Skocz do zawartości

Porady w poszukiwaniu sponsora


Trevor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bracia,

 

Jako że wczoraj był mój ostatni dzień na ciężarówkach, i wybieram się teraz na kurs który troche kosztuje (to że na niego idę nie podlega jakimkolwiek negocjacojom  bo idę tak czy siak więc o tym nei chce gadać) chciałem się Was zapytać czy szukaliscie kiedyś pracodawcy który dałby Wam gwarancję pracy - jest to konieczne do tego żeby wniosek o dofinansowanie kursu został przyjęty w UP. Jak to wtedy rozwiązaliście? Nie ukrywam że chętnie przyjme wszelkie porady i opisy doświadczenia w tym zakresie bo nie wiem jak się za to zabrać. Mam mniej więcej 2 tygodnie na ogarnięcie spraw papierkowych i ogólnie wszystkiego dookoła mnie zeby się przygotowac do kursu łącznie z dieta ćwiczeniami zagospodarowaniem wolnego czasu i czasu przeznaczonego na naukę. 8.5k piechotą nie chodzi więc jesli jest szansa na ogarnięcie tematu w ten sposób i zaoszczędzenie sporej ilości hajsu to błoby to mega spoko. 

 

Chętnie przyjmę wszelkie rady. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.