Skocz do zawartości

Odezwać się?


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Iceman84PL napisał:

Na samym początku trzeba wytłumaczyć bo wielu młodych mężczyzn nie rozumie co to jest kobieta, czego chce, jak działa i jaka jest jej natura. 

Do rzeczy, kobieta to istota pragmatyczna, przyziemna, oportunistyczna, nastawiona na urodzenie dziecka, zapewnienie sobie dobrego, dostatniego życia, bezpieczeństwa i wszelkich udogodnień. Kobiety gardzą słabością za to kochają siłę pod każdym względem. Kobieta na poziomie społecznym i biologicznym jest taka sama i nie ma innych niż wszystkie a jak tak owa spotkasz to jak najszybciej od niej uciekaj bo ona nie jest normalna. 

Kobiety nie karmią się  i nie żyją miłością, romantyzmem to istoty egoistyczne, bez moralności, empatii, nastawione na ugranie własnego interesu kosztem mężczyzn. 

Kobiety mężczyzn nie kochają tylko to co mogą dać, zapewnić, załatwić. 

Skoro sobie mniej więcej to wyjaśniliśmy przejdźmy do tematu. 

 

Zainteresowanie kobiety jest albo go nie ma od początku. 

Oznaki  zainteresowania to dotyk z jej strony czyli ramienia, klatki piersiowej, pocałunek w policzek na przywitanie, 

Bliska odległość, zainteresowanie rozmowa, zadawanie pytań, chęć poznania, podteksty seksualne, wypytywanie o następne spotkanie, śmiech z twoich żartów, w sytuacjach gdzie jest zagrożenie broni jak lwica, wspiera, pomaga, nie przekłada terminu spotkań, przychodzi punktualnie na spotkanie, zazwyczaj zgadza się na bardzo dużo, brak wymówek w stylu nie mam czasu, jestem zajęta, jeszcze zadzwonię czy się odezwę, płaci za siebie lub stawia sama i nie ma z tym problemu. 

Zainteresowana kobieta również na spotkanie przychodzi ubrana, wymalowana jak milion dolców bo ona wie, że wygląd i pierwsze wrażenie jest najważniejsze. 

 

Kolejna sprawa kobiety obstawiają kilka koni na raz. 

Tzn. umawiają się tego samego dnia z kilkoma mężczyznami bo mogą, bo jest na nie popyt, bo mają łatwy dostęp, zainteresowanie, atencje, seks. 

Dlatego tak ważnym jest by obracać kilka talerzy na raz i robić to samo. 

Wtedy nie uzależniasz się od jednej kobiety, nie nastawiasz, nie masz presji, oczekiwać bo na jej miejsce jest kilka innych kobiet więc jak się nie uda z jedną to w zapasie masz jeszcze inne opcje. 

Dlatego w twoim przypadku z tego co piszesz kobieta fajnie spędziła czas, być może dobrze się bawiła, najadła i to tyle. Proponujesz drugie spotkanie ona daje wymówkę po czym przestaje się odzywać. Z twojej strony bije także desperacja  gdzie po 24 godzinach ty sam się odzywasz. A wiesz co powinieneś był zrobić nie odzywać się kilka dni by ona o tobie myślała i stresowała dlaczego milczysz, by nakręcała się, by dać trochę niepewności, tajemnicy, emocji by zmobilizować ja do przyjścia na następne spotkanie czy żeby to ona pierwsza się odezwała. 

Na moje jest po wszystkiemu, nie ma co się przejmować bo kobiet w Polsce jest jakieś 20 mln z czego na 1km2 to 41 tys. Także następnym raz sprawdzaj oznaki zainteresowania, randka max 1 godzinę, nie odprowadzasz kobiety tylko na pożegnanie rzucasz to cześć i tyle. 

Randka najlepiej w plenerze lub tam gdzie jest fan, zabawa. 

Bez oczekiwań, presji, spiny ba pozwalaj sobie ma więcej i testuj kobietę, nie bój się mówić to co myślisz. 

Jeżeli zastosujesz się do tego i przyjmiesz prawdę o naturze kobiet zacznie dziać się magia z nimi i będziesz mieć tyle zainteresowania od nich co nigdy wcześniej. 

Wpływaj na kobiece emocje, rób rollercoaster, stawiaj zasady, granice. 

Gdy kobieta Ci nie odpowiada czy źle zachowuje się na randce zwróć jej uwagę, powiedz co tobie się nie podoba czy miej odwagę zakończyć spotkanie i nie marnuj czasu, energi, pieniedzy. 

 

 

Jeden z mądrzejszych postów jakie ostatnio przeczytalem

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Warmianin napisał:

Wczoraj się odezwałem po ponad 24h co u niej i dodałem coś zabawnego.

 

3 godziny temu, Warmianin napisał:

I tu z jej strony cisza od wczoraj, wiadomość odczytała, nie odpowiada.

 

Uuuuu, paaanie. Odezwałeś się po 24 godzinach, a nie po 32 i 15 minutach. Koncertowo spartolone i jeszcze się pytasz, czemu tak jest jak jest.

.....

 

Kobieta zainteresowana ma telefon przy sobie 24/7, odpisuje z marszu i sama zagaduje. Nie potrzeba na nią żadnych taktyk, pracy ze stoperem czy sejsmografem. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeden z Braci napisał odezwij się do niej za 2-3 dni, jak nie to olej. 

Załóż sobie jakieś konto na azjatyckim portalu randkowym, ja testuję i na jednym miałem ok 140 wiadomości w 24h od kobiet, moje zdjęcia i opis real. 

 

To samo zrobiłem z lokalizacją na Europę zachodnią i bieda, dodatkowo ilość p0lek za granicą na takich portalach przytłacza.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, DOHC napisał:

Jak jeden z Braci napisał odezwij się do niej za 2-3 dni, jak nie to olej. 

Załóż sobie jakieś konto na azjatyckim portalu randkowym, ja testuję i na jednym miałem ok 140 wiadomości w 24h od kobiet, moje zdjęcia i opis real. 

 

To samo zrobiłem z lokalizacją na Europę zachodnią i bieda, dodatkowo ilość p0lek za granicą na takich portalach przytłacza.

Na jakim portalu masz to konto?🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, DOHC napisał:

Jak jeden z Braci napisał odezwij się do niej za 2-3 dni, jak nie to olej. 

Załóż sobie jakieś konto na azjatyckim portalu randkowym, ja testuję i na jednym miałem ok 140 wiadomości w 24h od kobiet, moje zdjęcia i opis real. 

 

To samo zrobiłem z lokalizacją na Europę zachodnią i bieda, dodatkowo ilość p0lek za granicą na takich portalach przytłacza.

co to za portal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę, że odezwał się do niej od dawna wyczekiwany Chad i zalał formę bez kaw i bilardów.

Co ona ma mu teraz odpisać? Zostańmy przyjaciółmi? Spłać moje pożyczki? Pożycz samochód?

 

Kolejna tura dla kolegi z tą panią za 10 lat jak przypomni o sobie z bombelkiem.

 

 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Warmianin said:

 Tu moje pytanie, jest sens odzywać się do niej czy dziewczyna spuściła mnie do kibla? Dziękuję za odpowiedz

 

Daj telefon do niej. Wyskoczymy na lazurowe wybrzeże sobie. 😊

 

Na przyszłość kołku się naucz, że dla niepalącej osoby smrodziarze-peciarze to koszmar. I jakby mi ktoś proponował spędzenie czasu w smrodziarni, to jeszcze bym mu uprzejmie powiedział żeby spierdalał. 

 

Facetem to trzeba umić być, a nie jajami na wierzchu szpanować. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warmianin hmmm, w zeszłą niedzielę byłeś na kawie? Jaką kawę piłeś? Bo reszta raczej mało interesująca. Pozdrawiam gorąco. 

18 godzin temu, MM_ napisał:

Kolejna tura dla kolegi z tą panią za 10 lat jak przypomni o sobie z bombelkiem.

Fight! 

 

 

You lose! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2022 o 08:24, Warmianin napisał:

 

 

Napisz jej coś takiego:

- cześć, jeśli chodzi o tą kawę to sprawa dalej aktualna i proponuję (tu miejsce i czas)

 

Czas ma być 2-3 dni później.

Jesli się nie odezwie do końca następnego dnia po napisaniu to ją olej. 
Może się odezwać po tym czasie, ale wtedy też ją olej bo będzie to shittest z jej strony czy latasz za nią z wywieszonym jęzorem i próba wbicia Cię na orbitę. Jak jej zależy to odezwie się max następnego dnia.


W sytuacji gdzie kontakt chwilowo ucichł sprawa nie jest jeszcze przegrana. Możesz spokojnie zaproponować wznowienie na jak powyżej, na zasadzie wyjdzie coś z tego lub nie. Przede wszystkim - na luzie i nic na siłę. Proponujesz coś i z jej strony ma być wóz albo przewóz - konkretnie zgadza się to kontynuujecie, a jeśli odmawia lub coś kombinuje to trzeba odpuścić.

W żadnym wypadku nie należy unosić się pseudo honorem na zasadzie że ohoho, na pewno już pierdylion chadów ją bolcuje w międzyczasie. One też mają swoje życie, w którym poza facetami jest wiele innych spraw. Niekoniecznie też od razu łapią wielką zajawkę na nowo poznanego kolegę, z którym wyszły na kawę.

Edytowane przez nihilus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2022 o 22:34, Chcni napisał:

Teraz każda z telefonem przyrośniętym do łapy 24/7, moja ex nawet spała z telefonem pod poduszką. Ale nie ma czasu odpisać, beka. 

Taki zapierd.. na social media i nie ma kiedy odpisać, a dodatkowo tylu tych adoratorów:

dzien-dobry-przystojniaku-laska-pisze_20

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filozofia bardzo prosta.

 

Spikneliście się albo gdzieś spontanicznie albo na Tinderze. Jeśli jest ładna, ma atencje. Ty przedstawiłeś bilard, inny o podobnym SMV albo wyższym wyjście do kawiarni/drinka w jakieś fancy miejsce. Wybór był oczywisty jak nie prosty...

 

To tak jakbyś zabrał samice na koncert heavy metalowy. Nawet jeśli to lubi... to w takie miejsca się idzie, gdy masz zdobyte bazy. A Ty nawet nie odbiłeś piłki bejsbolem i zacząłeś biec na oślep myśląc, że masz Home Run. Niestety, jedyne Home Run w tym przypadku to sam wiesz jaki... :)

 

Na przyszłość, poza swoją atrakcyjnością myśl nad miejscem atrakcyjnym dla dwojga, by było fajnie spędzić czas ale i w miejscu, w którym nadal poznajecie się 1 na 1, nie jest za głośno, ona i Ty będziecie czuć się komfortowo.

Edytowane przez Zgredek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.