Skocz do zawartości

Podwójne standardy czyli otyłe kobiety są piękne a otyli mężczyźni są be


Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo mówić dla kobiet gruba kobieta to nie jest problem ba mężczyźni mają takich pragnąć, pożądać

natomiast w drugą stronę to już nie bo taki mężczyzna jest ohydny, odpychający.

Na koniec współczesne Juleczki oburzają się jak mężczyzna śmie porównywać zaniedbaną kobietę do zaniedbanego mężczyzny 

przecież dla nich to dwie różne osoby po czy jest nieudolne racjonalizowanie ze strony kobiet i pada niecenzuralne słowo gdy kończą się im argumenty.

Typowe zachowanie i usprawiedliwianie kobiet, które pilnują swoich interesów.

Ciekawe jakby ta gruba kręciła się wokół jej chłopa czy też by była taka tolerancyjna😆

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 8
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MaxMen napisał:

W komentarzach w internetach też widać jak dziewczyny o zwykłych pasztetach lub przecietniarach piszą ,że są piękne itp itd 

Wirus kukoldztwa. Sami kręcą bat na siebie, myślą w perspektywie krótkoterminowej - aby wsadzić benka do kunciapy nie myśląc jak ich zachowanie wpłynie destrukcyjnie na ich samych i na kobiety. 

 

A panie z filmiku... Ja pierdole. 

Ja jestem z tych, którzy uważają żeby być najlepszą wersją siebie i zawsze to podtrzymam. Ale te babony Chada traktują jak 5/10, 3/10 a tak na oku dwustu kilogramowa baba klasy panzerkamfwagen to dla nich 7/10-10/10. Abso miał rację że wyjebał w odludny górski teren gdzie są mniejsze skupiska ludzi i takie zachowania, zlewaczenie społeczeństwa jest nie akceptowalne. 

 

Każdemu życzę przeze wszystkim spokoju ducha i aby nie dać się zdołować spierdoleniem ówczesnego świata.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kobiety są większymi wzrokowcami niż mężczyźni - przez swoją hipergamię. Liczą się tylko nasi ulubieni "bracia czady". 😎

A mężczyźni?

Testosteron, wysoki pociąg a co za tym idzie spermiarstwo i szersze widełki.

 

1 minutę temu, DOHC napisał:

rski teren gdzie są mniejsze skupiska ludzi i takie zachowania, zlewaczenie społeczeństwa jest nie akceptowalne. 

To przecież nic nie zmienia, tylko się ludzie za zdradami bardziej kryją... a i tak cała wieś o tym wie, poza mężem. :rolleyes:

 

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, matthewx napisał:

Coraz więcej młodych, upasionych dziewczyn, a wymagania z kosmosu. Tragedia.

Coraz więcej młodych upasionych ludzi w ogóle. 
Efekt gównianej diety isiedzącego trybu życia. 
Efekt większego dostatku. 
Efekt zjebanych internetem standardów.

Kiedyś po prostu jakaś się podobała. Dziś są jakieś smv, skale itd. Tej damy 9 tej 7. Ta ma za duze cycki a ta za małe, inna ma świński blond zamiast czarnych włosów.
Ten ma za małe bary, ten ma brodę, ten ma zakola, ten ma za jasna cerę a tamten za długi nos

Żyjemy w świecie rycerzy mających lunety i obczajających, którą wieżę z księżniczką szturmować, i księżniczek które mają lunetę i obczajają kiedy udawać ze wieża jest pusta.
Ostatecznie wszyscy dziwaczeją w samotności i czekają na tą/tego spełniających todo listę

A wiecie co jest ciekawe? Słyszałem o anorektyczkach i bulimiczkach. Nigdy nie słyszałem o anorektyku

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że ja serio na mieście widuje ulane, wręcz nawet totalnie zaniedbane pod kątem tkanki tłuszczowej laski, które prowadzą za rękę dosyć dobrze ubranego, wysportowanego przedstawiciela płci męskiej. 

Czym większy problem w społeczeństwie z nadwagą tym bardziej będzie nam wpajane, że to piękne. :P

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Krugerrand napisał:

Napisał to prawdziwy feminista i zwolennik równouprawnienia oraz - za Romanem Warszawskim - transseksualna lesbijka ukryta w ciele mężczyzny. I co mi zrobicie Julki?:D

Przecież to jest bardzo proste ;) zastosuje się np. analogię do amerykańskiego "demokratycznego" case'a: "że gej nie może popierać Trumpa. I taki ktoś to nie jest dumny członek społeczności literek" i pozamiatane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spasione babki to teraz widok często spotykany. Mam wrażenie, że w kategorii wiekowej 20-40 o wiele więcej jest otyłych kobiet niż facetów. Do tego dochodzi jeszcze różnica w ilości kobiet i mężczyzn w PL i... Houston mamy problem. Stąd więc potrzeba zaprogramowania facetów, że niska, spasiona 20 latka to doskonały materiał na żonę. Wierzą w to faceci i wierzą w to kobiety, bo skoro 10 stulejarzy mówi dziewczynie z ewidentną nadwagą jaka jest piękna, to ona sama zaczyna to wierzyć.

A żeby facet nie czuł się zbyt pewnie, to należy wbić mu do głowy poczucie winy (za przemoc wobec kobiet i dyskryminację) oraz wtłoczyć do głowy, że jeśli on sam jest niezbyt wysoki, niezbyt dobrze napakowany, czyli nie jest po prostu ideałem to jest kimś gorszym, kto powinien się cieszyć, że pani z nogami jak serdelki wogóle na niego spojrzała.

Edytowane przez Kleofas
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Kleofas napisał:

A żeby facet nie czuł się zbyt pewnie, to należy wbić mu do głowy poczucie winy (za przemoc wobec kobiet i dyskryminację) oraz wtłoczyć do głowy, że jeśli on sam jest niezbyt wysoki, niezbyt dobrze napakowany, czyli nie jest po prostu ideałem to jest kimś gorszym, kto powinien się cieszyć, że pani z nogami jak serdelki wogóle na niego spojrzała.

Klasyczny obrzydliwy SHAMING którego jesteśmy karmieni od małego z kościółka, z mediów i od mamy i taty... qrwa obrzydliwe...

JEBAĆ POCZUCIE WINY I WSTYD!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Libertyn napisał:

Ten ma za małe bary, ten ma brodę, ten ma zakola, ten ma za jasna cerę a tamten za długi nos

847dedec5caebc1fe0d24b295af4285b.jpg

 

Taki już się urodziłem...

Edytowane przez Egregor Zeta
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kleofas napisał:

Mam wrażenie, że w kategorii wiekowej 20-40 o wiele więcej jest otyłych kobiet niż facetów.

JA mam trochę inne spostrzeżenia. 20-30 może i tak. Ale 30-40 zdecydowanie więcej jest ulanych Sebastianów niż Karyn (co nie znaczy, że Karyn jest mało).

 

Przeciętny facet po 30 roku życia, jest zapasiony przede wszystkim od: 

- już circa 10 letniego chlania piwska wieczorami i wódeczki ze szwagrem co weekend, (alkoholu)

- opierdalania kolejnego pęta kiełbasy i karkówki z grilla, (złej diety, nadpodaży kalorii)

- siedzącego trybu życia (nadciśnienia, miażdżycy, potencjalnych zatorów),

- braku ruchu (braku możliwości spalenia nadpodaży kalorii)

- jebania ogromnych ilości godzin w pracy (rozregulowania hormonów, braku snu, ogólnego przemęczenia)

- braku złudzeń co do przyszłości (popadania w marazm, racjonalizowania sobie obecnego stanu rzeczy, równania standardów w dół - słaby mental powoduje tycie)

Mówię tu o typowym gościu, przeciętniaku. Mrówce. Magazynierze, kierowcy cieżarówki, kolesia na zmywaku, jebacza stojącego przy taśmie. Trybiku w maszynie gospodarczej, bez którego nie będzie się ona kręcić. To że nie ma takich chłopów na naszym forum, nie znaczy że nie istnieją. Wręcz przeciwnie, statystycznie jest ich najwięcej i najlepsze jest to, że oni w dużej mierze cały ten wózek pchają do przodu. Taka dygresja.

A będzie jeszcze gorzej, bo dzisiejsze dzieciaki, które kiedyś będą tymi 30-latkami, mają wgrane, że nie trzeba się ruszać, bo wszystko jest online podane pod nos i jest retoryka, że wszystko wolno. Wolno żreć, wolno leżeć, wolno walić 5 razy dziennie. Nawyki i przekonania u większości zostają na całe życie.

 

Właśnie. Retoryka. Retoryka jest taka, że całe społeczeństwo będzie grube i zaniedbane, bo samo tę retorykę napędza. Czy pieprzenie Januszy, że facet musi trzymać konia pod dachem, bo w przeciwnym razie to nie facet, nie jest tym samym (tylko w bardziej swojski, rubaszny sposób), co pieprzenie bab o ciałopozytywności i innych bzdurach? Wszytko jest racjonalizacją "żeby żyło się lżej" niczym innym.

 

Przykład z życia. W moim bloku mieszka łącznie około 25 rodzin. Kilka par z dziećmi. Kilkoro 20-25 latków. Znam wszystkich. Większość ulana. Nie raz proponowałem: "chodź, przebiegnij ze mną 2 lub 3 km. Własnym krokiem. Nie będę narzucał tempa" Nikt się nie zdecydował. A później zazdrosne gadki: jak ty tak dobrze wyglądasz? pakujesz coś? ty to sportowiec jesteś, z tobą jest inaczej. Kurwa. Jak inaczej? A tobie kto broni być sportowcem? Netflix vs. Strava na smartfonie to kwestia WYŁĄCZNIE wyboru.

 

Kolejny przykład. Sąsiadka przez korytarz. Mieszka sama. Wiek dawno po ścianie. Jakieś 35-38 lat. Wygląda na 48. Dalej baja, że znajdzie bogatego męża (autentyk wypowiedź z jej ust). Od 2 lat nie może zapanować nad nadciśnieniem. Pali fajek za fajkiem, wali browary i wino wieczorami, non stop jedzie na jakiejś wysokowęglowodanowej gównodziecie. I dziwi się, autentycznie DZIWI, skąd u niej takie wysokie ciśnienie? Że lekarze nie wiedzą, że ona nie wie. To jej mówię wprost: zmień styl życia. Zamiast fajek spacer na początek. Dieta MŻ. Odstaw pifka. Nic od razu. Powoli.  To mi mówi, że ona tak nie wytrzyma xD Lenistwo i racjonalizacja - nic innego.

 

Odbiegłem trochę od głównego tematu, ale uważam że ludzie są grubi, bo chcą a nie że muszą.

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety są po prostu leniwe, żrą za dużo i mało się ruszają a potem kwik, że nawet pies z kulawą nogą się nie przypałęta.

Usprawiedliwianie się kobiet, narzucanie mężczyznom co mają polubić zakrawa o śmieszność.

Zaniedbany facet to dla kobiet  -1 mln do SMV, Chad to dla nich 3 czy 5 a gruba, otyła kobieta to 10😆🤣😂

Współczesne kobiety nadają się do leczenia psychiatrycznego.

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Kobiety są po prostu leniwe, żrą za dużo i mało się ruszają a potem kwik, że nawet pies z kulawą nogą się nie przypałęta.

Usprawiedliwianie się kobiet, narzucanie mężczyznom co mają polubić zakrawa o śmieszność.

Zaniedbany facet to dla kobiet  -1 mln do SMV, Chad to dla nich 3 czy 5 a gruba, otyła kobieta to 10😆🤣😂

Współczesne kobiety nadają się do leczenia psychiatrycznego.

 

 

 

 

 

 

Jest jakaś strona gdzie wrzucone są wszystkie odcinki bundego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby te chady ze zdjęć chociaż na nią spojrzały, to rzuciłaby się na nich jak na big maca. Ale żeby nie wyjść na "łatwą" w oczach społeczeństwa pieprzy takie kocopoły, bo przecież liczy się wnętrze. A usprawiedliwianie otyłości i wmawianie, że to jest atrakcyjne to zwyczajne robienie kurtyzany z logiki, ona sama nie wierzy w to co mówi.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Kobiety są po prostu leniwe, żrą za dużo i mało się ruszają a potem kwik, że nawet pies z kulawą nogą się nie przypałęta.

Usprawiedliwianie się kobiet, narzucanie mężczyznom co mają polubić zakrawa o śmieszność.

Zaniedbany facet to dla kobiet  -1 mln do SMV, Chad to dla nich 3 czy 5 a gruba, otyła kobieta to 10😆🤣😂

Współczesne kobiety nadają się do leczenia psychiatrycznego.

 

 

 

 

 

 

 

Niesamowite jak daleko poszła polityczna poprawność. Dzisiaj żadna stacja pewnie nie zdecydowała by się na pokazanie takiego rodzaju humoru.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.