Skocz do zawartości

Sytuacja sklepowa


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w odwiedzinach u rodziny w PL i świeżo wróciłem z marketu z robaczkiem w logo.

 

Przechadzam się miedzy regałami i mijam się z panienką na oko max 20 kilka lat taka wschodnia uroda coś ala Turcja i garb na nosie, ciemne oczy, długie ciemne falowane włosy ❤️ Głupi by nie skorzystał dziękuję ci losie :)

 

Zapytałem czy jest polką na co odparła że od urodzenia i sobie miło porozmawialiśmy o tym co kociaki lubią najbardziej czyli o jedzeniu i ją rozbroiłem jak powiedziałem w pewnym momencie że jeśli mi nie zacznie uciekać to schrupię na miejscu śmiechy-hihy i sobie ją cmoknąłem w polik żeby zobaczyć jak wygląda jak się rumieni musielibyście zobaczyć ludzi w sklepie jak patrzeli na naszą interakcję :D Dawno nie spotkałem tak serdecznej i ciepłej panienki. Kobiety które nas mijały cegła na twarzy i porozumiewawcze spojrzenia :)

 

Aha mam 170 kilka wzrostu i morde jak paczka gwoździ jakby kto był ciekaw, no ale w Polszy się nie da przecież.

 

Na ziemi pokój ludziom dobrej woli a odważnym życzę podobnych przyjemności, warto było nad sobą pracować na jutro jestem umówiony.

 

Niech moc będzie z wami ✌️

  • Like 28
  • Dzięki 9
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maszracius_Iustus

 

Fortuna jest kobietą i odtrąca tych, którzy nie bywają zuchwali; dlatego też jako kobieta ulega najczęściej młodym, którzy nie grzeszą oględnością, lecz rozkazują jej butnie i śmiało.

N. Machiavelli

 

A gdyby tak pewnego dnia lub nocy jakiś demon wpełznął za tobą w twą najsamotniejszą samotność i rzekł ci: "Życie to, tak jak je teraz przeżywasz i przeżywałeś, będziesz musiał przeżywać raz jeszcze i niezliczone jeszcze razy; i nie będzie nic w niem nowego, tylko każdy ból i każda rozkosz i każda myśl i westchnienie i wszystko niewymownie małe i wielkie twego życia wrócić ci musi, i wszystko w tym samym porządku i następstwie – tak samo ten pająk i ten blask miesiąca pośród drzew i tak samo ta chwila i ja sam. Wieczna klepsydra istnienia odwraca się jeno – a ty z nią, pyłku z pyłu!" – Czy nie padłbyś na ziemię i nie zgrzytał zębami i nie przeklął demona, któryby tak mówił? Lub czy przeżyłeś kiedy ogromną chwilę, w którejbyś był mu rzekł: "Bogiem jesteś i nigdy nie słyszałem nic bardziej boskiego!" gdyby myśl ta uzyskała moc nad tobą, zmieniłaby i zmiażdżyła może ciebie, jakim jesteś. Pytanie przy wszystkiem i każdym szczególe: ‘czy chcesz tego jeszcze raz i jeszcze niezliczone razy?’ leżałoby jak największy ciężar na postępkach twoich. Lub jakże musiałbyś kochać samego siebie i życie, by niczego więcej nie pragnąć nad to ostateczne, wieczne poświadczenie i pieczętowanie.

F. Nietzsche

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 14
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, dobra akcja. 

Nikt nie mówi że się nie da itd, ale ogół kobiet jest jaka jest. I na żywo jest energia itd, z 13 lat temu poszedłem na ognisko z koleżanką A (nie byliśmy razem, znajomi) a wyszedłem za rękę z koleżanką B więc też bywały śmieszne akcje. 

 

A Twoja akcja była dobra, gdyż w takich miejscach ludzie z reguły się spieszą i nie mają czasu ani chęci na dłuższe rozgrywki - mnie dopadł kiedyś w sklepie kolega, gadaliśmy ale myślałem tylko żeby kupić coś i wyjść bo mi się spieszyło, więc punkty za trudne miejsce minimum x2 lub x3. Oby tak dalej, powodzenia. 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2022 o 19:40, Maszracius_Iustus napisał:

170 kilka wzrostu i morde jak paczka gwoździ jakby kto był ciekaw, no ale w Polszy się nie da przecież.

Ale taka w blisterze czy kartoniku?

Po ile pakowane?

Ocynk?

 

Żyrafy wychodzą z pod szafy?

....czy ryby pływajooo na niby.

 

Sklep z robaczkiem?...owadem chyba.

:)

Dobrze, że dinozaura nie upolowałeś w sklepie z nimi w logo.

 

W dniu 29.11.2022 o 19:40, Maszracius_Iustus napisał:

kociaki lubią najbardziej

Ach ty makaroniazu.

Nawijałeś.

Jutro będzie krajane?

 

Widocznie promocja była i do ogórka dożucali ja gratiś.

Pamiętaj o celofanie by bezpieczne było lovcianie.

Nabijaj licznik skoro się nie da, piwniczaków weźmie bieda.

 

Gratulacje.

....weź 2 dychy i postaw jej kolację.

Aby poszło gładko gardzioło przepukaj jej herbatkooo.

Ciekawe czy lubi groszki???

:) 

 

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2022 o 19:40, Maszracius_Iustus napisał:

Przechadzam się miedzy regałami i mijam się z panienką na oko max 20 kilka lat taka wschodnia uroda coś ala Turcja i garb na nosie, ciemne oczy, długie ciemne falowane włosy ❤️ Głupi by nie skorzystał dziękuję ci losie :)

 

 Ja na pewno bym nie skorzystał, bo nie cierpię takiego wyglądu u kobiet...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maszracius_Iustus No i klasa. Jakbym miał dać jedną ogólną radę na Forum, to mniej rozkminiania i więcej działania. Żeby nie było, sobie też to radzę:)

Czasem zdarzają się takie fajne sytuacje. 

Miałem kiedyś podobną, dziewczyna szła z 3 parami butów, powiedziałem jej coś głupiego w stylu, No widzę że masz 3 pary butów na drogę, kobieta nie zakłada jednej sukienki dwa razy". Też chwilę pogadaliśmy, ale że byłem głupi to numeru nie wziąłem a pewnie bym dostał bo było czuć miłe napięcie xd

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tornado napisał:

Ale taka w blisterze czy kartoniku?

Po ile pakowane?

Ocynk?

Nieee z takich co Jezusa przybijali do krzyża są najseksowniejsze :)

 

Cytat

Żyrafy wychodzą z pod szafy?

....czy ryby pływajooo na niby.

 

Sklep z robaczkiem?...owadem chyba.

:)

Dobrze, że dinozaura nie upolowałeś w sklepie z nimi w logo.

Paaanie ja jestem prosty chłop nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w czary i zabobony a dinozaury nie istniały to próba boga testująca naszą wiarę.

 

Cytat

Ach ty makaroniazu.

Nawijałeś.

Jutro będzie krajane?

Od razu przy podrywie się umówiłem i wczoraj od 16 byłem na spotkaniu(było super) zawsze umawiam się od razu przy podrywie, nie odwlekam. Post pisany jest już po północy.

 

Cytat

Widocznie promocja była i do ogórka dożucali ja gratiś.

Pamiętaj o celofanie by bezpieczne było lovcianie.

Nabijaj licznik skoro się nie da, piwniczaków weźmie bieda.

 

Gratulacje.

....weź 2 dychy i postaw jej kolację.

Aby poszło gładko gardzioło przepukaj jej herbatkooo.

Ciekawe czy lubi groszki???

:)

Żadnego seksu, jak kobiety nie znam pierw rutynowa ''kawa'' i w zależności od efektu oceniam co dalej. (Na marginesie ta panienka była fenomenalna, na moje gusta naturlich ja vohl)

 

Tornado uwielbiam Twoje posty zawsze doceniam ludzi zmuszających do używania mózgownicy. huge thumbs up

3 godziny temu, Edelgeist napisał:

 

 Ja na pewno bym nie skorzystał, bo nie cierpię takiego wyglądu u kobiet...

Jeden lubi samochody inny zbiera znaczki jeszcze inny jak wypije wody to dostaje sraczki, wsio ok ważne że nikogo nie obraziłeś swoim komciem ❤️ Brawo że masz standardy.

 

2 godziny temu, krzy_siek napisał:

@Maszracius_Iustus No i klasa. Jakbym miał dać jedną ogólną radę na Forum, to mniej rozkminiania i więcej działania. Żeby nie było, sobie też to radzę:)

Czasem zdarzają się takie fajne sytuacje. 

Miałem kiedyś podobną, dziewczyna szła z 3 parami butów, powiedziałem jej coś głupiego w stylu, No widzę że masz 3 pary butów na drogę, kobieta nie zakłada jednej sukienki dwa razy". Też chwilę pogadaliśmy, ale że byłem głupi to numeru nie wziąłem a pewnie bym dostał bo było czuć miłe napięcie xd

Nie wahaj się, nigdy, masz zamiar żyć 10000 lat? Życie jest za krótkie na zwlekanie.

 

Aha i ja nie biorę numerów i sam nie daję mam własny schemat jeśli chodzi o maszynę randkową i się go trzymam i udoskonalam, ogólnie mam bardzo specyficzne podejście ale to dłuższy temat.

 

2 godziny temu, BlacKnight napisał:

Hola hola, na pewno jest jakieś ale.

 

Gratuluję wyjścia że strefy komfortu l.😁👍

Ja nie wyszedłem z żadnej strefy komfortu podrywanie jest moją strefą komfortu :) Ave

 

Jak @niemlodyjoda wam wkleił Machiavela cytat o Fortunie to się muszę przyznać że to jest moje motto życiowe jedno z kilku, od kiedy zacząłem pracować nad swoją pizdowatością i miałem się na coś rzucić mówiłem sobie w głowie Fortuna jest kobietą a nic ich tak nie uwodzi jak zuchwałość, to jest między innymi złoto dla Ciebie @krzy_siek jak masz okazję to pomyśl raczej czy spojrzysz sobie w oczy jak jeszcze raz odpuścisz akcję mnie takie odpuszczanie boli wewnętrznie na tyle że musiałem zacząć się konfrontować bo wewnętrznie było nie do zniesienia znasz to uczucie kiedy na imprezie podpierasz ściany a reszta się bawi? W momencie kiedy przestaniesz tolerować tego typu sytuacje świat stanie się piękniejszy a ty nabierzesz tak wielkiego respektu do siebie że nie poznasz własnych działań po zmianie mentalu.

 

Bądźcie jak rakiety obrać cel i zapierdalać a jak się nie doleci to przynajmniej pozostawić po sobie imponujący krater ❤️

 

@Baca1980 ❤️ miło być w doborowym gronie 😈

 

@baboczysko to było nie potrzebne na następny raz proszę pohamuj się każdy może postępować wedle uznania a kolega ma jak każdy mieć swoje smaki jeśli chodzi o panienki. Poziom musi być ja bym najchętniej wyjebał z  forum kilka osobników i mimo wielkiej niechęci jaką ich darzę nie odzywam się słowem, ciężko jest pisać do kogoś jak jest w ignorach ;) 

Edytowane przez Maszracius_Iustus
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maszracius_Iustus napisał:

to było nie potrzebne na następny raz proszę pohamuj się każdy może postępować wedle uznania a kolega ma jak każdy mieć swoje smaki jeśli chodzi o panienki. Poziom musi być ja bym najchętniej wyjebał z  forum kilka osobników i mimo wielkiej niechęci jaką ich darzę nie odzywam się słowem, ciężko jest pisać do kogoś jak jest w ignorach ;) 

Dżizas... zaraz stanę w kącie i przemyślę swoje błędy 🤣

To była aluzja do:

 

10 godzin temu, Edelgeist napisał:

Głupi by nie skorzystał dziękuję ci losie :)

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2022 o 19:40, Maszracius_Iustus napisał:

i morde jak paczka gwoździ

Takie stwierdzenia to są akurat w internetach popularne. Każdy/a 7+ z twarzy 😎 twierdzi, ze kiepsko wygląda. Kompleksy czy inne racjonalizacje.

Ale prawdziwi brzydale to mają się często za osoby atrakcyjne.

 

Jak panna, po takich krindżowych tekstach o jej chrupaniu na środku alejki, nie zaczęła krzyczeć "ochronaaaaa", to sorry... coś nam tu ściemniasz. 

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Maszracius_Iustus said:

Aha i ja nie biorę numerów i sam nie daję mam własny schemat jeśli chodzi o maszynę randkową i się go trzymam i udoskonalam, ogólnie mam bardzo specyficzne podejście ale to dłuższy temat.

Myślę, że wiele osób byłoby mega ciekawych. Jakbyś miał chwilę i ochotę, to rozwiń proszę temat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i takie posty coś wnoszą tutaj, a nie kolejne biadolenie o czadach i szczekach. Brawo autor. O to chodzi. Keep going👊👊

PS. U mnie tez piateczek zaplanowany z 10lat mlodszą. Moje współrzędne :175cm rude włosy

#przegryw😆

Edytowane przez SilentAssassin
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Los nagradza przygotowanych.

 

3 godziny temu, BumTrarara napisał:

Jak panna, po takich krindżowych tekstach o jej chrupaniu na środku alejki, nie zaczęła krzyczeć "ochronaaaaa", to sorry... coś nam tu ściemniasz. 

Moim zdaniem niekoniecznie, wszystko od sytuacji i osoby zależy. Można takie coś powiedzieć żartobliwie, bawiąc się sytuacją i konkwencją, można ze wzrokiem Teda Bundy'ego ;)

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Obliteraror napisał:

Moim zdaniem niekoniecznie, wszystko od sytuacji i osoby zależy. Można takie coś powiedzieć żartobliwie, bawiąc się sytuacją i konkwencją, można ze wzrokiem Teda Bundy'ego

Dokladnie. Slowa sa na powierzchni, cala reszta leci z subkomunikacji. Teskt to tylko tekst, pytanie jak to powiesz ale najwazniejsze jak sie czujesz gdy to mowisz

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2022 o 12:57, Obliteraror napisał:

Moim zdaniem niekoniecznie, wszystko od sytuacji i osoby zależy. Można takie coś powiedzieć żartobliwie, bawiąc się sytuacją i konkwencją, można ze wzrokiem Teda Bundy'ego

Raczej piłem do tego, że "brat autor" nie wygląda jak paczka gwoździ. I tak się tylko kryguje, jak pół internetu.

No i wtedy to możesz powiedzieć prawie cokolwiek... i nie będzie źle. 

 

 

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w sklepie, co często po pieczywo tam chodzę pracuje taka jedna. Młodsza o 2-3 lata, na "cześć" byliśmy zawsze, nie raz krótszy smalltalk był.

 

Dawno jej nie widziałem i rozmawiając z nią spojrzałem na usta, wydawały się mi, że są powiększone (po prostu kolor szminki zwiększył objętość wizualnie) i bez zastanowienia walnąłem, czy usta powiększała. Widziałem zwarcie na minie, odpowiedziała że nie, dodała że tak nie szaleje lekko śmiejąc się, z uśmiechem.

 

Dwa dni potem byłem znów w sklepie i pierwsza się odezwała, czy kartę znalazłem (matce zgubiłem kartę dzień wcześniej, a byłem na zakupach tam w innym dniu) tak "pewniej" do mnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, BumTrarara napisał:

Raczej piłem do tego, że "brat autor" nie wygląda jak paczka gwoździ. I tak się tylko kryguje, jak pół internetu.

No i wtedy to możesz powiedzieć prawie cokolwiek... i nie będzie źle. 

 

 

 

O ile ocena urody to rzecz subiektywna to wzrost jest mierzalny. A pisał, że ma 170.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.