Skocz do zawartości

Prawdziwy mężczyzna via Krzysztof Gonciarz


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Który z nich to „prawdziwy mężczyzna”, o ile w ogóle taki istnieje? Już jutro Maciej Musiał i Krzysztof Gonciarz porozmawiają na #CreativeTalks #1 o Dekalogu Mężczyzny.

 

10 przykazań prawdziwego mężczyzny:

 

1) ufaj bezgranicznie swojej kobiecie, ona nigdy cię nie okłamie;

2) zadbaj, aby twoja kobieta czuła się bezpiecznie, najlepiej przepisz na nią mieszkanie;

3) kiedy twoja kobieta chce wyjść z koleżankami na imprezę, zgódź się, pokaż że ufasz jej bezgranicznie;

4) staraj się bardziej, kiedy ona tego oczekuje;

5) nie pytaj o jej przeszłość, albowiem przeszłość się nie liczy;

6) finansuj każdą jej zachciankę, aby widziała, że bardzo ją kochasz;

7) zaakceptuj jej dziecko, albowiem nie jest ważne kto spłodził, ale kto wychowa;

8 ) nie bądź zazdrosny o jej kolegów, albowiem obiecała ci, że jesteś jej jedynym;

 

Dalej już nie wiem, może ktoś ma pomysły? :D

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby o mężczyznach i męskości wypowiadały się Rezerwatki i ich forumowe kukoldy lub o kobiecości posłanka Grodzka. Zdaję się kolejny odcinek z serii ośmieszania męskości i mężczyzn w tym kraju.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gonciarz i inne tego typu cuckoldy w oczach kobiet są "bezpieczną przystanią".

 

Najpierw Panna za instynktem idzie do bad boya, zadurza się w nim. On mając w nią wbite zostawia ją, wtedy ona kieruje statkiem na bezpieczną przystań. Takie Krzysie są pocieszycielami, powiedzą czułe słowo, przytulą się - no generalnie nie zranią, bo poziom ich pizdowatości jest tak duży, że dla samiczki nieszkodliwy.

 

Na koncu nudzi się nim i wraca do punktu wyjścia.

Kurtyna.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jprdl, narodowy kukold o męskości - tego jeszcze nie grano! Swoją drogą - nie przestaje mnie ten przypadek zadziwiać. Facet, który założył firmy w dwóch krajach w branży kreatywnej, zarobił 600k PLN na samym Patronite, a po tym, jak go laska zostwiła, nie przemyślał nic, nie próbował podejść do tematu logicznie i rzeczowo...

 

Nie posiadł najwyraźniej podstawowej umiejętności krytycznego i trzeźwego spojrzenia na otaczającą rzeczywistość.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Legionista napisał:

Krzysztof Gonciarz, kto to jest ?.

A ja jeszcze typa pamiętam jak robił w tvgry. On to chyba nawet założył... Wydawał się wtedy normalny.

@SamiecGamma może żyje w bańce własnej zajebistości i nie przyjął do wiadomości faktu, że jest kukiem;)

Edytowane przez Pietryło
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, patzzzky napisał:

Największy cuckold polskiego internetu będzie się wypowiadał na temat prawdziwej męskości szanowni Panowie, zapraszam do dyskusji.

 

Jego imiennik, Krzysztof Kononowicz, powinien zostać zaproszony na tę prelekcję i pokazać, jak wygląda archetypowa męskość.

 

 

A poza tym, moim zdaniem największa rysa na wizerunku gonciarza, to świadome nakręcenie hejtu swojej społeczności na kobietę, z którą przegrał w konkursie i z tego powodu zrezygnowała z nagrody.

comment_IWmGE1wc9ayJfkDnDXwiWgZJjfGJWMSG

BTW wtedy nagrał film "mowa nienawiści", co dodaje absurdu sytuacji.

Wiem, ktoś powie, że bezpośrednio nic nie zrobił, jednak tyle lat w mediach na pewno pozwoliło mu się domyślić, jaki efekt będzie mieć jego post ze screena wyżej.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, SamiecGamma said:

 

Tak, to jest problem nieuzasadnionej ekstrapolacji swoich talentów w określonej domenie na inne dziedziny życia.

To jest klasyczny przykład Oskarek + hajs. Mentalność 5-latka i co mi zrobicie? 

 

Poza tym ten cały świat blogerów i influencerów to jest niewyobrażalny syf. Gryzą się jak wygłodniałe psy o kość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, maroon napisał:

To jest klasyczny przykład Oskarek + hajs. Mentalność 5-latka i co mi zrobicie? 

 

Czy taki klasyczny to nie wiem. Raczej nie pochodzi z bogatej rodziny, wypracował swoją pozycję w sporym stopniu sam. Jego pierwsze filmy o życiu i prowadzeniu biznesu w Japonii były na dość wysokim poziomie: dynamika, tempo, treściwe i ciekawie zmontowane. Potem dokoptował sobie Kasię do zarządu spółek, które założył i odtąd zaczęła się równia pochyła. Nie wiem, co on wtedy miał w głowie, że podjął taką decyzję.

 

16 godzin temu, maroon napisał:

Poza tym ten cały świat blogerów i influencerów to jest niewyobrażalny syf. Gryzą się jak wygłodniałe psy o kość. 

 

A to prawda. I myślałem, że Gonciarz był kiedyś na wyższym poziomie niż ta cała banda, ale niestety to, co zlinkował @Dworzanin.Herzoga temu przeczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, OdważnyZdobywca napisał:

Szkoda, że promuje błędne wzorce ale może taka jest cena za bycie poprawnym politycznie/sławnym. 

Teraz promuje się najgorsze dziadostwo. To nie jest żadna cena, on po prostu taki jest. Zrobił z siebie pośmiewisko, jest chodzącym przeciwieństwem męskości. Idealnie pasuje do feministycznej narracji, stąd jest wyświetlany. Sam fakt że będzie brał udział w debacie o męskości stanowi swoisty paradoks. 

Dla mnie gościu jest na poziomie polskiego rapu, fame mma i trudnych spraw. 

Normalny człowiek nawet na niego nie splunie.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Imiennik napisał:

Dla mnie gościu jest na poziomie polskiego rapu, fame mma i trudnych spraw. 

 

Akurat na galach freakfightowych są i tacy co się nie popuszczą się przed feministycznym szejmingiem:

 

[pierwsze 4 minuty, dalej dziadostwo głównie]

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.