Skocz do zawartości

Obowiązkowe ćwiczenia wojskowe?


Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, bassfreak napisał:

Pewnie miał starego lub dziadka w ZOMO/UB i w genach zostało co zostało.

Zawsze byli i będą ludzie, którym wystarczy dać karabin i odrobinę władzy nad innymi, a wyjdzie z nich prawdziwa natura. Życiorys dziadka nie ma tu nic do rzeczy.

23 minuty temu, Obliteraror napisał:

w zaszczytny "łobowiązek" niech się bawią przede wszystkim ci wojownicy Internetów spod znaku: Call of Duty: Ukraine edition.

Już się bawili - te zachodnie ptysie, których rusy zbombardowały pod Lwowem, w Jaworowie. Chyba jedyna dobra rzecz w tej wojnie, że odjebali kilkuset przygłupów za jednym razem. :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, bernevek napisał:

Dobrze, że mam rodzinę w Niemczech.

I myślisz, że jakby się coś zaczęło dziać to Niemcy nie zamkną granicy? 🤣 Jestem sobie w stanie to wyobrazić w 100%.

A jak marzenia o osi Berlin-Moskwa-Pekin się rozwieją, to będą walczyć z Putinem do ostatniego Polaka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Baca1980 napisał:

Jeśli chodzi o mnie to Polska powinna mieć służbę wojskową jak Izrael. Gdzie w kamasze idzie prawie każdy. Zarówno mężczyzna jak i kobieta :). 

Kobiety na 1 linii frontu to dodatkowa przewaga.

Masa kuków ( a takich mężczyzn jest statystycznie najwięcej)  strony przeciwnej może mieć spore opory czy strzelać do kobiet.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, BumTrarara napisał:

I myślisz, że jakby się coś zaczęło dziać to Niemcy nie zamkną granicy? 🤣 Jestem sobie w stanie to wyobrazić w 100%.

A jak marzenia o osi Berlin-Moskwa-Pekin się rozwieją, to będą walczyć z Putinem do ostatniego Polaka.

 

Dlatego trzeba działać szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Brat Jan napisał:

Masa kuków ( a takich mężczyzn jest statystycznie najwięcej)  strony przeciwnej może mieć spore opory czy strzelać do kobiet.

 

W wojsku odczłowiecza się zarówno żołnierza, jak i wroga (tyle, że nieco w innym "kontekście" ): cel się porusza. Ale "oni" to nie ludzie, bo chcą zabić ciebie żołnierzu! Broń ojczyzny, honoru, rodziny i kraju. Wróg czeka, kobieta czy mężczyzna, nie ma znacznia. To wróg wróg wróg! A wróg to nie człowiek. 

... i inne hasła podobnego typu. 

 

Na początkujących to na pewno zadziała. No bo jak to tak, zabijać kobiety. Ale bardziej doświadczonych to nie ruszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2022 roku PIS uchwalił ustawę w której każdy po komisji jest w tak zwanej rezerwie biernej. Do tego ćwiczenia kończą się przysięgą polecam przeczytać jak ona brzmi a PIS to zrobił bo generalnie konsytuacyjnie mamy prawo do odmowy udziału w wojnie a po złożeniu przysięgi defacto stajemy się żołnierzami i chuja możemy zrobić.

 

To jest straszna chujnia, gadałem z rodzicami i chyba emigruje z tego kraju w pierwszej połowie roku.

 

Do pierwszego lutego skończy się pierwsza tura gdzie powołają pierwsze 200 tysięcy mężczyzn. Później pewnie będą bardziej agresywni.

 

Same ćwiczenia to chujnia bo czego można się nauczyć w 33 dni. Tu chodzi o to żeby defacto wszyscy mężczyźni stali się żołnierzami bo cywile mają większe konsytucyjne prawa. Będziemy miechem, obowiązki jak wojsko zawodowe ale brak emeryturki i wynagrodzenia.

Edytowane przez NoHope
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna miałem jeszcze jakieś wątpliwości czy poszedłbym walczyć, bo kocham ten kraj mimo całego spierdolenia panującego w nim. 

Po ostatnich akcjach milicyjnych kundli zatruwających życie na każdym kroku już ich nie mam. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zychu napisał:

Już się bawili - te zachodnie ptysie, których rusy zbombardowały pod Lwowem, w Jaworowie. Chyba jedyna dobra rzecz w tej wojnie, że odjebali kilkuset przygłupów za jednym razem. :) 

Nasi też pojechali bić rusa:

 

https://odysee.com/@airbornewolf:8/RF-Troops-neutralised-an-Polish-Merc-group-with-Bushmaster-in-Kupyansk:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191Widzę ten film już tutaj po raz kolejny więc takie pytanie. 

 

Skąd wy wiecie, że to Polacy? Przecież ja tam nie widzę żadnych barw ani nic. 

 

Potwierdzeniem tego ma być to, że nagrywający i osoby tam mówią - Polacy? 

 

Najemnicy mają flagi na barkach krajów z których pochodzą. Ukraińska i swoją. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.