Skocz do zawartości

Na gadzi mózg nie ma rady...


Rekomendowane odpowiedzi

Co Wy wiecie o imponowaniu kobietom. 

Tutaj jest prawdziwa reakcja na silnego samca alfa potocznie zwanego Chadem (ni mylić z tlenkiem węgla). Podczas pracy logicznej warstwy umysłu poniższej niewiasty widać niepewność, może i nutkę zażenowania, ale nie dajmy się zwieźć - gdy gadzi mózg bierze górę to z początku symbolizuje zwilżenie warg dolnych oblizaniem warg górnych, a następnie chichra się jak mała dzieczynka. 

Nie jakieś autotuny i mruczenie na kacu:

 

PS xD.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj panowie z przytoczonych filmików mają wypracowane głosy i uderzają w niskie tony nie za sprawą genów a głównie techniki i warsztatu wokalnego popartego odpowiednią barwą głosu. Dodatkowo ten chłop z długimi włosami cholernie fałszuje, a ten pierwszy uderza w niskie tony ale nie umie się z nich za bardzo ruszyć w górę przez co brzmi trochę płasko.

Ich "sekretem" jest to że faktycznie mają niskie głosy ale przede wszystkim umieją operować przeponą, rozluźniając gardło tak by wydobyć niskie dźwięki.

Ja ostatnio grając w nowego God of War zacząłem dla jaj mówić jak Kratos gdzie normalnie tak nie brzmię, jest to kwestia modulacji głosu i tyle.

 

Czy kobiety lubią niską barwę głosu ? Tak, wielokrotnie byłem komplementowany za swój głos.

 

W moim przypadku głos zmieniał się na przestrzeni lat, zdarzeniami po których zauważyłem że głos mi się zmienił były:

- wiadomo dojrzewanie i mutacja

- ćwiczenia szyi

- ćwiczenia oddechowe, które podpatrzyłem kiedyś u Ricksona Gracie. Po jakiś czasie od wprowadzenia zauważyłem znaczną zmianę w tym jak oddycham i mówię.

- ćwiczenia wokalne które robię od jakiegoś roku żeby lepiej śpiewać

 

Co możecie zrobić by poprawić głos to : poćwiczyć szyję co niesie za sobą wiele innych korzyści oprócz zmiany głosu (zdrowie , wygląd), zacząć robić ćwiczenia oddechowe i wokalne - obu jest pełno na necie, a przede wszystkim nauczcie się mówić wolniej i używajcie bardziej tzw chest voice niż head voice.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.