Skocz do zawartości

53-latek podpalił się w sądzie ze względu na niekorzystny wyrok odnośnie opieki nad dziećmi


Rekomendowane odpowiedzi

 

https://wiadomosci.onet.pl/rzeszow/53-latek-podpalil-sie-w-sadzie-w-przemyslu-to-reakcja-na-niekorzystny-wyrok/475zye8?utm_source=www.wykop.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=undefined&utm_v=2

 

 

Taki kraj gdzie jedyne co zostaje to desperacja, to nie jest kraj dla mężczyzn, szkoda chłopa.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • spacemarine zmienił(a) tytuł na 53-latek podpalił się w sądzie ze względu na niekorzystny wyrok odnośnie opieki nad dziećmi

Tego będzie więcej i więcej. Ale chciałbym poznać szczegóły. Biedak nie rozumiał, że tam nie idzie się po sprawiedliwość. 

37 minut temu, Baca1980 napisał:

Tylko czemu zamiast siebie nie podpalił sądu? 

Nie miałoby to takiego posłuchu, zostałby uznany za terrorystę i zmielony przez aparat państwowy. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Janjak śmiesz zadawać tego typu pytania? Przecież to najczystsza forma mizoginii. Wiadomo, że nasze witaminki są najwspanialsze na świecie oraz wszystko jest z nimi jak najbardziej w porządku. Chyba żona Cię bardzo skrzywdziła.

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Egregor Zeta napisał:

Kretyn, to chociaż zabawił by się w terrorystę i terroryzował winnych decyzji...

Potwierdzając że mężczyźni są sprawcami przemocy a on na pewno nie zasługiwał by dać mu dzieci??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bóle od poparzeń są straszne, z tego co pamiętam chyba najmocniejsze, większe od najgorszych nowotworowych, chociaż tu mogę się mylić (ale niewiele).

 

Czeka go piekło bólu prawdopodobnie do końca życia, szpital psychiatryczny na lata albo więzienie, dzieci już nie zobaczy na pewno - a silni się śmieją z desperatów. Silni szanują tylko siłę, która w tym przypadku powinna zmienić się w wytrwałość. Powinien pisać setki, tysiące listów, założyć blogi, kanał, starać się o pomoc prawną, ogarnąć wygląd itd. - ale w desperacji człowiek nie myśli rozsądnie. Przegrał dosłownie wszystko.

 

Dlatego tak ważne są inicjatywy takie jak kanały na YouTube albo chociażby nasze forum. Być może dlatego jest taka nienawiść do tego miejsca.

 

W necie mogą być porady dla kobiet jak orżnąć mężczyznę na 101 sposobów, ale jak mężczyźni się zbierają razem to wielki szok i przerażenie.

  • Like 14
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Ale ja szczerze nie popieram takiego aktu desperacji.

 

Czy człowiekowi brak instynktu samozachowawczego? A jaki pożytek on wyniesie teraz z tych poparzeń? Więcej będzie go w życiu dzieci? Czy może będzie musiał na L4 odpękać z pół roku a potem przeszczepy skóry? I kto pokryje leczenie? Podatnik.

 

A kto o tym wydarzeniu będzie pamiętał za pół roku? Przecież wiadomo jakie są media. Dziś to jutro tamto... ludzie wpuszczą jednym uchem, wypuszczą drugim.

 

Gdzie w tym sens i logika? Zdrowie, ekonomia. COKOLWIEK. Kto tak naprawdę na tym skorzysta? 

 

Ten akt desperacji to dla mnie poniekąd objaw słabości tego człowieka.

 

Teraz będzie woda na młyn Pani, że "widzicie dzieci jaki tatuś ma zryty beret? Dobrze, że od niego odeszłam".

Edytowane przez Miszka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby, silny, znowu idiotyczne rozróżnienie. Ten system jest pojebany, jeżeli do czegoś takiego może w ogóle dojść. Co on zawinił. Wszyscy kurwa jesteśmy słabi, jesteśmy jebanymi niewolnikami systemowymi. Jakaś sędzina przyklepuje chuj wie, jakie wyroki, stara napierdala jakimś gównem. Kto to wytrzyma na dłuższą metę? Każdy ma granicę wytrzymałości. Może ten gość wiele wytrzymał i w końcu nie dał rady. Ile trzeba wytrzymać, żeby być tym mitycznym silnym. Rok, dwa lata, może 10? Czy do końca życia ma cierpieć męki, bo baby to chuje i cały niewolniczy system? Zrobił, co zrobił i moim zdaniem nie jest słaby. Zasygnalizował niemoc w ostateczny sposób.

 

Taki rodzaj strajku pokazuje, że wyrządzili mu większe cierpienie od tego ognia fizycznego. Straszne i pojebane, ale ostatnio trochę słychać o różnych czynach desperackich. Powoli się zaczyna i będzie tylko postępować. Mężczyzna to już nawet nie człowiek, tylko robak do zdeptania. Do woja, giń za karakana, a jak baba powie to dziecka nigdy nie zobaczysz. I jeszcze do tego masz pensję opodatkowaną ponad 50%. Wszyscy jesteśmy słabi.

Edytowane przez mac
  • Like 6
  • Dzięki 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mac napisał:

Zasygnalizował niemoc w ostateczny sposób.

 

I to jest straszne, że mężczyźni zamiast się zorganizować, coś zmienić, to jedni drugich próbują zniszczyć. Kto z szarego tłumu się spróbuje wybić, zaraz inni ściągają go na dół i wszyscy równo cierpią.

 

Jakby 50 tysięcy takich desperatów zamiast się ciąć, podpalać i truć połączyło się w jednej idei, zmiana prawa byłaby możliwa. 

 

Może przemawia przeze mnie zgorzknienie, ale ciekawi jakby ten Pan zareagował na forum, na naszą wiedzę - stawiam że byłby rechot i że szury jakieś.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Marek Kotoński napisał:

 

I to jest straszne, że mężczyźni zamiast się zorganizować, coś zmienić, to jedni drugich próbują zniszczyć. Kto z szarego tłumu się spróbuje wybić, zaraz inni ściągają go na dół i wszyscy równo cierpią.

Nasuwa mi się taka myśl. Nie rozczarowanie. Akceptacja.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak było w tej sprawie ale damy potrafią wprost mówić mężom że wmówią dziecku że coś z nimi złego robił, że był złym człowiekiem i później mężczyźni są w desperacji, jedyne co to da że w przyszłości dziecko będzie wiedziało że bez powodu to podpalenie nie było, ale to jest najgorszy sposób. Straszne, z drugiej strony rozłąka za dzieckiem, wręcz tortury bo nie dopuszczają często dzieci sprawiają że mają różne myśli. A później się k..a dziwią w tv że w polsce jest 2 miliony samotnych matek, to system benefitów, alimentów i ciągłego narzekania na mężczyzn i jest taki efekt i produktem są przetrącone dzieci a później jako dorosłe większa przestępczość itd. Przecież USA to przerabia gdzie ten proces zaczął się kilka dekad wcześniej i mają ogromne problemy.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto był w sądzie rodzinnym i patrzył na to wszystko, ten w cyrku i na kabaretach się już nie śmieje.

 

Słowo i dowody Ojca w sądzie rodzinnym są warte tyle co papier toaletowy świeżo wytarty o dupę. Ja swoje w sądach z ex przeszedłem i przechodzę. Doszło to tego, że dziecko aby się ratować o niepoczytalnej matki, używało dyktafonu i nagrywało co madka w domu wyprawia. A działo się.

 

Na nagraniach

1. madka napadła na dziecko wraz z konkubentem aby wykonać zdjęcia ran jakie dziecko sobie zrobiło nie dając rady z jebniętą

2. madka stale oczerniała mnie mówiąc dziecku nieprawdę o mnie

3. madka stale dziecko wtajemniczała w sprawy sądowe.

4. madka rypała się z konkubentem w obecności dziecka.

5. konkubent mówił dziecku przy madce że jestem psychicznie chory

6. madka wyzywała dziecko wulgaryzmami

7. madka straszyła dziecko że jak nie będzie robić co ona chce to odda je do ośrodka opiekuńczego a tam nie będą się z nim certolić

8. wcześniej pod sprawę wsadziła dzieciaka do psychiatryka - bo się cięło bo nie wytrzymywało obróbki matki i konkubenta. co dziecko zeznało w sądzie. ze po psychiatryku się czuło gorzej

itd itp

9. po ataku madki i konkubenta dziecko miało to opisać samemu i wysłać mailem opis sytuacji do kuratora - ale w zamian tego nagrało jak konkubent dyktuje jemu treść maila przygotowanego przez madkę. czyli manipulują sądem

 

Czyli jak widzicie madka polka została złapana za rękę, czy też ze smoking gun.

 

Wiecie co OZSS i sąd na to? Nic. jakby tych nagrań nie było. Mgła milczenia, opaska na oczach. Nie ma, żadnych nagrań. Jedyne co im przed mordę przeszło w tym OZSS to oskarżenie mnie o to że dziecku dostarczyłem urządzenie podsłuchowe - coś w stylu Sowy i Przyjaciół z kelnerami posadzonymi w pierdlu. A dziecko nagrywało to samo na dyktafonie smartfona po czym wysyłało mi to mailem.

 

Madka polka jest świętą krową w sądach w PL (nie mylić z polskimi sądami) - madka może kłamać w żywe oczy i będzie uznane to za prawdę wbrew oczywistym i ewidentnym dowodom.

 

Dlatego nie dziwię się osobom w rozpaczy. Pomawianym, oszukiwanym, okradanym przez kłamiące szmaty. Wszystko ma swoje granice. Ja wszystko co możliwe od szmaty przeszedłem a nawet wiecej - o tym zaraz założę watek w dziale - "Doświadczenia ze związku i małżeństwa".

 

Także jestem zdania, jak już wielu to zauważyło. Jak już ktoś jest w takim stanie i podjął decyzję o podpaleniu siebie ze względu na to jaka niesprawiedliwość go spotkała to czyny powinien zacząć od sprawców tej niesprawiedliwości.

 

Taka plaga takich zachowań może w końcu by poruszyła tzw ustawodawcę i doszłoby do od dawna oczekiwanych i pożądanych zmian w tym zakresie.

 

 

 

 

  • Like 10
  • Dzięki 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narracja w głównych mediach:

Jakiś chory psychicznie się podpalił.

 

Rzeczywistość:

Prawo w Polsce i sądy rodzinne złamały psychikę kolejnego mężczyzny. 

 

Ciekawostka:

Pomimo takiej wiedzy i doświadczenia, zaraz znajdzie się na forum kilku, którzy będą zachwalać instytucje małżeństwa w Polsce. W innych wątkach, pisać o potrzebie znalezienia myszki innej niż wszystkie. 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/11/2022 at 12:10 AM, rarek2 said:

konkubent mówił dziecku przy madce że jestem psychicznie chory

Jeden z ostatnich etapów upadku moralnego, to dobrowolnie wkładać w takie kobiety.

 

On 12/11/2022 at 12:10 AM, rarek2 said:

Madka polka jest świętą krową w sądach w PL (nie mylić z polskimi sądami)

Polskie sądy oparte są o wyjątkową kastę ludzi. I często zawód prawnika jest dziedziczny. Jednak jak wiadomo, czasem dzieci (szczególnie pod opieką matki-sędziny) wyrastają na zjeby... lub po prostu się nie nadają do niczego bardziej skomplikowanego niż konserwacja powierzchni płaskich. Co wtedy? Latorośl przepuszczana jest przez studia, ale notariuszem, adwokatem, sędzią karnym czy nawet cywilnym nie zostanie, za duże ryzyko potknięcia się o własne błędy. Czasem zostanie komornikiem, ale rzadko; i prawie nigdy prokuratorem.

Zostają dla takich "spadów" sądy rodzinne (tak, to zazwyczaj są córki). Przy odrobinie szczęścia, można tam trafić na niepokornych, którzy zostali tam "zesłani" i otrzymać uczciwy wyrok, ale to nie jest reguła. Regularnie za to "madkom p0lkom" w togach włącza się solidarność jajników.

 

I rzadko to trafia do mediów... kiedyś TVN podjął temat, ojciec - szanowany inżynier, dom, majątek, nieposzlakowana opinia. Matka - alko, narko, kradzieże sklepowe, długi, bezrobocie, udział w pobiciu, "znana policji". Oczywiście opieka nad dzieckiem 100% madka p0lka, tako rzekł sąd rodzinny. Mijały lata walki ojca o prawa do widzeń (ignorowane, kary nie egzekwowane), aż w końcu kolejny konkubent "madki" córkę zgwałcił. Przy obecności "madki".

Po tym jak policja już go zgarnęła, zapadł wyrok skazujący (plus "madka" 3mc w zawieszeniu), dużo potem, inny sąd rodzinny uznał, że tak sprawowana opieka nie stanowi podstaw do odebrania matce praw rodzicielskich...

 

Dlatego, w takich przypadkach, przypomina mi się Punisher. "Czasem prawo jest nieadekwatne. Wtedy, aby naprawić tą nieadekwatność, trzeba uciec się do poczucia naturalnej sprawiedliwości".

  • Like 1
  • Dzięki 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
On 12/10/2022 at 12:43 AM, Marek Kotoński said:

I to jest straszne, że mężczyźni zamiast się zorganizować, coś zmienić, to jedni drugich próbują zniszczyć. Kto z szarego tłumu się spróbuje wybić, zaraz inni ściągają go na dół i wszyscy równo cierpią.

 

Bo ludzie są ogłupiani na każdym kroku. Współpraca jest już prawie nie spotykana. Zdeptać tego który jest w gorszej sytuacji to naczelne motto zwierząt które tylko z przypadku urodziło się "człowiekiem". Naturalna rywalizacja między mężczyznami tylko pogarsza sprawę. Sięgniemy wszyscy ostatecznego dna i wtedy jakiś promyczek nadziei się pojawi ale zanim to się stanie to przed nami wszystkimi jeszcze morze cierpienia. Takie są koleje losu. Ludźmi bardzo łatwo się manipuluje i tego nie da się po prostu zatrzymać. Trzeba tylko pielęgnować ten płomyczek w sobie żeby nigdy nie zgasł i szukać tych którzy robią to samo. Inaczej nadziei nie ma i można sobie iść w hedonizm bez przemyśleń. Pozostaje też kompletne poddanie się i miejsce pod mostem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.