Skocz do zawartości

Tak to się żyje na tej wsi


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.12.2022 o 14:09, maroon napisał:

Sołtys zaś historię usłyszał od sąsiada, co karetkę dla Januszka wezwał.

 

W dniu 6.12.2022 o 14:45, krzy_siek napisał:

Żyłem i wychowałem się na wsi, to jest okropne xd brak anonimowości, ludzie wtrącają się w nieswoje sprawy.

Dobrze,że sąsiad się wtrącił i wezwał karetkę. W mieście sąsiedzi by się pewnie zainteresowali jak by trupem śmierdziało.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, maroon napisał:

Mniej więcej coś takiego obecnie 70-80 tys. Sąsiad stawiał na ROD, wyszło mu pod 100k z wykończeniem i urządzeniem. A to jest 35m2 popierdółka. 

domek-drewniany-wenus.webp

Teraz zrozumiałe, że nie chodziło o jakiś używany rower a coś o wiele większego. Odejść od faceta, zniszczyć i zostawić z niczym ah te kobiety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2022 o 13:10, SamiecGamma napisał:

Jeśli chodzi o miasto, to ja uwielbiam w nim właśnie anonimowość. Nie czuję się w żaden sposób "lepszy", że mieszkam w 60m "apartamencie", po prostu podoba mi się fakt, że od prawie 15 lat nikt tu nic o mnie nie wie, nikogo nie interesuje czy jestem singlem czy nie, czy chodzę do kościoła czy nie, itp. Wścibscy ludzie ze wsi odbierają mi smak życia, a i tak w razie wypadku/choroby można liczyć tylko na siebie, wiec IMO mieszkanie na wsi pod tym względem nie daje przewagi.

To widzę, że mamy podobnie, bracie 😁 Od prawie 10 lat mieszkam w kamienicy w ok. 100 tysięcznym mieście. Przedwczoraj sąsiadka zapytała, czy długo tu mieszkam? Zrobiła bardzo duże oczy, kiedy usłyszała odpowiedź 😁 Paradoksalnie, ja o otoczeniu wiem sporo. 

 

Z wioski na której, mnie wychodowali spierdalałem, przy pierwszej okazji. Nic mnie nie obchodziło życie, okolicznych mieszkańców, natomiast odwrotnie? Czego nie wiedzieli, to sobie wymyślili😁 Łysy, przypakowany i do kościoła nie chodzi? Łatka "bandziora"! Podobno ksiądz o mnie kiedyś wspominał na mszy 🤣 Po prostu idioci...

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, baboczysko napisał:

Z wioski na której, mnie wychodowali spierdalałem, przy pierwszej okazji. Nic mnie nie obchodziło życie, okolicznych mieszkańców, natomiast odwrotnie? Czego nie wiedzieli, to sobie wymyślili😁 Łysy, przypakowany i do kościoła nie chodzi? Łatka "bandziora"! Podobno ksiądz o mnie kiedyś wspominał na mszy 🤣 Po prostu idioci...

 

Dlatego jebać ich! Moja mama jest z takiej wioski. Masakra!

 

Absolutnie nie jestem tym naiwniakiem, który by myślał, że ludzie z miasta są z lepszej gliny. Po prostu mają na ciebie wyjebkę, bo żyją swoim życiem, a nie cudzym. Oczywiście zdarzają się wyjątki - jak wszędzie, ale różnorodność poglądów oraz tempo życia w mieście powodują, że nikt nie będzie jakoś specjalnie zwracał na ciebie uwagi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, baboczysko napisał:

Czego nie wiedzieli, to sobie wymyślili😁 Łysy, przypakowany i do kościoła nie chodzi? Łatka "bandziora"! Podobno ksiądz o mnie kiedyś wspominał na mszy 🤣 Po prostu idioci...

Coś mi przypomniałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2022 o 14:50, maroon napisał:

obrabianie dupy bywa większe i bardziej nastawione na to jaką furę kto w garażu trzyma.

Jak zwykle 'uuuanska' fantazyja z waszmościa wycieka.

....A taki ładny samochód miał nasz sąsiad......jedyne co to przypierdololo o dostępność garażu na blokowiskach.

Jest to pewnego rodzaju luksus.

I nie bardzo ludzie się mieszają z grupą nie posiadającą owego boxu.

 

Oftopując, ile razy było pisane o nieużytkach i chatce  Kubusia/pędzącego Jelenia???

 

Tylko to wymaga użycia muuusku i odrobiny zaangażowania.

Pitolenie i narzekactwo  nie stworzy REDDEFENCE.

:)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maroon napisał:

Są wsie i wsie tak jak i miasta i miasta. Inna będzie wieś podwarszawska, a inna zagubiona na podlasiu. Inne zachowania (tzw. małomiasteczkowość) będą w Chojnicach, a inne w Poznaniu. 

 

Jeden mianownik jest wspólny - wszędzie tyle samo debili. 😁

Wszędzie inaczej, ale w sumie, to wszędzie, tak samo? Jprdl....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, baboczysko said:

Wszędzie inaczej, ale w sumie, to wszędzie, tak samo? Jprdl....

Nie. Mniej "obgadywania" i więcej anonimowości jest w aglomeracjach i dużych miastach.

 

Natomiast wszędzie mniej więcej tyle samo patologii. Alkoholików, obszczymurów, patusów, pierdzirur, itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.