Skocz do zawartości

Idziecie w lutym do kina na "Heaven in Hell"?


דניאל

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.12.2022 o 08:07, Chcni napisał:

Gdyby mogła to by mu ociosała mongoła z kefiru przed tą kamerą 😆Spermiarstwo w wersji damskiej. 

Od samego początku kobieta szuka kontaktu z gościem co się jej podoba, dotyka go itp.

Tytułowa bohaterka w filmie mimo swojego wieku i ocierania się o ścianę ma prawo do Chada :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2023 o 10:23, Armengar napisał:

jest dużo seksu. 

Kościół tez potrzebuje nowego narybku ;) nowych baranków :) ale to jest różnica  bo to po Bożemu ;) 

W dniu 10.01.2023 o 10:23, Armengar napisał:

że podle oczerniasz dobrą dziewczynę. 🙂

To musiałbym nagrać i wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
4 godziny temu, Baca1980 napisał:

Dzisiaj premiera. Już widzę te tabuny smutnych tyraj misiów zaciągniętych do kina. Będzie walentynkowy hit :).

 

https://rozrywka.dziennik.pl/news/artykuly/8656848,magdalena-boczarska-piersi-dekolat-premiera-heaven-in-hell.html

Musiałbym wyjątkowo nie mieć co robić, aby być w kinie tuż przed rozpoczęciem premiery seansu filmu ,,Heaven in hell" i przekonać się jak wyglądają ,,prawdziwi menszczyzni", którzy zabierają swoje kobiety na tego rodzaju film.

Oprócz dnia premiery tego filmu, kolejna okazją bym miał w dniu 14luty bo wówczas zakochani w swoich myszkach goście pójdą tłumnie ze swoimi kobietami licząc iż wieczorem myszki po obejrzeniu tego rodzaju filmu pójdą z nimi ostrzej w łóżku :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2022 o 16:20, דניאל napisał:

Zapowiada się kolejny bardzo ciekawy film.

Scenariusz:

- Ona pani sędzina po 40-stce.

- On włoski kochanek młodszy o kilkanaście lat.

- Dużo seksu, emocji, wzlotów i upadków.

Ja czekam na nowych Transformersów, ale mogę sobie zrobić mała przystaweczkę przed Transformersami, dobry pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można się tak upodlić by iść do kina z myszką oglądać taki kał. Zero godności i kukoldztwo level master. Oglądanie filmu, którego główną atrakcją jest włoski ogier i patrzenie jak z myszki cieknie na jego widok. Jeszcze zrozumiem dać kwiatka czy czekoladki żeby mieć spokój. Ale coś takiego to mentalna kastracja i milowy krok do zostania kukoldem według definicji Analcondy, który wyliże stopy i pójdzie spać do drugiego pokoju podczas odwiedzin bad boya u swojej pani.

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Chcni napisał:

Jak można się tak upodlić by iść do kina z myszką oglądać taki kał.

To już prawie poziom idiokracji. W tym filmie była piękna scena z pierdzącą dupą w kinie. Pełna sala, wszyscy się cieszą, a jedyny normalny nie rozumie, co jest grane xD Ten film to wyrocznia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Baca1980 napisał:

Inaczej byś mówił jak byś miał dostęp do cipki raz na kwartał :). Tonący brzytwy się chwyta:).

Nie sądzę żebym tkwił w takim związku. 

 

17 minut temu, mac napisał:

To już prawie poziom idiokracji. W tym filmie była piękna scena z pierdzącą dupą w kinie. Pełna sala, wszyscy się cieszą, a jedyny normalny nie rozumie, co jest grane xD Ten film to wyrocznia.

Oglądałem niedawno drugi raz ten film, okazuje się proroczy. Tam jak dobrze pamiętam w kinie oglądali pierdzącą dupę przez dwie godziny, rozrywka na poziomie filmów Vegi 😛 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K - Kobieta grubo po ścianie, singielka.

M - Morfeusz.

Fragment wiadomości z dziś, wrzucam bez emotek bo było pisane sarkastycznie trochę i obie strony wrzucały emoty śmiechu. 

 

...

M - Wyspany dziś i nie ma za mocno po czym odpoczywać dziś wcześniej się położyć muszę bo o ... wstaję

K - A no tak jutro do pracy

  A w ogóle to biduulek jesteś ze jutro musisz tak rano wstać

  Dzisiaj do kin wchodzi fajny film

  Heaven in hell

  Romans starszej babki z 15 lat młodszym facetem

M - .. dni w tygodniu na 1 zmianę więc luzik da się przeżyć

K - Widziałam zwiastun

  Fajny

  A muzyka

M - Widziałem recenzje i zwiastun

K - Już się zakochałam

  Dla mnie muzyka super

  Boski ma głos ten facet

  Nie wiem kto śpiewa ta piosenkę wybacz

  W pracy słuchałam

  Dla relaksu na koniec

  Bardziej taki dla kobiet ten film

M - Szkoda że w drugą stronę nie robią że mężczyzna 40+ albo 50+ spotyka np 21 letnią śliczną Azjatkę

K - Bo to jest normalne że facet znajduje młodsza

  A z kobietą już jest problem

M - Może kiedyś doczekamy się równouprawnienia w kinie też będą o tym filmy

K - Chodzi oto że facet zawsze woli młodsze

  I to jest normalne

  A kobieta ma już problem

M - A wyobrażasz sobie dla równości film o tym w kinie? Kobiety by nie puściły na to swoich pantoflarzy

K - Mnie na szczęście ten problem nie dotyczy

  I nie lubię pantoflarzy

M - Mnie też. Za to w drugą stronę będę musieli iść często z żoną i patrzeć jak się żona zachwyca jakimś makaronowym aktorem

K - Na takie filmy to się z koleżankami chodzi

  A potem wraca się do domu i rzuca się na swojego faceta

M - Rzucają się ale z pretensjami dlaczego nie jest młodym śniadym szejkiem 😉

  A część założy konta na różnych portalach i poszuka młodszego kochanka

K - O rany

  Ale Ty dramatyzujesz

  Ja tam nie potrzebuje żadnego szejka

  Ani młodszego faceta

  Normalnego

  Tyle

  Chociaż tacy chyba już nie istnieją

M - Nie piszę o Tobie ale taka narracja jest promowana teraz w mediach

K - A co mnie to

  Ja nie słucham

  Żyje po swojemu

M - A normalnie kobiety też już chyba wyginęły

K - Ja jeszcze jestem

  I mam się całkiem nieźle

M - To zobaczymy czy tak jest i czy tym razem dobrze trafiłem 😉

  A co do filmu pod starsze kobiety robiony więc wspólnie bym wolał iść na coś ambitniejszego a na taki owszem z koleżankami nie ze mną

K - A myślałam że się skusisz

...

 

Nie jedna zaciągnie swojego misia pantoflarza na tę żenadę do kina. 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Obraz próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie, czy dojrzałej kobiecie wolno kochać i być kochaną."

 

Uwierzcie w miłość, bezinteresowność i dobroć. Otwórzcie serca i zrozumcie, że miłość nie działa wg schematu i szablonu - tego życzę Wam ja z okazji premiery tego filmu i nadchodzących walentynek

  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radujcie się bracia!!! Już nie musicie iść do kina 😍 żeby obejrzeć romans dojrzałej kobiety z młodym chadem. Teraz wszystko będzie w waszych domach 💌 dzięki uprzejmości telewizji Polsat na kanale niekodowanym. Dostępny dla każdej chętnej samicy. 🙈

 

 

""Rodzina na Maxa" to serial komediowo-obyczajowy, który z przymrużeniem oka opowiada o rodzinie, nieoczekiwanej namiętności i... różnicy wieku. Bohaterem jest 25-letni Max, który pewnego dnia spotyka kobietę swoich marzeń, Karolinę (Anna Smołowik), i sam nie wie, jak szybko się zakochuje. Ale ideał nie jest aż tak "idealny" - to matka trójki dorastających dzieci, mieszkająca pod jednym dachem z eksteściową (Ewa Kasprzyk). Ani dzieci, ani eksteściowa nie będą zachwyceni pojawieniem się Maxa. Ale on nie podda się tak łatwo!"

 

 

Cieszycie się? 🤣

 

 

 

 

 

 

 

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2022 o 16:20, דניאל napisał:

Zanim któryś z mizoginów zechce niepochlebnie wypowiedzieć, to zaznaczę, że ten film paniom będzie się raczej podobał:

 

"I rozlała się fala hejtu sfrustrowanych, nieszczęśliwych, niedopieszczonych Polaczków  nie odpowiada Ci, nie oglądaj, nie jest obowiązkowy. Dla mnie pani Boczarska jest wspaniała, Simone... 11/10 Jego fizyczność wręcz mnie ogłupia  Poza tym, zdaje się być ciepłym, dobrym człowiekiem, co można zobaczyć w wywiadach. Prawdziwej miłości życzę wszystkim nieszczęśnikom." 

 

 

E, to idę. Przekonała mnie recenzja tej pani. Jak Simone jest ciepłym, dobrym człowiek, co widać w wywiadach, to idę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym teraz poszedł dalej. Dwa włoskie ogiery: bracia Simone i chyba Massimo z 365 dni przyjeżdżają na pielgrzymkę do Częstochowy, bo taka była ostatnia wola ich babci. W Polsce spotykają najpierw stada napalonych na nich Julek, a później obaj zakochują się w Grażynie z Pcimia Dolnego, 50+, ulana, może ją zagrać Kinga Preis np. Jadą za nią z Częstochowy do Pcimia, gdzie Grażyna rozwiodła się niedawno z pijakiem i homofobem, Januszem z brzuszkiem (typowym Polakiem). Między włoskimi ogierami rozpoczyna się brutalna walka o serce Grażyny. Wszystko to oczywiście polane wieloma scenami gorącego seksu. Będzie hit, kobiety będą walić drzwiami i oknami. No i ich kukoldy.

  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Anonim84 napisał:

Ja bym teraz poszedł dalej. Dwa włoskie ogiery: bracia Simone i chyba Massimo z 365 dni przyjeżdżają na pielgrzymkę do Częstochowy, bo taka była ostatnia wola ich babci. W Polsce spotykają najpierw stada napalonych na nich Julek, a później obaj zakochują się w Grażynie z Pcimia Dolnego, 50+, ulana, może ją zagrać Kinga Preis np. Jadą za nią z Częstochowy do Pcimia, gdzie Grażyna rozwiodła się niedawno z pijakiem i homofobem, Januszem z brzuszkiem (typowym Polakiem). Między włoskimi ogierami rozpoczyna się brutalna walka o serce Grażyny. Wszystko to oczywiście polane wieloma scenami gorącego seksu. Będzie hit, kobiety będą walić drzwiami i oknami. No i ich kukoldy.

 

Obowiązkowo Janusz w kubotach i z kiełbasą w gębie

W dniu 11.02.2023 o 23:27, Anonim84 napisał:

E, to idę. Przekonała mnie recenzja tej pani. Jak Simone jest ciepłym, dobrym człowiek, co widać w wywiadach, to idę.

P0lskie modolki też ceniły ciepłe masło w Dubaju

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, jak wyglądają kina w m.in Warszawie, Gdańsku, Krakowie pod kątem rezerwacji seansu filmu ,,Heaven in hell" na jutrzejszy dzień walentynkowy, 14luty.

Sprawa ma się tak, że około 20-30% już jest miejsc zarezerwowanych. Spośród tych ludzi, jakiś jeden ,,prawdziwy menszczyzna" będzie jutro raczył się tą produkcją o tym jak jego myszka ślini się widząc Chada na ekranie z nadzieją o lepsze łóżko i seqzy :D

W dniu 11.02.2023 o 23:04, BumTrarara napisał:

Radujcie się bracia!!! Już nie musicie iść do kina 😍 żeby obejrzeć romans dojrzałej kobiety z młodym chadem. Teraz wszystko będzie w waszych domach 💌 dzięki uprzejmości telewizji Polsat na kanale niekodowanym. Dostępny dla każdej chętnej samicy. 🙈

 

 

""Rodzina na Maxa" to serial komediowo-obyczajowy, który z przymrużeniem oka opowiada o rodzinie, nieoczekiwanej namiętności i... różnicy wieku. Bohaterem jest 25-letni Max, który pewnego dnia spotyka kobietę swoich marzeń, Karolinę (Anna Smołowik), i sam nie wie, jak szybko się zakochuje. Ale ideał nie jest aż tak "idealny" - to matka trójki dorastających dzieci, mieszkająca pod jednym dachem z eksteściową (Ewa Kasprzyk). Ani dzieci, ani eksteściowa nie będą zachwyceni pojawieniem się Maxa. Ale on nie podda się tak łatwo!"

 

 

Cieszycie się? 🤣

 

 

 

 

 

 

 

Jak nie pogarda gości w serialach to przedstawienie iż samotna matka zasługuje na Chada. Cios dla chłopa z każdej strony :D

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.