Skocz do zawartości

Już 100 lat temu pewien gościu wyjaśnił kobiety :D szok!


jerry

Rekomendowane odpowiedzi

https://twojahistoria.pl/2020/05/11/strzezcie-kobiete-przed-intelektualizmem-ten-badacz-udowadnial-ze-kobiety-sa-niedorozwiniete-a-maria-sklodowska-curie-to-kolejna-samiczka-bezmyslnie-malpujaca-mezczyzn/

 

Cytat

Instynkt czyni więc kobietę podobną do zwierzęcia, niesamodzielną, pewną siebie i beztroską. (…) Bardzo wiele kobiecych właściwości ma swój związek z tem podobieństwem do zwierzęcia. Więc przede wszystkiem brak własnego sądu. (…) Podobnie jak zwierzęta, które od niepamiętnych czasów czynią wciąż to samo, tak też i rodzaj ludzki pozostałby w pierwotnym stanie, gdyby składał się tylko z kobiet. Cały postęp pochodzi od mężczyzn. Dlatego kobieta ciąży mu niejednokrotnie wagą ołowiu; zapobiega ona niekiedy rozruchom i niepotrzebnym nowościom, ale równocześnie hamuje szlachetnego, gdyż nie umie odróżnić dobrego od złego (…)

 

Cytat

Z dziewczętami postąpiła natura w sposób, który w znaczeniu dramatycznem nazywa się teatralnością, obdarzając je na niewiele lat nadmiarem piękna, powabu, i pełnią kształtów, kosztem ich całego pozostałego życia, a to w tym celu, aby w owych latach mogły do tego stopnia zawładnąć wyobraźnia mężczyzny, iżby ten czul się zniewolony podjąć się w swej poczciwości troski o nie na cale życie pod jakąkolwiek formą

 

Cytat

Zresztą kobieca przebiegłość zwija żagle, gdy spotka się przypadkowo z męską przebiegłością, która nie jest hamowana przez popęd płciowy. Przebiegłość bywa wspierana przez sztukę udawania. Do tej zaś zmusza kobietę jej rola, jaką odgrywa ona w popędzie płciowym i w jakiej instynktownie się ćwiczy, a udoskonalenie tej sztuki stanowi istotną część kobiecego wykształcenia.

 

Nie kojarzy Wam sie z czymś? Ściana itp ? :D Ta ksiązką to musi być złoto.

Edytowane przez jerry
  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawać, dawać bardziej sobie obrzydzajmy kobity!

 

Chuj w fakt, że każdy z was non stop chce ruchać, albo wchodzić w fajne związki.

 

Chuj w fakt, że każdy temat jest o kobietach.

 

Mężczyzna potrzebuje kobiecej energii w swoim życiu, a kobieta potrzebuje męskiej energii w swoim życiu.

 

W ten sposób przyciągacie do siebie najgorsze syfy.

 

Nie rozumiecie tego pajace?

 

 

  • Like 10
  • Dzięki 4
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS Miśku, tu nie chodzi o to aby obrzydzać kobiety ale żeby cała prawda była podana. Czy dla ciebie pajacu wyjawianie prawdy to obrzydzanie kobiet? No to przyjmij moje wyrazy współczucia.

 

mamy poruszać się w prawdzie i tylko tak w życiu. I nie jest to negowanie, obrażanie czy obrzydzanie kobiet. Po prostu ma byc czarno na białym jak jest. Faceci też nie są ideałami i jestem za tym żeby o nas też powstawały ksiązki. Zresztą my jeteśmy prostsi w tym względzie.

Edytowane przez jerry
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, RENGERS said:

Dawać, dawać bardziej sobie obrzydzajmy kobity!

 

Chuj w fakt, że każdy z was non stop chce ruchać, albo wchodzić w fajne związki.

 

Chuj w fakt, że każdy temat jest o kobietach.

 

Mężczyzna potrzebuje kobiecej energii w swoim życiu, a kobieta potrzebuje męskiej energii w swoim życiu.

 

W ten sposób przyciągacie do siebie najgorsze syfy.

 

Nie rozumiecie tego pajace?

 

 

 

Trzeba mieć balans w życiu. Można zarówno w 100% zgadzać się z wyżej przytoczonymi  cytatami oraz jednocześnie uwielbiać kobiety i akceptować je takimi jakimi są w swojej naturze ^^

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RENGERS napisał:

Chuj w fakt, że każdy z was non stop chce ruchać, albo wchodzić w fajne związki.

Wypraszam sobie, ja nie chcę, a to pewnie może wynikać z faktu, że jakaś mnie kiedyś skrzywdziła i od tamtej pory po prostu pluję jadem w ich stronę:D

  • Like 2
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o obrzydzanie kobiet, ale zrozumienie, że męska energia to budowanie, odkrywanie i mierzenie się z przeciwnościami a kobieca energia to manipulowanie innymi, dla swoich celów (obrony, zasobów).

Red pill w pierwotnej wersji, świadomy facet staje się lepszy bez obciążenia niewłaściwą kobietą a kobieta ma ograniczony czas wpływu na facetów (czyli ściana).

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturę kobiet dobrze wyjaśniali już choćby powieściopisarze z XIX wieku - od Jane Austen po Tołstoja czy Dumasa. 

 

Ale ludzie, a zwłaszcza chłopy, wolą walić konia i słuchać puasów, zamiast poczytać klasykę (np. Damę kameliową albo Annę Kareninę). Nic dziwnego, że kobiety robią ich w chuja, a oni ze zdumieniem odkrywają Amerykę na nowo. 

Smutne, żenujące. Ale w sumie mam w dupie ich los.

Edytowane przez zychu
  • Like 12
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jerry napisał:

Wyobrażcie sobie taką książkę wydaną dzisiaj... :D

Autor musiał by uciekać na Antarktydę, mieszkać z pingwinami i płaskoziemcami szukających dziury do nowej Szwabii

 😅😅😅

 

Tak, poza tematem...

Staropolska literatura jest bardzo piękna. Niezwykle obrazowy język, do tego bez przekleństw. Czytam stary poradnik ciesielski. Niesamowicie pięknie napisany. Robi wrażenie, a to zwykła literatura techniczna.

Edytowane przez vodkas85
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pan Nikt napisał:

Przepraszam ,że zadaję to pytanie, ale czy uważasz Wodzu @RENGERS, że współczesne kobiety należy traktować wyłącznie jako worki na spermę?

 

Absolutnie nie!

 

Nie jestem również żadnym wodzem ;]

Edytowane przez RENGERS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RENGERS napisał:

Dawać, dawać bardziej sobie obrzydzajmy kobity!

 

Chuj w fakt, że każdy z was non stop chce ruchać, albo wchodzić w fajne związki.

 

Chuj w fakt, że każdy temat jest o kobietach.

 

Mężczyzna potrzebuje kobiecej energii w swoim życiu, a kobieta potrzebuje męskiej energii w swoim życiu.

 

W ten sposób przyciągacie do siebie najgorsze syfy.

 

Nie rozumiecie tego pajace?

To jakieś takie sprostowanie jak wygląda męskie alter ego w obecnej rzeczywistości czy coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RENGERS napisał:

Dawać, dawać bardziej sobie obrzydzajmy kobity!

 

Chuj w fakt, że każdy z was non stop chce ruchać, albo wchodzić w fajne związki.

 

Chuj w fakt, że każdy temat jest o kobietach.

 

Mężczyzna potrzebuje kobiecej energii w swoim życiu, a kobieta potrzebuje męskiej energii w swoim życiu.

 

W ten sposób przyciągacie do siebie najgorsze syfy.

 

Nie rozumiecie tego pajace?

 

 

1.Nie obrzydzamy, a mówimy jak jest naprawdę

2.Nie, nie musimy non stop ruchać, a świadomi, nie szukają "fajnych związków"

3.Nie, nie każdy

4.Tak, aczkolwiek równowaga w tej materii, jest bardzo trudna, do uzyskania w obecnych czasach, ale się staramy.

5.Nie, to nie jest prawda.

6.Taka frustracja, mogła być wylana tylko przez niedowartościowanego faceta, lub samiczkę. 

 

Stawiam na to, że @RENGERS, to sfrustrowana samiczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@baboczyskoTy to wszystko bierzesz na logikę a gdzie tu gadzi rozsądek, przecież my też go mamy

Cały fenomen gadziego bądź też -jak kiedyś ktoś mi kiedyś powiedział- kutasiego rozsądku sprowadza się do tego, że atrakcyjne kobiety swoim , jak to zacytował @jerry wykształceniem podnoszą jednoczeście nie tylko iloraz inteligencji ów rozsądku ale przypisują mu dominacje i brak pohamowania

Edytowane przez Waco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zychu napisał:

Naturę kobiet dobrze wyjaśniali już choćby powieściopisarze z XIX wieku - od Jane Austen po Tołstoja czy Dumasa. 

 

Ale ludzie, a zwłaszcza chłopy, wolą walić konia i słuchać puasów, zamiast poczytać klasykę (np. Damę kameliową albo Annę Kareninę). Nic dziwnego, że kobiety robią ich w chuja, a oni ze zdumieniem odkrywają Amerykę na nowo. 

Smutne, żenujące. Ale w sumie mam w dupie ich los.

Najlepiej to w ogóle nie patrzeć na kobiety jak na kobiety a jak na ludzi.  A na ludzi jak na kulturę złośliwych bakterii

 

Od Dumasa czy Tołstoja trochę sie zmieniło. 

Kobiety się wyemancypowały, są obecnie w miejscach i rolach o których się  XIX wiecznym pisarzom nie śniło.

Każdy człowiek może nam wbić nóż w plecy, każdy człowiek jest emocjonalny, nie zawsze logiczny, interesowny.
Niemal żaden człowiek nie działa wbrew swojemu interesowi.
Ja nie potrzebuję redpilla czy prawd objawionych o kobietach bo ja widzę ludzi w swój specyficzny sposób.


Parafrazując Grechutę:
"Gdzieś w nas są uciśnionych wybawcy, 
Gdzieś w nas są niewinnych oprawcy."
 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, baboczysko napisał:

1.Nie obrzydzamy, a mówimy jak jest naprawdę

2.Nie, nie musimy non stop ruchać, a świadomi, nie szukają "fajnych związków"

3.Nie, nie każdy

4.Tak, aczkolwiek równowaga w tej materii, jest bardzo trudna, do uzyskania w obecnych czasach, ale się staramy.

5.Nie, to nie jest prawda.

6.Taka frustracja, mogła być wylana tylko przez niedowartościowanego faceta, lub samiczkę. 

 

Stawiam na to, że @RENGERS, to sfrustrowana samiczka.

@baboczysko @Egregor Zeta 

 

Panowie ile macie IQ?

 

Nie zrozumieliście głębi, esencji, meritum, znaczenia, ekstraktu mojej wypowiedzi.

Edytowane przez RENGERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RENGERS napisał:

@baboczysko @Egregor Zeta 

 

Panowie ile macie IQ?

 

Nie zrozumieliście głębi, esencji, meritum, znaczenia, ekstraktu mojej wypowiedzi.

Na pewno wyższe niż twoje, długo myślałeś nad odpowiedzią? sadząc po tym jak  wysłałeś inne posty wcześniej a ten, długo.

 

Wieć nie zgrywaj teraz "inteligęta".

 

My doskonale wiemy że synergia pomiędzy kobietą a mężczyzną to nie jest prosta sprawa i nie należy tego negować. Nikt raczej z tu obecnych nie jest po po aby krytykować lub dołowac kobiety a raczej pojąć ich naturę. Nie taką jaką sprzedaje sie w mainstramie ale taką jaka ona naprawdę jest. Teraz Ty widząc reakcję proóbujesz dorobić górnolotne idee swojej wypowiedzi.

 

Ale pamiętaj prawda zawsze się obroni. Tak jak 120 lat temu w tej książce, tak i teraz :D Możesz dalej próbować ale wiesz jak to się skończy. Po prostu zapoznaj się książką i wyraż swoją opinię a nie krytykuj tych którzy chcą wiedzy?

 

Nadal Cię lubie Miśku ! :)

 

BTW. nie odniosłeś się do książki ani do treści tam zawartej !

Edytowane przez jerry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgodzę z tym, że chłonąc 'prawdę o kobietach' (co swoją drogą jest potrzebne i może uchronić od nieszczęścia!), człowiek potrafi stać się gnuśny, wiecznie oburzony, a taka postawa nie przyciąga kobiet. Ewentualnie, przyciąga tylko te zaburzone, takie które narobią bałaganu w życiu. Ja dość wyraźnie przechodziłem ten red pill rage. Kobiety chcą po prostu żeby było miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RENGERS napisał:

Mężczyzna potrzebuje kobiecej energii w swoim życiu, a kobieta potrzebuje męskiej energii w swoim życiu.

WEŹ TO IM rozpisz bo nie cumajooo.

Męska energia =/= piwniczaka/elektrycznej hulajnogi/hobby gier coomputerowych...itd

 

Kobieca energia =dom/rodzina/dzieci/piesek, kotek/biały płotek..... coorpo źdirom stanowcze kepasa.

47 minut temu, krzy_siek napisał:

Kobiety chcą po prostu żeby było miło

Się ździwisz....

Ma być INTENSYWNIE.

.....czemu drą jape w związku?

Bo widocznie nie robiłeś w jej kierunku nic?! 

 

4 godziny temu, zychu napisał:

albo Annę Kareninę

Chłopi....Jagna....chrust*

 

* teraz na topie.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.