Skocz do zawartości

Syrena to nie tylko taki samochód ale stan umysłu


Tarnawa

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, SilentAssassin napisał:

Powiesic panowie na scianach, zanim znowu ktos o szczekach bedzie pierdolił

@RENGERSTa dupa za którą wyleciałem z autobusu w czasie rozmowy powiedziała coś w stylu "no do mnie wiele mężczyzn zagaduje, nie że się chwale itp." czym mnie zagięła lekko i zastanawiałem się jak odpowiedzieć na taką rzecz.

Kolega magazynier (swoją drogą mocno spoko ziomek) jak mu o tym opowiedziałem to wypalił bez zająknięcia :

"trzeba było powiedzieć że nie boisz się konkurencji..."

Tekst super a kumpel jest naprawdę normalnym w porzo gościem - żaden gangster czy co...

 

Aż kurwa podskoczyłem z wrażenia jak celną i trafną radę mi powiedział XD To jest kurwa tak proste jak konstrukcja chuja :) XD Jeszcze dodać do tego przymrużone lekko oczy i wbity ostro wzrok. I bezczelny półuśmiech... kurwa - sprawa załatwiona... :)

 

Prawda jest taka aby być dobrym z kobietami NIE WOLNO BYĆ SPOŁECZNIAKIEM. Dlatego że bycie społeczniakiem to bycie usłużną pizdą państwa, kobiet i ogólnie bycie lamusem który kurwa SŁUŻY. Nie jest panem swojego losu...

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

@RENGERSTa dupa za którą wyleciałem z autobusu w czasie rozmowy powiedziała coś w stylu "no do mnie wiele mężczyzn zagaduje, nie że się chwale itp." czym mnie zagięła lekko i zastanawiałem się jak odpowiedzieć na taką rzecz.

Kolega magazynier (swoją drogą mocno spoko ziomek) jak mu o tym opowiedziałem to wypalił bez zająknięcia :

"trzeba było powiedzieć że nie boisz się konkurencji..."

Tekst super a kumpel jest naprawdę normalnym w porzo gościem - żaden gangster czy co...

 

Aż kurwa podskoczyłem z wrażenia jak celną i trafną radę mi powiedział XD To jest kurwa tak proste jak konstrukcja chuja :) XD Jeszcze dodać do tego przymrużone lekko oczy i wbity ostro wzrok. I bezczelny półuśmiech... kurwa - sprawa załatwiona... :)

 

Prawda jest taka aby być dobrym z kobietami NIE WOLNO BYĆ SPOŁECZNIAKIEM. Dlatego że bycie społeczniakiem to bycie usłużną pizdą państwa, kobiet i ogólnie bycie lamusem który kurwa SŁUŻY. Nie jest panem swojego losu...

 

Fajnie że zagadujesz, ale widać, że strasznie to przeżywasz to jedno podejście i analizujesz co mogłeś zrobić lepiej.

 

Nie ma idealnego Casanovy i nigdy nie było.

 

Kluczem jest objętość, a błędy były i będą.

 

Z czasem zaczną się zmniejszać, jebać błędy!

 

Ja czasami podchodzę z założeniem żeby zrobić wszystko, aby dostać od kobiety zlewkę, w ten sposób się uodparniasz na odrzucenia i mózg zaczyna je traktować jako coś normalnego.

Edytowane przez RENGERS
Byki
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Tarnawa said:

O prawdziwej męskiej triadzie

URODA

PIENIĄDZE

RODZINA

 

Uroda - tak

Pieniądze - nie

Rodzina - nie

 

To nie jest męska triada.

 

Uroda i status, to "diada". Co do tri, to nie wiem ale pieniądze mogą dawać status, więc podpadają PiS status ale wcale nie muszą.

Rodzinę skąd wziąłeś to nie wiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brat Jan napisał:

Co na to black i red pill?

Jak ktos sie lubi szufladkować i brandzlować jakimiś terminami, to jego sprawa. Niektorzy niestety mocno sie w zyciu pokaleczą bo uwierzą w jakieś sztywne zasady black czy red. A rzeczywistosc nie jest 0/1 i nigdy nie była

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wrotycz napisał:

Rodzinę skąd wziąłeś to nie wiem

Z Rolników Podlasie. Facet opowiadał o stadzie byków. Mówił że wszystko tam się dziedziczy. Także status. Syn ma taki status jak ojciec. U ludzie jest identycznie. Janusz. Syn Janusza biznesu. Będzie miał inne branie niż Arek. Syn Arka pracownika.

 

Praktyczny przykład porzekadła. "Po rodzinie poukładany". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RENGERS napisał:

Fajnie że zagadujesz, ale widać, że strasznie to przeżywasz to jedno podejście

Luzik, nowa sytuacja po prostu :) ale masz rację. Sam teraz staram się wpuszczać w styuacje stresowe albo cringowe. I wtedy się widzi że w 95 proc. strachy to wymysł umysłu. Że to NIE ISTNIEJE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Tarnawa napisał:

Janusz. Syn Janusza biznesu. Będzie miał inne branie niż Arek. Syn Arka pracownika.

Spoko, tylko uświadom sobie że taka laska będzie z takim dla kasy a i tak na boku będzie sobie ogarniać do ruchania typa który ją kręci :) Jeżeli ten typ od kasy to powidło XD

Poza tym - są kobiety które takie są i tyle. Trzeba brać prawdę na klatę - prawda boli ale nas wyzwoli :3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.