Jump to content

Programowanie zachowań społecznych - związek z dużo młodszym facetem


Kleofas

Recommended Posts

Kolejny już tekst w internecie o tym jak to 50 latka jest w związku z 20 latkiem, czyli kobieta w związku z dużo młodszym facetem. Wygląda mi to na programowanie kolejnego rodzaju zachowania, które ma na celu ratowanie kobiet przed samotnością. Jak wiadomo dotychczas tak duże różnice w wieku pomiędzy partnerami były w miarę akceptowalne w przypadku starszego faceta. Czekam z niecierpliwością na teksty o tym jak dziewczyna o wzroście 180 cm jest z facetem o 20 cm niższym.

 

https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/moglby-byc-moim-synem-a-jest-moich-chlopakiem/86bcx9m,2b83378a

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

No i gites, jeśli gościowi odpowiada "obsługiwanie" babci za prezenty to wszystko ok. Wiadomo jak się znudzi albo wydoi ją dosyć to odejdzie. Oczywiście są takie preferencje jak gerontofilia ale jeśli obie strony się na taki układ zgadzają to co nam to tego? Ponadto historycznie takie przypadki były nader częste,  młody czeladnik żenił się z wdową po mistrzu jakiegoś rzemiosła aby odziedziczyć warsztat, młody parobek brał za żonę wdowę po gospodarzu etc.  

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ta różnica wieku nie zachęca a i tak śmiałki się znajdą do obcowania z takimi starszymi o dużo od siebie. Ja już widziałem u kobiet 33-40 lat ząb czasu a co dopiero po takich po 50tce :) Prezydent z Francji jako kolejny przykład, że związek ze starszą kobietą jest możliwy.

Jest powiedzenie, że miłość jest ślepa.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.