Skocz do zawartości

Mieszkanie za pomówienie czyli kolejny projekt ustawy w Sejmie pozwalający kobietom bezkarnie niszczyć mężczyzn!


Rekomendowane odpowiedzi

Polega to na tym, że wystarczy pomówić kogoś o stosowanie przemocy by bez wyroku sądu, bez sprawdzania dowodów,

bez udzielania pomówionemu prawa do obrony skutecznie eksmitować go z jego własnego mieszkania.

 

Przypominam, że już coś takiego obowiazuje w najbardziej sfeminizowanym kraju Europy jakim jest Hiszpania, że

wystarczy słowo kobiety, bezpodstawne pomówienie czy oskarżenie bez udowadniania winy mężczyzny i kobiecie

wierzy się na słowo.

 

Do tych niedowiarków i smieszków, którzy nie wierzyli, że takie historie nie mogą się wydarzyć stają się faktem i docierają 

również do Polski.

 

Dodaje także filmik posła Sośnierza, który stając w obronie mężczyzn zostaje wyśmiany przez kobiety w sejmie i jeszcze

próbuje sie go postawić do pionu i pokazać mu miejsce w szeregu.

 

Co tu dużo pisać obejrzyjcie sami. 

 

 

 

Tutaj już to nagłaśnia Carrioner i chwała mu za to👍👊🤝

Gdzie tylko możecie rozsyłajcie po znajomych, na forach bo chodzi tu mężczyźni o nasze być albo nie być.

Feministki próbują przepchnąć w Sejmie ustawę o domniemaniu winy a jak dobrze wiecie zawsze wierzy się kobietom.

Mężczyźni bez względu na poglądy i animozje bądźmy razem i walczmy o swoje prawa, wolność, swobody i przede wszystkim

godność i szacunek chociażby za to, że to nasza płeć męska stworzyła i utrzymuje cywilizację, z której kobiety korzystają.

Bez nas to wszystko upadnie czego odurzone gniewem i agresją kobiety nie rozumieją i nie dochodzi do ich świadomości.

Żarty panowie się skończyły pora podjąć działanie i przestać biernie się przyglądać jak kobiety nas niszczą, plują na nas 

i wszystko nam zabierają z chorej nienawiści.

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 12
  • Dzięki 9
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klauny w sejmie wbijają sobie gwóźdź do trumny a potem zdziwieni czemu nie ma małżeństw no i gdzie te dzieci?!

Tylko co to ma na celu? serio logicznie myślący ludzie nie przytakują na takie ustawy.

Nie mówiąc już o aferze jaka zrobiła się w koło ćwiczeń wojskowych i cyrków rządzących ciąg dalszy.

 

Nie przepadam za bluzganiem na forum ale do kurwy nędzy czy ten naród pójdzie kiedykolwiek po rozum do głowy? czy do zasranego końca świata zostaniemy mentalnymi (i fizycznymi) niewolnikami i będziemy skakać na wszystkie zachcianki rządu zamiast zrobić z nim porządek? serio ręce opadają ja nie mam siły już wałkować z ludźmi tematów politycznych bo oni są po prostu TĘPI !! gadając do ściany to ściana cię zrozumie szybciej niż ten polski motłoch.

 

Ta baba na mówinicy jest okropna, kurwa mać ona ma chyba taką odklejkę jak wszystkie feministki i wyładowuję swoją frustrację na innych bo nikt jej kurwa nie chce.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to przejdzie to rządzący sami sobie strzelą w stopę i żadne 500+ tutaj nie pomoże. Jest to powolny proces wyniszczania społeczeństwa. Każdy myślący mężczyzna, a takich jest coraz więcej w to nie wejdzie bo będzie sobie zdawał sprawę z konsekwencji. Natomiast cała reszta będzie skazana na emocjonalne ,,jazdy" i albo się przebudzi w porę ponosząc ogromne straty, albo będzie zmuszona zakończyć swój żywot, co widzi się i słyszy coraz częściej choćby wśród celebrytów.

Dodając do tego zjawiska kryzys i ciężkie czasy, zagrożenie militarne to będziemy mieć istny armagedon. A to właśnie dom i rodzina powinna być podporą by ten trudny czas w miarę łagodnie przejść. 

 

Jeśli tak dalej będzie i pójdzie to w tą stronę to Europa sama się unicestwi. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety po prostu zbrutalizowały swoje starania o dostęp do zasobów wypracowanych przez mężczyzn. Kiedyś wychodziły za mąż, teraz walczą z "przemocowcami". Ale tu wciąż chodzi o to samo, czyli "jak się ustawić, i się nie narobić". A komunizm to nie sprawiedliwość, tylko gwałt na własności i godności ludzkiej. Zawsze tak było, zawsze tak będzie.

A ponad tymi użytecznymi kretynkami siedzą i knują światowi oligarchowie, którzy mają największy zysk z antagonizacji społeczeństw - zwłaszcza tych, które można jeszcze z czegoś oskubać.

Edytowane przez zychu
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale widzicie - facet jest jeden. bab tam z 5. Sorry ale jakby facetów było tyle samo to by przekrzyczeli itp...

Faceci są z góry przegrani bo latają za cipami. Wiele razy miałem kumpli którzy przy dziewczynach stawali się psami ogrodnika - czyt. śmieciami.

Wyciągali ci gówno sprzed 10 lat.
To jest nasze przekleństwo - brak kontroli nad popędem. Tego powinien uczyć każdy ojciec....

A co mamy? Od młodości popisuwę bo ktoś RUCHAŁ albo będzie RUCHAŁ albo co ty się nie znasz bo nie RUCHAŁEŚ. Facet faceta czyni gorszym. 

To jest kurwa święty graal męskości - i dlatego faceci to takie pisdy.

Jesteśmy skazani na zagładę bo jesteśmy indywidualistami z natury... a kobiety odwrotnie.

 

Kolega z pracy opowiadał o swoim szefie z poprzedniej roboty. Kurwa typ podchodzi do nich na magazyn i mówi "chodźcie, mam dal was niespodziankę"

Oni zaciekawieni idą za nim a on im... pokazuje swój nowy samochód...

Chłop dorosły z 50pare lat. I wy się dziwicie że jest chujowo? XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 11
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramaja Awantura BUUUM... 

Strzał w dziesiątkę. Będąc w towarzystwie i gdy tylko pojawiły się jakieś panny co to za popisuwa się zaczęła odwalać. Jakie kozaki nagle.

 

6 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Wyciągali ci gówno sprzed 10 lat.

No, albo jakieś pierdy co do ubioru czy czegokolwiek, tak z dupy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pietryło A wiesz dlaczego? Bo to były żywe gówna i zakompleksione śmiecie. 

Miałem takiego kumpla który lubił mi dosrywać (wtedy mnie to wkurzało i bolało bo byłem niceguy) i wiesz co się okazało potem?

Że miał mummy-issues (matka mu potrafiła mówić że "w życiu do niczego nie dojdzie").

Po tym jak sobie robił przy mnie podśmiechujki jak próbowałem wyrwać dziewczynę - kazałem mu spierdalać. 

I tak od takiego śmiecia niczego sensownego bym się nie nauczył, a tylko by sobie kompleksy na mnie leczył...

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne rozwiązanie jakie mi przychodzi do głowy to wynająć swoje mieszkanie i samemu mieszkać w wynajmowanym. 
Do tego ukryta kamerka w każdym pomieszczeniu. Kur.. big brother normalnie. 

Bracia ja to chyba odpuszczam ten cyrk. Myśle nad powrotem do Polski, ale jak czytam takie niusy to się odechciewa.

 

A może tak sprzedać wszystko i wyjechać do Tybetu, zostać mnichem. Żyć w społeczności wśród innych braci mnichów i dostąpić oświecenia. To chyba lepsze rozwiązanie, niż mieszkać z bombą z opóźnionym zapłonem.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem napisz na forum czemu nie chcesz się wiązać z kobietą i czemu nie chcesz mieć dzieci, to darcie klawiatury, że jesteś niedojrzały, nie nadajesz się na ojca, nie zostawaj nim, wielkie zdziwienie pań jakbyś sobie to wszystko wymyślił.  Ja rozumiem, ze ojcostwo czy zwiazki to moze byc fajny czas w życiu, ale nic nie trwa wiecznie i jeszcze to obarczone takim ryzykiem. Jak tu nie mieć beki z kobiet i ich rycerzyków.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było, gdyby jakiś prawnik to wyjaśnił. Nawet z tą ustawą antyprzemocową, to nie jest jak wielu pisze na forum. @Zgredek jest policjantem i opisywał takie interwencje. Według niego to tak wcale nie wygląda, że jeden telefon i gościa wyciągają automatycznie z domu na dołek. Tutaj podobnie, potrzebna jest jakaś analiza prawnika. Choć oczywiście nie ma co się pocieszać, że nie jest tak źle jak mogłoby być, bo jest źle z tym systemem bez/prawnym.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramaja Awantura też miałem paru takich "kumpli". Głównie to technikum, kiedy to zacząłem poważnie oglądać się za dziewczynami. Choć na tym nieszczęsnym roku studiów też było kilku pajaców. 

W tym technikum głównie pamiętam jednego rudego typa, gościa co ma chyba 1,5m i typka który musiał wszystko wiedzieć a jak coś mu nie chciałeś powiedzieć to odwalała mu palma, myślę że miał coś z psychola. Było też kilku czadów, oni też przyjemni nie byli. Oczywiście na początku wszystko było spoko, wspólnie gdzieś się wychodziło, piło niby fajnie. Natura danych osób zaczęła wyłazić po czasie, byłem wtedy o wiele bardziej naiwny niż teraz. Teraz po prostu w ogóle bym z nimi nie wchodził w interakcję. Zresztą wylecieli z grona znajomych daaawno.

 

A co do tematu... Miałem sobie odpuścić, ale chyba znowu zacznę swoją krucjatę i po prostu przy jakiś spotkaniach w sposób nienachalny wspomnę o problemie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Polega to na tym, że wystarczy pomówić kogoś o stosowanie przemocy by bez wyroku sądu, bez sprawdzania dowodów,

bez udzielania pomówionemu prawa do obrony skutecznie eksmitować go z jego własnego mieszkania.

Aha, Chujowe, ale chujowsze jest zostawianie oprawcy z ofiarą, bo prawo własności.

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Przypominam, że już coś takiego obowiazuje w najbardziej sfeminizowanym kraju Europy jakim jest Hiszpania, że

wystarczy słowo kobiety, bezpodstawne pomówienie czy oskarżenie bez udowadniania winy mężczyzny i kobiecie

wierzy się na słowo.

Patriarchat xD.
Facet silny i w domyśle sprawczy. Kobieta słaba i w domyśle ofiara.
Facet ofiara? A to możliwe?
A takie stereotypy można o kant dupy rozbić. 

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Do tych niedowiarków i smieszków, którzy nie wierzyli, że takie historie nie mogą się wydarzyć stają się faktem i docierają 

również do Polski.

Ojej. Trzeba było Ahmedów przywieźć byśmy mieli szariat i kobiety ustawione jak w zegarku.

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Dodaje także filmik posła Sośnierza, który stając w obronie mężczyzn zostaje wyśmiany przez kobiety w sejmie i jeszcze

próbuje sie go postawić do pionu i pokazać mu miejsce w szeregu.

 

Co tu dużo pisać obejrzyjcie sami. 

 

Ten filmik to XD. Ilu tych posłów tam jest 12? Od razu widać jak ważny to jest temat.

Mam wrażenie ze większość interwencji policyjnych to tzw. patola. Ot sebix po odsiadce wydziera się na karynę i dochodzi do rękoczynów. 

Często w takim wypadku nie ma właściciela mieszkania i  nie ma problemu

Domniemanie niewinności jest ciekawym konceptem w tym wypadku.

 Czy w imię domniemania niewinności oraz prawa własności powinno się dopuszczać narażenie życia.

Swoją drogą, jedną z najczęstszych dróg do bezdomności jest właśnie przemocowy partner/ka i  rodzina.  

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

 

Tutaj już to nagłaśnia Carrioner i chwała mu za to👍👊🤝

Gdzie tylko możecie rozsyłajcie po znajomych, na forach bo chodzi tu mężczyźni o nasze być albo nie być.

Nasze czyli czyje?  
Bo to trochę będzie temat XD dla masy facetów, którzy nie mają widoków na własne mieszkanie i są skazani na bycie dymanymi przez właścicieli kawalerek na wynajem.
Facetów którym taki Sośnierz pokaże środkowy palec jakby weszła propozycja ustalenia ceny maksymalnej wynajmu.
Czyli klasyczne walcz o mój interes bo może za n lat będzie Twoim ale nie oczekuj komuchu że ja Ci pomogę bo święte prawo własności i rynku.

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Feministki próbują przepchnąć w Sejmie ustawę o domniemaniu winy a jak dobrze wiecie zawsze wierzy się kobietom.

Bo przecież słabsze głupsze i niewinne.

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Mężczyźni bez względu na poglądy i animozje bądźmy razem i walczmy o swoje prawa, wolność, swobody i przede wszystkim

godność i szacunek chociażby za to, że to nasza płeć męska stworzyła i utrzymuje cywilizację, z której kobiety korzystają.

Lol. "Za wolność naszą i waszą" "Facet Chrystusem cywilizacji"
A ja nie mam w tym interesu, żadnego. 
 

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Bez nas to wszystko upadnie czego odurzone gniewem i agresją kobiety nie rozumieją i nie dochodzi do ich świadomości.

Dlatego że są za głupie na manipulacje i powinno się je traktować jak nieco bardziej ogarnięte pieski?

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Żarty panowie się skończyły pora podjąć działanie i przestać biernie się przyglądać jak kobiety nas niszczą, plują na nas 

i wszystko nam zabierają z chorej nienawiści.

To podejmij. 

53 minuty temu, bassfreak napisał:

Klauny w sejmie wbijają sobie gwóźdź do trumny a potem zdziwieni czemu nie ma małżeństw no i gdzie te dzieci?!

Klauny w sejmie mają tu pewien wpływ ale przeważający wpływ ma społeczeństwo.
Pomijając 500plusy przeciętna osoba chce się ustabilizować mieszkaniowo i zawodowo. Co jest trudne. 
Dzieci się odkłada na później A potem później przechodzi w nigdy

53 minuty temu, bassfreak napisał:

Tylko co to ma na celu? serio logicznie myślący ludzie nie przytakują na takie ustawy.

Lol. Ludzie nie są logiczni. Są emocjonalni. 
Trybunał konstytucyjny wydający wyrok w sprawie aborcji? "Hue, hue, julki mają ból dupy".
Ta ustawa w sejmie i znów my vs oni i emocjonalne pierdololo.
 

53 minuty temu, bassfreak napisał:

Nie mówiąc już o aferze jaka zrobiła się w koło ćwiczeń wojskowych i cyrków rządzących ciąg dalszy.

 

Nie przepadam za bluzganiem na forum ale do kurwy nędzy czy ten naród pójdzie kiedykolwiek po rozum do głowy?

NIE xD. Chyba ze pod butem, wtedy cos się udaje. A poza tym to wolnoć Tomku w swoim domku i każdy sobie rzepkę skrobie.

Czy to nie Ty zastanawiałeś się skąd takie ceny mieszkań są?

53 minuty temu, bassfreak napisał:

 

czy do zasranego końca świata zostaniemy mentalnymi (i fizycznymi) niewolnikami i będziemy skakać na wszystkie zachcianki rządu zamiast zrobić z nim porządek?

A na wyborach byłeś czy jesteś jednym z tych jojczących ze nie ma odpowiedniej partii/kandydata i wybory olałeś? Poza tym skąd wiesz że to wyszło od rządu a nie opozycji?

53 minuty temu, bassfreak napisał:

serio ręce opadają ja nie mam siły już wałkować z ludźmi tematów politycznych bo oni są po prostu TĘPI !! gadając do ściany to ściana cię zrozumie szybciej niż ten polski motłoch.

Jeśli ściana Ci przyznaje racje to polecam psychiatrę

53 minuty temu, bassfreak napisał:

Ta baba na mówinicy jest okropna, kurwa mać ona ma chyba taką odklejkę jak wszystkie feministki i wyładowuję swoją frustrację na innych bo nikt jej kurwa nie chce.


Ona ma odklejke, Ci o "hue hue głupie julki nie będą mieć aborcji" mają odklejke.  Masa ludzi ma odklejke.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba coraz bardziej nie mam ochoty wracać do tego kraju. Generalnie od nowego roku budować można juz nawet bez pozwolenia ponoć nawet powyżej 70m2 ale tylko po to żeby później zostać wyrzuconym i oskarżonym o co tam jeszcze można faceta oskarżyć. Robi sie feministyczny kraj nie ma co ukrywać. Nawet jeśli wybuduje swoje i wynajme od kogos to i tak dla uczciwego czlowieka znaleźć fajne mieszkanie to już ciezko. Będzie chyba "dostaniesz albo nie dostaniesz" albo "dostaniesz ale tylko musisz to czy tamto..."

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niebezpiecznie się dzisiaj wiązać na dłuższy dystans, niebezpiecznie, dobrze że preferuje szybkie ruchawki...

 

Tak sobie myślę i myślę, kontempluję przez ostatnie dni i najgorsze w tym wszystkim nie są kobiety, bo ktoś tym kobietom te prawa wymyśla, a najgorsi są cwele, jak to ładnie ktoś tutaj pisał, cwele czyli mężczyźni.

 

Bo jak jest jakaś akcja, grubsza, coś się odjebało, to zawsze taki cwel jeden z drugim robi największy problem, bo nie może znieść faktu że tylko on jest cwelony a załóżmy Ty cwelony się być nie dajesz.

 

To mnie zawsze najbardziej niepokoi.

 

Życie cwela, nienawistnika.

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cypr, Malta, Majorka ewentualnie gdzieś Azja, w przyszłym roku musi zapaść u mnie decyzja. Polska piękny kraj do życia, wbrew śmieszkom i szydercom infrastrukturę mamy bardzo dobrą, piękną przyrodę, trochę słabo z publiczną służbą zdrowia, prawem szeroko pojętym i siłą gospodarki, do tego trochę mental skrzywiony, ale ogólnie bardzo dobre miejsce do mieszkania, przez ostatnie 20 lat wiele zmian na plus... gdyby nie... Ci idioci. 

 

Przyszły rok, rok decyzji. 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Libertyn said:

Aha, Chujowe, ale chujowsze jest zostawianie oprawcy z ofiarą, bo prawo własności.

Nie ma obowiązku pozostania z oprawcą a tytuł prawa własności jest oczywisty prawnie, cywilizacyjnie i kulturowo. Dziś twoje mieszkanie przestanie być twoje na wniosek jakiejś pieprzniętej, chciwej baby a jutro co? Nerka? Wątroba? Jesteś tak przesiąknięty lewackimi femino-wypierdami, dla niepoznaki zwanymi nowoczesną propagandą pseudooświeconych, że mózg się lasuje i staje w poprzek. 

 

1 hour ago, Libertyn said:

Ojej. Trzeba było Ahmedów przywieźć byśmy mieli szariat i kobiety ustawione jak w zegarku.

Niekoniecznie. Wystarczy przestrzegać konstytucyjnej równości wobec prawa. Wiem, wiem, za mało postępackie. 

 

1 hour ago, Libertyn said:

Czy w imię domniemania niewinności oraz prawa własności powinno się dopuszczać narażenie życia.

Domniemanie niewinności działa również w Twoim interesie. Czy jesteś prewencyjnie aresztowany za gwałt, bo masz przy sobie jego narzędzie? Przyj dalej w tym kierunku, to w końcu będziesz pracował w kamieniołomach na panie w solarium. Tak się popisujesz swoją wiedzą historyczną a kompletnie niczego się z niej nie uczysz. 

 

1 hour ago, Libertyn said:

A ja nie mam w tym interesu, żadnego. 

Masz, tylko go kompletnie nie ogarniasz. Oczywiście zakładając, że nie jesteś kobietą.

 

1 hour ago, manygguh said:

Nawet z tą ustawą antyprzemocową, to nie jest jak wielu pisze na forum. @Zgredek jest policjantem i opisywał takie interwencje. Według niego to tak wcale nie wygląda, że jeden telefon i gościa wyciągają automatycznie z domu na dołek.

Dziś - nie, jutro może też jeszcze nie, pamiętaj że każda zmiana idąca "z góry" to zaledwie etap procesu. Zobacz sobie Hiszpanię... Tam socjalizm dla kobiet i feudalizm dla mężczyzn są faktem. Jeszcze i u nas może się skończyć powstaniem szajek "occupados", którzy włamią Ci się na chatę jak będziesz w delegacji i jeśli upłynie 48h od włamu a oni się rozgoszczą, to możesz szukać pokoju w hotelu, bo w świetle prawa to oni przejmują prawo do korzystania z (TWOJEJ) nieruchomości. Osobiście podziękuję za taki postęp - zwłaszcza tworzący otoczenie dla realizacji "nowoczesnej idei", żeby jedwabnik nie chciał nawet mieć niczego (i był szczęśliwy). Bo posiadanie to będą same koszty, troski, szykany i problemy. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, maroon napisał:

Ale o co ten zgiełk? 90% waszego życia kręci się wokół tego jak zaruchać. Podstawowa potrzeba synki pierdolą. 

 

Zapach cipy jara wam styki. Boginie na piedestał. 

 

No to macie, co chcieliście. 😁

A ja mam na to wywalone. Za stary już jestem. Wolę święty spokój i książkę. Żal mi tylko młodzieży bo będą mieli przejebane.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

Ale o co ten zgiełk? 90% waszego życia kręci się wokół tego jak zaruchać. Podstawowa potrzeba synki pierdolą. 

 

Zapach cipy jara wam styki. Boginie na piedestał. 

 

No to macie, co chcieliście

 

Edytowane przez Zatarra
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Polega to na tym, że wystarczy pomówić kogoś o stosowanie przemocy by bez wyroku sądu, bez sprawdzania dowodów,

bez udzielania pomówionemu prawa do obrony skutecznie eksmitować go z jego własnego mieszkania.

 

Przypominam, że już coś takiego obowiazuje w najbardziej sfeminizowanym kraju Europy jakim jest Hiszpania, że

wystarczy słowo kobiety, bezpodstawne pomówienie czy oskarżenie bez udowadniania winy mężczyzny i kobiecie

wierzy się na słowo.

 

Do tych niedowiarków i smieszków, którzy nie wierzyli, że takie historie nie mogą się wydarzyć stają się faktem i docierają 

również do Polski.

 

Dodaje także filmik posła Sośnierza, który stając w obronie mężczyzn zostaje wyśmiany przez kobiety w sejmie i jeszcze

próbuje sie go postawić do pionu i pokazać mu miejsce w szeregu.

 

Co tu dużo pisać obejrzyjcie sami. 

 

 

 

Tutaj już to nagłaśnia Carrioner i chwała mu za to👍👊🤝

Gdzie tylko możecie rozsyłajcie po znajomych, na forach bo chodzi tu mężczyźni o nasze być albo nie być.

Feministki próbują przepchnąć w Sejmie ustawę o domniemaniu winy a jak dobrze wiecie zawsze wierzy się kobietom.

Mężczyźni bez względu na poglądy i animozje bądźmy razem i walczmy o swoje prawa, wolność, swobody i przede wszystkim

godność i szacunek chociażby za to, że to nasza płeć męska stworzyła i utrzymuje cywilizację, z której kobiety korzystają.

Bez nas to wszystko upadnie czego odurzone gniewem i agresją kobiety nie rozumieją i nie dochodzi do ich świadomości.

Żarty panowie się skończyły pora podjąć działanie i przestać biernie się przyglądać jak kobiety nas niszczą, plują na nas 

i wszystko nam zabierają z chorej nienawiści.

 

 

A Braun na wyjebce sączy sobie wodę 😂 Sigma 😂

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat powinien być podpięty jako ostrzeżenie pod każdym wątkiem dotyczącym związków, bo oskarżenia o przemoc są teraz sfingowane.

 

Walczyć z tym można już przy najbliższych wyborach nie głosując na łajdaków, tylko na Konfederację (niestety tylko w połowie).

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.