Skocz do zawartości

Bandycki napad na mnie przez konkubenta i złamanie mi nogi


Rekomendowane odpowiedzi

To się w głowie nie mieści, poważnie piszę.

 

Muszę przyznać, że masz bardzo ogarniętą eks. Handluje starociami na giełdzie i nawet nie wie, że tam jest monitoring, który może nagrać co się na giełdzie dzieje:D

 

Nie byłbym sobą gdybym nie zaznaczył w tym temacie, że są tu tacy na tym forum co i tak będą zachwalać wiązanie się kobietami, najlepiej od razu w związku małżeńskim, ponieważ oni znajdą myszkę inną niż wszystkie, dorosną do tego i dojrzeją, aby móc stworzyć trwały i poważny związek na lata. Ilu się udaje? Ano niewielu, ponieważ są to jakieś wyjątki.

 

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia oraz pomyślnego dla Ciebie zakończenia wszystkich batalii sądowych z waszym udziałem. Jazda z eks oraz jej konkubentem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/11/2022 at 12:57 AM, rarek2 said:

Bandyta złożył na policji zgłoszenie, że to on został napadnięty

Standardowa procedura.

Jak nie ma dowodów obiektywnych, czasem wygrywa ten, kto pierwszy złożył zgłoszenie. Polskie sądy.

 

On 12/11/2022 at 12:57 AM, rarek2 said:

ex stoi ze straganem i handluje - zdjęcia to dobry dowód do sądu na lewe zarobki

Urząd Skarbowy. Monitoring zabezpieczyła policja, więc jak konkretnym śledztwem zainteresuje się US, i zażąda dostępu do materiałów w swojej sprawie, czasem potrafi to dać kopa sprawie właściwej (skoro już teczka jest na wierzchu).

W momencie jak uprawomocni się cokolwiek zasądzone dla US, kopia od razu do rodzinnego jako dowód na składanie fałszywych zeznań.

 

Po namyśle - ex uprawia paserstwo?

 

On 12/11/2022 at 12:57 AM, rarek2 said:

Okazało się, że bandyta to prawdopodobnie recydywista, i do tego nawet zawodnik sztuk walki.

Napad z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Dopilnuj by to nie "zniknęło".

Patrz natomiast uważnie czy to nie kapuś policyjny, z ich "ochroną".

 

On 12/11/2022 at 2:31 PM, Gixer said:

a może ma dupe na boku - zdjatko + wysyłka to twojej ex

Dobry pomysł. W obie strony.

 

20 hours ago, rarek2 said:

Przez lata ignorowałem jej wyskoki polegające na jej zawiadomieniach policji i prokuratur - na podstawie jej wyimaginowanych zwidów.

Od rzemyczka do koniczka. Budowałeś jej poczucie bezkarności.

Wszystko czego trzeba by zło kwitło, to bezczynność dobrych ludzi.

 

Teraz za to pani nie uwierzy, że chcesz walczyć. W tyle głowy ma to poczucie "władzy" i bezkarności. Ono pryśnie jak bańka, wtedy może pani zacząć panikować i zagrać va banque. Możesz próbować to wykorzystać, ale rzadko się udaje.

 

20 hours ago, rarek2 said:

Dziecko za 20 miesięcy przekroczy próg 18 lat - i już teraz mówi, że od nich się wyprowadzi.

I to jest najważniejsze.

 

On 12/11/2022 at 12:57 AM, rarek2 said:

zgłosić jej podżeganie do popełnienia przestępstwa i ich działania w zmowie

Hmmm... skonsultuj z prawnikiem.

Nie będzie to łatwe, nawet jak masz monitoring że napastnik idzie prosto od niej na Ciebie.

Ale z drugiej, jak ona go poprosi by jej nie wciągał w proces, a on będzie chciał zmniejszyć sobie "winę" że działał na podstawie jej informacji... szybko się tam może posypać "miłość".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kespert napisał:

Urząd Skarbowy. Monitoring zabezpieczyła policja, więc jak konkretnym śledztwem zainteresuje się US, i zażąda dostępu do materiałów w swojej sprawie, czasem potrafi to dać kopa sprawie właściwej (skoro już teczka jest na wierzchu).

W momencie jak uprawomocni się cokolwiek zasądzone dla US, kopia od razu do rodzinnego jako dowód na składanie fałszywych zeznań.

 

 

Dzięki za wskazówki.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głowie mi się nie mieści jak można być takim śmieciem. Mam nadzieję, że zapłacą za swoje, a życie da im w kość za to co zrobili. Popieram to co napisał ktoś wcześniej, temat do przypięcia dla przestrogi przed tym do czego zdolna jest mszcząca się kobieta. Jeśli po przeczytaniu takiej historii ktoś dalej będzie tkwił w matrixie, to już nigdy z niego nie wyjdzie.

 

@rarek2 Zdrowia bracie 👊

Edytowane przez Chcni
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.