Skocz do zawartości

Równouprawnienie w sporcie...


Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, meghan napisał:

Fajny fun kiedyś był! 

 

Myślę, że serio - za dekadę zalegalizują dopingi, by przywrócić sport na wysoki poziom (oglądalność). 

Pragnienie/zachwyt na prawdziwe piękno, siłę, wyjątkowość zawsze wraca.

Tego żaden system, czy ideologia nie stłamsi. 

Doping w sporcie był, jest i będzie. Dzisiaj sport nie jest na wysokim poziomie? Odpal sobie jakiś skrót meczu piłkarskiego z wcześniejszych lat, a później z czasów teraźniejszych. Różnica w tempie i intensywności to przepaść. To samo w innych sportach, gdzie bite są kolejne rekordy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, meghan napisał:

@Chcni

Ok, w ciągu dwóch tygodni mogę zrobić analizę określonej dziedziny sportowej. Jakie dziedziny mają być? Jaki okres czasu mam wziąć pod analizę? Jakie parametry uwzględnienić? 

 

Sprawdź rekordy w lekkoatletyce, większość z nich została ustanowiona w XXI wieku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miszka Koleś jest genialny :D Ma w sobie tyle gracji i zwisa jak nietoperz 🦇

A najlepsi komentujący całe widowisko :)

I jak myślę o tym biegaczu Caster Semenya  to ja w takim razie proszę być zakwalifikowana jako ovo-już buduję skorupkę.

@tmr Co do powyżej wskazanej "biegaczki" to swego czasu trenował ją NRDowki  ekspert od dopingu. To mówi samo za siebie.

https://www.runnerspace.com/gprofile.php?mgroup_id=88&do=news&news_id=6993

 

Edytowane przez Lady Bathory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2022 o 22:54, Chcni napisał:

Doping w sporcie był, jest i będzie. Dzisiaj sport nie jest na wysokim poziomie? Odpal sobie jakiś skrót meczu piłkarskiego z wcześniejszych lat, a później z czasów teraźniejszych. Różnica w tempie i intensywności to przepaść. To samo w innych sportach, gdzie bite są kolejne rekordy.

Jeszcze sobie zobaczyć jak obecnie wyglądają mecze NBA.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.