Jump to content

Odkurzacz automatyczny


Recommended Posts

Szukam odkurzacza automatycznego i trochę nie wiem na jakie parametry patrzeć. Zależy mi na tym, żeby miał dobrą funkcję mopowania, żeby nie trzeba było po nim poprawiać. Mam pieseła, który zostawia trochę futra, więc dodatkowe utrudnienie. Powierzchnia - jeśli to istotne - panele i płytki.

Budżet powiedzmy do 2000, wolałbym mniej, ale do jakiegoś super sprzętu dołożę.

Ktoś coś?

Link to comment
Share on other sites

Znajomy kupił żonie odkurzacz automatyczny. Żeby go uruchomić trzeba było zeskanować wszystkie pokoje i zaprogramować godzinę i częstotliwość pracy. Żona nie wiedziała, że odkurzacz ma jeszcze kamerę i że przez WiFi domowe wysyła obraz. Jej mąż to oczywiście informatyk. Znajomy w momencie odkurzania zawsze sprawdzał, czy w domu nie przychodzi żaden gach, co chwila zmieniał godziny wyjazdów. Śmieliśmy się w pracy, że sprawdza czy żona majtki nosi i czy dałby też popatrzeć.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Nieco drożej niż Twój budżet, ale w ostatnim czasie mają spore zniżki na swojej stronie https://welltec.pro/pl/robot-sprzatajacy-welltec-r8-pro-funkcja-mopowania-p-5594.html?product=r8pro Welltec r8 pro

Posiadam go, tez mam psa. Jest super, można stresować w aplikacji kiedy ma jeździć, mapuje ci teren i nie zostawia smug po myciu, nie ważne czy to kafelki czy panele. Poza tym ma stację do której automatycznie opróżnia się pojemnik z zabrudzeniami. Tak wieć obsługa zredukowana do minimum.

Ogolnie mopowanie to w zasadzie tylko takie przetarcie na mokro więc nie należy oczekiwać zbyt wiele. Zależy oczywiście co masz na myśli "żeby po nim nie poprawiać", to musisz nastawić się, ze raz na jakiś czas będziesz musiał samodzienlie zmyć podłogę.

Uważam jednak, że warto bo jest to duża wygoda. Nastawiam sobie w aplikacji z pracy aby się włączył i poodkurzał mieszkanie i potem jak wracam do domu to wszystko jest już czyste i wysprzątane. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.