Skocz do zawartości

Idziecie w lutym do kina na "Heaven in Hell"?


דניאל

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

 

Nie mój drogi nie niektóre ale solidna większość.

Kobiety są dużo bardziej zboczone od facetów jedyna różnica jest taka, że facet zrobi to z 80% kobiet, a kobieta chce z pożądaniem tylko z jakimiś 10-20% facetów (przysłowiowy Czad).

Strategia reprodukcyjna.

Facet ma zapłodnić jak najwięcej, kobieta ma dostać jak najlepsze geny.

Czysta biologia.

 

Wiecie gdzie wielu z Was robi błąd?

Pompujecie się przed laskami.

Samochody, domy i choooj wie co i one podskórnie czują, że trafiły jelenia.

 

Drugi przypadek.

Pani nie z PL.

30 lat czyli już emerytka - wiadomka, że związku nie będzie.

Napisałem na IG. 

Bla bla bla bla.

I wprost jej napisałem, że jeśli się spotkamy w realu to mam ochotę się z nią bzykać,

Ja mam taki modus operandi - jak chcę od laski tylko seksu mówię wprost bez czajenia się - chcesz to ok, nie to nie, next.

Ona że taka nie jest, wierząca, kościółek etc. (standard u "bardziej opalonych" dziewczyn w PL) - nie dajcie się nabrac na to.

Powiem jedno - 20 minut zajęło nam wypicie herbaty w kawiarni, potem impreza zmieniła adres.

 

Możecie wierzyć możecie nie, gówno mnie to obchodzi.

 

Konkluzja jest taka - na odczarowanie Pań jest jedna prosta metoda - na 99% coś co Ty musiałeś "wychodzić" ktoś dostał za frytę.

Wtedy zmienia się perspektywa patrzenia na kobiety jako całość.

A już szczególnie jak musicie "zabiegać o Panią".

Ja mam prostą zasadę - jak po 2giej randce nie widzę, że znajomość mocno posuwa się do przodu i że to kobieta nie podejmuje konkretnych działań - odpuszczam.

I nie chodzi ot, że laska ma się z Wami przespać od razu.

Nie nie.

Kobiety są różne jak to różni są ludzie ale ma wykazywać MOCNE zainteresowanie.

Jak nie - do widzenia, następna. 

 

I nie ma co pisać że one są koorwami etc. bo taką mają biologię.

Akceptujesz reguły gry albo odchodzisz od stolika.

Sama prawda. Kobiety, jak zresztą mężczyźni, są seksualnymi dziwkami. Generalnie (podkreślam!) są mniej cnotliwe niż pokazują oficjalnie i niż mówi oficjalna, mainstreamowa propaganda o relacjach damsko-męskich. 

Zwykle jest dokładnie odwrotnie niż mówi mainstream. Polacy to mentalne pizdy. Zarówno z kobietami, jak i na piłkarskim boisku. Leszcze, cipki, biali rycerze. Wszystko podlane masą kompleksów. 

 

Dobra zasada z tymi 2 randkami. Robię podobnie. Jeśli po 2, no max 3 (jeśli pani jest grubo ponadprzeciętna) nie dostrzegam czegoś więcej niż przyjścia na umówione spotkanie i czekania ze wszystkim na mnie - mówię adios. Panowie, nie bądźcie naiwni, nie dajcie się zwieść hasełkom w stylu, że "ta jest inna, trzeba dłużej walczyć" (walczyć? a na czym polega owa walka, ktoś mi wytłumaczy??). Ni chuja. Moje życiowe doświadczenie mówi jedną prostą rzecz: panny, które były mną szczerze zainteresowane szybko (ZAWSZE albo w 95% przypadków) to pokazywały i dawały sporo od siebie. Wszystkie inne, które "kazały" na siebie czekać, latać koło nich - strata czasu. Nigdy, podkreślam NIGDY (wbijcie sobie to do głowy) nic z tego nie wychodziło. Ani seksu, ani związku. Połaziłem, były randki i na tym się kończyło, gdy jeszcze kiedyś wierzyłem, że "pani potrzebuje więcej czasu i trzeba się postarać, ona nie jest łatwa". Bullshit dla naiwnych frajerów. Ewentualnie, jeśli już naprawdę jest po ścianie albo nie ma żadnych innych opcji, albo/i jest bardzo średnia z urody to może z braku laku zostaniecie jej beciakiem. Nie jest to jednak szczerze pożądanie i prawdziwa chęć bycia z wami. 

 

Miejcie wasze wymagania: nie chodzi tylko o sam seks, ale o jej zaangażowanie w rozwijanie znajomości. Jeśli pani nie realizuje waszego planu to niech wypierdala. Proste? 

 

PS Najbardziej bawi mnie dzisiaj (kiedyś sam tak myślałem), że facet ocenia kobietę jako "porządną", bo nie idzie szybko z nim do łóżka. Tymczasem ona może być taka porządna dla 95% kolesi albo nawet 99%, ale z tym 1% pójdzie do łóżka po kilku godzinach. Musicie zrozumieć, że tu nie ma zerojedynkowości. Porządna vs. nieporządna. Większość jest przeciętna i w tym zakresie. Ani bardzo cnotliwa, ani blachara. Kwestia trafienia na faceta, który jest dobry z babami. Takich jest niewielu. Ci najlepsi uderzają do topowych lasek. 

 

 

Edytowane przez Bullitt
  • Like 14
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tak głośno podzielę się swoją refleksją. Zauważyłem, że czasem mam lepszy humor, czasem gorzej co też daję się poznać po niektórych moich wypowiedziach. Po krótkim czasie zastanowienia się w owy stan wprowadzają mnie podobne tematy. Nie chodzi o to że takie tematy tu powstają tylko o to, że za bardzo się  "angażuje" emocjonalnie czytając je. No cóż, po prostu przykro mi że kraj w którym żyje jest postrzegany jako burdel. Muszę po prostu nie wchodzić w podobne wątki;) Ten zwariowany świat czadów, mokebe, polskich witaminek i tym podobne rozkminy o zwierzęcej naturze człowieka to nie mój świat, a na pewno nie służy mi czytanie o tym. Wiem o tym wszystkim tyle mi wystarczy, nie mogę się już w tym taplać.

@Casus Secundus między innymi dlatego czekam na aktualizację Twojego dziennika pakerskiego;)

Edytowane przez Pietryło
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

dużo wyje*anych już chodzi po mieście.

A co zrobisz jak spotkasz wyjebanego na mieście? 

 

 

- robię zwroty! 

 

 

 

 

 

 

Oczywiście, że idę na film będę kręciła moją muszelką w tą i w tamtą. Do samego końca. On jest taki przystojny ach i och. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pietryło napisał:

Ogólnie tak głośno podzielę się swoją refleksją. Zauważyłem, że czasem mam lepszy humor, czasem gorzej co też daję się poznać po niektórych moich wypowiedziach. Po krótkim czasie zastanowienia się w owy stan wprowadzają mnie podobne tematy. Nie chodzi o to że takie tematy tu powstają tylko o to, że za bardzo się  "angażuje" emocjonalnie czytając je. No cóż, po prostu przykro mi że kraj w którym żyje jest postrzegany jako burdel. Muszę po prostu nie wchodzić w podobne wątki;) Ten zwariowany świat czadów, mokebe, polskich witaminek i tym podobne rozkminy o zwierzęcej naturze człowieka to nie mój świat, a na pewno nie służy mi czytanie o tym. Wiem o tym wszystkim tyle mi wystarczy, nie mogę się już w tym taplać.

@Casus Secundus między innymi dlatego czekam na aktualizację Twojego dziennika pakerskiego;)

To forum to też rodzaj banki informacyjnej. Są tu ludzie po rozwodach, zdradach, przejsciach itp. 

Mam paru kumpli w bardzo zdrowych relacjach. Oni o tym forum nigdy nie usłyszą. Dlaczego? 

1. Wybrali kobietę głową a nie kutasem

2. Trzymają ramę naturalnie, nie pozwalaja się spantoflic 

3. Ich celem była rodzina i takiej szukali kobiety. 

 

Wielu facetów łapie się na urodę laski czy jakiś tam wdzięk. Efekt aureoli a do tego nie trzymanie ramy i jest kolejny wyjebany 🤣🤣

Pytają kobietę co lubi w łóżku zamiast pytać jaka ma relacje z ojcem. No to nie dziwne ze się zjebało po jakimś czasie. 

 

Za stan społeczeństwa odpowiadają mężczyźni i ich brak ramy. Słuchanie kobiecych oczekiwań i dopasowywanie się pod nie... 

Najpierw stawiają cipke na piedestał a później zdziwiweni że owa Cipka korzystał z otrzymanej władzy. 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krugerrand napisał:

Tak mi się przypomniał jakiś komentarz z sieci odnośnie "Dziewczyn z Dubaju": każda aktorka odegrała rolę życia, p0lki zagrały same siebie.

Tak mi się skojarzyło:

comment-1653409056-A6-Zfqos-MXh-MBUvq5-C

 

Abstrahując, takie filmy są wodą na młyn dla p0lek, mam 100% pewność które kobiety z grona znajomych będą zachwycać się "tą produkcją". To sfrustrowane p0lki over 30 lat które nic poza ewentualnym bombelkiem nie osiągnęły w swoim życiu, a jedyne co mają do zaoferowania to przeorane...

 

Szkoda strzępić ryja, ale szukając plusów - warto po recenzjach w/w kobiet zgasić znajomość do absolutnego minimum. Jeśli laska czymś takim się ekscytuje, to znaczy że siano w głowie ma na najwyższym poziomie. 

  • Like 13
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Gixer napisał:

To forum to też rodzaj banki informacyjnej. Są tu ludzie po rozwodach, zdradach, przejsciach itp. 

Mam paru kumpli w bardzo zdrowych relacjach. Oni o tym forum nigdy nie usłyszą. Dlaczego? 

1. Wybrali kobietę głową a nie kutasem

2. Trzymają ramę naturalnie, nie pozwalaja się spantoflic 

3. Ich celem była rodzina i takiej szukali kobiety. 

 

Wielu facetów łapie się na urodę laski czy jakiś tam wdzięk. Efekt aureoli a do tego nie trzymanie ramy i jest kolejny wyjebany 🤣🤣

Pytają kobietę co lubi w łóżku zamiast pytać jaka ma relacje z ojcem. No to nie dziwne ze się zjebało po jakimś czasie.

 

Stary, dopytam o dwie rzeczy:

 

1) wybrali kobietę głową a nie kutasem? Rozumiem, że to brzydula o dobrym usposobieniu? Tak to zabrzmiało. Jeśli tak, to rzeczywiście zajebisty "sukces".

2) "Wielu facetów łapie się na urodę laski czy jakiś tam wdzięk" - nie jakiś tam, bo w życiu (wśród kobiet dokładnie tak samo) są jednostki wybitne, ponadprzeciętne, przeciętne i najgorszego sortu. Rozumiem, że zachęcasz nas do olewania urody i wdzięku, zamiast tego do wchodzenia w relacje z babami, które są brzydsze i tylko dlatego mają mniej okazji, żeby Ci doprawić rogi? Czy tak? Nie wiem czy takie miałeś intencje, ale Twoje wypowiedzi świadczą o Twoich wielkich kompleksach i pizdowatym charakterze i osobowości. Popatrz na polskich piłkarzy w Katarze - ty jesteś ich odpowiednikiem w relacjach damsko-męskich. 

Edytowane przez Bullitt
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pietryło napisał:

Ogólnie tak głośno podzielę się swoją refleksją. Zauważyłem, że czasem mam lepszy humor, czasem gorzej co też daję się poznać po niektórych moich wypowiedziach. Po krótkim czasie zastanowienia się w owy stan wprowadzają mnie podobne tematy. Nie chodzi o to że takie tematy tu powstają tylko o to, że za bardzo się  "angażuje" emocjonalnie czytając je. No cóż, po prostu przykro mi że kraj w którym żyje jest postrzegany jako burdel. Muszę po prostu nie wchodzić w podobne wątki;) Ten zwariowany świat czadów, mokebe, polskich witaminek i tym podobne rozkminy o zwierzęcej naturze człowieka to nie mój świat, a na pewno nie służy mi czytanie o tym. Wiem o tym wszystkim tyle mi wystarczy, nie mogę się już w tym taplać.

@Casus Secundus między innymi dlatego czekam na aktualizację Twojego dziennika pakerskiego;)

Owszem, wstyd na cały świat za nasze witaminki, ale nie mamy wpływu na to przed kim rozkładają nogi. Możemy jedynie wyśmiewać takie zachowania.

Mnie takie tematy niesamowicie bawią i traktuję je jako element humorystyczny forum. 

 

Ale rozumiem twój punkt widzenia, ja swego czasu też musiałem zrobić sobie przerwę od czytania wątku o wirusie z Wuhan, bo ilość negatywnych informacji źle na mnie wpływała.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne programowanie p0lek jak to zasługują na wszystko co najlepsze😂

Panowie na rynku jest dramat, daleko szukać u mnie w firmie kukoldy i spermiarze ślinią sie do grubych kobiet po ścianie🤣

A te z radością wszem i wobec chwalą się jak to dostają atencję od frajerów.

Każda ciotka po ścianie marzy o Chadzie i ma przeświadczenie o swojej zajebistości😆

 

 

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Kolejne programowanie p0lek jak to zasługują na wszystko co najlepsze😂

Panowie na rynku jest dramat, daleko szukać u mnie w firmie kukoldy i spermiarze ślinią sie do grubych kobiet po ścianie🤣

A te z radością wszem i wobec chwalą się jak to dostają atencję od frajerów.

Każda ciotka po ścianie marzy o Chadzie i ma przeświadczenie o swojej zajebistości😆

 

 

Gdyby mogła to by mu ociosała mongoła z kefiru przed tą kamerą 😆Spermiarstwo w wersji damskiej. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gixer możliwe, że tak. Możliwe że, uwzględniając specyfikę tego forum jest tu jakaś bańka informacyjna. Może to wycinek rzeczywistości, pewnie duży, ale nie cały obraz. Tak jak wspomniałeś ludzie po przejściach i czady którzy mają dzikie i bogate życie erotyczne.

@Bullitt myślę, że w wypowiedzi@Gixer na pewno nie chodziło o to by brać brzydkie baby za partnerki. Ja szukając partnerki kierowałem się tym by odpowiadał mi jej charakter, uroda i poglądy dotyczące świata. Szukałem długo ale myślę, że się udało.

Ogólnie w chwili obecnej rozłożyła mnie choroba, czuję się jak wędzone gówno, obudziłem się koło 4, moja też i pyta się czy nie zrobić mi herbatki;) Gdzieś już pisałem, że są kobiety i "kobiety". Z najbliższego otoczenia 4 związki 2 udane i 2 totalnie zjebane. Faceci pod pantoflem, a ich baby wulgarne. Chyba też tak macie Panowie, że po sposobie mówienia, zachowania i tego "chorego" spojrzenia widzicie, że dana kobieta ma bogatą przeszłość. No i właśnie w tych związkach są takie baby i takich trzeba unikać. Pewnie, że potrafią nieźle udawać, ale prędzej czy później maska opadnie.

 

 

@Chcni ano trochę wstyd. To tak jak kiedyś na zachodzie się śmiali, że polaczki złodzieje i alkoholicy, tak teraz doszło jeszcze, że kobiety to kurwy. Dla mnie to trochę śmiech przez łzy. Szczerze to trochę mnie to brzydzi, dla mnie to sranie do własnego gniazda. Bo sero jako naród to z takimi kobietami daleko nie zajedziemy. Pewnie czeka nas katastrofa demograficzna i wysyp wariatek za 5-10 lat. Ewentualnie coraz mniej Polaków w Polsce. I możliwe, że o to chodzi, stworzenie "jednolitego społeczeństwa europejskiego". Pytanie czy owy plan wyjdzie, bo moim zdaniem z kilku powodów raczej nie. A i jeszcze moim zdaniem jak by w Polsce faktycznie było zjednoczenie mężczyzn to sexturystyka szybciutko by się skończyła...

Tak jak wspomniałem, muszę unikać podobnych wątków, czytając je towarzyszą mi nie przyjemne emocję które mnie sabotują. Nic na to nie poradzę. Nie wiem, widocznie mój "zmysł estetyki" sprawia, że nie za bardzo mam ochotę czytać po raz kolejny o ogólnym skurwieniu kobiet;) Nie mam nic do tematów, trzeba między innymi nowych użytkowników uświadamiać. Po prostu ją muszę sobie zrobić przerwę. Na co dzień przecież tego nie widuję, wstaję rano wszystko jest ok, zajmuje się swoimi sprawami, mam swoje cele, życie się toczy, więc to ja sam decyduje co wpuszczam do swojego świata.

 

A co do filmu, to wygląda na to, że czad Włoch to ten sam gościu co grał tego Nachosa w 365 dni. Widocznie nikt nie chce w tych gównach grać to biorą sprawdzone mordy;)

Edytowane przez Pietryło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gixer napisał:

To forum to też rodzaj banki informacyjnej. Są tu ludzie po rozwodach, zdradach, przejsciach itp. 

Mam paru kumpli w bardzo zdrowych relacjach. Oni o tym forum nigdy nie usłyszą. Dlaczego? 

1. Wybrali kobietę głową a nie kutasem

2. Trzymają ramę naturalnie, nie pozwalaja się spantoflic 

3. Ich celem była rodzina i takiej szukali kobiety. 

 

Wielu facetów łapie się na urodę laski czy jakiś tam wdzięk. Efekt aureoli a do tego nie trzymanie ramy i jest kolejny wyjebany 🤣🤣

Pytają kobietę co lubi w łóżku zamiast pytać jaka ma relacje z ojcem. No to nie dziwne ze się zjebało po jakimś czasie. 

 

Za stan społeczeństwa odpowiadają mężczyźni i ich brak ramy. Słuchanie kobiecych oczekiwań i dopasowywanie się pod nie... 

Najpierw stawiają cipke na piedestał a później zdziwiweni że owa Cipka korzystał z otrzymanej władzy. 

 

 

Faceci dzielą się na świadomych (z własnej inicjatywy edukacyjnej lub w wyniku poznania kobiety, która ich rozjechała) oraz takich, którzy jeszcze tkwią w blue pillu, bo kobiecie nie odwaliło do tej pory.

 

Nic szczegółowego nie napisałeś o tych związkach niby udanych, o zasadach w nich panujących, o kryzysach itp. Na tej podstawie stawiasz wnioski, czyli bardzo słaba logika.

 

Widziałem już w życiu i kozaków alfa i beta bankomaty puszczone bokiem. Wszyscy nieświadomi prędzej czy później rozbijają sobie głowy o kobiety, bo taka jest natura kobiet. Nie da się trzymać ramy w związku nie znając red pilla. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam ten przyszły "Oscarowiec" ma się wpisywać w obowiązujące trendy i zarobić kasę na naiwnych kobietach. Będzie podpicowany do granic tak by ostrygi były już mokre od pierwszej sceny. Nic nowego.

 

Natomiast od zawsze powtarzam. "Rocco inavdes Poland" to był piękny, realistyczny dramat! Aktorki miały autentyczne łzy na widok włoskiego ogiera. Na ich twarzach było widać całą paletę emocji! Tego dzieła jeszcze długo nic nie przebije realizmem!

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gixer napisał:

To forum to też rodzaj banki informacyjnej. Są tu ludzie po rozwodach, zdradach, przejsciach itp. 

 

Sorry, ale błądzisz. To forum nie jest bańką informacyjną, tylko miejscem wolnym od propagandy Blue Pill. Świat poza forum jest pełen propagandy Blue Pill i tam jest bańka, a nie tutaj. Przeciętny facet jest zrobionym w trąbę białorycerzem i nie ma pojęcia jakie naprawdę są kobiety. 

 

Niektórym światełko zapala się po zdradzie lub rozwodzie, ale to nie jest jedyna droga. Ja jestem "chadem" i napatrzyłem się jak kobiety, w tym te zajęte, dostają na mnie chcicy i próbują namówić mnie na seks. O takich sprawach wie wielu gości z dobrym wyglądem, z kasą lub tych pracujących w klubach. 

 

10 godzin temu, Gixer napisał:

Mam paru kumpli w bardzo zdrowych relacjach. Oni o tym forum nigdy nie usłyszą. Dlaczego? 

1. Wybrali kobietę głową a nie kutasem

2. Trzymają ramę naturalnie, nie pozwalaja się spantoflic 

3. Ich celem była rodzina i takiej szukali kobiety. 

 

Pytanie ile naprawdę wiesz, ale ile myślisz, że wiesz. 🙂

 

Niejedna "wartościowa" dziewczyna to zakłamana dziwka, która wciska facetowi kit, że jest świetnym materiałem na żonę. Są nawet z pozoru ultra katolickie myszki, które chodzą na spotkania oazowe, a po cichu się pierdolą. Taka myszka oazowa potrafi trzymać sobie jednego białorycerza oazowego jako kandydata na męża, a z innym gościem walić się analnie. Rodzina i znajomi myślą, że panna jest chodzącym ideałem i nigdy by nie uwierzyli, gdyby powiedzieć im prawdę. Oficjalny chłopak, szczery katolik, nigdy się nie dowie, że został oszukany przez swoją cudownie pobożną żonę. 

 

Ile normalnych panien imprezuje i ssie penisy po pijaku, a potem nagle odkrywa swoją sapioseksualność, gdy chce zrobić z siebie dobry materiał na żonę? 

 

Dlatego ja bym uważał z wiarą w "wartościowe" dziewczyny. To często wygląda zupełnie inaczej niż się może wydawać. 

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Armengar Zgadzam się w 100%
 

Dlatego pomimo wieku zaliczanego do kryzysu średniego 40l mam kontakty z kobietami, ale mi się nie chce nic z nimi robić, bo to oznacza demolkę życia i odciągnięcie mnie od moich celów.

 

Wolę iść drogą świadomego rozwoju z redpill i nigdy nie uważać, że wszystko jest dane na zawsze (szczególnie moje wieloletnie małżeństwo). 

 

Blue pillowcy uznają kobiety za największe szczęście ich życia i stawiają w centrum swojego życia. Dlatego na końcu przegrywają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bullitt napisał:

Stary, dopytam o dwie rzeczy:

 

1) wybrali kobietę głową a nie kutasem? Rozumiem, że to brzydula o dobrym usposobieniu? Tak to zabrzmiało. Jeśli tak, to rzeczywiście zajebisty "sukces".

2) "Wielu facetów łapie się na urodę laski czy jakiś tam wdzięk" - nie jakiś tam, bo w życiu (wśród kobiet dokładnie tak samo) są jednostki wybitne, ponadprzeciętne, przeciętne i najgorszego sortu. Rozumiem, że zachęcasz nas do olewania urody i wdzięku, zamiast tego do wchodzenia w relacje z babami, które są brzydsze i tylko dlatego mają mniej okazji, żeby Ci doprawić rogi? Czy tak? Nie wiem czy takie miałeś intencje, ale Twoje wypowiedzi świadczą o Twoich wielkich kompleksach i pizdowatym charakterze i osobowości. Popatrz na polskich piłkarzy w Katarze - ty jesteś ich odpowiednikiem w relacjach damsko-męskich. 

Dziękuję za wnikliwa psychoanalizę...

Mowie o tym że dużo lepiej szukać mądrej kobiety wśród przeciętnych lasek. Tam jest ich poprostu więcej i rywalizacja mniejsza. Mój punkt widzenia opieram na takiej wnikliwej logicznej analizie problemu jak poniżej. Kurwiszcza są w każdej grupie atrakcyjności. 

 

Poprostu łatwiej zostać lafirynda gdy masz długa kolejkę napalonych czadow serwujących emocjonalne sinusoidy. 

 

 

 

1 godzinę temu, MM_ napisał:

 

Faceci dzielą się na świadomych (z własnej inicjatywy edukacyjnej lub w wyniku poznania kobiety, która ich rozjechała) oraz takich, którzy jeszcze tkwią w blue pillu, bo kobiecie nie odwaliło do tej pory.

 

Nic szczegółowego nie napisałeś o tych związkach niby udanych, o zasadach w nich panujących, o kryzysach itp. Na tej podstawie stawiasz wnioski, czyli bardzo słaba logika.

 

Widziałem już w życiu i kozaków alfa i beta bankomaty puszczone bokiem. Wszyscy nieświadomi prędzej czy później rozbijają sobie głowy o kobiety, bo taka jest natura kobiet. Nie da się trzymać ramy w związku nie znając red pilla. 

Goście których mam na myśli pochodzili z domu gdzie ojciec trzymal rame ale też wziął sobie mądra kobietę. Kumple poszli w ślady ojców więc nie ma lipy. Nie wybrali najładniejszych dziewczyn w mieście, raczej przeciętne z urody. Za to te dziewczyny są ponadprzeciętnie inteligentne i zdyscyplinowane. 

Dziś mają tego żniwo w postaci super rozwijających się dzieci bo matka przeczytała parę książek na temat rozwoju mózgu i się jej chce z dzieckiem pracować od kolyski. 

Ci goście nie zostaną rozjechani przez myszki bo Focus jest na dzieciach, na rodzinie, na samorozwoju. 

Pozatym wszystkie te Panny to były dziewice i to też jest cegiełka do sukcesu. Związki już trwają po 10-15 lat więc co się miało rozjebac to by się już rozjebało. 

Edytowane przez Gixer
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Iceman84PL napisał:

 

 

 

To wideo to czyste złoto.

 

Stare, 37 letnie, nabotoksowane pudło robiące wodę z mózgu innym starym pudłom i młodym kretynkom, które myślą, że usidlą takiego gościa, który może je jedynie z nudów wziąć na jednorazowe pukanie lub zostać ich utrzymankiem XD 

 

I druga sprawa Panowie - jak tam Wasze żonki / dziewczynki, na które jeb*ecie po 15-20 lat?

Ile razy na Wasz widok Wasza Myszka inna niż wszystkie tak zareagowała?

Ani razu?

Ano tak - ona jest inna niż wszystkie i tak nie robi :D 

Ile kosztowały kolacyjki, wakacje, samochód, mieszkanko żeby Myszka była zadowolona?

A ile on by za to zapłacił?

 

Podpowiem - ona by mu jeszcze za kolację zapłaciła XD

 

"On mi się na początku nie podobał ale jak się starał to zauważyłam jaki jest zaradny" :D 

 

1a9.jpg

 

Leo Messi - laska go spuściła w kiblu jak był nikim, jak stał się znanym piłkarzem zgodziła się na ślub.

Piotr Zelt - płaci alimenty na nie swoje dzieci.

A WY jesteście lepsi? :D 

Kocham tę słodką naiwność ;) 

 

Przebudźcie się, jak mawiają Jehowi, bo na sali sądowej Wasze Mysie inne niż wszystkie zrobią Wam z tyłków garaż dla samolotu :D 

 

@Pietryło - to forum jest właśnie o tym - żeby nie dać się wy*ebać Pani, która już się wyskakała, a teraz bierze frajera na projekt dom.

 

I te komentarze XD

 

Anna Gil
3 miesiące temu
Zapowiada się dobry film. Magdalena Boczarska wybitna aktorka. Simone przystojniak i piękne ciało. Może być to interesująca historia miłości dwojga ludzi, którzy pochodzą z dwóch różnych światów. Wkurza mnie mentalność Polaków, którzy wszystko krytykują dla zasady. Nie podoba się zwiastun nie idź do kina zostań w domu. W czym problem? Trochę życzliwości i dobrego słowa dla reżysera by się przydało.

 


Kata Ko
3 miesiące temu (edytowany)
Super. Lubie Boczarska a od Simone nie mozna oderwac wzroku !

 


Joanna Blueberry
3 miesiące temu
I rozlała się fala hejtu sfrustrowanych, nieszczęśliwych, niedopieszczonych Polaczków 🙄 nie odpowiada Ci, nie oglądaj, nie jest obowiązkowy. Dla mnie pani Boczarska jest wspaniała, Simone... 11/10😜 Jego fizyczność wręcz mnie ogłupia 🤣 Poza tym, zdaje się być ciepłym, dobrym człowiekiem, co można zobaczyć w wywiadach. Prawdziwej miłości życzę wszystkim nieszczęśnikom 😊

 

Już widzę co się będzie działo jak to wejdzie do kin :D

"Miś z koleżankami idziemy na film!"

"Dobrze Myszko"

Stara wróci z filmu, zobaczy normalnego faceta w domu, Miś przynajmniej dwa tygodnie szlabanu na seks bo ją obrzydza (jej się należy taki Włoch!) no i murowany opierdol za źle odłożone mleko do lodówki :D 

 

Typowa "polska żonka" (Stryj) vs "typowy polski kukoldzik-mąż"  (Kubuś):

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 7
  • Dzięki 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pietryło napisał:

po prostu przykro mi że kraj w którym żyje jest postrzegany jako burdel.

Też do niedawna było mi przykro z tego powodu. Lepiej się zająć swoim życiem, bo ty tu będziesz rozpaczał nad sprawą, którą większość tłuszczy ma w dupie, i ani się obejrzysz, a będziesz starym dziadem, który "przemartwił" lepszą część życia.

Najwidoczniej dla tego kraju nie ma już ratunku, musi skundlić się i szczeznąć. Jakiś czas temu postanowiłem, że pozostanę w nurcie wydarzeń, a na boku będę działał dla siebie - tak, abym w odpowiednim czasie mógł wymeldować się z tego szamba, nie czując, że ominęło mnie coś ciekawego. Podobny mindset zalecam tobie - skup się na swoim życiu, i nie zbawiaj tych, którzy nie chcą albo nie zasługują, aby być zbawionymi. :) 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gixer napisał:

Goście których mam na myśli pochodzili z domu gdzie ojciec trzymal rame ale też wziął sobie mądra kobietę. Kumple poszli w ślady ojców więc nie ma lipy. Nie wybrali najładniejszych dziewczyn w mieście, raczej przeciętne z urody. Za to te dziewczyny są ponadprzeciętnie inteligentne i zdyscyplinowane. 

Też taka sprawa, że nie musi być najładniejsza. Ważne by podobała się danemu facetowi. Możliwe, że przez wszechobecną seksualizacje, mężczyźni też mają wykrzywione spojrzenie na kobiety.

Parę razy spotykałem się z takimi "party girl". Bardzo ładne i wtedy w swojej naiwności wierzyłem, że przy mnie się ogarną. Taaa... Wtedy też zrozumiałem, że nie ma co szukać dziewczyn w klubach, dyskotekach. Moja była wychowywała się bez ojca, awantury z byle gówna to była codzienność, nie mówiąc już o tym, że lubiła sobie pogadać z innymi facetami, rzucać osobliwe teksty, a szczytem było dla mnie jak zobaczyła ciapatego spaśladyna i się nim zachwycała. Nie mógł też umknąć mi fakt, że mój znajomy czad jak napiął bica to piała z zachwytu. Decyzja o rozstaniu była jedną z lepszych w moim życiu, a znajomość z czadem odpuściłem. Sam po obserwacji tego i wielu innych sytuacji wyleczyłem się z totalnego blue pilla i zacząłem wprowadzać własną strategie. Forum to w sumie było dopełnienie.

 

3 godziny temu, Gixer napisał:

Pozatym wszystkie te Panny to były dziewice i to też jest cegiełka do sukcesu.

Jestem praktycznie pewien, że dla mojej też jestem pierwszym, więc może coś w tym jest.

 

3 godziny temu, Gixer napisał:

Ci goście nie zostaną rozjechani przez myszki bo Focus jest na dzieciach, na rodzinie, na samorozwoju. 

I wydaję mi się, że to jest dobra droga. Oczywiście nie mam nic do ludzi którzy nie chcą związku i chcą się rozwijać będąc sami to jest wybór indywidualny. Nie mniej moim zdaniem podstawa silnego narodu to silna rodzina z silnym mężczyzną. Chyba czasem wspomina o tym @Strusprawa1 mówiąc o demografii. Niektórzy widzę, że się tu z niego śmieją, moim zdaniem w wielu sprawach ma rację.

 

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

to forum jest właśnie o tym - żeby nie dać się wy*ebać Pani, która już się wyskakała, a teraz bierze frajera na projekt dom.

No wszystko się zgadza tylko, mówię ja już mam dość, przerasta mnie to. Ja na co dzień nie widuję lasek jak obrabiają gałę w kiblu, nie widuję znajomych jak puszczają w neta zboczone foty. Daleki znajomy doznał zdrady ale praktycznie go nie znam. Nie powiem czasem się słyszy o różnych akcjach, ale to nie jest moja codzienność. Po prostu czytanie o tym wszystkim już cholernie mnie zmęczyło;)

 

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

I druga sprawa Panowie - jak tam Wasze żonki / dziewczynki, na które jeb*ecie po 15-20 lat?

Ile razy na Wasz widok Wasza Myszka inna niż wszystkie tak zareagowała?

Ani razu?

Ano tak - ona jest inna niż wszystkie i tak nie robi :D 

Ile kosztowały kolacyjki, wakacje, samochód, mieszkanko żeby Myszka była zadowolona?

A ile on by za to zapłacił?

A ten komentarz czemu miał służyć?;) Nie wszędzie tak to wygląda. Tak kobiety biologicznie są wszystkie takie samie, ale nie wszędzie wygląda to tak jak opisałeś.

 

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

I te komentarze XD

Obczaiłem też na szybko te komentarze... Porażający jest zachwyt na tym "filmem"

 

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Już widzę co się będzie działo jak to wejdzie do kin :D

"Miś z koleżankami idziemy na film!"

"Dobrze Myszko"

Stara wróci z filmu, zobaczy normalnego faceta w domu, Miś przynajmniej dwa tygodnie szlabanu na seks bo ją obrzydza (jej się należy taki Włoch!) no i murowany opierdol za źle odłożone mleko do lodówki :D 

Jeśli chłop na coś takiego pozwala to sam na siebie kręci bata. Już wywalone na ten film, ale takie zachowanie wymaga konkretnej interwencji.

 

Godzinę temu, zychu napisał:

Też do niedawna było mi przykro z tego powodu. Lepiej się zająć swoim życiem, bo ty tu będziesz rozpaczał nad sprawą, którą większość tłuszczy ma w dupie, i ani się obejrzysz, a będziesz starym dziadem, który "przemartwił" lepszą część życia.

Oj powiem Ci, że dawno nie przeczytałem tu tak fajnej rzeczy i która by do mnie trafiła. Życie leci trzeba dbać o swoje podwórko, niestety świata się nie uratuje.

 

Godzinę temu, zychu napisał:

Najwidoczniej dla tego kraju nie ma już ratunku, musi skundlić się i szczeznąć.

Najwidoczniej musi, ale szkoda trochę nie?

Edytowane przez Pietryło
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gixer napisał:

Wielu facetów łapie się na urodę laski czy jakiś tam wdzięk. Efekt aureoli a do tego nie trzymanie ramy i jest kolejny wyjebany 🤣🤣

Pytają kobietę co lubi w łóżku zamiast pytać jaka ma relacje z ojcem. No to nie dziwne ze się zjebało po jakimś czasie. 

>wybierz sobie szona

>płacz że to szon

 

Masz rację :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 2.12.2022 o 19:07, Ramaja Awantura napisał:

Wierzcie mi - niektóre kobiety mają BAAARDZO ciekawe życie XD.

A potem ślubik w kościele i rodzinka :)

W dniu 3.12.2022 o 09:49, Armengar napisał:

le normalnych panien imprezuje i ssie penisy po pijaku, a potem nagle odkrywa swoją sapioseksualność, gdy chce zrobić z siebie dobry materiał na żonę? 

 

Dlatego ja bym uważał z wiarą w "wartościowe" dziewczyny. To często wygląda zupełnie inaczej niż się może wydawać. 

Nie wszystkie są takie, ale takie egzemplarze zdarzają się, jednak niestety nie widziałem innych, nie złapałem na gorącym uczynku, więc ciężko mi będzie wrzucić większość do jednego wora, jednak nie zmienia faktu, że to co piszesz często jest prawdą, sam natknąłem się na tego typu hipokryzje, jak jeden południowiec, prawdopodobnie jakiś Arab, Turek brał moją koleżankę z oazy katolickiej na hotel z baru, sam do nich podbiłem i zapytałem czy na hotel jedziecie ? Będzie co ? Dziewczyna z oazy, wierząca katoliczka :) Ten gość patrzył się na mnie tak jakby miał mi ochotę przywalić. Panna od razu uciekła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2023 o 06:10, Druid napisał:

Nie wszystkie są takie, ale takie egzemplarze zdarzają się,

 

Nie wiem ile tego jest, ale wcale nie jest powiedziane, że mało. 🙂 Słyszałem od różnych ludzi, ze na pielgrzymkach jest dużo seksu. 

 

W dniu 5.01.2023 o 06:10, Druid napisał:

sam natknąłem się na tego typu hipokryzje, jak jeden południowiec, prawdopodobnie jakiś Arab, Turek brał moją koleżankę z oazy katolickiej na hotel z baru, sam do nich podbiłem i zapytałem czy na hotel jedziecie ? Będzie co ? Dziewczyna z oazy, wierząca katoliczka :) Ten gość patrzył się na mnie tak jakby miał mi ochotę przywalić. Panna od razu uciekła.

 

No tak. Najpierw bolcowanie przez południowca, a potem msza, i Jezus jest dla niej super ważny i cnota i w ogóle, ojej, jaka ona dobra i uduchowiona dziewczyna jest. 

 

Gdybyś powiedział jej znajomym, rodzinie co widziałeś, to by nie uwierzyli i by powiedzieli, że podle oczerniasz dobrą dziewczynę. 🙂

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.