Skocz do zawartości

Wściekła baba bije faceta na rynku


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Film  z wypoka, ale warto obejrzeć, postacie wymazane, sytuacja dzieje się w Polszy, facet nie oddaje, nie wiem może boi się że kuki by przyleciały i go pobiły jak to zwykle w takich sytuacjach, z drugiej strony nie odchodzi tylko się kręci tam nie wiadomo po co, maskara

 

https://www.facebook.com/Sluzbywakcji/videos/1023327314985513/

 

Takie filmy zwykle były z zagranicy a tutaj proszę dama nie wstydzi się wali równo, może się popisuje, nie ma opisu sytuacji.

Natomiast w komentarzach salwy śmiechu...

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem założyć temat o szajsbuku, jaki to jest ściek i gówno. Ktoś kto wystawia jakieś rzeczy na pchlim targu tam doskonale wie, ile jest tam użerania się z marginesem społecznym. 

 

Wracając do tematu - komentarze dno. Ty i paru Braci fajne rzeczy wrzucacie, Twoje dzieło o innej tematyce ale komentarze ludzkich botów poniżej dna:

Widać jak traktowani są mężczyźni na terenach okupowanych, są lekceważeni i wyśmiewani, przemoc wobec nich bagatelizowana, ba jest czymś zabawnym. Kolejny przykład na to że przemoc ma płeć, płeć żeńską.

  • Like 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekło kobiet😆

Kolejne potwierdzenie jak traktuje się mężczyzn w Polsce, że przemoc nie ma płci a coraz częściej to kobiety stają się oprawcami.

Dalej kukoldy i spermiarze dawajcie kobietom atencje, prawa, przywileje a pozostali mężczyźni będą mieli przez was p********e.

Ba wy sami doświadczycie tego samego bo jesteście żałosnymi namiastkami facecików, którzy dali się wykastrować, uwierzyli w równość i feminizm.

Zastanawia mnie skoro na tym filmie są osoby w tym także kobiety, które mówią do tej agresywnej by go zostawiała to dlaczego nie interweniują?

Czyli pokrzyczymy sobie a i tak jest przyzwolenie na takie zachowania.

Tak jak wcześniej o tym już mówiliśmy zgnilizna zachodu i to na co jest przyzwolenie tam zaczyna wielkimi krokami dochodzić i do naszego kraju.

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Piekło kobiet😆

 

 

 

To jest ważne video bo wyobraźcie sobie że macie taką osobę w domu, nie dość że na policje się wydziera to co może w domu z mężem zrobić, to jest właśnie piekło kobiet, gdzie mogą sobie pozwolić na wszystko. Zobaczycie że będzie coraz gorzej bo wg statystyk 25% singielek jest bezdzietna za 5 czy 10 lat to będzie fala wariatek wściekłych że im nie wyszło bo nie przyszedł do nich milioner na którego zasługują, będą coraz bardziej agresywne i zdesperowane i nadal mając prawa wyborcze możemy się spodziewać niezłych cyrków.

 

To też jest kwestia że mają coraz więcej testosteronu, nie wiem czy to kwestia żywności czy czego, pewnie rywalizacji w pracy co wzbudza jego produkcję i mamy tego efekt.

 

Czeka nas niezłe wariatkowo, zobaczycie.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, spacemarine napisał:

Zobaczycie że będzie coraz gorzej bo wg statystyk 25% singielek jest bezdzietna za 5 czy 10 lat to będzie fala wariatek wściekłych że im nie wyszło bo nie przyszedł do nich milioner na którego zasługują, będą coraz bardziej agresywne i zdesperowane i nadal mając prawa wyborcze możemy się spodziewać niezłych cyrków.

 

Ajwaj. Już pewien z braci zasugerował aby inwestować w wina z średniej półki oraz kocią karmę. Od siebie jeszcze dorzucę: "poduszka typu zastępczy mąż".

 

4Home Poduszka relaksacyjna Mąż zastępczy (Dakimakura), 50 x 150 cm | 4home  - domowa przyjemność

Edytowane przez Baca1980
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Miałem w klasie taką koleżankę, kawał baby i kolegę niskiego, chudego na którego nauczyciele mówili zdrobniale zamiast normalnie. Pewnego razu wchodzili we dwójkę do klasy, kolega chciał ją przepuścić a ona nie. I tak jedno drugie przepuszczało aż się koleżanka wkurwiła, złapała kolegę, zdarła mu koszulkę i wepchnęła do klasy. Półnagi wszedł do pomieszczenia na oczach całej klasy i zszokowanej nauczycielki. 

 

Ilość takich przypadków rośnie, jak choćby Polski Messi itd. Kobiety są coraz bardziej agresywnie.

  • Like 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w końcówce lat 90tych, akcję na jednej z głównych ulic miasta wojewódzkiego.

Kobieta słusznej tuszy idąc przed mężem (chyba) darła się na niego i go popychała.

Po czym wsiadając do dużego fiata tak jepła drzwiami że mało szyba nie wypadła.

Także jak se pościelisz tak się wyśpisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja z przed tygodnia.
Kolega ma wredną żonę, która czasami fika do niego. Jest taka sama jak jej madka. Zdarza się , że teściowa podnosi rękę na teścia. Teściu jest zastraszony.
Żona kolegi pewnego razu wyciągnęła rękę do niego i chciała mu przyłożyć. On w tym momencie wstawał z łóżka. Tak się zdarzyło, że zewnętrzną stroną dłoni uderzyła w jego łokieć i połamała sobie kilka kości w dłoni z przemieszczeniem.

Kolega jest 😁. Nawet nie wiecie z jaką radością mi to opowiadał.

 

Karma wraca

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, goorky napisał:

Nawet nie wiecie z jaką radością mi to opowiadał.

 

Karma wraca

A wnioski jakieś wyciągnął, podjął środki zaradcze na przyszłość, czy rąsia się zagoi i następnym razem pańcia trafi w zakuty białorycerski łeb?

 

U mnie po jednej takiej akcji myszka miałaby takie wybicie z progu że schodów by jej zabrakło na wyhamowanie. Wyciąganie łap=definitywny koniec z marszu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Imiennik napisał:

A wnioski jakieś wyciągnął, podjął środki zaradcze na przyszłość, czy rąsia się zagoi i następnym razem pańcia trafi w zakuty białorycerski łeb?

Och chcę się z nią rozstać, ale wiele ich łączy. Dzieci, wspólny majątek. On planuje wyjechać za granice i zostawić ją.

Mówię mu, pozakładaj kamery i nagrywaj takie akcje bedą dowody do sądu. Jednak do niego to nie dociera. Niektórzy chyba muszą stracić część majątku, żeby przejrzeć na oczy. 
Powiedziałem mu, a jak ona zrobi obdukcję i powie, że to ty jej rękę połamałeś. Komu uwierzą?
My tutaj mamy świadomość komu.

 

 

6 godzin temu, Imiennik napisał:

U mnie po jednej takiej akcji myszka miałaby takie wybicie z progu że schodów by jej zabrakło na wyhamowanie. Wyciąganie łap=definitywny koniec z marszu.

Pełna zgoda bracie, też jestem tego zdania. 
Ja swoją ex małże zostawiłem, dlatego że nie okazywała mi szacunku. I jestem bardzo wyczulony na tym punkcie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, goorky napisał:

Akcja z przed tygodnia.
Kolega ma wredną żonę, która czasami fika do niego. Jest taka sama jak jej madka. Zdarza się , że teściowa podnosi rękę na teścia. Teściu jest zastraszony.
Żona kolegi pewnego razu wyciągnęła rękę do niego i chciała mu przyłożyć. On w tym momencie wstawał z łóżka. Tak się zdarzyło, że zewnętrzną stroną dłoni uderzyła w jego łokieć i połamała sobie kilka kości w dłoni z przemieszczeniem.

Kolega jest 😁. Nawet nie wiecie z jaką radością mi to opowiadał.

 

Karma wraca

 

1. Lepiej niech kolega się nie cieszy tylko przeglądnie jej rzeczy czy nie ma tam dokumentu z OBDUKCJI. Zakładając, że kolega mówi prawdę, to ona to wykorzysta w ten sposób. 

2. Niech też sprawdzi czy czasem nie zgłosiła się do punktu interwencji kryzysowej i nie nagadała, że została pobita.

3. Niech również sprawdzi czy nie założyła mu niebieskiej karty.

 

Ja u siebie w domu za czasów małżeństwa, znalazłem przez przypadek właśnie protokół obdukcji ze wskazaniem na mnie. Był tam opis jakichś siniaków w różnym stanie zaawansowania czasowego jaki i świeżych otarć - ex wskazała, że to wszystko było z jednego zdarzenia. Więc sami wiecie jaka to wiarygodność.

 

Skoro takie akcje już zachodzą, że chciała go uderzyć z taką siłą że połamała sobie kości, to już jest ALARM i zalecam ewakuację, a do czasu ewakuacji nagrywanie tego co się w domu dzieje albo na ukrytą kamerę albo/i na dyktafon.

 

NA CO ON CZEKA??

 

Bo będzie akcja na 100%, że on bandyta i może ona próbować go z domu wystawić za pomocą policji na wał na bandytę.

 

Przykładów podobnych akcji jest multum choćby ostatni proces Amber Heard - jak Jonny ją nagrał na kamerę.

 

Podobne akcje też przerabiałem, ex nawet potrafiła w mojej obecnosci zadzwonić na policję i powiedzieć im, że czuje się zagrożona i jestem agresywny i pod wpływem alkoholu - po czym wychodziła przed dom i czekała na policję aby im pierwsza sprzedać swoją wersję. Do dzisiaj ex gada w sądach, że jej palec złamałem - a poproszona o jakąś dokumentacje medyczną, RTG, dokumenty zaopatrzenia gipsowego, dokument wizyty u ortopedy, SOR...... cokolwiek. Nic nie ma, bo mieć nie może bo nigdy czegoś takiego nie było.

 

A że już wtedy miałem w domu rejestrację 24h więc uratowało mi to dupę chyba nawet przed więzieniem bo ex też pomówiła mnie o molestowanie mojej córki. Ważne jest wykonywanie nagrań i nie kasowanie ich nawet jak nic na nich nie ma, żadnej akcji, złych słów itp. To też ważne - ŻE NIC NIE MA - takie coś też mi 4 litery uratowało - właśnie w tej sytuacji kiedy przy mnie wezwała policję - puściłem im nagranie i wyszli - szkoda że jej nie ukarali chociaż mandatem.

 

 

Mężczyzna, każde takie zdarzenie powinien omówić ze wszystkimi kolegami, znajomymi, rodzicami. Zanotować w pamiętniku. Potem podczas procesu sąd się pyta świadków czy ten/ta się żalili wcześniej. To ważne. One tak robią, smarują wam dupę przed wszystkimi psiapsiułami, rodzicami a potem powołują ich na świadków swoich żali.

 

Co ciekawa na sprawie o rozdzielność majątkową miałem naprawdę przytomną sędzię. W czasie rozwodu już sądownie musiałem robić rozdzielnosć majątkową, bo ex zdiagnozowana psychiatrycznie o czym przed ślubem nie wiedziałem.

 

I w czasie tej sprawy nie chciała rozdzielności pomimo że był rozwód w toku. Argumentowała względami sprawiedliwości społecznej i wskazywała, że była bita. Każdy świadek zeznawał, że była bita. A sąd pytał czy widzieli to? A wszyscy mówili, że ona im to opowiadała.....

 

Także widzicie opowieści bajek też coś wnoszą, można świadków powołać - i jak będzie głupi sąd i się wzruszy opowieściami jak jej było źle - to uwierzy w bujdy na resorach.

 

Dlatego tak ważny jest monitoring - co zalecam temu koledze. 

 

W innych tematach ktoś napisał, że w środowisku adwokatów/radców część w standardzie ma kamery w domu. I niech ten standard będzie i tego kolegi a moze i wasz

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy ludzie nie umieją się uczyć na cudzych błędach. Zrozumie, jak dostanie po dupie od losu. Ja, powiedziałem mu swoje zdanie i dostał wiele cennych rad. Nie dociera do niego, jego sprawa. Przecież to jego życie. 

Może taka jest jego ścieżka duszy. To pewnie jakiś rodzaj kontraktu przedurodzeniowego, na przeżycie czegoś w tej reinkarnacji.  Czy też dług karmiczny, który musi spłacić.

 

Dziękuje bracia za cenne uwagi🙏🏻

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.