Skocz do zawartości

To ci "niespodzianka"...ex wraca po 9 latach!


Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy, w piątek nagle wiadomość na messengerze od byłej dziewczyny. Byliśmy ponad 5 lat razem, ale rozstaliśmy się 9 lat temu! To ja zerwałem, choć ten związek i tak już się sypał. 2 lata młodsza, "zabrałem" jej najlepsze lata i szczyt atrakcyjności (21-27), cóż, ona tego nie powiedziała, ale ja to wiem. Ruchałem ją wtedy wielokrotnie, to co moje, nikt mi nie zabierze. 

I teraz, kurwa, po tylu latach bez jakiegokolwiek kontaktu, pisze do mnie, oczywiście pretekstem jest coś co zrobiłem, ma pytanie do mnie. 

Jakie to jest zabawne, przewidywalne i wyrachowane ze strony tych bab. Dzisiaj ona ma 35 lat (stara dupa, sorry....), pewnie chłopa nie ma, więc próbuje wjeżdzać na dawne terytoria, sentyment, wiecie, fajnie nam było, nie pamiętasz? 

Czekam na kolejne! Im lepiej mi idzie w życiu (w tym zawodowym), tym więcej ex powraca, "nagle" :)

  • Like 14
  • Dzięki 1
  • Haha 23
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Bullitt napisał:

Im lepiej mi idzie w życiu (w tym zawodowym), tym więcej ex powraca, "nagle" :)

 

Pewnie chce Ci zepsuć tę Twoją sielankę, no bo kto by pomyślał, że mężczyzna bez żony i dzieci chodzi taki wesoły i szczęśliwy po świecie. Masz mieć na sobie niewolniczy kierat w postaci rodziny.

 

Daj jej do zrozumienia, że spotykasz się z paniami 10 i więcej lat od niej młodszymi, a stare pudła po ścianie już Cię nie interesują. Może być zabawnie:D

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu dostaje telefony od mojej ex małży. Raz potraktujesz jak człowieka i nie da ci spokoju. Pomogłem jej w jednej sprawie, tak z dobrego serca i jak widać chyba niepotrzebnie.
Co się dowiedziałem? Od trzech miesięcy nie jest ze swoim przyjacielem, którego poznała jak ją zostawiłem. Znalazł sobie młodszą, a jej się czacha gotuje(ściana bywa bolesna). Mówiła jak to bardzo mnie kocha i chciała by wrócić🤮budować coś razem😬.

A co ja mogę zbudować z nią, chyba klocka w kiblu. Pytała czy dalej jestem ze swoją dziewczyną, z którą byłem po niej. Nie, nie jestem z tych samych powodów kopnąłem  obie w dupę. Okazały mi brak szacunku kilka razy.


Druga ex (nie polka), też pisze co jakiś czas, że mnie kocha i że kiedyś będziemy razem. Tak, napewno😂po ich karuzelach.

 

Powiedziałem, że związki z polkami i kobietami po 30 roku życia mnie nie interesują. I co ona ma mi do zaproponowania w tym wieku jako kobieta. Problemy z alko, nadwagę i chorobę dwubiegunową, którą widziałem w niej już 10 lat temu.

 

Gdzie się podziały prawdziwe kobiet🤔?Chyba wyginęły jak dinozaury.

  • Like 16
  • Dzięki 3
  • Haha 5
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, goorky napisał:

Druga ex (nie polka), też pisze co jakiś czas, że mnie kocha i że kiedyś będziemy razem. Tak, napewno😂po ich karuzelach.

Ten tekst mnie zawsze bawił, używany przez każdą inną niż wszystkie. W razie gdyby nie wyszło na karuzeli, to musi być kilka awaryjnych gałęzi ;)

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ex “wracajac do mnie “byla na tyle bezczelna ze mi powiedziala wprost , przy robieniu galy iz ubrala sie dla mnie w fajne ciuszki aby mnie urobic 😂. Grzechy mlodosci , panowie nie idzcie ta droga. 

Edytowane przez thyr
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to jest mega przewidywalne.

Widziałem to z bliska jak znajoma po rozwodzie 36 lat przeglądała listę znajomych kolesi na fb i najważniejsze było czy wolni. Oczywiście odzywała się do nich pod głupimi pretekstami.

One wszystkie myślą, że jak dla faceta były atrakcyjne w wieku 26 lat, to aktualnie na bazie „wspomnień” on się złapie na jej czar + bombelki + bankructwo finansowe + choroby psychiczne.

Edytowane przez MM_
  • Like 14
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam, ze medal ma zawsze 2 strony. Skoro same sie pchaja do Was, a Wy przez nie wiele wycierpieliscie, macie ogromna wiedze z forum, to zabawcie sie troche z ex. Niech Was posponsoruje, zakupy, kolacyjki, wczasy, niech daje codziennie sie pobzykac itd. itp. Taka wersja demo, tylko znacie jej zakonczenie. Pokorzystacie sobie z ex panci finansowo i cielesnie, a za kilka tygodni powiecie jej, ze nir wiesz co czujesz, ze to jednak nie to, chcialem, ale nie wyszlo. Skoro one Was wiele lat temu wykorzystaly itd. itp. to macie teraz swoje 5 minut, by pobzykac, naciagnac je na kase, ja bym tak zrobil. Czekam az moja eks zechce wrocic i troche sie nia pobawie, a potem powiem, ze to jednak nie to😁

  • Like 9
  • Dzięki 2
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz spotkałem drugą ex na mieście. Niby przypadkiem, tak napewno. Poszliśmy coś zjeść. Po obiedzie odwiozłem ją do jej siostry, gdzie mieszka. W sumie miałem po drodze. 
Cóż za zbieg okoliczności.  Chata była wolna. Pytała, czy wejdę na chwile i powiedziała, cyt. „ogoliłam nogi”🤣

  • Haha 26
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Król Jarosław I napisał:

35!! Chryste!! Toż to 25 ludzkich i 10 psich czyli razem 65!!

 

Uchowaj nas Panie!

 

35 lat czyli 2 miesiące na chodzenie, 6 miesięcy na ślub a w 8 miesiącu ciąża.

Każdy PRAWDZIWY mężczyzna jest na to gotowy. Resztę ktoś skrzywdził.

  • Haha 9
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sposób szczególnie jak kogoś zostawiła, odpowiedzieć i się pożalić:

"Wiesz tak dobrze wspominam jak byliśmy razem, mogliśmy mieć dom i dzieci, tworzylibyśmy idealną parę,  a tak to męczę się teraz z tą kobietą, ciągle za mną chodzi i nie daje spokoju,  a ja przecież muszę firmę rozwijać, do tych studiów by się przyłożyła a nie jej w głowie jakieś głupoty"

 

Jak jesteś po 30-tce czy 40sce to tym bardziej będzie d..a ją bolała

Edytowane przez spacemarine
  • Dzięki 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krugerrand napisał:

Daj jej do zrozumienia, że spotykasz się z paniami 10 i więcej lat od niej młodszymi,

Pol roku temu jedna byla, testowala mnie pod nową gałąź i w pewnym momencie jej wprost powiedziałem, że jest miło, ale jest poza targetema, bi sobie limit na 10 minus ustawilem - oj zabolało, kilak razy nawet wypomniała potem. Jak byś tego w słowa nie ujął to ona usłyszy "stara jesteś".

 

51 minut temu, Incivtus82 napisał:

A ja uwazam, ze medal ma zawsze 2 strony. Skoro same sie pchaja do Was, a Wy przez nie wiele wycierpieliscie, macie ogromna wiedze z forum, to zabawcie sie troche z ex.

Coś w tym jest, ale to zależy jak daleko się z niej wyleczyliśmy,  "stara miłość nie rdzewieje", ex często wie gdzie i jak popracować. Jeśli po wyjściu ze związku "coś z uczuć zostało", to ona to odkopie i wzmocni - zabawa może być fajna ale jest ryzyko że się znow czlowek da urobić.

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Incivtus82 napisał:

Czekam az moja eks zechce wrocic i troche sie nia pobawie, a potem powiem, ze to jednak nie to😁

 

W dzisiejszych czasach jest to stąpanie na bardzo cienkim lodzie. Załóżmy że sobie poruchasz za bezdurno a następnie porzucisz:). W ramach rewanżu możesz zostać oskarżony o np. o gwałt. C.uj że sprawa może szybko rozejść się po kościach ale ile nerwów Cię to może kosztować?

Edytowane przez Baca1980
  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Incivtus82 napisał:

 zabawcie sie troche z ex. Niech Was posponsoruje, zakupy, kolacyjki, wczasy, niech daje codziennie sie pobzykac itd. itp. Taka wersja demo

W teorii może i dobry pomysł, ale w praktyce to jak oglądanie tego samego filmu n-ty raz. Znasz każdą scenę, pamiętasz każdy dialog. Lata minęły i efekty specjalne nie robią już takiego wrażenia, bo nowsze filmy mają lepsze. W połowie filmu nie masz ochoty oglądać tego dalej. A czasami w ogóle nie masz ochoty zaczynać oglądania. Są inne filmy, nie ma potrzeby oglądać jednego w kółko.

Edytowane przez Adams
  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baca1980 napisał:

 

W dzisiejszych czasach jest to stąpanie na bardzo cienkim lodzie. Załóżmy że sobie poruchasz za bezdurno a następnie porzucisz:). W ramach rewanżu możesz zostać oskarżony o np. o gwałt. C.uj że sprawa może szybko rozejść się po kościach ale ile nerwów Cię to może kosztować?

 

Dokładnie bo po 30stce to wiedzę że to ostatnie podrygi i mogą spróbować zagrać all-in a nóż sąd uwierzy, dlatego monitoring w domu itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Incivtus82 napisał:

A ja uwazam, ze medal ma zawsze 2 strony. Skoro same sie pchaja do Was, a Wy przez nie wiele wycierpieliscie, macie ogromna wiedze z forum, to zabawcie sie troche z ex. Niech Was posponsoruje, zakupy, kolacyjki, wczasy, niech daje codziennie sie pobzykac itd. itp. Taka wersja demo, tylko znacie jej zakonczenie. Pokorzystacie sobie z ex panci finansowo i cielesnie, a za kilka tygodni powiecie jej, ze nir wiesz co czujesz, ze to jednak nie to, chcialem, ale nie wyszlo. Skoro one Was wiele lat temu wykorzystaly itd. itp. to macie teraz swoje 5 minut, by pobzykac, naciagnac je na kase, ja bym tak zrobil. Czekam az moja eks zechce wrocic i troche sie nia pobawie, a potem powiem, ze to jednak nie to😁

Nie rozumiem powrotu do kogoś przez kogo cierpiałem.

Tak może robić ktoś kto nie ma innych ciekawych kobiet wokół siebie.

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka wiadomość od ex trochę ego połechta na pewno. My mamy to szczęście, że wiemy co za tym się kryje. Jakoś 2 tygodnie temu miałem podobną rozmowę, laska 3 bombelki na pokładzie, mąż, dom, niby życie ogarnięte ale chyba za duża rutyna. Zwykła rozmowa i wypytywanie co i jak u mnie, potem delikatny flirt jak to było kiedyś, jakieś podteksty. Świadomy tej gry śmieje się z tego i ucinam temat. 

 

Inna ex ostatnio polajkowała moje zdjęcie. Gdyby nie fakt że od 10 lat zero kontaktu, a fotka już jakiś czas wisiała... może przypadek, kto wie?

 

Ogólnie nie bawię się w takie klimaty, zwłaszcza jak laska jest zajęta, chociaż z sentymentu jakby była wolna pewnie bym sprawdził czego nowego się nauczyła, ale tym razem na moich zasadach w wersji kilku spotkań w wiadomych celach. 

 

Bracia dobrze piszą, laski są w szoku, że możemy sobie normalnie żyć i funkcjonować bez nich. Mało tego, jest to atrakcyjne dla nich i świerzbi je żeby ten ład i porządek rozjebać. Najlepsze jest to, że jedyne co mogę zaoferować to tylko swoją przeoraną tzipe i bagaż doświadczeń  którego same nie mogą dźwignąć. Dziękuję, postoję.

  • Like 15
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Spokojnie napisał:

Taka wiadomość od ex trochę ego połechta na pewno. My mamy to szczęście, że wiemy co za tym się kryje. Jakoś 2 tygodnie temu miałem podobną rozmowę, laska 3 bombelki na pokładzie, mąż, dom, niby życie ogarnięte ale chyba za duża rutyna. Zwykła rozmowa i wypytywanie co i jak u mnie, potem delikatny flirt jak to było kiedyś, jakieś podteksty. Świadomy tej gry śmieje się z tego i ucinam temat. 

I tak, i nie. Mam świadomość tego, że byłbym w razie czego "narzędziem" w jej scenariuszu życia: 35 lat, koło dupy się pali, jestem sprawdzony, może złapię mnie na sentyment, wspomnienie dawnych lat etc. Lepiej uważać, bo wcale nie zdziwiłbym się gdybym był łapany na dziecko. 

 

Baby mają przez większość życia do czynienia z męskimi pizdami, mentalnymi harcerzykami i innymi leszczami, więc one naprawdę mogą myśleć, że skoro kiedyś mi się podobała (10-15 lat temu), to i dziś będzie ogień. Tyle, że dziś ja poznaję jej odpowiedniczki z tamtych czasów (panny około 22-28 lat). Dajcie spokój, kto by się na serio zainteresował (na stałe) przechodzoną 35-latką. Wyjątki to kobiety pokroju Moniki Belucci (uroda). Inne - po staropolsku wypierdalać. 

Edytowane przez Bullitt
  • Like 9
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.