Skocz do zawartości

Wyjebongo :)


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem zmianę u siebie, kiedyś przejmowałem się opinią innych, a teraz mam to najczęściej w 4 literach. Znajoma z pracy chciała mi powiedzieć ostatnio, że ktoś tam coś gadał na mój temat na co ja ze spokojem odpowiedziałem, że nie interesują mnie jakieś bzdury i jestem teraz zajęty. Kompletnie zero ciekawości, ja sam wiem jaki jestem i nie potrzebuję słuchać czyichś urojeń na mój temat 😆 Kiedyś bym się chciał dowiedzieć kto i dlaczego tak mówił, a teraz szkoda mi mojego czasu i uwagi na takie głupoty. Nie wiem czy to jakiś wyższy poziom dojrzałości czy co, ale to stało się samo, nie jest to rzecz nad którą bym pracował.

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Trevor napisał:

I tak trzymać.

Robię to cały czas 😀 ostatnio nawet miałem dyskusje na którą kiedyś zareagowałbym złością tak dziś w 100% akceptuje to, że ktoś ma inny według mnie mylny punkt widzenia. Jego sprawa niech sobie żyje w tym przeświadczeniu co mnie to 😆

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Generał Szrama napisał:

Ostatnio zauważyłem zmianę u siebie, kiedyś przejmowałem się opinią innych, a teraz mam to najczęściej w 4 literach. Znajoma z pracy chciała mi powiedzieć ostatnio, że ktoś tam coś gadał na mój temat na co ja ze spokojem odpowiedziałem, że nie interesują mnie jakieś bzdury i jestem teraz zajęty. Kompletnie zero ciekawości, ja sam wiem jaki jestem i nie potrzebuję słuchać czyichś urojeń na mój temat 😆 Kiedyś bym się chciał dowiedzieć kto i dlaczego tak mówił, a teraz szkoda mi mojego czasu i uwagi na takie głupoty. Nie wiem czy to jakiś wyższy poziom dojrzałości czy co, ale to stało się samo, nie jest to rzecz nad którą bym pracował.

 

To dobrze bo my obgadujemy Ciebie odkąd się tutaj zarejestrowałeś, wstyd co robisz, ale jak mówisz że jesteś poza tym to ok...

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, spacemarine napisał:

 

To dobrze bo my obgadujemy Ciebie odkąd się tutaj zarejestrowałeś, wstyd co robisz, ale jak mówisz że jesteś poza tym to ok...

Niech się wstydzi ten kto widzi 🤣

10 minut temu, zychu napisał:

Datego - wyjebongo. 

Zabawne słówko, ostatnio używał go Palikot w hejtparku i mi się spodobało 😄Nawet tak nazwał swoją wódkę premium.

Edytowane przez Generał Szrama
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Generał Szrama napisał:

że ktoś tam coś gadał na mój temat na co ja ze spokojem odpowiedziałem, że nie interesują mnie jakieś bzdury

Mogłeś powiedzieć że to kłamstwo i jesteś dużo gorszy niż ta osoba mówi. A tak serio, dobre podejście, tak trzeba trzymać 💪

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne słuszne podejście. Kiedyś przejmowałem się opinią innych ludzi (nie tylko kobiet), dziś na totalnej wyjebce idę przez życie. Zdrowie psychiczne poprawiło się kilkukrotnie, o fizycznym nie mówiąc, bowiem źółć zalewa człowieka nie tylko psychicznie, ale i wpływa na fizis.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, SamiecGamma napisał:

Jedyne słuszne podejście. Kiedyś przejmowałem się opinią innych ludzi (nie tylko kobiet), dziś na totalnej wyjebce idę przez życie. Zdrowie psychiczne poprawiło się kilkukrotnie, o fizycznym nie mówiąc, bowiem źółć zalewa człowieka nie tylko psychicznie, ale i wpływa na fizis.

Ogólnie jak się wchodzi w polemikę z osobą o pokroju "wyborca pisu" to choćbyś dał najlepsze argumenty, niepodważalne fakty, to oni i tak będą żyć w swojej chorej iluzji. A mało tego, wkurwia ich nasza bierność i przede wszystkim pewność siebie. Jak ktoś ma wartości i trzyma zasady to każdy normalny oceni takie sytuacje adekwatnie, a tylko ograniczeni umysłowo będą szukać dziury w całym. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2022 o 20:51, SamiecGamma napisał:

Jedyne słuszne podejście. Kiedyś przejmowałem się opinią innych ludzi (nie tylko kobiet), dziś na totalnej wyjebce idę przez życie. Zdrowie psychiczne poprawiło się kilkukrotnie, o fizycznym nie mówiąc, bowiem źółć zalewa człowieka nie tylko psychicznie, ale i wpływa na fizis.

Słusznie.

Od kiedy zacząłem częściej korzystać z powiedzenia ,,mam to w *upie" oraz zaakceptowałem to iż mogę popełniać błędy nawet dając z siebie wszystko lżej mi się psychicznie żyje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.