Skocz do zawartości

Mieszkanie za pomówienie czyli kolejny projekt ustawy w Sejmie pozwalający kobietom bezkarnie niszczyć mężczyzn!


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Rnext said:

Niekoniecznie. Wystarczy przestrzegać konstytucyjnej równości wobec prawa. Wiem, wiem, za mało postępackie. 

 

Serio? Typowy Janusz ograniczenia prędkości w mieście czy na wiosce nie potrafi przestrzegać, a ty byś chciał równości konstytucyjnej? 😂😂😂😂

 

Dawno się tak nie uśmiałem. 

 

Tu są korzenie na wylot przegniłe. Co by nie wyrosło, to zdechnie. 

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn Nie udzielaj się w wątku przeznaczonym dla mężczyzn tylko wracaj do rezerwatu gdzie twoje miejsce. Nikt twoich lewicowych wypocin nie bierze na poważnie.

 

@manygguh Myślę, że mogli by się wypowiedzieć w tej kwestii @Mosze Redi @Casus Secundus jak to wygląda lub może wyglądać w praktyce natomiast zdanie policjanta z forum nie brałbym pod uwagę bo służy opresyjnemu systemowi i władzy dzięki, którym ma profity więc całej prawdy Ci nie powie. 

A zapewnienia, że z bliska wygląda to inaczej i nie kara pomawianych facetów na miejscu zdarzenia trzeba wpuszczać jednym uchem a drugim wypuszczać bo zapewne ma odgórnie nakaz karania i czy to podoba się czy nie to w tym zawodzie musi wypełniać rozkazy tym bardziej, że teraz mają kamerki i jest partner, który może na kablować. 

Teraz to nawet w robocie nie wiesz kto przyjaciel a kto wróg bo ludzie dla awansu, pieniędzy zrobią dosłownie wszystko. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 9
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jorgen Svensson napisał:

Cypr, Malta, Majorka ewentualnie gdzieś Azja, w przyszłym roku musi zapaść u mnie decyzja. 

(...)

Przyszły rok, rok decyzji. 

 

A kolega nie chce na mobilizacje?

 

 

 

W razie czego wie gdzie mnie szukać, obecnie 23 stopnie, morze 21.5.

 

Z Pań mamy tutaj miejscowe, dużo czarnych dam, trochę azjatek, a dziś poznałem trzy przeurocze Żydówki - bo mają tanio i blisko ;) Jak lubisz kręcone, mocno ciemne włosy, oliwkową cerę i zadarte noski z garbami - odnajdziesz się bez problemu ;) 

 

Jak jest dobry angielski to już gitówa, a ja coś kojarzę, że kolega niemiecki zna też, to już w ogóle bo tu lud leniwy i ma dwie lewe ręce do roboty, a Słowianin robotny jest i ma chęć do robienia czegokolwiek więc szybko się odnajdzie, a miesjcowu najwyżej opie****ą żeby za szybko nic nie robić bo przerwa musi być ;) 

 

Tak swoją drogą - czarne lubią takich wikingów jak kolega, mogę z jakąś w Polszy zapoznać :D 

 

Jestem do świąt bo potem rodziców trzeba nawiedzić ;) 

 

@RENGERS - ta ja o polish cuckolds pisze per cwele.

Są jeszcze cuckserwatyści - konserwatywne kuki co bronią małżeństw - inna wersja kukoldów jak Gonciarz (liberałów).

 

Niestety - polski facet, to w większości kukold i simp.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to nie jest jakaś gra psychologiczna. Zaczynają z górnego pułapu, założyli, że to nie przejdzie ale schodząc w dół będzie im łatwiej zatrzymać się na tym co założyli, niż od dołu w górę.

Albo jedna z wielu gierek które w całość się zejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

 

A kolega nie chce na mobilizacje?

 

 

 

W razie czego wie gdzie mnie szukać, obecnie 23 stopnie, morze 21.5.

 

Z Pań mamy tutaj miejscowe, dużo czarnych dam, trochę azjatek, a dziś poznałem trzy przeurocze Żydówki - bo mają tanio i blisko ;) Jak lubisz kręcone, mocno ciemne włosy, oliwkową cerę i zadarte noski z garbami - odnajdziesz się bez problemu ;) 

 

Jak jest dobry angielski to już gitówa, a ja coś kojarzę, że kolega niemiecki zna też, to już w ogóle bo tu lud leniwy i ma dwie lewe ręce do roboty, a Słowianin robotny jest i ma chęć do robienia czegokolwiek więc szybko się odnajdzie, a miesjcowu najwyżej opie****ą żeby za szybko nic nie robić bo przerwa musi być ;) 

 

Tak swoją drogą - czarne lubią takich wikingów jak kolega, mogę z jakąś w Polszy zapoznać :D 

 

Jestem do świąt bo potem rodziców trzeba nawiedzić ;) 

 

@RENGERS - ta ja o polish cuckolds pisze per cwele.

Są jeszcze cuckserwatyści - konserwatywne kuki co bronią małżeństw - inna wersja kukoldów jak Gonciarz (liberałów).

 

Niestety - polski facet, to w większości kukold i simp.

 

Zwiedzanie zacznę od lutego prawdopodobnie, teraz DE potem PL 2-3 dni w domu, Bieszczady, kilka spraw do załatwienia, potem DE i prawdopodobnie Cyprus, pójdzie na pierwszy ogień.

 

Oczywiście mobilizacja pełna, bo to strategiczna życiowa decyzja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RENGERS napisał:

@Jorgen Svensson Jak jesteś kawaler, to wiele do życia Ci nie potrzeba, jesteś wolny ptak :) 

 

Najważniejsze, by mieć tego świadomość  i się nie bać, będzie zajebiście, chociaż cypr to troszku blisko :) 

 

To, że blisko to zaleta jak i wada, zależy jak na to patrzeć. Przyszły rok będzie ciekawy, po 2 latach problemów zdrowotnych liczę na dobry rok. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, bassfreak said:

Klauny w sejmie wbijają sobie gwóźdź do trumny a potem zdziwieni czemu nie ma małżeństw no i gdzie te dzieci?!

 

Sobie?

Nam. Nie sobie.

 

"Władza się wyżywi" - mówi ci to coś?

Dlatego trzeba ograniczyć rząd i jego władzę.

Jako, że rząd z sejmu się wywodzi to  władzę  sejmu też.

Jako

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rnext napisał:
5 godzin temu, Libertyn napisał:

Aha, Chujowe, ale chujowsze jest zostawianie oprawcy z ofiarą, bo prawo własności.

Nie ma obowiązku pozostania z oprawcą a tytuł prawa własności jest oczywisty prawnie, cywilizacyjnie i kulturowo.

Oczywiście. Można uciec. Gdzieś. Tylko gdzie? 

Można zamieszkać zawsze na dworcu. W sumie lepiej karać ofiarę co nie?
 

4 godziny temu, Rnext napisał:

Dziś twoje mieszkanie przestanie być twoje na wniosek jakiejś pieprzniętej, chciwej baby a jutro co?

Hmm, ale to mieszkanie trzeba wpierw mieć. 
Nie ma mieszkania nie ma problemu.
Kredyty są w końcu łatwo dostępne a mieszkania tanie.
Przeciętny 25 latek mieszka na własnym, a nie czekaj. 
 

4 godziny temu, Rnext napisał:

 

Nerka? Wątroba? Jesteś tak przesiąknięty lewackimi femino-wypierdami, dla niepoznaki zwanymi nowoczesną propagandą pseudooświeconych, że mózg się lasuje i staje w poprzek. 

XD.

Na pewno inwektywami mnie przekonasz.
Nie. Po prostu mam w dupie tą ustawę, nie wpływa ona i prawdopodobnie nie wpłynie na moje życie w żaden sposób. Znam za to  co najmniej jedną osobę,  której by bardzo ułatwiła życie gdyby była wprowadzona sporo wcześniej.

Ot, mnie obchodzi to tak jak @Kesperta obchodzi to że całej masy ludzi nie stać na samodzielne mieszkanie w mieście bo wypłata jest identyczna kwocie wynajmu.
 

4 godziny temu, Rnext napisał:

 

5 godzin temu, Libertyn napisał:

Ojej. Trzeba było Ahmedów przywieźć byśmy mieli szariat i kobiety ustawione jak w zegarku.

Niekoniecznie. Wystarczy przestrzegać konstytucyjnej równości wobec prawa. Wiem, wiem, za mało postępackie. 

Albo wystarczyłoby żeby nie było przemocy a ludzie podchodzili do wszelkich zakazów/nakazów zero-jedynkowo. Wtedy by nie było potrzeby tworzenia całej tej ustawy.
Równość wobec prawa musi być. 

4 godziny temu, Rnext napisał:
5 godzin temu, Libertyn napisał:

Czy w imię domniemania niewinności oraz prawa własności powinno się dopuszczać narażenie życia.

Domniemanie niewinności działa również w Twoim interesie. Czy jesteś prewencyjnie aresztowany za gwałt, bo masz przy sobie jego narzędzie? Przyj dalej w tym kierunku, to w końcu będziesz pracował w kamieniołomach na panie w solarium. Tak się popisujesz swoją wiedzą historyczną a kompletnie niczego się z niej nie uczysz. 

Jest róznica między skazaniem kogoś bez dowodów a izolacją  ofiary od oprawcy. 
Przy czym jako oprawce rozumiem przemocowego partnera, uzależnioną od alkoholu partnerkę czy dziecko które wpada w furie bo mama wyrzuciła biały proszek.
Oczywiście złapanego na gorącym uczynku. Lub mającego odpowiednią kartotekę. 
 

4 godziny temu, Rnext napisał:

 

5 godzin temu, Libertyn napisał:

A ja nie mam w tym interesu, żadnego. 

Masz, tylko go kompletnie nie ogarniasz. Oczywiście zakładając, że nie jesteś kobietą.

Sugerujesz że mogę stracić mieszkanie którego nie ma na rzecz partnerki której nie ma i prawdopodobnie nie będzie?

  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RENGERS napisał:

Bo jak jest jakaś akcja, grubsza, coś się odjebało, to zawsze taki cwel jeden z drugim robi największy problem, bo nie może znieść faktu że tylko on jest cwelony a załóżmy Ty cwelony się być nie dajesz.

 

To mnie zawsze najbardziej niepokoi.

Tzw. pies ogrodnika. Sam nie zaruchał to zrobi wszystko byś ty nie zaruchał bo to uderza w jego poczucie wartości i ego. Tak bardzo MALUCZCY są ci ludzie... dlatego takich mentalnie rozjeżdżać czołgiem. Niech ich kości mentalnie miażdżą się pod gąsienicami a flaki mentalnie niech wkręcają w koła XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ramaja Awantura napisał:

Tzw. pies ogrodnika. Sam nie zaruchał to zrobi wszystko byś ty nie zaruchał bo to uderza w jego poczucie wartości i ego. Tak bardzo MALUCZCY są ci ludzie... dlatego takich mentalnie rozjeżdżać czołgiem. Niech ich kości mentalnie miażdżą się pod gąsienicami a flaki mentalnie niech wkręcają w koła XD

 

O widzę, że znasz profesjonalny termin, dobrze, bo ja zapomniałem :D 

 

Ja nikomu nie życzę źle, nawet wrogom, to się nie opłaca, gdy masz duży obraz życia, a ja mam.

 

A mam wielu wrogów i wielu przyjaciół, ludzi mi życzliwych i życzących mi najgorszych męczarni.

 

Tak to już jest, każdemu dobrze nie zrobisz, choćbyś miał największego penisa na całym świecie :D 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, afera zapewne dotyczy tego fragmentu:

§ 3. Sąd rozpoznaje wniosek uczestnika niezwłocznie po jego wpływie, na posiedzeniu niejawnym lub na rozprawie, po odebraniu wyjaśnień od wnioskodawcy. Sąd może telefonicznie lub drogą poczty elektronicznej zawiadomić wnioskodawcę o złożeniu wniosku oraz dopuszczalnych sposobach złożenia wyjaśnień, o ile numer telefonu lub adres poczty elektronicznej został wskazany przez wnioskodawcę.

§ 4. Jeżeli wnioskodawca w wyznaczonym terminie nie przedstawi wyjaśnień na piśmie bądź nie stawi się na rozprawę, sąd rozstrzyga na podstawie twierdzeń zawartych we wniosku, o którym mowa w § 1, o czym należy wnioskodawcę pouczyć, zawiadamiając go o dopuszczalnych sposobach złożenia wyjaśnień.

(...)

§ 7. Na postanowienie przysługuje zażalenie do innego składu sądu pierwszej instancji.

 

I to jest zastanawiające, gdyż:

1) nie widzę aby uchylano art. 560(4)§1 kpc gdzie obecnie jest, że Sąd orzeka po przeprowadzeniu rozprawy. To jak ostatecznie ?

2) środek zaskarżenia jest poziomy tzn. rozstrzyga go inny sędzia tego samego Sądu.   

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Libertyn said:

Oczywiście. Można uciec. Gdzieś. Tylko gdzie? 

System wsparcia kobiet w ogóle istnieje, w przeciwieństwie do systemów wsparcia ojca. Od "Domów Samotnej Matki" po mieszkania socjalne od gminy. Nie licząc znacznie przychylniejszej postawy otoczenia, rodziny i znajomych dla kobiet.

 

14 hours ago, Libertyn said:

W sumie lepiej karać ofiarę co nie?

Czy coś takiego napisałem? Oprawcy należy zwyczajnie udowodnić winę, zamiast ją założyć a priori. Jak to zresztą ma miejsce w Hiszpanii, gdzie ilość fałszywych oskarżeń ze strony kobiet w celu uzyskania korzyści i łatwego wzbogacenia się kosztem mężczyzn, wystrzeliła pod niebo, odkąd wprowadzili w 2004 r. tzw. "ustawę antyprzemocową". W myśl tej ustawy, domyślnie słowo kobiety przyjmuje się za pewnik a domniemany oprawca musi udowodnić swoją niewinność zamiast sąd - winę jemu. Co więcej - kobieta nie poniesie żadnych konsekwencji, jeśli oskarżała fałszywie. Poczytaj nie tylko coś o Piastach. 

 

14 hours ago, Libertyn said:

Nie ma mieszkania nie ma problemu.

...no właśnie. Idealny model myślenia dla jedwabnika, przemycany przez "nowych właścicieli wszystkiego". Jakoś dla nich posiadanie nie będzie żadnym kłopotem. A już szczególnie przy wsparciu "nowocześnie myślących" jedwabników, będących nieświadomymi i entuzjastycznymi ofiarami ich szwindlu. 

 

14 hours ago, Libertyn said:

Na pewno inwektywami mnie przekonasz.

Zbyt przewrażliwiony jesteś jak na faceta. Inwektywy i celowe próby znieważenia z mojej strony dotyczą totalitarnych wypierdów feminonazizmu. Pod Twoim adresem, ledwie ironizuję, wskazując, że im naiwnie ulegasz. 

 

14 hours ago, Libertyn said:

Nie. Po prostu mam w dupie tą ustawę, nie wpływa ona i prawdopodobnie nie wpłynie na moje życie w żaden sposób.

Wiem że masz w dupie, bo to widać, bo tak dałeś się jak po sznurku zaprogramować. Widzisz wroga nie tam gdzie on jest, dając się tanio uwieść sztuczkom prestidigitatorskim cwaniaków od propagandy i programowania. Naszym wrogiem jest nasza obojętność wobec zła. Masz tu parę wersów, napisanych w Dachau przez Martin Niemöllera, które obrazują, gdzie jesteś:

 

Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem komunistą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem związkowcem.
Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem Żydem.
Kiedy przyszli po katolików, nie protestowałem. Nie byłem katolikiem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

 

15 hours ago, Libertyn said:

Wtedy by nie było potrzeby tworzenia całej tej ustawy.

Nie dostrzegasz, że w przestrzeganiu konstytucji chodzi - najprościej - o aparat państwowy? On ma to robić w pierwszym rzędzie. Co mi tu z bzdetami o idealnych zrachowaniach każdego jedwabnika z osobna wyjeżdżasz?

 

15 hours ago, Libertyn said:

Sugerujesz że mogę stracić mieszkanie którego nie ma na rzecz partnerki której nie ma i prawdopodobnie nie będzie?

Nie jesteś pępkiem świata. Myślę, że nawet nikim specjalnie dla niego istotnym. To, że się za kogoś takiego masz, to już odrębna bajka. Jednak nie oznacza to, że wokół nie żyją inni ludzie, z innym stanem posiadania, marzeniami, planami i oglądem świata. Ale jak i oni, masz prawo do wolności, którą tak łatwo chcesz odebrać innym. Bo ma się ona należeć się przede wszystkim Tobie. Tylko przypomnę Twoje podejście w wątku o maseczkach, w którym (z pamięci) napisałeś, że gdybyś rządził, to wszyscy musieliby nosić kolorowe maseczki i podskakiwać na rozkaz. Zastanów się nad sobą. To tylko propozycja. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Libertyn said:

Można zamieszkać zawsze na dworcu. W sumie lepiej karać ofiarę co nie?

Gdyby chodziło o oddzielenie ofiary od oprawcy, wystarczyłoby ofiarę przenieść na koszt państwa na dwa dni do najbliższego hotelu.

Żadne prawo własności nie byłoby złamane, zakładając że własność lokalu należy do domniemanego "sprawcy".

 

Po upływie 48 godzin, finansowanie państwa urywa się, chyba że sąd postanowi inaczej.

15 hours ago, Libertyn said:

Ot, mnie obchodzi to tak jak @Kesperta obchodzi to że całej masy ludzi nie stać na samodzielne mieszkanie w mieście bo wypłata jest identyczna kwocie wynajmu.

Masz też całą masę ludzi, których na samodzielny wynajem stać. 

Bo sobie na niego zarobili, i mają.

Na miejscu tych "co nie majom" zamiast zazdrościć, zastanowiłbym się co można w sobie ulepszyć, żeby też mieć...

 

15 hours ago, Libertyn said:

Równość wobec prawa musi być. 

Zacznijmy więc od zrównania wieku emerytalnego. Następnie, przepisów BHP o dozwolonym podnoszeniu ciężarów. Dalej, wprowadźmy system opieki naprzemiennej jako orzekany obowiązkowo w domyślnych sprawach.

 

Aha, parytety - jeśli w jakimś przedsiębiorstwie kobiety maja niższe pensje niż mężczyźni, nakażmy zamianę miejsc pracy (i odpowiadającej im pensji) na co najmniej dwa dni w tygodniu.

Kopalnie. Przedsiębiorstwa oczyszczania miasta. Fabryki. Armia (dwa dni zamiast za biurkiem, do okopu i marsz zdrowia).

Ooo, i energetyka - wszystkie pracownice z zarządzania i HR wysłać na 2 dni do napraw linii wysokiego napięcia, nie dość że zarobią sobie na wynajem, to jeszcze "wage gap" zniknie.

 

15 hours ago, Libertyn said:

Jest róznica między skazaniem kogoś bez dowodów a izolacją  ofiary od oprawcy

Izolację można rozwiązać na kilkanaście innych sposobów, bez łamania prawa własności.

Wybranie dozwolonej eksmisji na podstawie pomówienia, jasno pokazuje że nie o izolację tu chodzi.

 

16 minutes ago, Cienias said:

W Sejmie wszystkim (prawie) się to podoba

Kolejny argument za likwidacją Sejmu... w obecnej postaci.

Zaczynam myśleć, że jedynym posłem reprezentującym w naszym sejmie interes swego suzerena-narodu, jest poseł mniejszości niemieckiej :(

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu wjeżdża obrażanie i obśmiewanie, bo komuś może się podobać obecny przepis, szok. 

 

Tak jest, jeb.ać PIS co to za ustawa, chcą nam lewaki zabrać wolność!!!

 

~~~~

 

a tak na poważnie to zamiast się cieszyć, że idziemy w kierunku hiszpańskim i będzie coraz mniej małżeństw i dzieci ściąganych na ten padół to marudzicie, kurwa, chłopom dogodzić xD

 

~~

 

Nie wiem ile macie lat, ale najpewniej nie pamiętacie za dzieciaka z osiedli jak gdzieś czyjś najebany stary wyjebywał okna z domu lub latały talerze i szklanki, dzieci bite paskiem, klapkiem, kablem, pięścią, nie pamiętacie płaczu bitego dziecka z mieszkania wyżej lub niżej. Nie pamiętacie darcia mordy czyjegoś starego. Oddałbym całą swoją wolność, żeby żadne dziecko nie musiało już tak nigdy cierpieć. 

 

 

Edytowane przez Patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Patryk napisał:

Nie wiem ile macie lat, ale najpewniej nie pamiętacie za dzieciaka z osiedli jak gdzieś czyjś najebany stary wyjebywał okna z domu lub latały talerze i szklanki, dzieci bite paskiem, klapkiem, kablem, pięścią,

 

Chłopie ja nie wiem w jakiej patologii żyłeś, ale za moich czasów czegoś takiego nie było.

Owszem zgodzę się, że było przyzwolenie społeczne na bicie pasem czy dawanie klapsów głównie chłopcom bo pokolenia naszych rodziców były tak wychowywane i socjalizowane przez swoich.

Druga sprawa z czego mężczyźni maja sie cieszyć? że stracą mieszkania, majątek, dzieciaki, dobytek życia i ich rodzin, do tego mogą skończyć na ulicy, w pudle czy na sznurze?

Tu chodzi o być albo nie być polskich mężczyzn.

Wyobraź sobie hipotetyczna sytuację masz syna, rodzinę, zaiwaniasz na nią i na dobro jej po czasie syn dorasta spotyka nieuczciwą kobietę, która go bezpodstawnie oskarża, pomawia,

zabierają mu mieszkanie, które ty mu dałeś lub składała się cała rodzina, na które robiłeś całe swoje życie, do tego on trafia do paki, na ulicę czy jest bliski samobuja.

Co czujesz? jak teraz wygląda perspektywa? czasem chłopie pomyśl co piszesz i pilnuj swoich męskich interesów a nie przejmuj sie kobietami bo one same dokonują takich wyborów

gdzie pijaki, narkomani, Bad Boye im w głowach bo dają emocje, później płacz i kwik, że biją, piją, ćpają czy kasy do domu nie przynoszą.

Mężczyźni nie mogą odpowiadać za złe decyzje kobiet, za mały ułamek procenta złych mężczyzn, za nienawiść i agresję kobiet wymierzoną w naszą stronę.

To co sie dzieje to totalne bezprawie, zabieranie praw, wolności, swobód, godności i szacunku mężczyznom.

Z resztą wszelkie dane na temat przemocy wobec kobiet są w Polsce zakłamane bo Polska to obecnie jeden z lepszych krajów do życia dla kobiet.

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Iceman84PL napisał:

Chłopie ja nie wiem w jakiej patologii żyłeś, ale za moich czasów czegoś takiego nie było.

Jak nie było jak widzisz najpopularniejszy Polski rapowy zespół (z tamtego okresu) o tym nawinął. Ja doskonale pamiętam takie sytuacje, że ktoś regularnie dostawał wpierdol od starego (od  starej też). Kurde chłopie - do teraz jak gdzieś w bloku u znajomych jestem to słychać czasami awantury. Może żyłeś pod jakimś kloszem, albo po prostu nie chcesz tego pamiętać i wyrzuciłeś z podświadomości. Każdy krok który będzie dawał choć minimalną poprawę tego stanu rzeczy będzie miał moje przyzwolenie. Trzeba nauczyć syna w takim razie, żeby uważał czy nie wkłada penisa w jakąś patusiare. Nie demonizuje tutaj żadnej płci, no ale częściej facet drze mordę na rodzinę i leje swoje dzieci. Jeżeli kobieta to robi to również taką wypierdolić na bruk. 

 

Tak czy inaczej ustawa ma moje pełne poparcie. Idziemy do przodu jako społeczeństwo tak szybko jak porusza się do przodu najwolniejsza jednostka, nie zmienisz tego. To jest jak z ograniczeniami prędkość lub dostępem do narkotyków. 

W dniu 4.12.2022 o 11:54, Libertyn napisał:

Trybunał konstytucyjny wydający wyrok w sprawie aborcji? "Hue, hue, julki mają ból dupy".

No, a teraz taka sama beka z nas xD chlipanie na forach (dosłownie wszystkich) i tyle z tego, laski to chociaż protestowały jak się należy, z pompą. 

 

''trzeba działać'' ruszmy dupy itp hasła, ale spokojnie, ja wiem już dziś, że to się nie zmieni. Możecie zrobić screena nawet i mnie wyśmiać kiedyś, poczekam.

Edytowane przez Patryk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Patryk napisał:

Ja doskonale pamiętam takie sytuacje, że ktoś regularnie dostawał wpierdol od starego

 

Tak jak napisałem nie mówię, że czegoś takiego nie było, ale bez przesady.

Nie byłem też pod kloszem chowany i doświadczyłem przemocy fizycznej i psychicznej, ale po czasie zrozumiałem, że nie była to wina mężczyzn

tylko kobiet, które na tych mężczyzn wpływały.

Tego już nikt nie chce zobaczyć pojąć jaką siłę ma kobieta gdy manipuluje, szantażuje, prowadzi grę, testy by osiągnąć swoje cele rękami mężczyzn.

Później nie dziw, że jest przeświadczenie, że mężczyźni są be bo dali sie podejść, wykorzystać do niecnych celów.

Kolejna sprawa alkoholizm to choroba z czegoś wynikająca, tak samo fajki czy narkotyki, które większość ludzi spożywa w tabletkach przepisywanych legalnie na receptę.

 

5 minut temu, Patryk napisał:

Kurde chłopie - do teraz jak gdzieś w bloku u znajomych jestem to słychać czasami awantury.

 

Dlatego pytam jeszcze raz gdzie ty chłopie mieszkasz, że takiej patologii doświadczasz?

Przecież tego jest coraz mniej a Polska to obecnie jeden z bezpieczniejszych krajów do życia.

I to dzięki komu? tak dzięki tym mężczyznom, którzy każdego dnia są wypruwają sobie żyły by kobiety i dzieci miały jak u pana Boga za piecem.

A co dostajemy w zamian? nagrody, dobre słowo, mamy przywileje jako płeć męska? NIE! jesteśmy niszczeni na każdym kroku, zabiera nam się prawa, wolność, swobody, godność, szacunek.

Jedyne co możemy to się poświęcać, robić za zasób/narzędzie a jak noga nam sie po winie czy się rozchorujemy to jesteśmy jak ten śmieć wyrzucani do kosza.

 

9 minut temu, Patryk napisał:

Nie demonizuje tutaj żadnej płci, no ale częściej facet drze mordę na rodzinę i leje swoje dzieci.

 

Masz jakieś dane na ten temat czy powielasz bzdury propagandy mediów głównego ścieku?

 

9 minut temu, Patryk napisał:

Tak czy inaczej ustawa ma moje pełne poparcie. Idziemy do przodu jako społeczeństwo

 

Mojego poparcia jak i większości chłopaków z forum czy mężczyzn w Polsce nie ma.

Jako społeczeństwo stoimy nad przepaścią i dawno cofnęliśmy się w rozwoju.

Jak tak dalej pójdzie to jako państwo przestaniemy istnieć bo nie będą rodziły się dzieci,

powstawały rodziny, coraz więcej mężczyzn nie zdecyduję się na niekorzystną umowę prawną nomen omen zwana małżeństwem.

Mężczyźni przestana się starać, zaiwaniać na społeczeństwo i dobro tego kraju co w konsekwencji odbije się na funkcjonalności,

remontach, naprawach, tworzeniu, bezpieczeństwie czy rozwiazywaniu problemów.

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Mojego poparcia jak i większości chłopaków z forum czy mężczyzn w Polsce nie ma.

Większość? Ta sama większość co głosuje na PiS? To czekam na protesty w tej sprawie, zobaczymy jak bardzo ta większość ma moc sprawczą ;)

2 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Tego już nikt nie chce zobaczyć pojąć jaką siłę ma kobieta gdy manipuluje, szantażuje, prowadzi grę, testy by osiągnąć swoje cele rękami mężczyzn.

Później nie dziw, że jest przeświadczenie, że mężczyźni są be bo dali sie podejść, wykorzystać do niecnych celów.

Chwileczkę, a to czasami nie jest tak od zarania dziejów? To chyba pierwszy rozdział kobietopedii Marka o tym mówi nawet. 

 

4 minuty temu, Iceman84PL napisał:

to dzięki komu? tak dzięki tym mężczyznom, którzy każdego dnia są wypruwają sobie żyły by kobiety i dzieci miały jak u pana Boga za piecem.

Niektórzy pewnie tak, ale na pewno przyznasz, że niektórzy wracają do domu i się wyżywają za swoje niepowodzenia na dzieciach i żonie? Czy nie ma takich jednostek?

6 minut temu, Iceman84PL napisał:

Jak tak dalej pójdzie to jako państwo przestaniemy istnieć bo nie będą rodziły się dzieci,

powstawały rodziny, coraz więcej mężczyzn nie zdecyduję się na niekorzystną umowę prawną nomen omen zwana małżeństwem.

Mężczyźni przestana się starać, zaiwaniać na społeczeństwo i dobro tego kraju co w konsekwencji odbije się na funkcjonalności,

remontach, naprawach, tworzeniu, bezpieczeństwie czy rozwiazywaniu problemów.

Myślę, że zbyt wiele czynników na to wpływa, żebyś mógł w ten sposób wyrokować, przecież państwa mogą zacząć ściągać silnych samców z Afryki i innych kontynentów w celu zapładniania kobietek. 

Również - ewolucyjnie ma to sens. Skoro mężczyznom nie podoba się obecny stan rzeczy, ale nie potrafią tego zmienić to są to słabe geny, które w ogóle nie powinny dotrwać do dziś, ergo nieposiadanie przez nich potomstwa jest ewolucyjnie pożądane. 

Kobiety cały czas walczą o swoje, o lepsze dla siebie przywileje - ich biologia jest taka sama jak setki tysięcy lat temu, męska nie. Słabe geny muszą zostać wykruszone z puli genowej. 

 

Dla mnie osobiście liczę się tylko ja, moje jestestwo, moja wygoda. Absolutnie nie przeszkadza mi co tam dziś rząd znowu wymyślił. Jak mężczyźni chcą to niech protestują, na pewno będzie ich sporo, w końcu piszesz ze większość jest przeciw.  Chętnie zobaczę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.