do silników ale kurwy jebane wszędzie będą ci reklamować że pyszny i zdrowy.

smażyć tylko na smalcu, łoju wołowym, maśle klarowanym lub oleju kokosowym.

 

 

Będziesz miał skórę jak bobas i zdrowie jak koń

Ludzie zażerający się węglowodanami choć by na chuju staneli będę się starzeć szybciej, zobacz na tych wszystkich januszy co mają mordy jak koń po westernie zajchane.

 

 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maście, tabletki, magiczny eliksir… nic z tego. 
Twój organizm oczyszcza się, wyrzuca toksyny przez gruczoły. 
Nie chcesz tego zatamować ale mu w tym pomóc. 
Powietrze pachnące oparami i toksynami, przetworzone jedzenie z wymyślnymi dodatkami, woda miejska z odpadami.
Kluczowa jest dieta.
Razem z tym robisz codzienne gorące kąpiele w wannie z wodą w temp 41-42 stopnie, z dodatkiem mleka krowiego, ja daje 1.5l, troszkę octu jabłkowego i szklankę, lub dwie, soli epsom. 
Limfa oczyszcza się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.