Skocz do zawartości

Myśleliście, że wykopanie z domu na podstawie arbitralnej decyzji policjanta to koniec atrakcji?


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam zapoznać się z tym https://orka.sejm.gov.pl/Druki9ka.nsf/Projekty/9-020-1080-2022/$file/9-020-1080-2022.pdf 

 

Znajdują się tam takie kwiatki: 

 

Legalna definicja „przemocy w rodzinie” zastąpiona zostanie „przemocą domową”, którą Konwencja stambulska definiuje jako wszelkie akty fizycznej, seksualnej, psychologicznej lub ekonomicznej przemocy występujące w rodzinie lub gospodarstwie domowym lub pomiędzy byłymi lub obecnymi małżonkami lub partnerami, niezależnie od tego, czy sprawca i ofiara dzielą miejsce zamieszkania, czy też nie

 

Zastąpiona zostaje definicja „członka rodziny” przez wprowadzenie definicji „osoby doznającej przemocy domowej” oraz „osoby stosującej przemoc domową”, doprecyzowując tym samym zakres podmiotowy ustawy. Zastosowanie przepisów projektowanej ustawy będzie możliwe wobec rozszerzonego i precyzyjnie określonego katalogu podmiotów. W projektowanych zmianach definicja osoby doznającej przemocy domowej uwzględnia małżonka, także w przypadku, gdy małżeństwo ustało lub zostało unieważnione .....

 

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 2
  • Haha 4
  • Smutny 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co my się wogóle w to bawimy, niech w Polszy powołają kuksędziów co w jednej osobie będą: sędziami i egzekutorami:

 

law-police.gif

 

Podniosłeś głos, kurła pomyślałeś coś złego? Kula w łeb męski oprawco za myślozbrodnie!

dredd-hotshot.gif

 

 

Zaraz czy ja dobrze czytam? Nie muszą dzielić zamieszkania?

Czyli dama ubzdura sobie że jest moją dziewczyną i nie daje na torebkę i to przemoc ekonomiczna? Znając ten kraj to tak będzie i teraz mam udowadniać że jej praktycznie nie znam i to pewnie kolejna przemoc psychiczna

  • Like 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, maroon napisał:

Bierzta śluby chopaki! 😁 Po Bożemu to i zacnie i babcia będzie zadowolona. 😁

 

Bycie poza związkiem małżeńskim w niczym nie chroni.

 

48 minut temu, Mosze Red napisał:

wszelkie akty fizycznej, seksualnej, psychologicznej lub ekonomicznej przemocy występujące w rodzinie lub gospodarstwie domowym lub pomiędzy byłymi lub obecnymi małżonkami lub partnerami,

 

Czyli hipotetycznie, jak się dorobiłeś może Ciebie wywalić z chaty dziewczyna z podstawówki bo 30 lat temu źle się na nią spojrzałeś 😎

Edytowane przez Templariusz
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Templariusz said:

 

Bycie poza związkiem małżeńskim w niczym nie chroni.

 

Chroni, bo:

 

a) mogę pani powiedzieć żeby spakowała walizki i wypierdalała w dowolnym momencie

b) jak zrobi "zgłoszenie", to mogę ją wywalić za bramę/drzwi, a potem drzeć łacha, że pani nie znam, jakaś wariatka, pewnie naćpana

c) formalno-prawnie pani nie ma żadnych praw do mojego majątku

 

Oczywiście kolejne "nowelizacje" mogą to zmienić. 

 

Ale to wtedy będzie się z paniami podpisywać umowy na sprzątanie z zamieszkaniem na miejscu. 😁 Jaka partnerka panie władzo, gosposia zwykła, proszę zobaczyć. 😁

  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maroon napisał:

umowy na sprzątanie z zamieszkaniem na miejscu.

Tylko czy to się nie będzie i tak łapać na:

Godzinę temu, Mosze Red napisał:

Zastąpiona zostaje definicja „członka rodziny” przez wprowadzenie definicji „osoby doznającej przemocy domowej” oraz „osoby stosującej przemoc domową”,

;)

Pomoc domowa, przemoc domowa... jeden pies.

Mieszka w tym domu? Mieszka. Doznaje przemocy psychicznej/ekonomicznej? Doznaje. Czyja wina?

 

Może ten russkij mir nie jest taki zły. 🙀

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, maroon napisał:

 

Chroni, bo:

 

a) mogę pani powiedzieć żeby spakowała walizki i wypierdalała w dowolnym momencie

b) jak zrobi "zgłoszenie", to mogę ją wywalić za bramę/drzwi, a potem drzeć łacha, że pani nie znam, jakaś wariatka, pewnie naćpana

c) formalno-prawnie pani nie ma żadnych praw do mojego majątku

 

Oczywiście kolejne "nowelizacje" mogą to zmienić. 

 

Ale to wtedy będzie się z paniami podpisywać umowy na sprzątanie z zamieszkaniem na miejscu. 😁 Jaka partnerka panie władzo, gosposia zwykła, proszę zobaczyć. 😁

 

Ustawa wyrzucenia faceta na 2 tygodnie z domu już może wiele dać, mieszka u Ciebie wzywa policje że przemoc i każą się spakować i wypad z Twojego domu na 2 tyg, to jest mimo wszystko możliwe, pytanie jak często itd, natomiast niech ludzi siła wyższa broni od ożenku to już game over dla faceta, nie wie tylko kiedy i gdzie dostanie groźbę że wezwie policję.

 

Zostaje wynajem a własna chata na siedzibę firmy itd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na czacie przeczytałem od rana ze dwa razy, że jesteśmy mizoginami i ten temat zdaje się wpisywać w ten "główny nurt" forum, no bo jak można sądzić inaczej, że niby nasze panie będą to wykorzystywać na potęgę, aby dokopać nawet swoim byłym, a to wszystko przy pomocy systemu prawnego i społecznego pt: wierzmy wszystkim kobietom niezależnie od tego co mówią, ponieważ są kobietami. Nie można uprawiać takich myślozbrodni😆

  • Like 2
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Krugerrand napisał:

Dziś na czacie przeczytałem od rana ze dwa razy, że jesteśmy mizoginami i ten temat zdaje się wpisywać w ten "główny nurt" forum, no bo jak można sądzić inaczej, że niby nasze panie będą to wykorzystywać na potęgę, aby dokopać nawet swoim byłym, a to wszystko przy pomocy systemu prawnego i społecznego pt: wierzmy wszystkim kobietom niezależnie od tego co mówią, ponieważ są kobietami. Nie można uprawiać takich myślozbrodni😆

 

No uwierz jak nabierze kredytów i chwilówek a jak może nie spłacisz to przemoc ekonomiczna?

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w głowach się wariatom poprzewracało :D

 

Warto zwrócić uwagę że "osobą stosującą przemoc" będzie zostawało się bez sądu, o czym zadecyduje jakaś feministka z "zespołu interdyscyplinarnego".

Utrudnienia w dowodzeniu zdrady partnerki, obalaniu fałszywych oskarżeń, itd.

 

Podsumowując:

- żadnych małżeństw

- żadnego wspólnego zamieszkiwania nawet na wynajem

- LTR również odpada

- zero kontaktu z byłymi

 

  • Like 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, maroon napisał:

a) mogę pani powiedzieć żeby spakowała walizki i wypierdalała w dowolnym momencie


W erze, gdzie ceny najmów zaliczają incydent fekalny, eksmisje to kabaret, gdzie nie możesz w świetle prawa pozbyć się niechcianego lokatora ani mu prądu nawet odłączyć, to zupełnie bym się nie zdziwił, jakby usunięcie k*biety z własnego mieszkania niebawem wcale nie było takie proste. Niebiescy przyjadą na zgłoszenie, stwierdzą, że co prawda pani kurwi się z połową Tindera i sprowadza gachów do Twojej chaty, ale z racji, że mamy w tym kraju piekło k*biet i ogólnie strasznie męskocentryczny klimat, to oni są bezsilni i k*biety z domu nie ruszą nawet przy pomocy trebusza. A ogólnie to przecież jesteś samcem, to jakoś sobie daj radę czy coś.
Po czym na odchodne wpierdzielą Ci mandat za nieuzasadnione wezwanie, bo przecież statystyka musi się zgadzać 😎

My się tak śmiejemy, ale tuż pod naszymi nosami rakietowe rolki absurdu już dawno się w tym kraju odpaliły i w Polsce 2028 bezpieczniej będzie hodować jadowite węże niż żyć w konkubinacie. No bo zastanówcie się przez chwilę, mając z tyłu głowy, że laski stosują alienację rodzicielską latami, że dzieciaki potem nie poznają własnych ojców (!!!), a na koniec dnia sąd poojoja trochę na k*bietę i powie "o ty niedobra, niegrzeczna" w ramach kary. Przyjedzie antyperspirant Kowalski, spojrzy, laska mu powie, że do rodziców iść nie może. Że na najem drogi i jej nie stać. No i co on Ci zrobi? Przecież na ulice z torbami w środku zimy jej nie wyśle. Powie Ci, że to przez sąd trzeba. Będziesz więc miesiącami czekał na decyzję sądu, podczas kiedy Klaudiusz z Tindera będzie jej na twoim dywanie zakładał arabskie gogle. A jak się wkurwisz, że to Twój dom i nie będziesz oglądał dupy jakiegoś obcego fagasa w swoim salonie, to ona zadzwoni na policje, że jest ofiarą przemocy i Cię panowie mandatowi wyproadzą na dwa tygodnie, dadzą zakaz zbliżania do twojego domu, przedszkoli i sklepów żabka.
Co w kolejnym epizodzie? Każdej k*biecie będzie przydzielany cockold z urzędu? Waginowe plus?
Mamy okropną sytuację mieszkaniową, a zawsze jak z czymś jest trudno, to motywuje ludzi przede wszystkim do coraz większego kombinowania. Regularnie przesuwamy granice absurdu i jesteśmy literalnie o krok od sytuacji, gdzie jedna z drugą agentka będzie kombinowała, jak sobie tutaj na czyjś rachunek pomieszkać. Dzisiaj wpadnie do Ciebie na weekend z zapasowymi majtkami, a jutro ona stwierdzi, że tu mieszka. I to TY będziesz musiał dochodzić swojego. Bo państwo na pewno tego nie zrobi.

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był kiedyś dokument na yt i artykuły jak Hiszpania zmieniła się w wariatkowo i wielu mężczyzn normalnie trafia prosto do paki za pomówienie, to jest wręcza fala fałszywych oskarżeń bo jest pełno fundacji dotowanych przez rząd które żyją z podpowiadania co mówić aby faceta się pozbyć, wziąć alimenty itd. Na papierze rośnie przemoc to mają większe dotacje i to się tak kręci. To przyjdzie do Polski, bez dwóch zdań, obejrzyjcie, tam nawet sędzina negatywnie się wypowiadała co się dzieje

 

 

Wystarczy zadzwonić i bez dowodu facet ląduje w kiciu, tak to tam działa

 

Niestety nawet konkubinat nie będzie chronił docelowo naszych praw.

Edytowane przez spacemarine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, manygguh napisał:

Czyli pańcia po latach będzie mogła sobie "przypomnieć", że mąż bił, znęcał się itp i prawo zadziała wstecz?

 

Tu raczej chodzi o to, że pancia spotyka nieudacznika, którego rzuciła. Jeśli okaże się, że jednak ułożył sobie życie, będzie to wreszcie nazwane po imieniu jako przemoc ekonomiczna.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ilu męskich debili odważa się podnieść słuchawkę i zgłaszać przemoc domową? Przecież te melepety nawet dyktafonu nie umieją/boją się obsłużyć.

 

Uważam, że forum dość mocno zakłamuje rzeczywistość odnośnie tych wszystkich wykopów z domu bazując głównie na przykładach największych przygłupów, którzy przegraliby w sądzie nawet z butem.

 

Ale teraz nie mam czasu się o tym rozpisywać i przytaczać przykłady bo jestem zajęty może potem założę oddzielny temat.

 

Na szybko tylko przypominam:

 

Na ile wynik rozwodu to feministyczne lobby a na ile debilizm mężczyzn. - Rozstania, zdrady, prawo rozwodowe. - BraciaSamcy.pl

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

A ilu męskich debili odważa się podnieść słuchawkę i zgłaszać przemoc domową? Przecież te melepety nawet dyktafonu nie umieją/boją się obsłużyć.

 

Uważam, że forum dość mocno zakłamuje rzeczywistość odnośnie tych wszystkich wykopów z domu bazując głównie na przykładach największych przygłupów, którzy przegraliby w sądzie nawet z butem.

 

Ale teraz nie mam czasu się o tym rozpisywać i przytaczać przykłady bo jestem zajęty może potem założę oddzielny temat.

 

Na szybko tylko przypominam:

 

Na ile wynik rozwodu to feministyczne lobby a na ile debilizm mężczyzn. - Rozstania, zdrady, prawo rozwodowe. - BraciaSamcy.pl

 

 

 

Kolejny który nie rozumie że prawo jest robione że na pstryknięcie można faceta pozbawić majątku czy dostępu do niego, ale wg niego to głupota facetów. Takie pajace później pokazują jacy to oni są mądrzy łechtając swojego ego, ale inni to debile.

 

 

Edytowane przez spacemarine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Templariusz napisał:

Czyli hipotetycznie, jak się dorobiłeś może Ciebie wywalić z chaty dziewczyna z podstawówki bo 30 lat temu źle się na nią spojrzałeś 😎

 

Tu nawet nie chodzi o to, że coś zrobiłeś, wystarczy że źle się poczuje. Parafrazując słowa piosenki:

 

Kiedy jej smutno

i nawet jeśli nie wie dlaczego,

wina jest mężczyzn,

bo nic nie robią sobie z tego.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są trzy prawdy:

 

1) kto bierze ślub przegrywa życie, 

2) kto bierze pierwszą z brzegu laskę, bo mu dała zaruchać, po raz drugi przegrywa życie 

3) kto bierze laskę-pasożyta i do tego cwaną, ten po raz trzeci przegrywa życie. 

 

Prawo stanowione jest przez spermiarzy dla spermiarzy, więc najbardziej stratni będą i tak spermiarze. Cbdu. 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Mosze Red said:

lub partnerami

Przy czym nie ma poprawnej definicji "partnerstwa", na co zwrócono uwagę w notkach... wedle tego kształtu, ustawa obejmie osoby pozostające w związkach faktycznych np. pracodawca-pracobiorca :(

 

2 hours ago, maroon said:

formalno-prawnie pani nie ma żadnych praw do mojego majątku

Ale ma na telefonie zdjęcie z Tobą.

Co czyni domniemanie o "partnerstwie".

A że stoi pod Twoim domem jak Policja przyjedzie? No przecież ją wyrzuciłeś na dwór, mają ją siłowo wprowadzić do Twego domu, a Ciebie na dwa tygodnie czeka "zakaz zbliżania"... i nawet nie zabierzesz zapasowych gaci bez zgody Policji.

 

1 hour ago, Yami said:

w Polsce 2028 bezpieczniej będzie hodować jadowite węże niż żyć w konkubinacie

Podejrzewam, że nawet szybciej pojawi się spory popyt...

 

Jest jedna dobra strona tego szaleństwa. Im mocniej zaboli, tym szybciej coś z tym zostanie zrobione.

Mniejszości kulturowe, poszanowanie praw religijnych.

Allah Akbar!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feministyczny totalitaryzm się objawił. Kto o zdrowych zmysłach jeszcze wychodzi z tymi babami i chce mieć z nimi coś wspólnego to dla mnie wielka zagadka.

 

Możesz jeden z drugim napisać, że przecież wystarczy żyć bez małżeństwa i tak dalej, zachować jakieś procedury. Pytam, po chuj się męczyć? I tak z tylu głowy pojawią się wątpliwości i to często masowe, czy wszystkiego nie zabiorą zaraz przez widzimisię jakiejś cipci, której się hormony odmienią albo od koleżanek mundruści usłyszy. Ja pierdolę. Cywilizacja kurwa jego mać. Cywilizacja śmierci z każdej strony. Od bezdomności teraz dzieli ryk baby. Nie dość, że w domu jakaś idiotka to później w sądzie też baba rozpatruje sprawę i przyklepuje przemoc, bo ręcznik źle złożyłeś.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.