Skocz do zawartości

Mieszkanie za pomówienie czyli kolejny projekt ustawy w Sejmie pozwalający kobietom bezkarnie niszczyć mężczyzn!


Rekomendowane odpowiedzi

4 minutes ago, Patryk said:

Każdy krok który będzie dawał choć minimalną poprawę tego stanu rzeczy będzie miał moje przyzwolenie.

Dobrymi chęciami wybrukowana jest droga do piekła... albo totalitaryzmu. Niewielka różnica.

Niemcy zostali oszukani przez nazistów... Hitler wygrał demokratyczne wybory.

Rosjanie zostali oszukani przez komunistów... robotnicy ginęli w walkach bratobójczych, gdy "komisarze' rabowali pałace poprzedniej arystokracji.

A teraz kobiety są oszukiwane przez feministki - tak samo wierząc, że działania feministek są podejmowane dla dobra ich, lub dobra dzieci. Cóż, to już powoli się odwraca.

 

Już dziś można każdemu dziecku zapewnić bezpieczeństwo od jakiejkolwiek przemocy fizycznej bądź psychicznej. Wystarczy wybudować sto tysięcy państwowych domów dziecka, zatrudnić w nich wykwalifikowany i przeszkolony personel, założyć w każdym kącie kamery by personel mógł być kontrolowany, zatrudnić kontrolerów weryfikujących obraz z kamer, i gotowe. 100% bezpieczeństwa, każdy przypadek przemocy natychmiast wykrywany i karany.

Aha, wszystkie dzieci wtedy umieścić w tych domach dziecka, gdzie nigdy nie doznają żadnej przemocy, i włos im z głowy nie spadnie.

Pobyt tych dzieci będzie zaś opłacany po połowie przez każdego biologicznego rodzica... lub więzienie.

Rozumiem, że ten plan ma już Twoje przyzwolenie...

 

4 minutes ago, Patryk said:

niektórzy wracają do domu i się wyżywają za swoje niepowodzenia na dzieciach i żonie? Czy nie ma takich jednostek?

Dla działań jednostek, są kary jednostkowe, w teorii niezależne sady... a nie stemplowanie wyroków na Żyda, kułaka czy mężczyznę.

 

7 minutes ago, Patryk said:

Chętnie zobaczę!

Nie zobaczysz, ani nie oczekuj że zobaczysz.

Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kespert napisał:

Nie zobaczysz, ani nie oczekuj że zobaczysz.

@Iceman84PLpisze wyżej, że większość jest przeciwko (co nomen omen jest w ogóle sprzeczne z rzeczywistością, bo prawie cały sejm głosował za, a wg moich obserwacji sejm idealnie odwzorowuje mental Polaków) więc pewnie zobaczymy jakieś ruchy społeczne. Ja wiem, że nie, no, ale gdybym się mylił to posypię głowę popiołem.

 

Jeszcze raz powtórzę, ,każdy z nas tu wie, żeby w zabudowanym nie jechać więcej niż 50, bo wiadomo, może być różnie, ale kiedyś Przemek jechał 120 i zabił matkę z dziećmi na pasach i musiano wprowadzić ograniczenie prędkości. Tak samo z narkotykami, byłyby pewnie legalne, no ale ktoś kiedyś pod wpływem zajebał siekierą matkę i ojca. Idziemy do przodu tak szybko jak najwolniejszy z nas. Tak samo jest z tym przepisem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2022 o 10:37, MM_ napisał:

To oznacza, że z kobietą trzeba wynajmować mieszkanie, a nie zapraszać do swojego.

 

W dniu 4.12.2022 o 11:04, goorky napisał:

Jedyne rozwiązanie jakie mi przychodzi do głowy to wynająć swoje mieszkanie i samemu mieszkać w wynajmowanym

 

To rozwiązuje wiele problemów. Np taki kto i ile ma płacić za mieszkanie. Przecież ona mu nie będzie spłacała kredytu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Patryk said:

wg moich obserwacji sejm idealnie odwzorowuje mental Polaków

Głównie pod tym względem, że zrobiłby wszystko za dodatkowy punkt procentowy poparcia, oznaczający więcej kasy i większe przywileje.

Gdyby kiedyś z badań wyszło, że to da punkt-dwa w wyborach, cały sejm zgodnie z dyscypliną partyjną glosowałby za zalegalizowaniem pedofilii... niezależnie od tzw. "woli ludu".

1 hour ago, Patryk said:

więc pewnie zobaczymy jakieś ruchy społeczne. Ja wiem, że nie

Społecznych nie. Ale jakieś ruchy pewnie da się zauważyć... człowiek pozbawiony nadziei nie ma nic do stracenia; niektórzy wybiorą "naturalną sprawiedliwość".

1 hour ago, Patryk said:

każdy z nas tu wie, żeby w zabudowanym nie jechać więcej niż 50, bo wiadomo, może być różnie, ale kiedyś Przemek jechał 120 i zabił matkę z dziećmi na pasach i musiano wprowadzić ograniczenie prędkości

Ograniczenie prędkości to parametr projektowy drogi, powyżej którego prawa fizyki określające prawdopodobieństwo zaistnienia wypadku (niezależnie od woli kierującego), staje się społecznie nieakceptowalnie wysokie.

Ze względu na element społeczności - współdzielenia drogi - prawo publiczne postanowiło ingerować w działanie kierowców w ochronie tych, którzy się nie spieszą. Ale chcącemu nie dzieje się krzywda - na prywatnych torach wyścigowych możesz rozwinąć naprawdę wysokie prędkości, legalnie. Nawet jeśli co roku kilka osób ginie.

Dlaczego? Bo sama prędkość nie czyni krzywdy chcącemu - wszyscy "się spieszą" i są tam, by "się spieszyć", bez wyjątków. Dopiero wymuszenie jej na współużytkownikach, jest złamaniem prawa. A przez to że wymuszana jest często dlatego, że "kierowcy" nie chcą płacić za możliwość skorzystania z profesjonalnego toru - jest to czyn kierowany motywacją zasługującą na szczególne potępienie, ponieważ narażają innych użytkowników dróg ze względu na kilkaset zł... już nie mówiąc o tych, którzy "oszczędzają" kilkanaście minut dojazdu do domu, gdzie w przeliczeniu jest to kilkanaście zł...

 

Natomiast nielegalność znęcania się nad druga osobą z samej definicji zawiera niedobrowolny udział innej osoby... nie ma możliwości, by to w jakikolwiek sposób było legalne. Nawet jeśli kiedyś zalegalizują związki sado-maso, czy kanibalistyczne, to nawet wtedy dziecko nie będzie mogło świadomie wyrazić zgody - a więc pozostanie pod ochroną prawa - tak jak kierowcy "nie spieszący się".

 

Różnica pomiędzy tymi ochronami niedobrowolnych uczestników/ofiar jest natomiast w METODZIE.

Dlatego konfiskata narzędzia - w obu przypadkach jest dopuszczalna jako środek prewencyjny, jeśli mowa o narzędziu użytym do czynu zabronionego.

Natomiast niedopuszczalna jest jako środek prewencji konfiskata narzędzi nie użytych do popełnienia czynu zabronionego. Dopuszczalny jest co najwyżej przepadek mienia jako wynik zasądzonej kary/nawiązki, ale dopiero po uprawomocnieniu wyroku.

 

Stąd w zgodzie z normami prawnymi byłaby ustawa, która co prawda pozwala Policji prewencyjnie odizolować "sprawcę/ofiarę" wedle swego widzimisię - ale tylko i wyłącznie w trybie doraźnym (tak jak doraźnie konfiskowany jest pojazd). Czyli jeśli zaistnieje interwencja Policji, niezależnie od Policji czy prokuratury powinno to być w trybie:

- Policja reaguje na zgłoszenie, przybywa przeprowadzić czynności na miejscu

- stwierdziwszy konieczność zastosowania doraźnego środka prewencji, na Policję spada obowiązek zabezpieczenia roszczeń właściciela nieruchomości - inwentaryzacji, obfotografowania stanu (to kilka minut roboty) i/lub zabezpieczenia ruchomości osoby eksmitowanej

- po upływie czasu ustawowego (trzy do siedmiu dni), niezależnie od stanu toczącego się postępowania, Policja ma obowiązek wydać zabezpieczane mieszkanie właścicielowi/właścicielce bez uszczerbku na stanie - ponieważ ustaje przesłanka doraźności. Bez możliwości zmiany tej decyzji przez Policję, prokuraturę czy sąd. Ewentualna zmiana statusu może nastąpić jedynie po pełnym uprawomocnieniu wyroku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rnext napisał:

System wsparcia kobiet w ogóle istnieje, w przeciwieństwie do systemów wsparcia ojca. Od "Domów Samotnej Matki" po mieszkania socjalne od gminy. Nie licząc znacznie przychylniejszej postawy otoczenia, rodziny i znajomych dla kobiet.

Oczywiście takich mieszkań jest masa i są dostepne od ręki. 

I znów, czemu zakładasz że uciekać ma kobieta, z dzieckiem? Facet nie może uciec od psychopatki , z jej mieszkania?

4 godziny temu, Rnext napisał:

Czy coś takiego napisałem? Oprawcy należy zwyczajnie udowodnić winę, zamiast ją założyć a priori. 

A priori w sensie Kowalska mówi że trzeba Kowalskiego wywalić bio gdy ona zalała laptop to on jej powiedział ze ją chyba zabije. 
To ja powinienem być sądzony za ludobójstwo.
A posteriori Kowalska zakrwawiona jak wchodzi policja.

Policja ma do wyboru pogrozić palcem Kowalskiemu i wyjść, albo odseparować Kowalskiego

Kowalski moze być zmanipulowany i olaboga złe służby dręczą mężczyzn w sytuacji gdy go zabiorą.
Kowalski faktycznie jest wkurwiony, na chwilę się uspokaja i potem Kowalska ląduje na OIOM. Olaboga, gdzie te słuzby?

Zamień Kowalską ( w domyśle żonę) na syna lub córkę.
 

4 godziny temu, Rnext napisał:

 

Jak to zresztą ma miejsce w Hiszpanii, gdzie ilość fałszywych oskarżeń ze strony kobiet w celu uzyskania korzyści i łatwego wzbogacenia się kosztem mężczyzn, wystrzeliła pod niebo, odkąd wprowadzili w 2004 r. tzw. "ustawę antyprzemocową". W myśl tej ustawy, domyślnie słowo kobiety przyjmuje się za pewnik a domniemany oprawca musi udowodnić swoją niewinność zamiast sąd - winę jemu. Co więcej - kobieta nie poniesie żadnych konsekwencji, jeśli oskarżała fałszywie. Poczytaj nie tylko coś o Piastach. 

A ja tam widzę inaczej. W razie czego, facet do aresztu, na jakiś czas. Kurator, wywiad środowiskowy, raczej mało prawdopodobne by każda sąsiadka czy sąsiad była w "spisku".

Zresztą Policja też by wiedziała kto się awanturuje a kto nie
Jak sąsiedztwo jest zgodne "Tam ciągle awantury" to facet ma problem.
Jak sąsiedztwo zgodne "Nic się nie dzieje, no czasem kłótnia jak u wszystkich" to rozwód z winy kobiety i z nakazem eksmisji. Ewentualne dziecko zostaje przy ojcu lub w placówce"

 

4 godziny temu, Rnext napisał:

...no właśnie. Idealny model myślenia dla jedwabnika, przemycany przez "nowych właścicieli wszystkiego". Jakoś dla nich posiadanie nie będzie żadnym kłopotem. A już szczególnie przy wsparciu "nowocześnie myślących" jedwabników, będących nieświadomymi i entuzjastycznymi ofiarami ich szwindlu. 

Nie zrozumiałeś. Po prostu żeby móc stracić własne mieszkanie, to trzeba je mieć. W sytuacji gdy masa osób nie ma go, tylko wynajmuje od kogoś lub banku (kredyt).
Jak nie masz mieszkania które możesz stracić ani widoków na posiadanie takowego to poruszany problem nie jest istotny. Istotne jest by to mieszkanie mieć.

Jak nie stać Cię na suchą kajzerkę to nie przejmujesz się brakiem ośmiornic w markecie.

 

4 godziny temu, Rnext napisał:

Zbyt przewrażliwiony jesteś jak na faceta. Inwektywy i celowe próby znieważenia z mojej strony dotyczą totalitarnych wypierdów feminonazizmu. Pod Twoim adresem, ledwie ironizuję, wskazując, że im naiwnie ulegasz. 

Ja po prostu dostrzegam ich racje. I dostrzegam pozytywy tej ustawy i jej nie przekreślam, choć uważam ze powinno za nią iść kilka innych które by chroniły przed manipulatorkami.

4 godziny temu, Rnext napisał:

Wiem że masz w dupie, bo to widać, bo tak dałeś się jak po sznurku zaprogramować. Widzisz wroga nie tam gdzie on jest, dając się tanio uwieść sztuczkom prestidigitatorskim cwaniaków od propagandy i programowania. Naszym wrogiem jest nasza obojętność wobec zła. Masz tu parę wersów, napisanych w Dachau przez Martin Niemöllera, które obrazują, gdzie jesteś:

 

Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem komunistą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem związkowcem.
Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem Żydem.
Kiedy przyszli po katolików, nie protestowałem. Nie byłem katolikiem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

Tak. Ty wiesz lepiej gdzie jest mój wróg i moje potrzeby. 
Ty mi mówisz ze Twój interes jest moim, ale wątpię że to co jest w moim interesie postrzegasz jako swój.
Trochę się czuję jak więzień łagru któremu mówią ze w interesie jego jest walczyć za sowiecki raj który go tam umieścił
 

4 godziny temu, Rnext napisał:

Nie dostrzegasz, że w przestrzeganiu konstytucji chodzi - najprościej - o aparat państwowy? On ma to robić w pierwszym rzędzie. Co mi tu z bzdetami o idealnych zrachowaniach każdego jedwabnika z osobna wyjeżdżasz?

Konstytucja to dla obecnej władzy papier toaletowy.

4 godziny temu, Rnext napisał:

Nie jesteś pępkiem świata. Myślę, że nawet nikim specjalnie dla niego istotnym.

Jesteśmy prochem i cieniem. w skali świata to mógłbyś teraz mieć ciężki zawał i umrzeć i nic by się nie zmieniło.
Ale Twój własny świat by przestał istnieć.
Ja jestem centrum własnego świata. 

4 godziny temu, Rnext napisał:

 

To, że się za kogoś takiego masz, to już odrębna bajka. Jednak nie oznacza to, że wokół nie żyją inni ludzie, z innym stanem posiadania, marzeniami, planami i oglądem świata.

Powiedz mi dlaczego niby mam żyć ich marzeniami?

4 godziny temu, Rnext napisał:

Ale jak i oni, masz prawo do wolności, którą tak łatwo chcesz odebrać innym. 

A co ja ich obchodzę? Czy oni jakoś o mnie dbają? Mój interes i potrzeby to lewactwo i komunizm. 
Ich potrzeby to moje bo tak, bo "wolność" nawet jeśli w ramach tej wolności mogą mnie jebać w dupę.
 

4 godziny temu, Rnext napisał:

Bo ma się ona należeć się przede wszystkim Tobie. Tylko przypomnę Twoje podejście w wątku o maseczkach, w którym (z pamięci) napisałeś, że gdybyś rządził, to wszyscy musieliby nosić kolorowe maseczki i podskakiwać na rozkaz. Zastanów się nad sobą. To tylko propozycja. 

Mój interes. Teraz te dwie osoby z mojej rodziny  (dwa nowotwory) nie żyją. Powikłania związane covid
Wtedy żyły. Chyba oczywiste że przedkładałem ich życie nad czyjeś swędzenie nosa przez maseczkę.
 

 

4 godziny temu, Kespert napisał:

Gdyby chodziło o oddzielenie ofiary od oprawcy, wystarczyłoby ofiarę przenieść na koszt państwa na dwa dni do najbliższego hotelu.

Żadne prawo własności nie byłoby złamane, zakładając że własność lokalu należy do domniemanego "sprawcy".

 

Po upływie 48 godzin, finansowanie państwa urywa się, chyba że sąd postanowi inaczej.

Czyli ostatecznie i tak masa osób ląduje na dworcu. 
Zwłaszcza tych z małymi dziećmi (które można oczywiście umieścić w placówce) w końcu wszyscy wręcz czekają by wynajmować matce z dzieckiem

 

 

4 godziny temu, Kespert napisał:

Masz też całą masę ludzi, których na samodzielny wynajem stać. 

Bo sobie na niego zarobili, i mają.

Na miejscu tych "co nie majom" zamiast zazdrościć, zastanowiłbym się co można w sobie ulepszyć, żeby też mieć...

I taki cudnym sposobem w Gdańsku mamy Norwegie bo Norwegów stać na wynajem w centrum.  Są pare dni, chleją i wracają do siebie. 

4 godziny temu, Kespert napisał:

Zacznijmy więc od zrównania wieku emerytalnego. Następnie, przepisów BHP o dozwolonym podnoszeniu ciężarów. Dalej, wprowadźmy system opieki naprzemiennej jako orzekany obowiązkowo w domyślnych sprawach.

Jestem za. Przy czym zrównajmy w dół. Bo oczekiwanie ze ktoś będzie dźwigał 50 kilo tylko przez to że jest facetem jest  niepoważne. 

4 godziny temu, Kespert napisał:

Aha, parytety - jeśli w jakimś przedsiębiorstwie kobiety maja niższe pensje niż mężczyźni, nakażmy zamianę miejsc pracy (i odpowiadającej im pensji) na co najmniej dwa dni w tygodniu.

Jestem za. 
Na dwa dni w tygodniu masz niepełny komplet i opóźnienia

4 godziny temu, Kespert napisał:

Kopalnie. Przedsiębiorstwa oczyszczania miasta. Fabryki. Armia (dwa dni zamiast za biurkiem, do okopu i marsz zdrowia).

Akurat śmieciarz czy taśmowy  kokosów nie zarabia nawet jak jest facetem. 
Wiec może  Senior Devops w jakimś sh? Kij z tym że babka jest młodszym bankierem klienta i nzarabia mniej niż kolega obok

4 godziny temu, Kespert napisał:

Ooo, i energetyka - wszystkie pracownice z zarządzania i HR wysłać na 2 dni do napraw linii wysokiego napięcia, nie dość że zarobią sobie na wynajem, to jeszcze "wage gap" zniknie.

XD Wiesz że wage gap dotyczy osób robiących te same rzeczy i mające to samo stanowisko?  I może prawdopodobnie dotyczyć też różnicy miedzy osobą ładną a brzydką?


 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, Libertyn said:

Policja ma do wyboru pogrozić palcem Kowalskiemu i wyjść, albo odseparować Kowalskiego

Albo pozostawić w domu właściciela, odseparować drugą stronę.

Bardziej sprawiedliwe jest wywalenie OBU stron, i zabezpieczenie mieszkania przez Policję - niż eksmisja tylko JEDNEJ ze stron, i stworzenie pola do nadużyć/pomówień.

 

Jeśli położę broń na ulicy, i ktoś ją podniesie i zacznie strzelać - jestem współodpowiedzialny za krzywdę, poprzez stworzenie warunków do jej ułatwionego wystąpienia.

I tak samo Policja / tfurcy prawa są odpowiedzialni za wszystkie tragedie wynikłe z działań podjętych niezgodnie z zasadami prawa (własności).

Jeszcze raz, jakakolwiek doraźna ingerencja w prawa jednostki ze względu na prawa innych jednostek, nie może mieć charakteru trwałego bez uprawomocnionego wyroku sądowego.

51 minutes ago, Libertyn said:

wywiad środowiskowy, raczej mało prawdopodobne by każda sąsiadka czy sąsiad była w "spisku"

Akurat większość sąsiadów prędzej fałszywie nagada na porządną sąsiadkę/sąsiada, niż "nakapuje" na prawdziwą patologię.

Bo od prawdziwej patologii wie, że dostanie wpier....

52 minutes ago, Libertyn said:

Powiedz mi dlaczego niby mam żyć ich marzeniami?

Dlaczego skoro nie chcesz żyć ich marzeniami, to miałbyś żyć ich pracą i ich dorobkiem?

Mieszkanie towarem, nie prawem.

53 minutes ago, Libertyn said:

Czyli ostatecznie i tak masa osób ląduje na dworcu.

W kilka dni ogarnąć mieszkanie to nie problem... a jeśli rodzic nie jest w stanie tego zrobić, pojawia się pytanie o jego wydolność wychowawczą i możliwość sprawowania dalszej opieki nad dzieckiem.

Masz teraz sprawę że 24-latka mieszkała z niemowlakiem w namiocie... To dziecko nie powinno mieszkać na mrozie, ale czy powinno pozostać pod opieką nie mogącej mu zapewnić minimum przeżycia "matki"?

54 minutes ago, Libertyn said:

w końcu wszyscy wręcz czekają by wynajmować matce z dzieckiem

Prawo wymuszone przez feministki stworzyło patologię wynajmujących, więc rozwiązaniem wg. feministek jest kolejne patologiczne prawo.

54 minutes ago, Libertyn said:

I taki cudnym sposobem w Gdańsku mamy Norwegie

A pod Gdańskiem pełno nowych osiedli, wybudowanych za kasę ze sprzedaży. Miejsca pracy, podatki, możliwość zarabiania.

Dla wielu kapitał startowy na założenie własnego biznesu (przed pandemią).

Albo lokata "na start" dla dziecka.

55 minutes ago, Libertyn said:

Jestem za. 
Na dwa dni w tygodniu masz niepełny komplet i opóźnienia

Czyżby kobiety nie były równe mężczyznom? Co Ty mówisz?

55 minutes ago, Libertyn said:

Akurat śmieciarz czy taśmowy  kokosów nie zarabia nawet jak jest facetem. 

Ale jak to... są mężczyźni zarabiający mało, bo ich praca jest mało warta?

Skoro mężczyźni są równi kobietom, to... (sic!) może niektóre kobiety też zarabiają mało, bo ich praca jest mało warta?

55 minutes ago, Libertyn said:

Wiesz że wage gap dotyczy osób robiących te same rzeczy i mające to samo stanowisko?

I dlatego często jest używany jako argument w przypadku parytetów do rad nadzorczych :) przez kobiety, których jedyna kwalifikacja to płeć biologiczna.

Ale w przypadku rekrutacji na szambonurka, już nie ma próby wymuszania prawnego parytetów...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Patryk said:
13 hours ago, Iceman84PL said:

to dzięki komu? tak dzięki tym mężczyznom, którzy każdego dnia są wypruwają sobie żyły by kobiety i dzieci miały jak u pana Boga za piecem.

Niektórzy pewnie tak, ale na pewno przyznasz, że niektórzy wracają do domu i się wyżywają za swoje niepowodzenia na dzieciach i żonie? Czy nie ma takich jednostek?

 

Ależ są. Wśród kobiet też. Więcej, takich kobiet jest więcej niż mężczyzn.

 

kobieca-przemoc-2.jpg

 

Fałszywie oskarżani mężczyźni będą wyrzucani na bruk

 

Międzynarodowe badania nad przemocą domową kobiet wobec mężczyzn – Cz.3, Australia i Nowa Zelandia

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2022 o 11:50, Patryk napisał:

Trzeba nauczyć syna w takim razie, żeby uważał czy nie wkłada penisa w jakąś patusiare.

Trzeba nauczyć córkę, że ponosi dokładnie 50 procent odpowiedzialności za wybór i związek.

 

Akcja - reakcja. To działa w obie strony. 

W dniu 5.12.2022 o 12:24, Patryk napisał:

Większość? Ta sama większość co głosuje na PiS?

Na pis w ostatnich wyborach zagłosowała 1/4 p0laków. 

Oddychasz tlenem, a masz go w powietrzu 1/5, resztę wydychasz. 

W dniu 5.12.2022 o 12:24, Patryk napisał:

Dla mnie osobiście liczę się tylko ja, moje jestestwo, moja wygoda. Absolutnie nie przeszkadza mi co tam dziś rząd znowu wymyślił.

Jasne, ciekawe kto tak broni honoru pań.

Okey, niech Ci nie przeszkadza. Ale zacznie jak zapłacisz np 20zł za chleb 😉

W dniu 5.12.2022 o 12:24, Patryk napisał:

Niektórzy pewnie tak, ale na pewno przyznasz, że niektórzy wracają do domu i się wyżywają za swoje niepowodzenia na dzieciach i żonie? Czy nie ma takich jednostek?

Oczywiście że tak jest, i gdybym był silnym wodzem to bym ich pozamykał w obozie. Kobiety to samo. A czy nie słyszałeś o kobiecie która zamordowała dwoje dzieci? Co z Katarzyną Waśniewską? Co z maDkami p0lkami które mordowały i kisiły w beczkach? Albo noworodki na śmietnikach? Taaaa święte są nasze panie.

W dniu 5.12.2022 o 12:24, Patryk napisał:

To chyba pierwszy rozdział kobietopedii Marka o tym mówi nawet. 

W książce Moszego Brudna Gra 2 jest opisane, jak bardzo brak ojca wpływa destrukcyjnie na chłopców. Zdecydowana większość morderców i gwałcicieli kobiet to byli ludzie wychowywani przez samotne matki. 

Ciekawe co się tam działo, że tak później znienawidzili kobiet. 

W dniu 5.12.2022 o 11:50, Patryk napisał:

No, a teraz taka sama beka z nas xD chlipanie na forach (dosłownie wszystkich) i tyle z tego, laski to chociaż protestowały jak się należy, z pompą. 

Ehehhe a powiedz mi kto im te strajki zorganizował? Przecież nawet faceci im zawieszali blankiety na rondzie, oni wymyślili muzykę i tekst na tych ich marszach. No super pompa, mordowanie własnych dzieci - powód kurwa do dumy. 

W dniu 5.12.2022 o 11:50, Patryk napisał:

Jak nie było jak widzisz najpopularniejszy Polski rapowy zespół (z tamtego okresu) o tym nawinął.

Gazeta wyborcza, z 50x bardziej znana pisała o polskich sprawcach i co? Szechter szechtera szechterem poganiał, morderca polskich patriotów zbiegł do Szwecji i tam zdechł. 

Netflix pokazuje że królowa Anglii była czarna. To już bardziej popularny był Liroy i utwór:

 

W dniu 5.12.2022 o 10:57, Patryk napisał:

Ale tu wjeżdża obrażanie i obśmiewanie, bo komuś może się podobać obecny przepis, szok. 

 

Czytając Twoje wypowiedzi w tym temacie mam to samo wrażenie, spłakanie się, obrażanie i wyśmiewanie, że komuś przepis może się nie podobać. 

 

I druga część o małżeństwach bez sensu. Większość mężczyzn chce mieć rodziny, ale w tych warunkach to niestety pozbawianie się wszelkich praw. 

 

 

To nie pierwszy raz kiedy zajmujesz takie stanowisko i na wszelkie sposoby kręcisz na stronę kobiet, i nie pierwszy raz argumenty nie trafiają. 

 

Akcja = reakcja z mojej strony, ale szczerze mówiąc mam 0 interesu żeby się z kimś sprzeczać, żyj w swojej bańce i bóg z Tobą. 

 

A fakt że byłeś prawdopodobnie maltretowany nie daje prawa do traktowania wszystkich z góry jako przemocowców. Jak byłeś to bardzo mi przykro, ale teraz nic z tym nie możesz zrobić, chyba że jesteś w zaawansowanym stadium budowy wehikułu czasu. Idź na jakąś terapię i tyle - mówię poważnie bez wyśmiewania czy jakiekolwiek złośliwości. 

 

A pamiętając poprzednie rozmowy i postawę - nie mam ochoty tego ciągnąć czy dalej odpowiadać bo efekt jest jaki widać.

W dniu 5.12.2022 o 15:03, Libertyn napisał:

I znów, czemu zakładasz że uciekać ma kobieta, z dzieckiem? Facet nie może uciec od psychopatki , z jej mieszkania?

I znów, czemu zakładasz winę oskarżonego? 

To nie jest dziecko które ma 10 lat i nie wie co ksiądz mu robi. Dziś każdy ma samochód, setki znajomych w mediach, komórki, 997 jest darmowe. 

 

W dniu 5.12.2022 o 15:03, Libertyn napisał:

Nie zrozumiałeś. Po prostu żeby móc stracić własne mieszkanie, to trzeba je mieć. W sytuacji gdy masa osób nie ma go, tylko wynajmuje od kogoś lub banku (kredyt).
Jak nie masz mieszkania które możesz stracić ani widoków na posiadanie takowego to poruszany problem nie jest istotny. Istotne jest by to mieszkanie mieć.

Jak nie stać Cię na suchą kajzerkę to nie przejmujesz się brakiem ośmiornic w markecie.

W what?! Czy to pisała pełnoletnia, świadoma osoba?

 

Sorry za ad personan, można się sprzeczać za/przeciw aborcji itd ale to co tu przeczytałem to już całkowity odlot, nie jesteś traktowany takich zachowaniem poważnie więc nie będę się dalej produkował.

 

Był taki człowiek, który chciał aby na Ukrainie żyło się dobrze w latach trzydziestych, tym człowiekiem był Józef Stalin.

Jak mawiał Józef Stalin - daj człowiekowi rybę, a jutro znów będzie chciał jeść. Zastrzel go, a już nigdy nie będzie chodził głody!

Albo słynny cytat znany nawet w USA, jak to Amerykanie tłumaczą: death solved problem. No man - no problem!

Tak mawiał, myślał o robił Stalin, tą samą drogą chcecie iść wy. 

 

Najbliższy jestem rozwiązaniu jednego z Braci - przenieść ofiarę np na dwa dni. Zrobić śledztwo - była przemoc? Płaci w kosztach sprawca. Nie było przemocy? Płaci osoba pomawiająca plus oskarżenie o składanie fałszywych zeznań czy jak to prawnie użyją i tyle.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, DOHC said:

Najbliższy jestem rozwiązaniu jednego z Braci - przenieść ofiarę np na dwa dni.

Te dwa dni to zasadniczo jak 48 godzin aresztu - Państwo pokrywa, bez większych nadziei na jakikolwiek zwrot, bo to właśnie jest wypełnianie podstawowych zadań państwa. Reakcja natychmiastowa na nieprzewidziane wydarzenie, ochrona obywatela. Za to właśnie powinny iść podatki.

A potem? Rzeczywiście, cywilny o zwrot kosztów.

 

Co z przypadkiem jak ktoś nie może w 48 godzin znaleźć alternatywnego lokum (rodzice, hotel, opieka społeczna itd.)? To, co z każdą inną osobą nie mającą lokum. W czym "ofiara przemocy" jest lepsza od kogoś, komu spalił się dom i nie ma gdzie wrócić? I został ranny w pożarze?

 

Dowód przez ekstremum - niech pijany kierowca (a co tam) wypadnie na łuku z drogi, wpadnie w stojący dom, rozwali konstrukcję i cała chałupa złoży się na naleśnik. Jest przemoc, jest sprawca przemocy, jest oczywista wina. Są ofiary które nagle nie mogą wrócić do swojego domu. Ale jakby "prawo" zaproponowało, żeby ofiarom dać do dyspozycji dom sprawcy do czasu wyroku sądu (wyłącznie decyzją Policji) - mielibyśmy zamieszki pod sejmem porównywalne skalą z irańskimi...

(A mi w dom wjechałby osobiście Morawiecki, widziałem go jak uciekał z miejsca wypadku Panie Władzo, słowo harcerza... Nie wierzy Pan Władza ofierze? ;) )

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, Kespert said:

Dowód przez ekstremum - niech pijany kierowca (a co tam) wypadnie na łuku z drogi, wpadnie w stojący dom, rozwali konstrukcję i cała chałupa złoży się na naleśnik. Jest przemoc, jest sprawca przemocy, jest oczywista wina. Są ofiary które nagle nie mogą wrócić do swojego domu. Ale jakby "prawo" zaproponowało, żeby ofiarom dać do dyspozycji dom sprawcy do czasu wyroku sądu (wyłącznie decyzją Policji)

 

Porównanie godne mównicy sejmowej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

4 godziny temu, DOHC napisał:

I znów, czemu zakładasz winę oskarżonego? 

To nie jest dziecko które ma 10 lat i nie wie co ksiądz mu robi. Dziś każdy ma samochód, setki znajomych w mediach, komórki, 997 jest darmowe. 

I własnie dlatego faceci w takich sytuacjach się wieszają. Jest masa osób bez mediów społecznościowych. 
A i 997 nic nie da jeśli przemoc jest psychiczna i polegta na ciągłym podkopywaniu samooceny. 

4 godziny temu, DOHC napisał:

W what?! Czy to pisała pełnoletnia, świadoma osoba?

 

Sorry za ad personan, można się sprzeczać za/przeciw aborcji itd ale to co tu przeczytałem to już całkowity odlot, nie jesteś traktowany takich zachowaniem poważnie więc nie będę się dalej produkował.

Jest mi bardzo z tego powodu wszystko jedno. d0hc

4 godziny temu, DOHC napisał:

Był taki człowiek, który chciał aby na Ukrainie żyło się dobrze w latach trzydziestych, tym człowiekiem był Józef Stalin.

Jak mawiał Józef Stalin - daj człowiekowi rybę, a jutro znów będzie chciał jeść. Zastrzel go, a już nigdy nie będzie chodził głody!

Albo słynny cytat znany nawet w USA, jak to Amerykanie tłumaczą: death solved problem. No man - no problem!

Tak mawiał, myślał o robił Stalin, tą samą drogą chcecie iść wy. 

Lol. Nie zrozumiałeś ale nawet nie chce mi się już tłumaczyć. 

4 godziny temu, DOHC napisał:

Najbliższy jestem rozwiązaniu jednego z Braci - przenieść ofiarę np na dwa dni. Zrobić śledztwo - była przemoc? Płaci w kosztach sprawca. Nie było przemocy? Płaci osoba pomawiająca plus oskarżenie o składanie fałszywych zeznań czy jak to prawnie użyją i tyle.

O, sprawca płaci za wynajem. Ile mu sąd przyklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, DOHC napisał:

Okey, niech Ci nie przeszkadza. Ale zacznie jak zapłacisz np 20zł za chleb 😉

Nie, nie zacznie, nie mierz mnie swoją miarą proszę. 

16 godzin temu, DOHC napisał:

Trzeba nauczyć

Kto ma uczyć? Polacy? Bardzo utopijna wizja. Czekam na realizację, zawołaj mnie proszę.

 

16 godzin temu, DOHC napisał:

Oczywiście że tak jest, i gdybym był silnym wodzem to bym ich pozamykał w obozie. Kobiety to samo. A czy nie słyszałeś o kobiecie która zamordowała dwoje dzieci? Co z Katarzyną Waśniewską? Co z maDkami p0lkami które mordowały i kisiły w beczkach? Albo noworodki na śmietnikach? Taaaa święte są nasze panie.

A co z typem który zabił swoją żonę w żabce bo go zdradzała? Patologia była i jest zawsze, nie zmienisz tego ustawą.

 

16 godzin temu, DOHC napisał:

Ehehhe a powiedz mi kto im te strajki zorganizował? Przecież nawet faceci im zawieszali blankiety na rondzie, oni wymyślili muzykę i tekst na tych ich marszach. No super pompa, mordowanie własnych dzieci - powód kurwa do dumy. 

Co za różnica? Protesty były chyba największe ze wszystkich od kilkudziesięciu lat. To jest pewne. No, ale skandal, że większość czegoś chce. Je.bana demokracja. 

Liczę, że gdy zgwałcą Ci 11 letnią córkę jacyś Ukraińcy to również nazwiesz rzecz po imieniu. Pomożesz wychować córce wnuka. Tak, mordowanie dzieci powinno być dostępne na żądanie. Tak jak i mordowanie samego siebie. Nie widzę tutaj wad. No, ale ja skrajny wolnościowiec. Nie każdemu się to podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patryk Tutaj temat z wczoraj o 53 latku, który w sądzie się podpalił.

Za pewne chłop myślał, że do sądu idzie po sprawiedliwość a po usłyszeniu wyroku 

w desperacji targnął się na swoje życie.

 

Piekło kobiet w Polsce wolne żarty🤦‍♂️😏

 

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Iceman84PL napisał:

Tutaj temat z wczoraj o 53 latku, który w sądzie się podpalił.

Za pewne chłop myślał, że do sądu idzie po sprawiedliwość a po usłyszeniu wyroku 

w desperacji targnął się na swoje życie.

Przykro mi z jego powodu, system jest chujowy pod tym względem, równouprawnienia niestety nie mamy. Chętnie bym poznał więcej szczegółów. Znam sytuacje gdzie chłop z kasą i własnym M przegrał walkę o dzieci z bezrobotną matką. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.