Skocz do zawartości

Na gadzi mózg nie ma rady...


Rekomendowane odpowiedzi

Jak patrzę na mikroekspresję kobiet w tym klipie tutaj... 

Co niski męski głos robi na ich twarzach w trakcie odsłuchu... Wow... Niektórym Paniom faktycznie niewiele brakuje...

 

 

Drogie Panie. A jak by się Wam słuchało tego Pana?

 

Edytowane przez Miszka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczym zwierzęta, tyle że w makijażu i ubraniach. 

Choć trudno się dziwić. Gadzi mózg samicy był programowany od ok. 4 mln lat, już od czasów Australopiteka. A wcześniej też silny samiec zapewniał małpie przetrwanie. Ostatnie kilkaset lat postępu cywilizacji nie zmieni nagle całego oprogramowania w podświadomości. Na widok i głos silnego samca będzie robić się mokro samicy.

 

0c7ff8f1b16200e932a94e296f6ea668.jpg

 

Nic nowego, robić swoje i żyć po swojemu, na to nie mamy wpływu. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Miszka napisał:

Jak patrzę na mikroekspresję kobiet w tym klipie tutaj... 

Te filmiki są wykreowane, stąd te rozdziawione usta i wytrzeszczcze, te baby się wygłupiają, nikt normalny tak się nie zachowuje.

 

9 godzin temu, Miszka napisał:

Drogie Panie. A jak by się Wam słuchało tego Pana?

Co do zagadnienie cechy antagonistyczne przyciągają obie płcie. Z męskim głosem jest tak jak z uściskiem dłoni, to na pewno nie powinny być  „holenderskie marchewki”, same wyszczególnione cechy jednak nie mają większego znaczenia przynajmniej dla mnie o ile nie są czymś więcej podbudowane, dlatego zaprezentowany teledysk w połowie mnie uspał. Za bardzo pozowane. Bardziej sobie cenię emocję wyrażoną  może w nie hiper ale męskim jednak głosie, jak np.:

 

 

 

 

albo zwyczajność i spokój:

 

Edytowane przez Anna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Anna napisał:

te baby się wygłupiają, nikt normalny tak się nie zachowuje.

Im bardziej będziesz zaprzeczać tym mniej Ci będę wierzył. 🧐

I nie "dla zasady" ale dlatego, że mogę pokazać Ci conajmniej cztery, pięć 2-sekundowych momentów, gdzie te Panie

są bardzo naturalne. Tych kurwi-uśmieszków nie da się ukryć. 😏

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Miszka napisał:

Jak patrzę na mikroekspresję kobiet w tym klipie tutaj... 

Co niski męski głos robi na ich twarzach w trakcie odsłuchu... Wow... Niektórym Paniom faktycznie niewiele brakuje...

 

 

Drogie Panie. A jak by się Wam słuchało tego Pana?

 

Nie przyszło Ci do głowy że te kobiety celowo zachowują się jak idiotki ?
Przecież to nie ukryta kamera tylko łapanie atencji tego świata i robienie przerysowanych min... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Gixer napisał:

Nie przyszło Ci do głowy że te kobiety celowo zachowują się jak idiotki ?
Przecież to nie ukryta kamera tylko łapanie atencji tego świata i robienie przerysowanych min... 

Oj... chyba nie mówimy o tych samych momentach.

Jasne, filmy dla atencji i zasięgów i tak dalej. I Owszem. Robią głupie miny, zachowują się w sposób przerysowany,

ale ja nie mam na myśli tych "przerysowanych" momentów.

Przykład:

Dwie Panie zachowują się IDENTYCZNIE. 1:20 pierwsza reakcja, przerysowana,  1:26 druga delikatniejsza ale przez to bardziej naturalna. Pani wyraźnie odczuwa przyjemne wibracje jak tylko zaczyna patrzeć na ekran przestaje to kontrolować. 3:06 Jak tylko zaczyna się partia Tima Pani usilnie stara się utrzymać kąciki ust na stałym poziomie, a one lecą do góry. Potem rzut oka w kamerę, tak jakby odruchowo chciała sprawdzić, czy osoba obserwująca ją zauważyła zmianę w jej zachowaniu. (panie w obu przykładach zrobiły to samo, rzut oka w kamerę "czy obserwator widzi ich zachowanie".

Pani z 2:20. Przezornie zakrywa usta, żeby nie było widać uśmieszku... z napięcia policzków nie mogę się zorientować czy się uśmiecha, ale jak tylko zaczyna się najniższy ton jest od razu rzut oka na kamerę i po sekundzie przymrużenie oczu. Analogicznie jak w poprzednich przykładach.

6:07, pani po lewej przy najniższym tonie rzut oka w kamerę i delikatny uśmiech. A potem próba zapanowania nad tym uśmiechem.

 

Edytowane przez Miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Miszka napisał:

Tych kurwi-uśmieszków nie da się ukryć. 😏

Gość ma głęboki tembr, ale sam typ śpiewu jest płaski. Takich filmików z facetami i kobietami w necie, którzy mają mieć ekspresyjną reakcję na jakiś talent pod wyświetlenia jest sporo,  babki na tych filmach mają mieć właśnie taką przejaskrawioną, błogo-ekstatyczno-erotyczną ekspresję.

 

To owszem może zwrócić uwagę, ale jest tylko jakimś pojedynczym rysem. Mi się to wykonanie nie podobało, choć głos sam w sobie może być postrzegany, jako męski, zwracający uwagę czemu nie zaprzeczam. To jest cecha antagonistyczna, tu modulowana nieco do przesady, tak jak  reakcje pozostałych.  O taki teatr.

 

41 minut temu, Miszka napisał:

Im bardziej będziesz zaprzeczać tym mniej Ci będę wierzył. 🧐

Pytałeś o śpiew tego faceta, wiec ci szczerze odpowiedziałam mnie to nie rusza i podałam przykłady normalnych męskich głosów, które akurat w śpiewaniu by mnie zatrzymały, bo tam były wyrażone emocje. Nie chciałoby mi się słuchać jakiegoś gościa tylko, dlatego ze głos ma głęboki i gardłowy.

Edytowane przez Anna
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gixer napisał:

Nie przyszło Ci do głowy że te kobiety celowo zachowują się jak idiotki ?
Przecież to nie ukryta kamera tylko łapanie atencji tego świata i robienie przerysowanych min... 

Dokładnie, wszystko dla oglądadalności i przykucia uwagi potencjalnego widza - tak teraz to działa. Ale widzę że niektórzy już z zasady lubią się odpalić ;)

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Anna napisał:

Gość ma głęboki tembr, ale sam typ śpiewu jest płaski.

 

 

 

Pytałeś o śpiew tego faceta, [...] Nie chciałoby mi się słuchać jakiegoś gościa tylko, dlatego ze głos ma głęboki i gardłowy.

 

Ok. Dziękuję za Twoją odpowiedź.😉

4 minuty temu, Taboo napisał:

Ale widzę że niektórzy już z zasady lubią się odpalić

" dany filmik tak, ale nie wszystko w trakcie filmu jest reżyserowane.

Odniesiesz się do mojej odpowiedzi do Gixera? Z przykładami?

Edytowane przez Miszka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Anna napisał:

Te filmiki są wykreowane, stąd te rozdziawione usta i wytrzeszczcze, te baby się wygłupiają, nikt normalny tak się nie zachowuje.

 

Pewnych reakcji nie da się opanować. 
Jak puszczali carnobuiały film z wjeżdżającą lokomotywą to ludzie uciekali ze strachu

Pamiętam w jednej z książek o psychologii było zdjęcie publiczności z jakiegoś koncertu Co dziewczyna to inna reakcja, jedna miała błogi wyraz twarzy i zamknięte oczy, twarz skierowaną w niebo, inna zaś  wpatrzona była w scenę, jeszcze inna wyglądała tak jakby chciała śpiewać razem z wokalistą.

Myślę jednak że  takich twarzyczek mogą być dziesiątki a finalnie tylko kilka najbardziej mimicznych jest brana pod uwagę w filmikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Miszka napisał:

Oj... chyba nie mówimy o tych samych momentach.

Jasne, filmy dla atencji i zasięgów i tak dalej. I Owszem. Robią głupie miny, zachowują się w sposób przerysowany,

ale ja nie mam na myśli tych "przerysowanych" momentów.

Przykład:

Dwie Panie zachowują się IDENTYCZNIE. 1:20 pierwsza reakcja, przerysowana,  1:26 druga delikatniejsza ale przez to bardziej naturalna. Pani wyraźnie odczuwa przyjemne wibracje jak tylko zaczyna patrzeć na ekran przestaje to kontrolować. 3:06 Jak tylko zaczyna się partia Tima Pani usilnie stara się utrzymać kąciki ust na stałym poziomie, a one lecą do góry. Potem rzut oka w kamerę, tak jakby odruchowo chciała sprawdzić, czy osoba obserwująca ją zauważyła zmianę w jej zachowaniu. (panie w obu przykładach zrobiły to samo, rzut oka w kamerę "czy obserwator widzi ich zachowanie".

Pani z 2:20. Przezornie zakrywa usta, żeby nie było widać uśmieszku... z napięcia policzków nie mogę się zorientować czy się uśmiecha, ale jak tylko zaczyna się najniższy ton jest od razu rzut oka na kamerę i po sekundzie przymrużenie oczu. Analogicznie jak w poprzednich przykładach.

6:07, pani po lewej przy najniższym tonie rzut oka w kamerę i delikatny uśmiech. A potem próba zapanowania nad tym uśmiechem.

 

Na tej samej zasadzie można by oglądać mimikę Pani z filmów dla dorosłych i analizować.
Przecież kobiety to urodzone aktorki. Popytaj koleżanek czy potrafią rozpłakać się na zawołanie albo czy często udają orgazm....
Pytaj czy często bo to że udają to pewne... 

 

Niski głos działa na kobiety bo działa ale nie powoduje mokrej ostrygi. 
Poprostu przyjemny element życia. 
Jeśli nie piszczysz jak mała myszka to szkoda strzępić ryja...

 

 

P.S. Takie analizy mogły by mieć sens gdyby kobieta miała oceniać mowę ciała lub ubiór. 
A nie że świadomie ma reagować na głos....

Edytowane przez Gixer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna reakcja. 

Mój znajomy, który bada "kociowate" (lwy, tygrysy i inne żbiki 😂), kiedyś badał gdzieś na wypizdowiu afrykańskim stado bodajże lwów, jeden z osobników miał uszkodzone struny głosowe w wyniku obrażeń po walce. "Komunikaty" tegoż lwa nie były odbierane przez stado. Normalna reakcja w naturze- jak to powiedział owy "kociowaty" badacz.

 

Jeśli wykazuje ktoś emocje wobec tego filmiku (reakcje pań na niską barwę głosu piosenkarza), to chyba ma jakiś kompleks.

Wielu panów w wyniku wypadków, zmian hormonalnych przechodzi długą drogę do osiągnięcia w miarę, naturalnego niskiego głosu. Warto przycupnąć nad takim tematem - jak pomóc mężczyznom, którzy chcą wrócić do niższej barwy głosu. 

Skupianie energii nad reakcjami pań jest małym sabotażem.

 

Tak samo, reakcje panów, gdy do pomieszczenia wchodzi młoda, szczupła, atrakcyjna pani, w dość dopasowanej kreacji. Męskie oczy idą za tą panią. To przecież naturalne i zdrowe! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Libertyn napisał:

Pewnych reakcji nie da się opanować.

To chyba jestem jakaś dziwna, bo mi się nic nie odpaliło, ale jakbym chciała się powygłupiać to mogłabym ich wszystkich przebić 😂

 

11 minut temu, Miszka napisał:

Dziękuję za Twoją odpowiedź.😉

Ależ proszę, niewierny Tomaszu😉

Edytowane przez Anna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Anna napisał:

To chyba jestem jakaś dziwna, bo mi się nic nie odpaliło, ale jakbym chciała się powygłupiać to mogłabym ich przebić wszystkich 😂

Ludzie są różni. 
Różna wrażliwość, różna emocjonalność. Jedni zalewają się łzami bo pokazują chorego kotka, inni wieść o śmierci w rodzinie traktują z tą samą emocjonalnością co to że w innym mieście będzie inna pogoda.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo wam nie twardnieje na widok niezłej dupy...

 

wszyscy jesteśmy zaprogramowani przez naturę, popędy w dużej mierze sterują naszym życiem, nawet jeżeli nie zdajemy sobie z tego sprawy. 

Można to ucywilizować lub w części wygasić poprzez odziaływanie kulturowe - ale zupełnie pozbyć się tego oprogramowania nie zdołamy. Chyba że poprzez zaaplikowanie jakiejś chemii.

 

 

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Libertyn napisał:

Jak puszczali carnobuiały film z wjeżdżającą lokomotywą to ludzie uciekali ze strachu

To jest coś innego, sama na wielu filmach mam rożne emocje, wchodzę w akcję, identyfikuje się z bohaterami, gadam do ekranu ect…

 

 

Ale to z tym głosem to jest jak szukanie swojego ideału na podstawie:

5c47c7d49857.jpg

 

Nie twierdzę, że takie rzeczy nie mają miejsca u obu płci. Kiedyś rozmawiałam z jednym facetem takim przeciętnym zjadaczem chleba bez cech charakterystycznych, który mi się zwierzył, że czuje się samotny. To zapytałam go, jaki jest jego ideał kobiety, na co on mi odpowiedział „Wonder woman” haha. I mówił to poważnie....

Edytowane przez Anna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, meghan napisał:

to chyba ma jakiś kompleks.

Liczyłem właśnie na TAKIE reakcje. 😉

 

28 minut temu, meghan napisał:

Skupianie energii nad reakcjami pań jest małym sabotażem.

Skupianie energii nad nauką obserwacji mikroekspresji jest fajne. I cenne. 

 

Ten, kto instaluje miny nie lubi saperów. Bo Ci mu psują robotę. Wiem wiem. 😏

 

28 minut temu, meghan napisał:

Tak samo, reakcje panów, gdy do pomieszczenia wchodzi młoda, szczupła, atrakcyjna pani, w dość dopasowanej kreacji. Męskie oczy idą za tą panią. To przecież naturalne i zdrowe! 

Aha... no... i tu mamy kolejną wartościową odpowiedź.

 

Dziękuję za Twój głos w mojej piwnicy. 😝

Edytowane przez Miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zychu napisał:

No tak, bo wam nie twardnieje na widok niezłej dupy...

 

wszyscy jesteśmy zaprogramowani przez naturę, popędy w dużej mierze sterują naszym życiem, nawet jeżeli nie zdajemy sobie z tego sprawy. 

Można to ucywilizować lub w części wygasić poprzez odziaływanie kulturowe - ale zupełnie pozbyć się tego oprogramowania nie zdołamy. Chyba że poprzez zaaplikowanie jakiejś chemii.

Albo bycie gejem czy aseksem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Gixer napisał:

P.S. Takie analizy mogły by mieć sens gdyby kobieta miała oceniać mowę ciała lub ubiór. 
A nie że świadomie ma reagować na głos....

Nieświadomie... Nieświadomie. A potem świadomie próbuje nad tym zapanować. 🤦‍♂️

23 minuty temu, zychu napisał:

No tak, bo wam nie twardnieje na widok niezłej dupy...

Za "niezłą" wzrok sam leci... 🤪

Edytowane przez Miszka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Libertyn napisał:

Albo bycie gejem 

Gej też jest sterowany przez popędy, a tzw. aseksualny to raczej anomalia, nie natura.

1 minutę temu, Krugerrand napisał:

Fajne dupy, ale też i te niefajne często mają to do siebie, że jak się odezwą to już następnym razem na jej widok już nic nie twardnieje😆

Sztuką jest patrzeć na dupę w oderwaniu od intelektu, dostrzec ją jako byt autonomiczny, nie posiadający konotacji z wadliwym mózgiem.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miszka

Analiza spraw oczywistych. 

Oboje się zgadzamy, że atrakcyjniejszym dla WIĘKSZOŚCI POPULACJI GATUNKU LUDZKIEGO, DLA OBU PŁCI jest:

- niska barwa głosu u mężczyzn;

- młoda, szczupła kobieta mieszcząca się w określonych wymiarach proporcji ciała (i jej części). 

 

Tu chcę zapodać wartosciowsze tematy, które mogą przy okazji komuś pomóc. 

Chyba, że wysoka barwa głosu u mężczyzn, którzy mieli uszkodzony tchawicę, struny głosowe, czy też w wyniku zmian hormonalnych mówią wyższym tonem to nieistotny temat. Chyba tutaj też się zgodzimy.

Ponoć DrRandka miał kiedyś jeszcze wyższą barwę głosu, nad tym też musiał srogo pracować. 

 

Można tworzyć tematy, które mogą kogoś pokierować. Tu dałam przykład tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.