Skocz do zawartości

Żeńska reprezentacja USA za awans męskiej kadry do 1/8 finału MŚ zarobi blisko 6 mln $!


Rekomendowane odpowiedzi

Jak informuje profil Transferów Piłkarskich na FB:

 

Żeńska reprezentacja USA za awans męskiej kadry do 1/8 finału MŚ zarobi blisko 6 mln $!
To efekt porozumienia, które zakłada równy podział wszelkich premii za wyniki sportowe zarówno kobiet jak i mężczyzn ‼️
 
Co o tym myślicie? 
 
Jak dla mnie kompletny upadek i dymanie mężczyzn na każdym kroku.
 
Jakiś czas temu na mojej uczelni był event naukowy, ale pierwsze kilka wykładów było na temat dyskryminacji kobiet, więc olałem i zostałem w domu. Kiedy wreszcie mężczyźni powstaną i wyleją tym feminazistką na głowę wiadro zimnej wody?
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pocztowy napisał:

Kiedy wreszcie mężczyźni powstaną i wyleją tym feminazistką na głowę wiadro zimnej wody?

 

Kiedy przestaną robić to:

 

26 minut temu, Pocztowy napisał:

Jakiś czas temu na mojej uczelni był event naukowy, ale pierwsze kilka wykładów było na temat dyskryminacji kobiet, więc olałem i zostałem w domu.

 

W okolicznościach, kiedy mogą coś zrobić.

Edytowane przez Miszka
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten świat stanął na głowie. Równouprawnienie = cwelenie mężczyzn.

 

BTW. W amerykańskiej telewizji FOX w kilku meczach na mundialu, które oglądałem na streamach, baby komentowały tam mecze jako tzw. jedynka. W roli tego drugiego, rzadziej odzywającego się mężczyzna. Jak się to ogląda i słucha chyba nie muszę mówić.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przypadkiem ta kadra kobiet, która jest najbardziej utytułowaną drużyną kobiecą, a jednocześnie w sparingu z 16letnimi amerykańskimi chłopcami dostaje lanie 2:5:D

Ta drużyna amerykańskich chłopców powinna dostać premię za pokazanie tym sfeminizowanym kobiecinkom ich miejsca w szeregu oraz ukazanie ile to równouprawnienie jest tak naprawdę warte.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mieli godność to przestaliby grać za kasę, żeby premii żadnej nie dostały lub całkowite rozwiązanie dyscypliny. To praktycznie taka Amber, ale systemowa, która sra na łóżko, a kolesie jeszcze dopłacają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krugerrand napisał:

To nie jest przypadkiem ta kadra kobiet, która jest najbardziej utytułowaną drużyną kobiecą, a jednocześnie w sparingu z 16letnimi amerykańskimi chłopcami dostaje lanie 2:5:D

Jakie bęcki :lol:

9 godzin temu, Chcni napisał:

Ten świat stanął na głowie. Równouprawnienie = cwelenie mężczyzn.

Smutne. Jeszcze się znajdą goście co tyłka nadstawią bo po prostu chcą czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.